http://kariera.mk

FOTOT: Turistja ruse sjell në jetë foshnjen e saj në… det

më 3.2018 - Gazeta Tema

Ky është momenti i pabesueshëm kur një turiste ruse lind në det foshnjen e saj. Turistja ruse u fut në detin e kuq në Egjipt për të lindur fëmijën. Ndërsa bashkëshorti i ruses fotografon momentin e ardhjes...

E pabesueshme, rusja lind në det fëmijën – FOTO

më 3.2018 - Infokusi

Momenti i pabesueshëm i një fëmije të sapolindur që del nga Deti i Kuq në Egjipt, është fotografuar, pasi e ëma, një turiste ruse, shkoi në qytetin turistik për të lindur në ujë. Hadia Hosni El Said kapi...

Momenti i pabesueshëm kur një turiste lind beben në det – thuhet se gjithçka ishte e përgatitur më parë!

më 3.2018 - Telegrafi

Ky është momenti i pabesueshëm i një fëmije të sapolindur që kishte lindur në ujërat e Detit të Kuq në Egjipt, pasi një turiste ruse shkoi në qytetin turistik për të lindur në ujë. Sipas mediave të huaja,...

Emocionuese! Gruaja lind fëmijën në mes të detit

më 3.2018 - NOA

Ky është momenti i pabesueshëm, por emocionues, kur një grua lind fëmijën e saj në Detin e Kuq, në Egjipt. Fotot magjepsëse janë kapur nga Hadia Hosni El Said, e cila fotografoi këto imazhe nga ballkoni...

E pabesueshme në Egjipt, turistja lind duke notuar në det

më 3.2018 - BalkanWeb

EGJIPT – Momente të pabesueshme të lindjes së një foshnje në detin e kuq në Egjipt. Një turiste ruse lindi në ujë dhe siç e shihni nga fotot ajo sillet sikur nuk ka ndodhur asgjë. Bashkëshorti i saj fotografon...

Pamje të veçanta, ja çfarë i ndodhi ruses në mes të detit

më 3.2018 - Shqiptarja

Një ngjarje sa e bukur po aq e çuditshme ka ndodhur në qytetin turistik të Dahabit në Detin e Kuq, në Egjipt. Një turiste ruse ka lindur teksa ishte duke notuar. Parteri i saj ka thirrur një nga pushuesit...

E pabesueshme: Turistja ruse lind duke notuar në det

më 3.2018 - Tetova Sot

Moment i pabesueshëm i lindjes së një foshnje në detin e kuq në Egjipt pasi një turiste ruse lindi në ujë. Lindja ndodhi në qytetin Dahab, ju mund ta shikoni bashkëshortin dhe babain e turistes duke e...

E pabesueshme: Turistja ruse lind duke notuar në det

më 3.2018 - Lajmi.net

Moment i pabesueshëm i lindjes së një foshnje në detin e kuq në Egjipt pasi një turiste ruse lindi në ujë. Lindja ndodhi në qytetin Dahab, ju mund ta shikoni bashkëshortin dhe babain e turistes duke e...

Fotot e pabesueshme: Turistja lind fëmijën teksa ishte në ujë

më 3.2018 - Bota Press

Këto foto të pabesueshme tregojnë momentet kur një turiste ruse lind fëmijën në ujin e Detit të Kuq në Egjipt. Të pranishmit mbetën të befasur. Ata kanë fiksuar momentin kur babai dhe partneri i turistes...

FOTOT/ ‘Foshnja e detit’, turistja ruse lind në Detin e Kuq

më 3.2018 - Java News

Një nënë rusë ka lindur foshnjën e saj në Detin e Kuq në një qytet turistik në Egjipt, shkruan javanews Hadia Hosni El Said kapi këto imazhe nga ballkoni i apartamentit të xhaxhait të saj në Dahab, në...

Momenti i pabesueshëm kur një turiste lind në det

më 3.2018 - Gazeta Monitor

Ky është momenti i pabesueshëm ku një fëmi i sapolindur po nxirrej nga Deti i Kuq në Egjipt, pasi një turiste ruse shkoi në qytetin turistik për të lindur në ujë. Hadia Hosni El Said kapi këto imazhe nga...

E pabesueshme: Turistja ruse lind duke notuar në det

më 3.2018 - AlbPortali

Lindja ndodhi në qytetin Dahab, ju mund ta shikoni bashkëshortin dhe babain e turistes duke e nxjerrë foshnjen nga uji, raporton daily mail, transmeton lajmi.net Loading... Disa momente më vonë nëna doli...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK