http://kariera.mk

Në Shqipëri të gjithëve iu lejohet të vënë baste, thotë ish-trajneri i Partizanit

para 11 muajve - Koha.net

Mark Iuliano nuk e ka kapërdirë shkarkimin e parakohshëm nga Partizani, në atë që shënonte eksperiencën e tij të parë në futbollin shqiptar, ndikuar edhe nga fakti që drejtori i përgjithshëm i “demave...

​Akuza nga ish-lojtari i Juventusit: Në Shqipëri të gjithë luajnë bastore

para 11 muajve - Gazeta Express

Mark Iuliano nuk e ka kapërdirë shkarkimin e parakohshëm nga Partizani, në atë që shënonte eksperiencën e tij të parë në futbollin shqiptar, ndikuar edhe nga fakti që drejtor i përgjithshëm i “demave të...

Akuza nga ish-lojtari i Juventusit: Në Shqipëri të gjithë luajnë bastore

para 11 muajve - Tetova Sot

Mark Iuliano nuk e ka kapërdirë shkarkimin e parakohshëm nga Partizani, në atë që shënonte eksperiencën e tij të parë në futbollin shqiptar, ndikuar edhe nga fakti që drejtor i përgjithshëm i “demave të...

Juliano akuza të forta për Superligën: Kampionati shqiptar, i dyshimtë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Ish-futbollisti i Juventusit Mark Juliano ka hedhur dyshime të forta për pastërtinë e kampionatit tonë. Këtë ai e ka bërë përmes një interviste të dhënë në një media në Itali. Ish-futbollistie pranon se...

​Akuza nga ish-lojtari i Juventusit: Në Shqipëri të gjithë luajnë bastore

para 11 muajve - Sovrani

Mark Iuliano nuk e ka kapërdirë shkarkimin e parakohshëm nga Partizani, në atë që shënonte eksperiencën e tij të parë në futbollin shqiptar, ndikuar edhe nga fakti që drejtor i përgjithshëm i “demave të...

Iuliano shpërthen kundër Partizanit: Futbollistët dhe drejtuesit vendosnin baste

para 11 muajve - Albeu

Ish-trajneri i Partizanit, Mark Iuliano , në një intervistë për median italiane “Casa Baggio” ka folur edhe për eksperiencën e tij në Shqipëri. Rreth eksperiencës me Partizanin e Moxhit ai la përshtypjen...

Iulianos i "vijn mend" në Itali: Futbollistët dhe drejtuesit e Partizanit vendosnin baste

para 11 muajve - Albeu

Ish-trajneri i Partizanit , Mark Iuliano, në një intervistë për median italiane “Casa Baggio” ka folur edhe për eksperiencën e tij në Shqipëri. Rreth eksperiencës me Partizanin e Moxhit ai la përshtypjen...

Iuliano flet mbi eksperiencën në Shqipëri: Aty të gjithë vendosin baste, ka patur ndeshje të dyshimta

para 11 muajve - BalkanWeb

Ish-trajneri i Partizanit, Mark Iuliano, ka folur në një intervistë për median italiane ““Casa Baggio”. Përveç shumë temave mbi karrierën e tij ai ka folur edhe për eksperiencën e tij në Shqipëri. Kur...

Ish-trajneri i Partizanit, Iuliano: Në  futbollin shqiptar të gjithë vinin baste

para 11 muajve - Shqiptarja

Ish-trajneri i Partizanit, Mark Iuliano, ka treguar një nga gjërat që i ka bërë më shumë përshtypje gjatë qëndrimit në Shqipëri. Është edhe një akuzë e rëndë, kur thotë se në kampionatin tonë të gjithë...

Pas dështimit te Partizani, Juliano: Në Shqipëri të gjithë luajnë baste

para 11 muajve - Java News

Ish-trajneri i Partizanit, Mark Iuliano, ka folur në një intervistë për median italiane ““Casa Baggio”. Përveç shumë temave mbi karrierën e tij ai ka folur edhe për eksperiencën e tij në Shqipëri. Kur...

Intervista e Iulianos pas eksperiencës në Superligë: Lojtarët dhe drejtuesit vendosin baste

para 11 muajve - Newsport

Ish-trajneri i Partizanit, Mark Iuliano, ka dhënë një intervistë për median italiane “”Casa Baggio”. Në këtë intervistë, Iuliano ka folur mbi eksperiencën që ka ptur në Shqipër te ekipi i Partizanit. “Që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK