http://kariera.mk

Trembëdhjetë shkrimtarë kandidatë për Man Booker 2018

më 3.2018 - Telegrafi

Gjithsej 13 shkrimtarë nga vende të ndryshme të botës janë pretendentë për çmimin e madh Man Booker 2018. Franca është nominuar me shkrimtarët Laurent Binet dhe Virginie Despentes, Spanja ka dy tre autorë...

13 shkrimtarë kandidatë për Man Booker 2018

më 3.2018 - Koha.net

Gjithsej 13 shkrimtarë nga vende të ndryshme të botës janë pretendentë për çmimin e madh Man Booker 2018. Franca është nominuar me shkrimtarët Laurent Binet dhe Virginie Despentes, Spanja ka dy tre autorë...

13 shkrimtarë kandidatë për Man Booker 2018

më 3.2018 - Ina

Gjithsej 13 shkrimtarë nga vende të ndryshme të botës janë pretendentë për çmimin e madh Man Booker 2018. Franca është nominuar me shkrimtarët Laurent Binet dhe Virginie Despentes, Spanja ka dy tre autorë...

13 shkrimtarë kandidatë për Man Booker 2018

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Gjithsej 13 shkrimtarë nga vende të ndryshme të botës janë pretendentë për çmimin e madh Man Booker 2018. Franca është nominuar me shkrimtarët Laurent Binet dhe Virginie Despentes, Spanja ka dy tre autorë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK