http://kariera.mk

Abrashi këput ligamentin e gjurit

më 3.2018 - Klan Kosova

Mesfushori i Shqipërisë ka marrë një lëndim të rëndë në gju, për ta kaluar të cilin do t’i nënshtrohet një operacioni, duke mbetur kështu jashtë fushave për një kohë Amir Abrashit iu desh të linte fushën...

​Ylli i Kombëtares këput ligamentin e gjurit, duhet të operohet

më 3.2018 - Medial

Kombëtarja shqiptare dhe Freiburg kanë marrë një goditje të madhe. Mesfushori Amir Abrashi në ndeshjen ndaj Hertah Berlinit ka këputur ligamentin e gjurit. Lajmi është konfirmuar edhe nga skuadra gjermane,...

​Ylli i Kombëtares këput ligamentin e gjurit, duhet të operohet

më 3.2018 - Gazeta Express

Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë, Amir Abrashi ka këputur ligamentin e gjurit të djathtë në ndeshjen e fundjavës në Bundesliga Kombëtarja shqiptare dhe Freiburg kanë marrë një goditje të madhe. Mesfushori...

Amir Abrashi këput ligamentin e gjurit dhe gati për operacion

më 3.2018 - GazetaBlic

Amir Abrashit iu desh të linte fushën e lojës në minutën e 29′-të, në ndeshjen e kësaj fundjave ndaj Hertha Berlinit, për shkakun e një dëmtimi. Një kontroll më i detajuar në fillim të kësaj jave, ka zbuluar...

Pas Abrashit rrezikon edhe Veseli, kushtëzohen zgjedhjet e Panucci-t

më 3.2018 - BalkanWeb

Pak orë më parë u njoftua se Amir Abrashi ka pësuar këputje ligamenti dhe rrezikon një ‘stop’ 6 mujor, duke i hequr kështu një mundësi Christian Panucci-t për ndeshjen miqësore të 26 marsit kundër Norvegjisë....

Sfida me Norvegjinë/ Kombëtarja humbet një mesfushor, në dyshim një mbrojtës

më 3.2018 - Shqiptarja

Dy javë para ndeshjes miqësore me Norvegjinë, Christian Panucci nuk duhet të llogarisë një nga mesfushorët më punëtorë të Kombëtares shqiptare, ndërkohë që edhe një tjetër është në dyshim. Amir Abrashi...

Mesfushori i Kombëtares këput ligamentin e gjurit dhe gati për operacion

më 3.2018 - Albeu

Amir Abrashit iu desh të linte fushën e lojës në minutën e 29'-të, në ndeshjen e kësaj fundjave ndaj Hertha Berlinit, për shkakun e një dëmtimi . Një kontroll më i detajuar në fillim të kësaj jave, ka...

Dëmtim i rëndë për Abrashin, mesfushori rrezikon edhe sfidat e shtatorit me Shqipërinë

më 3.2018 - BalkanWeb

Më 13 janar, në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurt, Amir Abrashi u rikthye të luante me Freiburg pas një dëmtimi të gjatë. 27-vjeçari prej disa ndeshjesh po lunte si titullar me ekipin gjerman, por kur...

Dëmtohet rëndë Abrashi

më 3.2018 - Infokusi

Mesfushori i kombëtares shqiptare të futbollit, Amir Abrashi, vuajti një dëmtim të rëndë në ndeshjen e fundit në Bundesliga-n gjermane, që me shumë gjasë do të mbajë jashtë fushave për disa muaj. Lojtari...

Lajm i tmerrshëm për Abrashin, këputë ligamentin e gjurit

më 3.2018 - Lajmi.net

Abrashi ka këputur ligamentin e kryqëzuar në gjurin e djathtë. Amir Abrashit iu desh të linte fushën e lojës në minutën e 29-të, në ndeshjen e kësaj fundjave ndaj Hertës së Berlinit, për shkakun e një...

Dëmtohet rëndë mesfushori i kuqezinjve, humb sfidën kundër Norvegjisë

më 3.2018 - Java News

Mesfushori i kombëtares shqiptare të futbollit, Amir Abrashi, vuajti një dëmtim të rëndë në ndeshjen e fundit në Bundesliga-n gjermane, që me shumë gjasë do të mbajë jashtë fushave për disa muaj. Lojtari...

Amir Abrashi këput ligamentin e gjurit dhe gati për operacion

më 3.2018 - Bota Press

Amir Abrashit iu desh të linte fushën e lojës në minutën e 29′-të, në ndeshjen e kësaj fundjave ndaj Hertha Berlinit, për shkakun e një dëmtimi. Një kontroll më i detajuar në fillim të kësaj jave, ka zbuluar...

Panucci merr lajmin e keq: Mesfushori do të operohet, humb miqësoren e Kombëtares

më 3.2018 - Tetova Sot

Amir Abrashit iu desh të linte fushën e lojës në minutën e 29-të, në ndeshjen e kësaj fundjave ndaj Hertës së Berlinit, për shkakun e një dëmtimi. Një kontroll më i detajuar në fillim të kësaj jave, ka...

Abrashi duhet të pauzojë një kohë të gjatë

më 3.2018 - Albinfo

Mediat sportive gjermane shkruajnë se klubi gjerman SC Freiburg duhet të luajë një kohë të gjatë pa dy lojtarët e saj titullarë: Amir Abrashi dhe Caleb Stanko, njofton albinfo.ch. Kjo don të thotë se edhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK