http://kariera.mk

Njeriu bombë, arrestohet 34-vjeçari që montonte mina me celular

më 3.2018 - Lajmi.net

Prej katër muajsh kishte marrë me qira një dyqan të vogël për riparimin e celularëve dhe gjatë kësaj periudhe, nuk kishte ngjallur asnjë dyshim për aktivitetin që kryente. Shpërthimi që ndodhi ditën e...

Kush është “njeriu bombë”, që montonte mina me celular

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Prej katër muajsh kishte marrë me qira një dyqan të vogël për riparimin e celularëve dhe gjatë kësaj periudhe, nuk kishte ngjallur asnjë dyshim për aktivitetin që kryente. Shpërthimi që ndodhi ditën e...

Shpërthimi në Tiranë, kush është 34-vjeçari që montonte mina në servisin e celularëve

më 3.2018 - BalkanWeb

TIRANE – Personi në foto është Gentian Hoxha, punonjësi 34-vjeçar që mbeti i plagosur gjatë ditës së djeshme si pasojë e një shpërthimi në një servis celularesh pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë....

Dalin fotot, ky është 34-vjeçari të cilit i shpërtheu në dorë bomba (FOTO LAJM)

më 3.2018 - Albeu

Në galerinë e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni pamjet e 34-vjeçarit që mbeti i plagosur pas shpërthimit të një bombe me celular që po e montonte në dyqanin e tij. Policia ka vënë në pranga pronarin...

Prodhonte bombë me celular, ky është i riu që i shpërtheu në dorë

më 3.2018 - NOA

Personi që shikoni në fotografi është 34-vjeçari Genti Hoxha, të cilit i shpërtheu lënda plasëse në dorë teksa përgatiste një bombë me celular, në dyqanin që vepronte si servis celularësh. Ngjarja e rëndë...

2 mijë euro një minë, çfarë u gjet në dyqanin ku ndodhi shpërthimi

më 3.2018 - Tetova Sot

Në dyqanin e celularëve të Gentjan Hoxhës, ku ndodhi shpërthimi ditën e hënë, bëhej montim i minave me celularë. Policia thotë se brenda dyqanit janë gjetur 2 kapsolla përcjellëse, pluhur tritoli, si dhe...

Kush është “njeriu bombë”, që montonte mina me celular

më 3.2018 - Gazeta e re

Prej katër muajsh kishte marrë me qira një dyqan të vogël për riparimin e celularëve dhe gjatë kësaj periudhe, nuk kishte ngjallur asnjë dyshim për aktivitetin që kryente. Shpërthimi që ndodhi ditën e...

Shpërthimi në dyqanin e celularëve, pronari arrestohet në spital

më 3.2018 - Klan Kosova

Një ditë pas ngjarjes në dyqanin e celularëve në Tiranë, policia ka vënë në pranga pronarin, Gentian Hoxha. 34-vjeçari aktualisht ndodhet në spital, për shkak të plagëve të marra nga shpërthimi i lëndës...

Detaje nga shpërthimi, i plagosuri merrte deri në 2 mijë euro për montimin e minave me celular

më 3.2018 - TV Koha

Policia ka arrestuar 34-vjeçarin Gentian Hoxha i cili mbeti i plagosur nga shpërthimi një ditë më parë në dyqanin e celularëve. I plagosuri i cili ishte punonjës në dyqanin e celularëve u arrestua për...

Shpërthimi në Tiranë, ja sa kushtonte një minë më celular

më 3.2018 - Ina

Pas arrestimit nga ana e policisë te pronarit të plagosur  të dyqanit të celularëve ku ndodhi shpërthimi në Tiranë nisin të dalin edhe detaje të reja mbi këtë ngjarje ku mbeten të plagosur dy përsona....

Shpërthimi, arrestohet i plagosuri në spital

më 3.2018 - Vizion Plus

Një ditë pas shpërthimit ne dyqanin e celulareve, policia arrestoi pronarin 34 vjeçar Gentian Hoxha, i cili mbeti i plagosur. Uniformat blu dhe hetuesit arritën te provojnë se ne biznesin e Hoxhës montoheshin...

Pronari i gjymtuar i servisit të celularëve arrestohet në spital, i zbulohet "laboratori"

më 3.2018 - Gazeta Express

Gentian Hoxha mbeti dje i plagosur nga një shpërthim i fuqishëm që ndodhi brenda dyqanit të tij të celularëve. Ai punonte i vetëm në tryezën e punës, kur rreth orës 10:40 në dyqan ndodhi një shpërthim...

Shpërthimi në dyqanin e celularëve, arrestohet në spital pronari. Pse akuzohet

më 3.2018 - Zhurnal

Tiranë, 13 mars - Policia ka njoftuar arrestimin e personit qe mbeti dje i plagosur pas nje shperthimi te forte ne dyqanin e celulareve. Sipas te dhenave te para, ai akuzohet per armembajtje pa leje, pasi...

Detaje/ Çfarë u gjet në servisin e celularëve ku ndodhi shpërthimi, arrestohet i plagosuri

më 3.2018 - BalkanWeb

TIRANE – Të tjera detaje zbulohen për shpërthimin e ndodhur një ditë më parë në një dyqan celularësh pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë. Policia ka arrestuar të plagosurin Gentian Hoxha për armëmbajtje...

FOTO/ Ky është 34-vjeçari i plagosur teksa montonte minë me sahat

më 3.2018 - Java News

Personi në foto është Gentian Hoxha, punonjësi 34-vjeçar që mbeti i plagosur gjatë ditës së djeshme si pasojë e një shpërthimi në një servis celularesh pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë. Gentian...

Pas shpërthimit në dyqanin e celularëve, kështu ka vepruar policia me pronarin

më 3.2018 - GazetaBlic

Një ditë pas ngjarjes në dyqanin e celularë policia ka vënë në pranga pronarin, Gentian Hoxha. 34-vjeçari aktualisht ndodhet në spital, për shkak të plagëve të marra nga shpërthimi i lëndës plasëse. Dyshimet...

Shpërthimi në dyqanin e celularëve, arrestohet i plagosuri. Çfarë u zbulua rreth tij

më 3.2018 - NOA

Arrestohet personi i cili mbeti i plagosur në shpërthimin e ndodhur paraditen e kësaj të hëne në dyqanin e celularëve. 34-vjeçari Gentian Hoxha, i cili punonte në dyqanin e celularëve, mbeti i plagosur...

Detaje/ Çfarë u gjet në servisin e celularëve ku ndodhi shpërthimi, arrestohet i plagosuri

më 3.2018 - Medial

TIRANE – Të tjera detaje zbulohen për shpërthimin e ndodhur një ditë më parë në një dyqan celularësh pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë. Policia ka arrestuar të plagosurin Gentian Hoxha për armëmbajtje...

Detaje nga shpërthimi, i plagosuri merrte deri në 2 mijë euro për montimin e minave me celular

më 3.2018 - Sot News

Policia ka arrestuar 34-vjeçarin Gentian Hoxha i cili mbeti i plagosur nga shpërthimi një ditë më parë në dyqanin e celularëve. I plagosuri i cili ishte punonjës në dyqanin e celularëve u arrestua për...

2 mijë euro një minë, si i shpërtheu eksplozivi në dorë 34-vjeçarit

më 3.2018 - Albeu

Janë zbardhur detaje të reja nga shpërthimi në një dyqan servisi në Tiranë. Policia ka vënë në pranga pronarin e servisit Gentian Hoxha i cili mbeti i lënduar rëndë nga shpërthimi . Nga shpërthimi ai humbi...

Humbi dy gishtat duke montuar mina në celular, arrestohet pronari i dyqanit

më 3.2018 - Albeu

Policia ka vënë në pranga shtetasin Gentian Hoxha në Tiranë, pronar i dyqanit ku ndodhi shpërthimi me eksploziv. Sipas njoftimeve të fundit policia ka zbuluar elemente të dyshimta që e implikojnë këtë...

Shpërthimi në Tiranë, arrestohet pronari i plagosur

më 3.2018 - Sot News

Policia ka arrestuar të plagosurin Gentian Hoxha në dyqanin e të cilit ndodhi një shpërthim ditën e djeshme. Sipas njftimeve të fundit policia ka zbuluar elemente të dyshimta që e implikojnë këtë përson...

Shpërthen lënda plasëse në servisin e celularëve, policia hetime në 2 pista për plagosjen e pronarit

më 3.2018 - Sot News

Një shpërthim i ndodhur në një dyqan celularësh në Tiranë mesditën e djeshme plagosi rëndë pronarin e dyqanit, 34-vjeçarin Gentian Hoxha. Përveç plagosjes së 34-vjeçarit, nga shpërthimi i ndodhur në servisin...

Montonte bomba në celularë, arrestohet në spital pronari i servisit

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Të tjera detaje janë bërë të ditura nga policia në lidhje me shpërthimin që ndodhi dje pranë drejtorisë së Higjienës në kryeqytet. Policia ka arrestuar 34-vjeçarin Gentian Hoxha, i cili mbeti i plagosur...

2 mijë euro një bombë,çfarë u gjet në dyqanin ku ndodhi shpërthimi

më 3.2018 - Shqiptarja

Në dyqanin e celularëve të Gentjan hoxhës , ku ndodhi shpërthimi ditën e hënë, bëhej montim i minave me celularë. Policia thotë se brenda dyqanit janë gjetur 2 kapsolla përcjellëse, pluhur tritoli, si...

Shpërthimi në servisin e culularëve, arrestohet i plagosuri dhe ja cfarë është gjetur tjetër në dyqan

më 3.2018 - Blitz

Zhvillime të reja kanë dalë në lidhje me shpërthimin e ndodhur një ditë më parë në një dyqan celularësh pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë Policia ka arrestuar të plagosurin Gentian Hoxha për armëmbajtje...

Shpërthimi në dyqanin e celularëve, arrestohet në spital pronari

më 3.2018 - Infokusi

Një ditë pas ngjarjes në dyqanin e celularë policia ka vënë në pranga pronarin, Gentian Hoxha. 34-vjeçari aktualisht ndodhet në spital, për shkak të plagëve të marra nga shpërthimi i lëndës plasëse. Dyshimet...

“Dy persona hynë në dyqan”, dëshmitarët tregojnë momentet para se të arrinte policia

më 3.2018 - Java News

Dyshimet se shpërthimi në dyqanin e celularëve mund të kishte ndodhur nga lënda përbërëse e baterive, duket se është hedhur poshtë nga dëshmitarët e ngjarjes, para se ekspertët të zbulonin mbetje eksplozivi...

Shpërthimi, policia gjen te dyqani mjete për prodhimin e bombave, arrestohet i plagosuri Hoxha

më 3.2018 - Java News

Zbardhen detaje të reja lidhur me shpërthimin e ndodhur një ditë më parë pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë në një dyqan celularësh, ku mbeti i plagosur pronari i biznesit Gentian Hoxha. Grupi hetimor...

Shpërthimi, policia gjen te dyqani mjete për prodhimin e bombave, arrestohet i plagosuri Hoxha

më 3.2018 - 24 ore

Zbardhen detaje të reja lidhur me shpërthimin e ndodhur një ditë më parë pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë në një dyqan celularësh, ku mbeti i plagosur pronari i biznesit Gentian Hoxha. Grupi hetimor...

Shpërthimi i djeshëm në Tiranë, prangoset i plagosuri: rezulton montues detonatorësh

më 3.2018 - Te Sheshi

Është konfirmuar tashmë se shpërthimi i eksplozivit dje në një dyqan celularësh në Tiranë, në zonën në afërsi të Liceut Artistik, ka qenë aksidental dhe gjithçka ka ndodhur në duart e pronarit Gentian...

Shpërthimi në Tiranë, e habitshme kënd e arreston policia

më 3.2018 - Insajderi

Një ditë pas ngjarjes në dyqanin e celularëve, policia ka vënë në pranga pronarin, Gentian Hoxha. 34-vjeçari aktualisht ndodhet në spital, për shkak të plagëve të marra nga shpërthimi i lëndës plasëse....

Shpërthimi në dyqanin e celularëve, arrestohet në spital pronari

më 3.2018 - Sovrani

Një ditë pas ngjarjes në dyqanin e celularë policia ka vënë në pranga pronarin, Gentian Hoxha. 34-vjeçari aktualisht ndodhet në spital, për shkak të plagëve të marra nga shpërthimi i lëndës plasëse. Dyshimet...

Shpërthimi në dyqanin e celularëve, arrestohet në spital pronari

më 3.2018 - KosovaPress

34-vjeçari aktualisht ndodhet në spital, për shkak të plagëve të marra nga shpërthimi i lëndës plasëse. Dyshimet e policisë një ditë më parë kanë qenë se pronari ishte duke përgatitur lëndë plasëse. Temat:...

Detaje/ Çfarë u gjet në servisin e celularëve ku ndodhi shpërthimi, arrestohet i plagosuri

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Të tjera detaje zbulohen për shpërthimin e ndodhur një ditë më parë në një dyqan celularësh pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë. Policia ka arrestuar të plagosurin Gentian Hoxha për armëmbajtje pa...

Detaje të reja nga shpërthimi në dyqanin e celularëve, pronari përgatiste mina me telekomandë

më 3.2018 - NOA

Janë zbardhur detaje të reja nga shpërthimi që ndodhi sot në Tirane. Sipas News24, i riu Gentian Hoxha, i cili mbeti i plagosur, montonte mina ne celular. Sipas informacioneve ai ishte duke montuar një...

E padëgjuar më parë, 34-vjeçari montonte mina me celular pranë Ambasadës Amerikane

më 3.2018 - TV Koha

Dorjana Bezat – Gentian Hoxha personi që mbeti i plagosur sot në një dyqan celularësh, pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë dyshohet se montonte mina me celular. Burime për Gazeta Shqiptare kanë bërë...

Shpërthimi që tronditi Tiranën, pronari i dyqanit montonte mina në celular

më 3.2018 - Albeu

Tirana është tronditur sot nga një shpërthim i një dyqani celular ësh pranë Ambasadës Amerikane. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Qamil Guranjaku”, pranë Drejtorisë së Higjenës dhe ka alarmuar Policinë e Shetit....

Shpërthim në dyqanin e celularëve; dyshime se pronari përgatiste lëndë plasëse

më 3.2018 - Klan Kosova

Një person i plagosur rëndë dhe dëme të shumta materiale është bilanci i një shpërthimi të ndodhur paraditen e kësaj të henë në një dyqan servis celularësh në rrugën “Qamil Guranjaku”, në Tiranë. Personi...

Policia zbulon detajet e shpërthimit në Tiranë, i riu montonte minë në telefon

më 3.2018 - Blitz

Vetëm pak më parë Policia ka dhënë detaje për shpërthumin e ndodhur paraditen e sotme në një dyqan celularësh në Tiranë, ku mbeti i plagosur shitësi Gentian Hoxha. Policia ka deklaruar se shpërthimi me...

Shpërthim i fuqishëm në mobil shop në Tiranë

më 3.2018 - Telegrafi

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një mobil shop në rrugën “Qamil Guranjaku” në Tiranë. Policia njofton se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 10 e 40 minuta të paradites së kësaj të hëne në afërsi...

Duar të prera dhe trup të djegur, detaje shokuese nga brenda dyqanit ku shpërtheu mina

më 3.2018 - Albeu

Shpërthimi brenda një dyqani celularësh sot në rrugën Qamil Guranjaku”, pranë Drejtorisë së Higjenës në Tiranë ka alarmuar Policinë e Shetit, nisur edhe nga fakti se aty ndodhen seli të ambasadave kryesore...

Shpërthimi, 34-vjeçari dyshohet se montonte mina me telekomandë

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Shpërthimi që ndodhi paraditen e sotme në Tiranë pranë Liceut Artistik, mund të jetë shkaktuar nga vetë shitësi Gentian Hoxha, i cili mbeti i plagosur. Policia ka dhënë detaje të reja mbi ngjarjen, duke...

Polica zbulon detajet e shpërthimit në Tiranë, i riu montonte minë në telefon

më 3.2018 - Blitz

Vetëm pak më parë Policia ka dhënë detaje për shpërthumin e ndodhur paraditen e sotme në një dyqan celularësh në Tiranë, ku mbeti i plagosur shitësi Gentian Hoxha. Policia ka deklaruar se shpërthimi me...

Detaji i frikshëm pas shpërthimit në Tiranë, dyshimet e forta që ka policia për Gentian Hoxhën

më 3.2018 - BalkanWeb

Të tjera detaje të frikshme mësohen në lidhje me shpërthimin në një dyqan celularësh pranë Drejtorisë së higjienës në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat bën me dije për BalkanWeb se ka dyshime të forta që...

Tiranë, i priten duart duke montuar minë me celularë në dyqan

më 3.2018 - Gazeta Express

Një shpërthim i fuqishëm ndodhi mëngjesin e sotëm brenda një dyqani celularësh, duke lënë të plagosur rëndë pronarin e dyqanit, njëherësh personi që shiste dhe merrej me servisin e celularëve. I riu 34-vjeçar...

Shpërthim në një dyqan celularësh, lëndohet një person

më 3.2018 - RTV 21

I lënduar ka mbetur 34-vjeçari me inicialet G.H Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një dyqan celularës në rrugën “Qamil Guranjaku” në Tiranë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 10 e 40...

Shpërthimi në Tiranë, i plagosuri montonte mina në celular (FOTO LAJM)

më 3.2018 - Albeu

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me shpërthimin që ndodhi sot pranë Drejtorisë së Higjenës në Tiranë. Gentian Hoxha 26-vjec, pronar i një dyqani celular ësh u lëndua teksa ishte duke punuar në tavolinën...

Shpërthim pranë ambasadës amerikane në Tiranë, dy të plagosur

më 3.2018 - TV Koha

Nga shpërthimi i ndodhur pak minuta më parë në rrugën “Budi” në Tiranë kanë mbetur dy person të plagosur rende. Shpërthimi ndodhi në një dyqan celularësh në kryeqytet, në një zonë pranë ambasadës amerikane,...

Shpërthimi në Tiranë, dyshohet se pronari i dyqanit montonte mina në celular

më 3.2018 - NOA

Janë zbardhur detaje të reja nga shpërthimi që ndodhi paraditen e sotme në Tiranë. Dyshohet se i riu Gentian Hoxha i cili mbeti i plagosur montonte mina në celular. Sipas informacioneve paraprake mendohet...

Shpërthimi në Tiranë, policia jep detaje: 34-vjeçari ishte duke punuar në tavolinë

më 3.2018 - BalkanWeb

TIRANE – Policia ka dhënë detaje për shpërthimin e ndodhur gjatë ditës së sotme në një dyqan celularësh tek rruga “Qamil Guranjaku” në Tiranë, ku mbeti i plagosur shitësi i dyqanit Gentian Hoxha. Sipas...

Shpërthimi i frikshëm, policia dyshime për montim minash

më 3.2018 - Sot News

Janë zbardhur të tjera detaje, rreth shpërthimit të frikshëm në dyqanin e celularëve pranë Drejtorisë së higjienës në Tiranë. Mësohet se policia ka dyshime të forta që 26-vjeçari Gentian Hoxha, i plagosur...

Shpërthimi tek ambasada amerikane, Policia jep detaje të reja: Ja ç’ka ndodhur

më 3.2018 - Ina

Policia e Tiranës ka dhënë një informacion paraprak lidhur me shpërthimin e fuqishëm që ndodhi në një dyqan celularësh dhe tronditi Tiranën sot. Policia tha: Më datë 12.03.2018, rreth orës 10:40, në rrugën...

PAMJE TË RËNDA/ Dëshmitë e para pas shpërthimit në Tiranë: Shitësi i mbuluar me tym, iu prenë gishtat

më 3.2018 - BalkanWeb

TIRANE- Të tjera detaje mësohen për shpërthimin e fuqishëm që ndodhi pak minuta më parë pranë Drejtorisë së higjienës në Tiranë, ku mbeti i plagosur një djalë të ri, punonjës në dyqan. Gazetarja Dorjana...

Shpërthim pranë ambasadës amerikane në Tiranë, dy të plagosur

më 3.2018 - Klan Kosova

Nga shpërthimi i ndodhur pak minuta më parë në rrugën “Budi” në Tiranë kanë mbetur dy person të plagosur rende. Shpërthimi ndodhi në një dyqan celularësh në kryeqytet, në një zonë pranë ambasadës amerikane,...

Shpërthim i fuqishëm në një dyqan celularësh, një i plagosur

më 3.2018 - GazetaBlic

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një dyqan celularës në rrugën “Qamil Guranjaku” në Tiranë. Policia njofton se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 10 e 40 minuta të paradites së kësaj të hëne në...

Shpërthim i fuqishëm në një dyqan celularësh në Tiranë, një i plagosur

më 3.2018 - Koha.net

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një dyqan celularësh në rrugën “Qamil Guranjaku” në Tiranë. Policia njofton se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 10 e 40 minuta të paradites së kësaj të hëne...

Shpërthimi pranë Liceut Artistik në Tiranë, policia jep detaje

më 3.2018 - Gazeta Tema

Policia ka zbardhur detaje për shpërthimin e ndodhur gjatë ditës së sotme në një dyqan celularësh tek rruga “Qamil Guranjaku” në Tiranë, ku mbeti plagosur shitësi i dyqanit Gentian Hoxha. Sipas policisë,...

Shpërthimi me një të plagosur në Tiranë, policia tregon si ndodhi: Nuk ishte eksploziv

më 3.2018 - NOA

Policia e Tiranës, del me deklaratë zyrtare lidhur me shpërthimin e ndodhur paraditen e sotme në një dyqan celularësh, me pasojë një person të plagosur. Bëhet me dije se rreth orës 10:40, në rrugën “Qamil...

PAMJE TË RËNDA/ Dëshmitë e para pas shpërthimit në Tiranë: Shitësi i mbuluar me tym, iu prenë gishtat

më 3.2018 - Medial

TIRANE- Të tjera detaje mësohen për shpërthimin e fuqishëm që ndodhi pak minuta më parë pranë Drejtorisë së higjienës në Tiranë, ku mbeti i plagosur një djalë të ri, punonjës në dyqan. Gazetarja Dorjana...

Shpërthimi pranë Ambasadës Amerikane, policia jep detajet

më 3.2018 - Sot News

Pas shpërthimit të ndodhur, gjatë ditës së sotme në rrugën “Pjetër Budi”, ka reaguar edhe policia. Sipas policisë shpërthimi ka ndodhur në një dyqn celularësh, në pronësi të shtetasit G.H, 34 vjeç, i cili...

Pronari i dyqanit të celularëve digjet në tavolinën e punës /PAMJE TE RENDA

më 3.2018 - Gazeta Express

Policia e Tiranës ka dhënë njoftimin e parë zyrtar në lidhje me shpërthimin e ndodhur në një dyqan celularësh, ku mbeti i plagosur punonjësi, njëherësh pronar i dyqanit. Shpërthimi ndodhi rreth orës 10:40,...

Shpërthim i fuqishëm në një dyqan celularësh, dy të plagosur

më 3.2018 - Klan Kosova

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një dyqan celularës në rrugën “Qamil Guranjaku” në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e paradites së kësaj të hëne në afërsi të Institutit të Higjienës. Nga...

Ky është personi që u plagos nga shpërthimi në Tiranë

më 3.2018 - Albeu

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot pranë Ambasadës Amerikane në Tiranë. Ndërsa fillimisht u raportua për tritol, policia ka konfirmuar se është një lëndë tjetër dhe ngjarja ka ndodhur në një dyqan...

Shpërthim me eksploziv në Tiranë, dyshohet për 2 të plagosur

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur pak momente më parë pranë drejtorisë së “Higjienës” në Tiranë. Raportohet se tritoli i është vënë një dyqani celularësh në këtë zonë. Dyshohet se si pasojë e shpërthimit...

Shpërthim eksplozivi në Tiranë

më 3.2018 - Vizion Plus

Një shpërthim me tritol tronditi kryeqytetin paraditen e kësaj të hëne. Ngjarja e rende ndodhi pranë Drejtorisë së Higjienës. Banoret e zonës dëgjuan shpërthimin dhe njoftuan menjëherë policinë. Sipas...

Shpërthim në një dyqan celularësh në Tiranë, 2 të plagosur

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Personi i plagosur, pas shpërthimit te Liceu ArtistikNjë shpërthim, i cili dyshohet të jetë kryer me eksploziv ka ndodhur sot në mesditë pranë drejtorisë së “Higjienës” në Tiranë. Raportohet se shënjestër...

Pamjet e rënda nga shpërthimi në Tiranë, kush është i plagosuri

më 3.2018 - NOA

Dalin detaje të reja lidhur me shpërthimin e ndodhur paraditen e sotme në një dyqan celularësh në Tiranë. Në videon që gjeni më poshtë shihet momenti kur i plagosuri, mbahet për krahu nga kalimtarë të...

LAJMI I FUNDIT/ Shpërthim në një dyqan celularësh në Tiranë, plagoset punonjësi

më 3.2018 - BalkanWeb

TIRANE- Një shpërthim i dyshuar me lëndë eksplozive ka ndodhur para pak minutash në një dyqan celularësh në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Pjetër Budi” pranë qytetit ‘Studenti’. Nga shpërthimi...

PAMJET E RENDA nga shpërthimi në Tiranë

më 3.2018 - Gazeta Express

Një shpërthim i fuqishëm në një dyqan me celularë pranë Drejtorisë së higjienës në Tiranë, ka lënë të plagosur një djalë të ri, Ai ka hapur dyqanin, është ulur në tavolinën e punës, kur është përballur...

Pamjet e rënda nga shpërthimi në Tiranë

më 3.2018 - Lajmi.net

Një shpërthim i fuqishëm në një dyqan me celularë pranë Drejtorisë së higjienës në Tiranë, ka lënë të plagosur një djalë të ri, Ai ka hapur dyqanin, kur është përballur me shpërthimin e fuqishëm. Policia...

PAMJE TË RËNDA/ Momente pas shpërthimit të fuqishëm pranë ambasadës amerikane

më 3.2018 - Albeu

Shpërthimi ndodhi në një dyqan celularësh në rrugën "Budi" në kryeqytet, në një zonë pranë ambasadës amerikane , ndërsa forca të shumta policie kanë mbërritur aty. Deri më tani, raportohet për dy të plagosur...

Dy të plagosur rëndë, çfarë e shkaktoi shpërthimin pranë ambasadës amerikane

më 3.2018 - Albeu

Nga shpërthimi i ndodhur pak minuta më parë në rrugën "Budi" në Tiranë kanë mbetur dy person të plagosur rende. Shpërthimi ndodhi në një dyqan celularësh në kryeqytet, në një zonë pranë ambasadës amerikane...

Shpërthim eksploziv pranë Ambasadës Amerikane në Tiranë

më 3.2018 - GazetaBlic

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një shpërthim eksploziv pranë Ambasadës Amerikane. Ngjarja ka ndodhur konkretisht përballë Liceut Artistik “Jordan Misja” tek ish Drejtoria e Higjenës. Nga të dhënat paraprake...

E FUNDIT/ Shpërthim pranë ambasadës amerikane në Tiranë, ka të plagosur

më 3.2018 - Albeu

Një shpërthim i fuqishëm me lendë eksplozive ka ndodhur para pak minutash në Rrugën "Budi" në Tiranë pranë një dyqani celularësh duke lënë të plagosur punonjësin që ndodhej brenda. Forca të shumta policie...

VIDEO/ Shpërthim me eksploziv pranë Liceut Artistik në Tiranë, dy të plagosur

më 3.2018 - Gazeta Tema

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur në një dyqan paraditen e sotme. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë Liceut Artistik në Tiranë dhe sipas informacioneve të para, dy persona kanë mbetur të plagosur....

Shpërthim eksploziv pranë Ambasadës Amerikane në Tiranë

më 3.2018 - Politiko

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një shpërthim eksploziv pranë Ambasadës Amerikane. Ngjarja ka ndodhur konkretisht përballë Liceut Artistik “Jordan Misja” tek ish Drejtoria e Higjenës. Nga të dhënat paraprake...

Shpërthim eksploziv pranë Ambasadës Amerikane në Tiranë

më 3.2018 - Lajmi.net

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një shpërthim eksploziv pranë Ambasadës Amerikane. Ngjarja ka ndodhur konkretisht përballë Liceut Artistik “Jordan Misja” tek ish Drejtoria e Higjenës. Nga të dhënat paraprake...

Shpërthim tritoli pranë Ambasadës Amerikane në Tiranë

më 3.2018 - Gazeta Express

Një shpërthim me lënë plasëse ka ndodhur në një dyqan pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë. Ky institucion ndodhet shumë pranë Ambasadës Amerikane në kryeqytet. Nga raportimet e para mësohet se nga...

Tiranë, shpërthim me eksploziv afër Ambasadës Amerikane

më 3.2018 - Sot News

Një shpërthim me eksploziv ka tronditur kryeqytetin, para pak minutash. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur përballë Liceut, disa metra larg ambasadës Amerikane. Sipas informacioneve të derimëtanishme, dyshohet...

Tiranë, shpërthim tritoli pranë | Drejtorisë së Higjienës,2 të plagosur

më 3.2018 - Shqiptarja

Një shpërthim me tritol ka ndodhur sot pranë Drejtorisë së Higjienës, në Tiranë Ndalohet riprodhimi i shkrimit!

Shpërthimi në Tiranë, i riu dyshohet se montonte mina me telekomandë

më 3.2018 - Java News

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me shpërthimin që ndodhi paraditen e sotme, pranë Institutit të Higjenës. Sipas burimeve mësohet se 34-vjeçari Gentian Hoxha dyshohet se montonte mina me telekomandë....

Shpërthim i fuqishëm në mobil shop në Tiranë

më 3.2018 - Almakos

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një mobil shop në rrugën “Qamil Guranjaku” në Tiranë. Policia njofton se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 10 e 40 minuta të paradites së kësaj të hëne në afërsi...

Shpërthim në një dyqan celularësh në Tiranë, plagoset një person

më 3.2018 - NOA

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në një dyqan celularësh në kryeqytet paraditen e sotme. Shpërthimi ka ndodhur në rrugën “Qemal Guranjaku”, pranë Liceut Artistik, në dyqanin i cili shërbente edhe...

Shpërthimi në një dyqan në Tiranë, 34-vjeçari dyshohet se montonte mina me telekomandë

më 3.2018 - Tetova Sot

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me shpërthimin që ndodhi paraditen e sotme, prnaë Institutit të Higjenës. Sipas burimeve mësohet se 34-vjeçari Gentian Hoxha dyshohet se montonte mina me telekomandë

Tiranë/ Pronari i dyqanit të celularëve digjet në tavolinën e punës /PAMJE TE RENDA

më 3.2018 - Tetova Sot

Policia e Tiranës ka dhënë njoftimin e parë zyrtar në lidhje me shpërthimin e ndodhur në një dyqan celularësh, ku mbeti i plagosur punonjësi, njëherësh pronar i dyqanit. Shpërthimi ndodhi rreth orës 10:40,...

Shpërthimi te dyqani i celularëve/ “I plagosuri humbi gishtat”, dëshmitarët rrëfejnë tmerrin

më 3.2018 - Java News

Një person u plagos teksa punonte në dyqanin e celularëve në pronësi të tij. Bëhet fjalë për shtetasin Gentian Hoxha 26-vjeç, i cili siç edhe dëshmitarët thonë ka humbur gishtat e duarve nga shpërthimi....

Zbardhen dëshmitë e para pas shpërthimit në Tiranë, shitësit i janë këputur gishtat e duarve…

më 3.2018 - Blitz

Pak orë më parë, pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë ka ndodhur një shpërthim i fuqishëm në një dyqan celularësh, ku mbeti i plagosur punonjësi i dyqanit, Gentian Hoxha. “Ballkanweb” ka zbardhur dëshmitë...

PAMJE TË RËNDA/ Momente pas shpërthimit të fuqishëm pranë ambasadës amerikane

më 3.2018 - Tetova Sot

Shpërthimi ndodhi në një dyqan celularësh në rrugën “Budi” në kryeqytet, në një zonë pranë ambasadës amerikane, ndërsa forca të shumta policie kanë mbërritur aty. Deri më tani, raportohet për dy të plagosur...

Detaji i frikshëm nga shpërthimi në Tiranë, si montoheshin minat afër Ambasadës Amerikane

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Të tjera detaje të frikshme mësohen në lidhje me shpërthimin në një dyqan celularësh pranë Drejtorisë së higjienës në Tiranë, afër Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Burimet e mbrëndshme bënë...

Detaje rreth shpërthimit në Tiranë, i plagosuri montonte mina në celular

më 3.2018 - Periskopi

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me shpërthimin që ndodhi sot pranë Drejtorisë së Higjenës në Tiranë. Gentian Hoxha 26-vjec, pronar i një dyqani celularësh u lëndua teksa ishte duke punuar në tavolinën...

VIDEO e rëndë/ Shpërthim në dyqanin e celularëve pranë Drejtorisë së Higjienës, plagoset punonjësi

më 3.2018 - Java News

Një shpërthim me eksploziv pranë ambasadës amerikane në Tiranë ka vënë në alarm Policinë. Ngjarja ka ndodhur përballë Liceut Artisitk, vetëm pak metra larg selisë diplomatike ndërkohë raportimet në këtë...

Shpërthim në dyqanin e celularëve pranë Drejtorisë së Higjienës, plagoset punonjësi

më 3.2018 - Java News

Një shpërthim me eksploziv pranë ambasadës amerikane në Tiranë ka vënë në alarm Policinë. Ngjarja ka ndodhur përballë Liceut Artisitk, vetëm pak metra larg selisë diplomatike ndërkohë raportimet në këtë...

Shpërthim me eksploziv pranë ambasadës amerikane në Tiranë, raportohen 2 të plagosur

më 3.2018 - Tetova Sot

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur pranë ambsadës amerikane në Tiranë. Dyshimet e para flasin për dy persona të plagosur, ndërsa nuk dihet ende në lidhje me identitetin e personave të përfshirë në ngjarje.

Shpërthim në dyqanin e celularëve pranë ambasadës amerikane, plagoset punonjësi

më 3.2018 - Java News

Një shpërthim me eksploziv pranë ambasadës ameriakne në Tiranë ka vënë në alarm Policinë. Ngjarja ka ndopdhur përballë Liceut Artisitk, vetëm pak metra larg selisë diplomatike ndërkohë raportimet në këtë...

Shpërthim me eksploziv pranë ambasadës amerikane, dyshohet për 2 të plagosur

më 3.2018 - Java News

Një shpërthim me eksploziv pranë ambasadës ameriakne në Tiranë ka vënë në alarm Policinë. Ngjarja ka ndopdhur përballë Liceut Artisitk, vetëm pak metra larg selisë diplomatike ndërkohë raportimet paraprake...

Lajm i fundit/ Shpërthim eksploziv pranë Ambasadës Amerikane në Tiranë

më 3.2018 - Blitz

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një shpërthim eksploziv afër Ambasadës Amerikane. Ngjarja ka ndodhur kontretisht përballë Liceut Artistik. Nga të dhënat e para për News 24 dyshohet se nga ngjarja ka dy të plagosur. vijon…

Shpërthim në një dyqan celularësh në Tiranë, 2 të plagosur

më 3.2018 - Gazeta e re

Një shpërthim, i cili dyshohet të jetë kryer me eksploziv ka ndodhur sot në mesditë pranë drejtorisë së “Higjienës” në Tiranë. Raportohet se shënjestër ka qenë dyqan celularësh në këtë zonë, ku si pasojë...

Pronari i dyqanit të celularëve digjet në tavolinën e punës

më 3.2018 - 24 ore

Policia e Tiranës ka dhënë njoftimin e parë zyrtar në lidhje me shpërthimin e ndodhur në një dyqan celularësh, ku mbeti i plagosur punonjësi, njëherësh pronar i dyqanit. Shpërthimi ndodhi rreth orës 10:40,...

Shpërthim i fuqishëm në një dyqan celularësh, një i plagosur

më 3.2018 - KosovaPress

Policia njofton se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 10 e 40 minuta të paradites së kësaj të hëne në afërsi të Institutit të Higjienës. Nga shpërthimi ka mbetur i plagosur 34-vjeçari me inicialet G.H.,...

Tiranë: shpërthim në një dyqan celularësh, plagoset shitësi

më 3.2018 - Te Sheshi

Një shpërthim ndodhi në orët e paradites në një rrugë pranë Liceut Artistik në Tiranë. Nga informacionet e para mësohet se një sasi eksplozivi shpërtheu pranë një dyqani celularësh duke shkaktuar dy të...

FOTO+VIDEO/ Shpërthimi në Tiranë, reagon policia: Nuk ka qenë me tritol

më 3.2018 - AlbPress

Share This Tags Shpërthimi ka ndodhur pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë. Sipas informacioneve të deritanishme raportohet për 1 të plagosur. Dyshohet se shpërthimi ka qenë me eksploziv dhe ka qenë...

Pamje nga shpërthimi i fuqishëm në Tiranë (Foto/Video)

më 3.2018 - Periskopi

Shpërthimi ka ndodhur pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë. Sipas informacioneve të deritanishme raportohet për 1 të plagosur Dyshohet se shpërthimi ka qenë me eksploziv dhe ka qenë i vendosur në një...

Shpërthim në qendër të Tiranës [VIDEO]

më 3.2018 - Insajderi

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një dyqan celularës në rrugën “Qamil Guranjaku” në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e paradites së kësaj të hëne në afërsi të Institutit të Higjienës. Nga...

Tiranë: Shpërthim i fuqishëm në një dyqan celularësh, dy të plagosur

më 3.2018 - 24 ore

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një dyqan celularës në rrugën “Qamil Guranjaku” në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e paradites së kësaj të hëne në afërsi të Institutit të Higjienës. Nga...

VIDEO+FOTO/ Dalin pamjet e rënda të të plagosurve me eksploziv pranë ambasadës amerikane

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Këto janë pamjet e rënda pas shpërthimit të eksplozivit pranë ambasadës amerikane në Tiranë, që dyshohet se i është vënë një dyqani celularësh. Të plagosur janë dy punonjësit e servisit: Gentian Hoxha...

Dy të lënduar nga një shpërthim i fuqishëm në Tiranë

më 3.2018 - Albinfo

Dy persona janë lënduar nga një shpërthim i fuqishëm që ka ndodhur në një dyqan në rrugën “Qamil Guranjaku” në Tiranë në afërsi të Institutit të Higjienës. Nga të dhënat paraprake mësohet për dy të lënduar,...

Shpërthim i fuqishëm në një lokal në Tiranë

më 3.2018 - Insajderi

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një dyqan celularësh në rrugën “Qamil Guranjaku” në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e paradites së sotme në afërsi të Institutit të Higjienës. Nga të dhënat...

Shpërthim tritoli pranë Ambasadës Amerikane në Tiranë

më 3.2018 - Bota Press

\ Një shpërthim me lënë plasëse ka ndodhur në një dyqan me celularë pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë. Ky institucion ndodhet shumë pranë Ambasadës Amerikane në kryeqytet, që ndodhet në Rrugën e...

Shpërthim pranë Ambasadës amerikane në Tiranë, dyshohet për dy të plagosur

më 3.2018 - Periskopi

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një shpërthim eksploziv pranë Ambasadës Amerikane. Ngjarja ka ndodhur konkretisht përballë Liceut Artistik “Jordan Misja” tek ish Drejtoria e Higjenës. Nga të dhënat paraprake...

Ndodh një shpërthim i madh afër Ambasadës Amerikane në Tiranë

më 3.2018 - Sovrani

Një shpërthim me lënë plasëse ka ndodhur në një dyqan pranë Drejtorisë së Higjienës në Tiranë. Ky institucion ndodhet shumë pranë Ambasadës Amerikane në kryeqytet. Nga raportimet e para mësohet se nga...

FOTO/ Shpërthim në një dyqan celularësh në Tiranë, plagoset punonjësi

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Një shpërthim i dyshuar me lëndë eksplozive ka ndodhur para pak minutash në një dyqan celularësh në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Pjetër Budi” pranë qytetit ‘Studenti’. Nga shpërthimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK