http://kariera.mk

Një diamant 910 karatësh shitet 40 milionë dollarë

më 3.2018 - Alsat-M

Një nga diamantet më të mëdhenj në botë është shitur për 40 milionë dollarë, njoftoi sot kompania përpunimit të mineraleve “Gem Diamonds Limited”. “Diamanti 910 karatësh, i madh se një top golfi, iu shit...

Ja shifra marramendëse që u shit super diamanti 910 karatësh

më 3.2018 - Gazeta Tema

Një nga diamantet më të mëdhenj në botë është shitur për 40 milionë dollarë, njoftoi sot kompania përpunimit të mineraleve “Gem Diamonds Limited”. “Diamanti 910 karatësh, i madh se një top golfi, iu shit...

Një diamant 910 karatësh shitet 40 milionë dollarë

më 3.2018 - BalkanWeb

Një nga diamantet më të mëdhenj në botë është shitur për 40 milionë dollarë, njoftoi sot kompania përpunimit të mineraleve “Gem Diamonds Limited”. “Diamanti 910 karatësh, i madh se një top golfi, iu shit...

Diamanti 910 karatësh shitet për 40 milionë dollarë

më 3.2018 - Koha.net

Një nga diamantet më të mëdhenj në botë është shitur për 40 milionë dollarë, njoftoi sot kompania e përpunimit të mineraleve “Gem Diamonds Limited”. “Diamanti 910 karatësh, i madh sa një top golfi, iu...

Një diamant 910 karatësh shitet 40 milionë dollarë

më 3.2018 - Tetova Sot

Një nga diamantet më të mëdhenj në botë është shitur për 40 milionë dollarë, njoftoi sot kompania përpunimit të mineraleve “Gem Diamonds Limited”. “Diamanti 910 karatësh, i madh se një top golfi, iu shit...

Një diamant 910 karatësh shitet 40 milionë dollarë

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Një nga diamantet më të mëdhenj në botë është shitur për 40 milionë dollarë, njoftoi sot kompania përpunimit të mineraleve “Gem Diamonds Limited”. “Diamanti 910 karatësh, i madh se një top golfi, iu shit...

Një diamant 910 karatësh shitet 40 milionë dollarë

më 3.2018 - KosovaPress

“Diamanti 910 karatësh, i madh se një top golfi, iu shit dje një blerësi të panjohur, në qytetin belg në Antwerp”, sipas një njoftimi. “Guri i ngjyrës D, tipi II, u zbulua në muajin janar në minierat e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK