http://kariera.mk

Samsungu pret që S9 të tejkalojë suksesin e S8

më 3.2018 - Gazeta Express

Samsungu ka ripërsëritur besimin se dyshja e re e telefonave Galaxy S9 do të tejkalojë shitjet e gjeneratës së shkuar. Kompania tani ka njoftuar se planifikon të shesë 43 milionë njësi sivjet të këtyre...

Samsung pret shitje të madhe të telefonave Galaxy S9/S9+

më 3.2018 - Zhurnal

Kompania jugkoreane ka shprehur besimin se linja e sivjetme e telefonave Galaxy S9 do të kalojë më mirë në treg krahasuar me linjën S8. Samsung thotë se ka planifikuar që këtë vit të shesë 43 milionë telefona...

Samsung pret shitje të madhe të telefonave Galaxy S9/S9+

më 3.2018 - Infokusi

Kompania jugkoreane ka shprehur besimin se linja e sivjetme e telefonave Galaxy S9 do të kalojë më mirë në treg krahasuar me linjën S8. Samsung thotë se ka planifikuar që këtë vit të shesë 43 milionë telefona...

Samsung pret shitje të madhe nga linja e telefonave Galaxy S9 dhe S9+

më 3.2018 - Sovrani

Kompania jugkoreane ka shprehur besimin se linja e sivjetme e telefonave Galaxy S9 do të kalojë më mirë në treg krahasuar me linjën S8. Samsung thotë se ka planifikuar që këtë vit të shesë 43 milionë telefona...

Samsung pret shitje të madhe të telefonave Galaxy S9/S9+

më 3.2018 - Periskopi

Kompania jugkoreane ka shprehur besimin se linja e sivjetme e telefonave Galaxy S9 do të kalojë më mirë në treg krahasuar me linjën S8. Samsung thotë se ka planifikuar që këtë vit të shesë 43 milionë telefona...

Samsung pret shitje të madhe të telefonave Galaxy S9/S9+

më 3.2018 - KosovaPress

Samsung thotë se ka planifikuar që këtë vit të shesë 43 milionë telefona Galaxy S9 dhe Galaxy S9+, transmeton KosovaPress. Kompania pret shitjen e 12 milionë telefonave gjatë tremujorit të parë, pastaj...

Samsung synon të shesë 43 milion Galaxy S9/S9+

më 3.2018 - Insajderi

Samsung ka riafirmuar besimin se dyshja e Galaxy S9 do të performojë më të mirë sesa paraardhësit S8. Kompania synon të shesë 43 milion njësi këtë vit për modelet Galaxy S9 dhe S9+ së bashku. Ishte media...

Samsungu pret që S9 të tejkalojë suksesin e S8

më 3.2018 - Koha.net

Samsungu ka ripërsëritur besimin se dyshja e re e telefonave Galaxy S9 do të tejkalojë shitjet e gjeneratës së shkuar. Kompania tani ka njoftuar se planifikon të shesë 43 milionë njësi sivjet të këtyre...

Samsung kërkon të shesë 43 milion Galaxy S9/S9+

më 3.2018 - Medial

Samsung ka riafirmuar besimin se dyshja e Galaxy S9 do të performojë më të mirë sesa paraardhësit S8. Kompania synon të shesë 43 milion njësi këtë vit për modelet Galaxy S9 dhe S9+ së bashku. Ishte media...

Samsungu pret që S9 të tejkalojë suksesin e S8

më 3.2018 - Shenja

Samsungu ka ripërsëritur besimin se dyshja e re e telefonave Galaxy S9 do të tejkalojë shitjet e gjeneratës së shkuar. Kompania tani ka njoftuar se planifikon të shesë 43 milionë njësi sivjet të këtyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK