http://kariera.mk

Pse votojmë qeveritë që nuk i duam?

më 3.2018 - TV Koha

Nga Vesko Garçeviç – Zgjedhjet e fundit në Beograd vërtetuan edhe njëherë se ballkanasit nuk i duan qeveritë e tyre, por sërish votojnë partitë që janë në pushtet. Kur isha ambasador i Serbisë dhe Malit...

Pse votojmë qeveritë që nuk i duam?

më 3.2018 - Zhurnal

Shkup, 13 mars - Zgjedhjet e fundit në Beograd vërtetuan edhe njëherë se ballkanasit nuk i duan qeveritë e tyre, por sërish votojnë partitë që janë në pushtet. Kur isha ambasador i Serbisë dhe Malit të...

Pse votojmë qeveritë që nuk i duam?

më 3.2018 - Alsat-M

Nga Vesko Garçeviç – Zgjedhjet e fundit në Beograd vërtetuan edhe njëherë se ballkanasit nuk i duan qeveritë e tyre, por sërish votojnë partitë që janë në pushtet. Kur isha ambasador i Serbisë dhe Malit...

Pse i votojmë qeveritë që s’i duam

më 3.2018 - Periskopi

Zgjedhjet e fundit në Beograd vërtetuan edhe njëherë se ballkanasit nuk i duan qeveritë e tyre, por sërish votojnë partitë që janë në pushtet Kur isha ambasador i Serbisë dhe Malit të Zi në Vjenë, Vuk...

Pse votojmë qeveritë që nuk i duam?

më 3.2018 - Java News

Nga Vesko Garçeviç Zgjedhjet e fundit në Beograd vërtetuan edhe njëherë se ballkanasit nuk i duan qeveritë e tyre, por sërish votojnë partitë që janë në pushtet. Kur isha ambasador i Serbisë dhe Malit...

Pse votojmë qeveritë që nuk i duam?

më 3.2018 - Fol

Nga Vesko Garçeviç – Zgjedhjet e fundit në Beograd vërtetuan edhe njëherë se ballkanasit nuk i duan qeveritë e tyre, por sërish votojnë partitë që janë në pushtet. Kur isha ambasador i Serbisë dhe Malit...

Serbia e Rusia po ngjallin frikë të qëllimshme në Bosnje para zgjedhjeve

më 3.2018 - Gazeta Express

Entiteti autonom serb i Bosnjës po “ngjall frikë të qëllimshme” për të cenuar integritetin e vendit duke organizuar grupe nacionaliste paramilitare dhe duke armatosur në mënyrë të pabarabartë policinë...

Serbia e Rusia po ngjallin frikë të qëllimshme në Bosnje para zgjedhjeve

më 3.2018 - Koha.net

Entiteti autonom serb i Bosnjës po “ngjall frikë të qëllimshme” për të cenuar integritetin e vendit duke organizuar grupe nacionaliste paramilitare dhe duke armatosur në mënyrë të pabarabartë policinë...

Serbia e Rusia po ngjallin frikë të qëllimshme në Bosnje para zgjedhjeve

më 3.2018 - Tetova Sot

Entiteti autonom serb i Bosnjës po “ngjall frikë të qëllimshme” për të cenuar integritetin e vendit duke organizuar grupe nacionaliste paramilitare dhe duke armatosur në mënyrë të pabarabartë policinë...

Ndikimi rus në Tiranë

më 3.2018 - Politiko

Prej disa ditësh, në mediat shqiptare qarkullon shkrimi investigativ i revistës prestigjioze amerikane “Mother Jones”, në të cilën trajtohej marrëdhënia e ngushtë financiare e Lulzim Bashës me kompaninë...

Propagandisti i Putinit përpiqet t’ia verë zjarrin Ballkanit

më 3.2018 - Java News

Aleksander Dugin, filozof, profesor dhe radikal i djathtë nga Moska, pëshpëritës i Vladimir Putinit dhe pansllavist me ambicie globale, po përpiqet t’i mobilizojë nacionalistët në Ballkan kundër Perëndimit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK