http://kariera.mk

I akuzuar për mashtrim, kapet në Sarandë i shumëkërkuari polak (Emri)

më 3.2018 - BalkanWeb

SARANDE – Policia e Sarandës ka arrestuar një shtetas polak të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Arrestimi u bë nga Policia e Sarandës në bashkëpunim me Interpol Tirana. Më datë 13.03.2018, Komisariati...

Sarandë, arrestohet mashtruesi polak që kërkohej nga Interpoli

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Foto ilustruese Në prangat e Policisë Sarandë ka rënë sot një shtetas polak i shpallur në kërkim ndërkombëtar me qëllim ekstradimi drejt vendlindjes së tij. “Më datë 13.03.2018, Komisariati i Policisë...

Në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Sarandë mashtruesi polak (Emri)

më 3.2018 - BalkanWeb

SARANDE- Policia e Sarandës ka arrestuar sot një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar me qëllim ekstradimi drejt Polonisë.Arrestimi i tij u arrit falë bashkëpunimit me Interpol Tirana. Më datë 13.03.2018,...

Kapet një i shpallur në kërkim ndërkombëtar, pritet të ekstradohet

më 3.2018 - NOA

Një i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar nga Policia e Sarandës, me qëllim ekstradimin e tij për në Poloni. Bëhet fjalë për Przemyslaw Pasternak, 38 vjeç, lindur në Poloni. Për këtë person,...

Policia e Sarandës i vihet pas polakut të shpallur në kërkim ndërkombëtar

më 3.2018 - Gazeta Express

Policia e Sarandës në bashkëpunim me Interpol Tirana ka bërë të mundur arrestimin e një 38 vjeçari me origjinë polake. Przemyslaw Pasternak është kapur këtë të martë në Sarandë, pasi mbi të rëndonte një...

Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, polaku arrestohet në Sarandë

më 3.2018 - Albeu

Një polak është arrestuar nga Policia e Sarandës në bashkëpunim me Interpol Tirana. Ai ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar dhe pritet të ekstradohet drejt Polonisë. Sipas njoftimit i arrestuari është...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet polaku në Sarandë

më 3.2018 - Sot News

Policia e Sarandës në bashkëpunim me Interpol Tirana kapën dhe arrestuan përkohësisht me qëllim ekstradimi drejt Polonisë, një shtetas polak të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ai është Przemyslaw Pasternak,...

Sarandë/ Arrestohet i shpalluri në kërkim ndërkombëtar për "mashtrim dhe falsifikim"

më 3.2018 - Shqiptarja

Sot, më datë 13.03.2018, Komisariati i Policisë Sarandë në bashkëpunim me ZQK Interpol Tirana, kapën dhe arrestuan përkohësisht me qëllim ekstradimi drejt Polonisë, shtetasin polak të shpallur në kërkim...

Në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Sarandë polaku

më 3.2018 - Tetova Sot

Policia e Sarandës në bashkëpunim me Interpol Tirana kapën dhe arrestuan përkohësisht me qëllim ekstradimi drejt Polonisë, një shtetas polak të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ai është Przemyslaw Pasternak,...

Sarandë, policia vë në pranga polakun në kërkim ndërkombëtar

më 3.2018 - Blitz

Policia e Sarandës ka arrestuar sot një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar me qëllim ekstradimi drejt Polonisë. Arrestimi i tij u arrit falë bashkëpunimit me Interpol Tirana. Më datë 13.03.2018,...

Në kërkim ndërkombëtar për mashtrim, polaku arrestohet në Sarandë

më 3.2018 - Java News

Policia e Sarandës në bashkëpunim me Interpol Tirana kapën dhe arrestuan përkohësisht me qëllim ekstradimi drejt Polonisë, një shtetas polak të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ai është Przemyslaw Pasternak,...

Kapet në Sarandë polaku në kërkim ndërkombëtar

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Policia e Sarandës në bashkëpunim me Interpol Tirana kapën dhe arrestuan përkohësisht me qëllim ekstradimi drejt Polonisë, një shtetas polak të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ai është Przemyslaw Pasternak,...

Policia e Sarandës i vihet pas polakut të shpallur në kërkim ndërkombëtar

më 3.2018 - Sovrani

Policia e Sarandës në bashkëpunim me Interpol Tirana ka bërë të mundur arrestimin e një 38 vjeçari me origjinë polake. Przemyslaw Pasternak është kapur këtë të martë në Sarandë, pasi mbi të rëndonte një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK