http://kariera.mk

Cili e ka cilësinë e ekranit më të mirë, “iPhone X” apo “Galaxy S9”?

më 3.2018 - Lajmi.net

Kanë kaluar disa javë që kur “Samsung” prezantoi dy modelet e reja të tij, “Galaxy S9” dhe “Galaxy S9+”, gjatë një eventi të mbajtur pak para Kongresit botëror të telefonisë në Barcelonë, javën e shkuar....

Galaxy S9 rrëzon nga froni iPhone X për cilësinë e ekranit

më 3.2018 - Lajmi.net

Samsung prezantoi pak ditë më parë dy modelet e reja të tij, “Galaxy S9” dhe “Galaxy S9+”, gjatë një eventi të mbajtur pak para Kongresit botëror të telefonisë në Barcelonë, javën e shkuar. Sipas ekspertëve...

Galaxy S9 rrëzon nga froni iPhone X për cilësinë e ekranit

më 3.2018 - Albeu

Samsung prezantoi pak ditë më parë dy modelet e reja të tij, " Galaxy S9" dhe " Galaxy S9+", gjatë një eventi të mbajtur pak para Kongresit botëror të telefonisë në Barcelonë, javën e shkuar. Sipas ekspertëve...

Galaxy S9 rrëzon nga froni iPhone X për cilësinë e ekranit

më 3.2018 - Sovrani

Samsung prezantoi pak ditë më parë dy modelet e reja të tij, “Galaxy S9” dhe “Galaxy S9+”, gjatë një eventi të mbajtur pak para Kongresit botëror të telefonisë në Barcelonë, javën e shkuar. Sipas ekspertëve...

Cili e ka cilësinë e ekranit më të mirë, “iPhone X” apo “Galaxy S9”?

më 3.2018 - Periskopi

Kanë kaluar disa javë që kur “Samsung” prezantoi dy modelet e reja të tij, “Galaxy S9” dhe “Galaxy S9+”, gjatë një eventi të mbajtur pak para Kongresit botëror të telefonisë në Barcelonë, javën e shkuar....

Galaxy Note 9 nuk do të ketë “finger print”

më 3.2018 - Indeks.mk

Galaxy Note 9 mund të mos ketë lexues të gjurmëve të gishtave nën ekran, të pkatën sipas analistit të KGI, Ming-Chi Kuo. Në fakt për pak kohë u përfol se kjo veçori do të ishte në telefonat e ardhshëm...

GALAXY NOTE 9 NUK DO TË KETË “FINGER PRINT”

më 3.2018 - TV21

Galaxy Note 9 mund të mos ketë lexues të gjurmëve të gishtave nën ekran, të paktën sipas analistit të KGI, Ming-Chi Kuo. Në fakt për pak kohë u përfol se kjo veçori do të ishte në telefonat e ardhshëm...

Galaxy Note 9 nuk do të ketë “finger print”

më 3.2018 - Sovrani

Galaxy Note 9 mund të mos ketë lexues të gjurmëve të gishtave nën ekran, të pkatën sipas analistit të KGI, Ming-Chi Kuo. Në fakt për pak kohë u përfol se kjo veçori do të ishte në telefonat e ardhshëm...

Galaxy Note 9 nuk do të ketë “finger print”

më 3.2018 - KosovaPress

Galaxy Note 9 mund të mos ketë lexues të gjurmëve të gishtave nën ekran, të pkatën sipas analistit të KGI, Ming-Chi Kuo. Në fakt për pak kohë u përfol se kjo veçori do të ishte në telefonat e ardhshëm...

Samsung Galaxy S9+ vs iPhone X, cili është më i shpejtë

më 3.2018 - Koha.net

Së fundmi, gjiganti i teknologjisë Samsung ka lansuar dy smartfonët e rinj të avancuar – Galaxy S9 dhe S+, por shumica pyesin se cilat janë aftësitë e këtyre dy smartfonëve në mënyrë për të konkurruar...

Galaxy S9 dhe S9+ rrëzojnë nga froni iPhone X për cilësinë e ekranit

më 3.2018 - Infokusi

Disa javë më parë, Samsung prezantoi dy modelet e reja të tij, “Galaxy S9” dhe “Galaxy S9+”, gjatë një eventi të mbajtur pak para Kongresit botëror të telefonisë në Barcelonë, javën e shkuar. E verdikti...

“Galaxy S9” apo “iPhone X”, cili e ka ekranin më të mirë

më 3.2018 - Albinfo

Disa javë më parë, Samsung prezantoi dy modelet e reja të tij, “Galaxy S9” dhe “Galaxy S9+”, gjatë një eventi të mbajtur pak para Kongresit botëror të telefonisë në Barcelonë, javën e shkuar. Ekspertët...

Galaxy S9 dhe S9+ ‘përmbysin’ nga froni iPhone X

më 3.2018 - Telegrafi

Disa javë më parë, Samsung prezantoi dy modelet e reja të tij Galaxy S9 dhe Galaxy S9+, gjatë Kongresit Botëror të Telefonisë në Barcelonë, mbajtur javën e kaluar. Vendimi i ekspertëve është se Galaxy...

Galaxy S9 dhe S9+ ‘përmbysin’ nga froni iPhone X

më 3.2018 - Almakos

Disa javë më parë, Samsung prezantoi dy modelet e reja të tij Galaxy S9 dhe Galaxy S9+, gjatë Kongresit Botëror të Telefonisë në Barcelonë, mbajtur javën e kaluar. Vendimi i ekspertëve është se Galaxy...

Galaxy S9 dhe S9+ ‘përmbysin’ nga froni iPhone X

më 3.2018 - Republika

Disa javë më parë, Samsung prezantoi dy modelet e reja të tij Galaxy S9 dhe Galaxy S9+, gjatë Kongresit Botëror të Telefonisë në Barcelonë, mbajtur javën e kaluar. Vendimi i ekspertëve është se Galaxy...

Galaxy S9 dhe S9+ rrëzojnë nga froni iPhone X

më 3.2018 - Sovrani

Disa javë më parë, Samsung prezantoi dy modelet e reja të tij, “Galaxy S9” dhe “Galaxy S9+”, gjatë një eventi të mbajtur pak para Kongresit botëror të telefonisë në Barcelonë, javën e shkuar. E verdikti...

Galaxy S9 dhe S9+ rrëzojnë nga froni iPhone X

më 3.2018 - Lajmi.net

Disa javë më parë, Samsung prezantoi dy modelet e reja të tij, “Galaxy S9” dhe “Galaxy S9+”, gjatë një eventi të mbajtur pak para Kongresit botëror të telefonisë në Barcelonë, javën e shkuar. E verdikti...

Galaxy S9 dhe S9+ rrëzojnë nga froni iPhone X për këto cilësi

më 3.2018 - Medial

E verdikti i ekspertëve është se “Galaxy S9” ka lënë pas “iPhone X”, që kishte marrë vlerësimin për ekranin më të mirë nëntorin e shkuar, duke ia rrëmbyer vendin e parë “Galaxy Note 8”. “DisplayMate”,...

Galaxy S9 dhe S9+ rrëzojnë nga froni iPhone X për këto cilësi

më 3.2018 - Gazeta Express

Disa javë më parë, Samsung prezantoi dy modelet e reja të tij, “Galaxy S9” dhe “Galaxy S9+”, gjatë një eventi të mbajtur pak para Kongresit botëror të telefonisë në Barcelonë, javën e shkuar. E verdikti...

Galaxy S9 dhe S9+ rrëzojnë nga froni iPhone X për këto cilësi

më 3.2018 - Tetova Sot

Disa javë më parë, Samsung prezantoi dy modelet e reja të tij, “Galaxy S9” dhe “Galaxy S9+”, gjatë një eventi të mbajtur pak para Kongresit botëror të telefonisë në Barcelonë, javën e shkuar. E verdikti...

Ja kur del në treg Galaxy Note 9, rivali i Iphone X

më 3.2018 - Sovrani

Telefonat inteligjentë Samsung Galaxy Note janë në përgjithësi pajisjet më të fuqishme dhe mbresëlënëse të kësaj kompanie. Ata janë ndërtuar për përdoruesit që duan performancë të lartë dhe të cilët janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK