http://kariera.mk

Ishte duke u rruar te berberi, shqiptari e kuptoi se jashtë “po qethej nga pushteti”!

para 10 muajve - GazetaBlic

Nuk ka rëndësi nëse ke një automjet luksoz apo nëse je i “fortë”, tashmë të gjithë janë të barabartë përpara ligjit. Policia bashkiake po vijon punën e saj për të garantuar mos zënien e hapësirave publike...

Ishte duke u rruar te berberi, shqiptari e kuptoi se jashtë “po qethej nga pushteti”!

para 10 muajve - Telegrafi

Nuk ka rëndësi nëse ke një automjet luksoz apo nëse je i “fortë”, tashmë të gjithë janë të barabartë përpara ligjit. Policia bashkiake po vijon punën e saj për të garantuar mos zënien e hapësirave publike...

Ishte duke u rruar te berberi, shqiptari e kuptoi se jashtë “po qethej nga pushteti”! [Foto]

para 10 muajve - AlbPortali

Nuk ka rëndësi nëse ke një automjet luksoz apo nëse je i “fortë”, tashmë të gjithë janë të barabartë përpara ligjit. Loading... Policia bashkiake po vijon punën e saj për të garantuar mos zënien e hapësirave...

Ishte duke u rruar te berberi, shqiptari e kuptoi se jashtë “po qethej nga pushteti”! [Foto]

para 10 muajve - Fakti Ditor

Nuk ka rëndësi nëse ke një automjet luksoz apo nëse je i “fortë”, tashmë të gjithë janë të barabartë përpara ligjit. Policia bashkiake po vijon punën e saj për të garantuar mos zënien e hapësirave publike...

Ndodh në Tiranë/ Policia po i vë gjobë, pronari i makinës del nga berberi me shkumë rroje në faqe

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Një rast i pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet teksa policia vijon punon për ndëshkimin e personave që shkelin qarkullimin rrugor. Shpejtësi tej normave, kalim me të kuqe apo parkim...

Pikante/Polici gjobit makinën,pronari del me shkumë në fytyrë nga berberi

para 10 muajve - Shqiptarja

Gjobat e policisë në rrugët e kryeqytetit, për shkak të parkimeve në segmente të ndaluara, apo edhe parkime të dyfishta siç ndodh rëndom, kanë prodhuar edhe një moment pikant. Siç duket edhe në këtë foto...

“Opa faqen tjetër”, gjobitja më e pazakontë në Tiranë

para 10 muajve - NOA

“Opa faqen tjetër”. Kaq ka shkruar kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, teksa ka publikuar një fotografi në Facebook. Në të shihet momenti kur një polic bashkiak gjobit një makinë të parkuar në vendin...

Kur policia nuk të le as ta rruash rehat (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Nuk ka rëndësi nëse ke një automjet luksoz apo nëse je i “fortë” Tashmë të gjithë janë të barabartë përpara ligjit. Policia bashkiake po vijon punën e saj për të garantuar mos zënien e hapësirave publike...

Rruar nga berberi, por “qethur” nga bashkia…!

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Nuk ka rëndësi nëse ke një automjet luksoz apo nëse je i “fortë”, tashmë të gjithë janë të barabartë përpara ligjit. Policia bashkiake po vijon punën e saj për të garantuar mos zënien e hapësirave publike...

Kur shprehja mos e rruaj s’ka kuptim…opa faqen tjetër /FOTOLAJM

para 10 muajve - Gazeta Express

Nuk ka rëndësi nëse ke një automjet luksoz apo nëse je i “fortë” Tashmë të gjithë janë të barabartë përpara ligjit. Policia bashkiake po vijon punën e saj për të garantuar mos zënien e hapësirave publike...

Foto Lajm/ Kur shprehja mos e rruaj s’ka kuptim…

para 10 muajve - Gazeta Tema

Policia rrugore po vijon punën e saj për të garantuar mos zënien e hapësirave publike apo parkimin e gabuar të makinave nga qytetarët e papërgjegjshëm. Por një rast mjaft qesharak ka ndodhur sot në rrugët...

FOTO/ Tiranë, policia po i vë gjobë, pronari i makinës del nga berberi me shkumë rroje në faqe

para 10 muajve - Java News

Një rast i pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet teksa policia vijon punon për ndëshkimin e personave që shkelin qarkullimin rrugor. Shpejtësi tej normave, kalim me të kuqe apo parkim i gabuar,...

FOTO/ Ndodh në Tiranë/ Policia po i vë gjobë, pronari i makinës del nga berberi me shkumë rroje në faqe

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një rast i pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet teksa policia vijon punon për ndëshkimin e personave që shkelin qarkullimin rrugor. Shpejtësi tej normave, kalim me të kuqe apo parkim i gabuar,...

Do qeshni me lot me reagimin e shoferit kur merr gjobë /FOTOLAJM

para 10 muajve - AlbPress

Share This Tags Nuk ka rëndësi nëse ke një automjet luksoz apo nëse je i “fortë”. Tashmë të gjithë janë të barabartë përpara ligjit. Policia bashkiake po vijon punën e saj për të garantuar mos zënien e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK