http://kariera.mk

Ka përfunduar fenomeni “greek dream”, grekët kokulur për punë në Evropë…

më 3.2018 - Gazeta e re

Një numër i madh agjencish punësimi nga Greqia ofrojnë krah të lirë pune nëpër Evropë. Por shumë grekë kanë rënë viktimë e shpresave të mëdha dhe e kontratave mashtruese të punësimit. Si shumë grekë të...

Ka përfunduar fenomeni “grek dream”, greket kokulur përpunë në Evropë

më 3.2018 - Gazeta e re

Një numër i madh agjencish punësimi nga Greqia ofrojnë krah të lirë pune nëpër Evropë. Por shumë grekë kanë rënë viktimë e shpresave të mëdha dhe e kontratave mashtruese të punësimit. Si shumë grekë të...

Kriza ekonomike në Greqi, nga efendikoj në punëtorë krahu

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Si shumë grekë të tjerë edhe Nikos Varthimiadis falimentoi. Borxhet e mëdha ia shkatërruan vitin e kaluar furrën e bukës dhe e detyruan këtë mesoburrë, baba të tre fëmijëve të regjistrohet në radhët e...

Greqi: Nga efendikoj në punëtorë krahu

më 3.2018 - Tetova Sot

Një numër i madh agjencish punësimi nga Greqia ofrojnë krah të lirë pune nëpër Evropë. Por shumë grekë kanë rënë viktimë e shpresave të mëdha dhe e kontratave mashtruese të punësimit. Si shumë grekë të...

“Shtërngo rripin Thanas”, Greqi: Nga efendikoj në punëtorë krahu

më 3.2018 - Gazeta Tema

Një numër i madh agjencish punësimi nga Greqia ofrojnë krah të lirë pune nëpër Evropë. Por shumë grekë kanë rënë viktimë e shpresave të mëdha dhe e kontratave mashtruese të punësimit. Si shumë grekë të...

Greqi: Nga efendikoj në punëtorë krahu

më 3.2018 - Lajmi.net

Një numër i madh agjencish punësimi nga Greqia ofrojnë krah të lirë pune nëpër Evropë. Por shumë grekë kanë rënë viktimë e shpresave të mëdha dhe e kontratave mashtruese të punësimit. Si shumë grekë të...

Greqi: Nga efendikoj në punëtorë krahu

më 3.2018 - DW

Një numër i madh agjencish punësimi nga Greqia ofrojnë krah të lirë pune nëpër Evropë. Por shumë grekë kanë rënë viktimë e shpresave të mëdha dhe e kontratave mashtruese të punësimit. Si shumë grekë të...

Kriza, pronarët grekë që po bëhen punëtorë në vendet e BE…

më 3.2018 - Java News

Një numër i madh agjencish punësimi nga Greqia ofrojnë krah të lirë pune nëpër Evropë. Por shumë grekë kanë rënë viktimë e shpresave të mëdha dhe e kontratave mashtruese të punësimit. Si shumë grekë të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK