http://kariera.mk

Gonzalo Higuain shpërthen ndaj kritikave (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Gonzalo HIguain ka qenë lojtari më kryesor në barazimin 2-2 ndërmjet Juventusit dhe Tottenhamit. Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain shënoi dy gola në barazimin 2-2 me Tottenhamin, por dështoi të shënonte...

Higuain shpërthen nga kritikëve

para 11 muajve - Gazeta Express

​Gonzalo HIguain ka qenë figura kryesore në barazimin 2:2 ndërmjet Juventusit dhe Tottenhamit Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain shënoi dy gola në barazimin 2:2 me Tottenhamin, por dështoi të shënonte...

Biglia mbron Higuainin: E dëmtojnë kritikat që s'kanë lidhje me futbollin

para 11 muajve - Albeu

Që nga koha kur Jorge Sampaoli e ka marrë drejtimin e Albicelestëve, Higuain nuk është ftuar te përfaqësuesja e tij. Mirëpo, mesfushori i Milanit dëshiron që Pipita të rikthehet në skuadrën e kombëtares....

Lucas Biglia: Higuain është ndikuar nga kritikat, shpresoj të kthehet te Argjentina

para 11 muajve - Telegrafi

Lucas Biglia ka thënë se sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, ishte ndikuar shumë nga kritikat e pavend dhe se shpreson që do të kthehet të luajë për Argjentinën. Që nga koha kur Jorge Sampaoli e ka...

Higuain shpërthen nga kritikëve

para 11 muajve - Tetova Sot

Gonzalo HIguain ka qenë figura kryesore në barazimin 2:2 ndërmjet Juventusit dhe Tottenhamit Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain shënoi dy gola në barazimin 2:2 me Tottenhamin, por dështoi të shënonte...

Lucas Biglia: Higuain është ndikuar nga kritikat, shpresoj të kthehet te Argjentina

para 11 muajve - Almakos

Lucas Biglia ka thënë se sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, ishte ndikuar shumë nga kritikat e pavend dhe se shpreson që do të kthehet të luajë për Argjentinën. Që nga koha kur Jorge Sampaoli e ka...

Higuain: E lehtë të flas nga kolltuku, në Londër marrim kualifikimin

para 11 muajve - Telegrafi

Gonzalo Higuain një ditë pas ndeshjes me Tottenahmin ka thënë se është e lehtë të flasësh nga divan apo një kolltuk, por kur ishte rezultati 2-0, gjithçka ishte  e bukur. Anglezët barazuan në këtë ndeshje...

Higuain publikon mesazh të fortë në Instagram pas barazimit me Tottenhamin

para 11 muajve - Lajmi.net

. Gonzalo Higuain ka publikuar një mesazh në Instagram pas barazimit 2:2 me Tottenhamin në Ligën e Kampionëve. “Mirëdita të gjithëve, sa e lehtë është të flitet pas ndeshjes nga një dhomë ose ulëse, deri...

Higuain: E lehtë të flas nga kolltuku, në Londër marrim kualifikimin

para 11 muajve - Almakos

Gonzalo Higuain një ditë pas ndeshjes me Tottenahmin ka thënë se është e lehtë të flasësh nga divan apo një kolltuk, por kur ishte rezultati 2-0, gjithçka ishte  e bukur. Anglezët barazuan në këtë ndeshje...

Humbi penalltinë, reagon Higuain: Është e lehtë të flitet nga shtëpia

para 11 muajve - Newsport

Juventusi nuk mundi të marrë më shumë se një barazim 2-2 mbrëmjen e djeshme në ndeshjen kundër Tottenham të vlefshme për Champions League. Edhe pse ylli argjentinas shënoi një dopietë në harkun kohor të...

Higuain i tmerruar me mediat: Godet fuqishëm kritikët

para 11 muajve - Sovrani

Sulmuesi i Juventusit Gonzalo Higuain u bë fytyra heroike dhe tragjike në ndeshjen e mbrëmshme të Ligës së Kampionëve kundër Tottenhamit, transmeton Sovrani.info. Argentinasi realizoi dy gola brenda 10...

Gjashtë gola në pjesët e para të dueleve në Ligën e Kampionëve

para 11 muajve - Koha.net

Gonzalo Higuain ka humbur rastin që të realizojë hat-trick në ndeshjen kundër Tottenham Hotspur kur në fund të pjesës së parë goditi traversën nga penaltia, derisa “Zonja e Vjetër” e mbylli këtë pjesë...

Juventus e nis shumë mirë e mbyll tmerrshëm, rrezikon kualifikimin

para 11 muajve - Sovrani

Ka përfunduar superndeshja e Ligës së Kampionëve ndërmjet Juventusit dhe Tottenhamit me rezultatin e barabart 2-2, transmeton Sovrani.info. Italianët e nisën furishëm duke realizuar dy gola të shpejtë...

Juventus 2-1 Tottenham, shikoni statistikat e pjesës së parë

para 11 muajve - Sovrani

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes spektakolare mes Juventusit dhe Tottenhamit, transmeton Sovrani.info. Pasi krijoi epërsi të shpejtë, Juventusi tani po vuan ndaj anglezëve dhe po e mbron rezultatin....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK