http://kariera.mk

Raiola tentoi që ta transferonte Icardin tek Manchester United

para 11 muajve - Albeu

Raportohet se Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndërronte agjent ët. Kapiteni i klubit italian ka agjent gruan e tij, Wandan, dhe tashmë...

Raiola u mundua t'ia largonte nga koka Wandan Icardit, por nuk ia doli

para 11 muajve - Albeu

Sipas Corriere dello Sport, Raiola tentoi ta transferonte Icardin te Manchesteri, ai gjithashtu dëshironte të bëhej dhe vetë agjent i sulmuesit argjentinas. Icardi e refuzoi këtë duke thënë se në planet...

Raiola tentoi ta transferojë Icardin te Unitedi

para 11 muajve - Telegrafi

Raportohet se Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndërronte agjentët. Kapiteni i klubit italian ka agjent gruan e tij, Wandan, dhe tashmë...

Raiola do që ta sjellë Icardin te United

para 11 muajve - Klan Kosova

Agjenti Mino Raiola dëshiron që të shërbejë si ndërmjetësues që ta sjellë Mauro Icardi-n te Manchester United gjatë verës, raporton Corriere dello Sport. Italiani duket se do që të bëhet përfaqësues i...

Zbulohet transferimi i verës, Icardi në Premierligë

para 11 muajve - Lajmi.net

Sipas "Corriere dello Sport", Icardi ka gjasa reale të transferohet te Manchester United në verë. Mauro Icardi mund të përfundojë në Premierligë. Sipas “Corriere dello Sport”, Icardi ka gjasa reale të...

Raiola tentoi ta transferojë Icardin te Unitedi

para 11 muajve - Almakos

Raportohet se Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndërronte agjentët. Kapiteni i klubit italian ka agjent gruan e tij, Wandan, dhe tashmë...

Plani i Mino Raiolas për ta transferuar Icardin në Manchester United

para 11 muajve - Zhurnal

Minoa Raiola dëshiron të veprojë si ndërmjetës për ta transferuar Mauro Icardin në Manchester United gjatë kësaj vere, raporton Corriere dello Sport. Super agjenti Raiola ka dashur të bëhej përfaqësuesi...

Plani i Mino Raiolas për ta transferuar Icardin në Manchester United

para 11 muajve - GazetaBlic

Minoa Raiola dëshiron të veprojë si ndërmjetës për ta transferuar Mauro Icardin në Manchester United gjatë kësaj vere, raporton Corriere dello Sport. Super agjenti Raiola ka dashur të bëhej përfaqësuesi...

Plani i Mino Raiolas për ta transferuar Icardin në Manchester United

para 11 muajve - Medial

Minoa Raiola dëshiron të veprojë si ndërmjetës për ta transferuar Mauro Icardin në Manchester United gjatë kësaj vere, raporton Corriere dello Sport. Super agjenti Raiola ka dashur të bëhej përfaqësuesi...

Plani i Mino Raiolas për ta transferuar Icardin në Manchester United

para 11 muajve - Gazeta Express

Minoa Raiola dëshiron të veprojë si ndërmjetës për ta transferuar Mauro Icardin në Manchester United gjatë kësaj vere, raporton Corriere dello Sport. Super agjenti Raiola ka dashur të bëhej përfaqësuesi...

Plani i Mino Raiolas për ta transferuar Icardin në Manchester United

para 11 muajve - Gazeta Liria

Minoa Raiola dëshiron të veprojë si ndërmjetës për ta transferuar Mauro Icardin në Manchester United gjatë kësaj vere, raporton Corriere dello Sport. Super agjenti Raiola ka dashur të bëhej përfaqësuesi...

Raiola merr në dorë Icardin, planifikon t’a transferojë atje ku nuk e ka pritur askush

para 11 muajve - Sovrani

Minoa Raiola dëshiron të veprojë si ndërmjetës për ta transferuar Mauro Icardin në Manchester United gjatë kësaj vere, raporton Corriere dello Sport. Super agjenti Raiola ka dashur të bëhej përfaqësuesi...

Raiola merr në dorë Icardin, planifikon t’a transferojë atje kur nuk e ka pritur askush

para 11 muajve - Sovrani

Minoa Raiola dëshiron të veprojë si ndërmjetës për ta transferuar Mauro Icardin në Manchester United gjatë kësaj vere, raporton Corriere dello Sport. Super agjenti Raiola ka dashur të bëhej përfaqësuesi...

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Sigmar Gabriel, pasdite viziton Kosovën

para 11 muajve - Gazeta Liria

German Foreign Minister Sigmar Gabriel addresses the media during a statement at the foreign ministry in Berlin, Germany, Wednesday, March 8, 2017 after his meeting with his counterpart from Turkey, Mevlut...

E çuditshme, 23 vjeçarja i ha 20 sfungjerë në ditë

para 11 muajve - Tetova Sot

Ema Thompson ka nisur të përtypë sfungjerë që nga mosha 3 vjeçare. Ajo vuan nga sindromi që e bën atë të hajë substanca që nuk kanë asnjë vlerë ushqyese Ajo ha sfungjerin të cilit së pari i hedhë detergjent...

E çuditshme, 23 vjeçarja i ha 20 sfungjerë në ditë

para 11 muajve - Lajmi.net

Ema Thompson ka nisur të përtypë sfungjerë që nga mosha 3 vjeçare. Ajo vuan nga sindromi që e bën atë të hajë substanca që nuk kanë asnjë vlerë ushqyese Ajo ha sfungjerin të cilit së pari i hedhë detergjent...

E çuditshme, 23 vjeçarja i ha 20 sfungjerë në ditë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Ema Thompson ka nisur të përtypë sfungjerë që nga mosha 3 vjeçare. Ajo vuan nga sindromi që e bën atë të hajë substanca që nuk kanë asnjë vlerë ushqyese. Ajo ha sfungjerin të cilit së pari i hedhë detergjent...

E çuditshme, 23 vjeçarja i ha 20 sfungjerë në ditë

para 11 muajve - Ina

Ema Thompson ka nisur të përtypë sfungjerë që nga mosha 3 vjeçare. Ajo vuan nga sindromi që e bën atë të hajë substanca që nuk kanë asnjë vlerë ushqyese Ajo ha sfungjerin të cilit së pari i hedhë detergjent...

E çuditshme, 23 vjeçarja i ha 20 sfungjerë në ditë

para 11 muajve - Gazeta Express

Ema Thompson ka nisur të përtypë sfungjerë që nga mosha 3 vjeçare. Ajo vuan nga sindromi që e bën atë të hajë substanca që nuk kanë asnjë vlerë ushqyese Ajo ha sfungjerin të cilit së pari i hedhë detergjent...

E çuditshme, 23 vjeçarja i ha 20 sfungjerë në ditë

para 11 muajve - AlbPortali

Ajo vuan nga sindromi që e bën atë të hajë substanca që nuk kanë asnjë vlerë ushqyese Loading... Ajo ha sfungjerin të cilit së pari i hedhë detergjent me erën e mollës. Ema i ha deri në 20 sfungjerë në...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën Marokene, reagojn fansat

para 11 muajve - Gazeta Liria

Si nga ana profesionale, ashtu edhe jeta private e Shpat Kasapit është shumë e komentuar. Sidomos pak kohë më parë kur në një emision ai deklaroi hapur se është në një lidhje, por identitetin e saj nuk...

Studentja i kërkon seks nga kamera dhe i tregon gjoksin për një arsye banale, djali nga Durrësi mbetet i shokuar

para 11 muajve - Gazeta Liria

Bisedat erotike në “Skype” janë ato që ua marrin mendjen të rinjve për të treguar më shumë pjesë të trupit në kamera duke mos e menduar mirë se cili është në të vërtetë personi pas ekranit. Vajza të reja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK