http://kariera.mk

Anulohet seanca për rastin “Dhuna në Qendër”, njëri prej të akuzuarve është sëmurë

më 3.2018 - MRT

Për shkak të mungesës së Millan Andonovskit, i akuzuar në rastin “Dhuna në Qendër”... Për shkak të mungesës së Millan Andonovskit, i akuzuar në rastin “Dhuna në Qendër”, sërish u anulua fillimi i seancës...

RASTI SHUPLAKAT, MUNGON I AKUZUARI, GRUEVSKI: GJYKATA TEATËR I ABSURDITETIT

më 3.2018 - TV21

Seanca për rastin “Shuplakat në Komunën  Qendër”, ne të cilën të akuzuar kryesor janë ish kryeministri Nikolla Gruevski, ish-ministri i Transportit dhe Lidhjeve Mile Janakieski dhe deputetja e VMRO-DPMNE-së,...

Anulohet gjyqi për shuplakat e porositura

më 3.2018 - Albeu

Gjykimi për rastin “Shuplakat” në Qendër edhe sot është anuluar. Pwr shkaqe shwndetwsore, i akuzuari Milan Andonovki nuk është paraqitur në gjykatë. Ai ka hapur pushim mjekësor prej 9 marsit, me rekomandim...

Anulohet seanca për rastin "Shuplakat"

më 3.2018 - Gazeta Express

Gjykimi për rastin “Shuplakat” në Qendër edhe sot është anuluar. Pwr shkaqe shëndetësore, i akuzuari Milan Andonovki nuk është paraqitur në gjykatë. Ai ka hapur pushim mjekësor prej 9 marsit, me rekomandim...

Anulohet gjyqi për “shuplakat e porositura”

më 3.2018 - Alsat-M

Gjykimi për rastin “Shuplakat” në Qendër edhe sot është anuluar. Pwr shkaqe shwndetwsore, i akuzuari Milan Andonovki nuk është paraqitur në gjykatë. Ai ka hapur pushim mjekësor prej 9 marsit, me rekomandim...

“Shuplakat”, gjykimi vazhdon më 3 prill

më 3.2018 - Medial

Gjykimi për rastin “Shuplakat” në Qendër edhe sot është anuluar. Pwr shkaqe shwndetwsore, i akuzuari Milan Andonovki nuk është paraqitur në gjykatë. Ai ka hapur pushim mjekësor prej 9 marsit, me rekomandim...

Fatime Fetai kërkon paraburgim për Andonovskin

më 3.2018 - Gazeta Express

Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”. Andonoski sot nuk u paraqit në seancë dëgjimore për shkak të gjendjes shëndetësore....

“Shuplakat”, PSP kërkon paraburgim për Andonovskin

më 3.2018 - TV Koha

Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”. Andonoski sot nuk u paraqit në seancë dëgjimore për shkak të gjendjes shëndetsore. Në...

Gruevski ndihet i lodhur, thotë se po ia bëjnë “Procesin e Kafkës”

më 3.2018 - Shenja

Prokuroria Speciale kërkoi paraburgim për të akuzuarin Millan Andonov në rastin e dhunës në Qendër. Gavrill Bubevski dhe Fatime Fetai kërkuan që ai të sigurohet në këtë mënyrë pasi është hera e tretë që...

Rasti “Shuplakat”, Fatime Fetai kërkon paraburgim për këtë person

më 3.2018 - Ina

Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”. Andonoski sot nuk u paraqit në seancë dëgjimore për shkak të gjendjes shëndetësore....

Anulohet gjyqi për “shuplakat e porositura”

më 3.2018 - Almakos

13 March 2018 / 15:58 Gjykimi për rastin “Shuplakat” në Qendër edhe sot është anuluar. Pwr shkaqe shwndetwsore, i akuzuari Milan Andonovki nuk është paraqitur në gjykatë. Ai ka hapur pushim mjekësor prej...

Rasti “Shuplakat”, Fatime Fetai kërkon paraburgim për këtë person

më 3.2018 - AlbPortali

Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”. Andonoski sot nuk u paraqit në seancë dëgjimore për shkak të gjendjes shëndetësore....

Rasti “Shuplakat”, Fatime Fetai kërkon paraburgim për këtë person

më 3.2018 - Fakti Ditor

Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”. Andonoski sot nuk u paraqit në seancë dëgjimore për shkak të gjendjes shëndetësore....

Rasti “shuplakat” anulohet për së treti herë

më 3.2018 - Gazeta Express

Paraburgim për të akuzuarin Millan Andonov në rastin ,,Shuplaka“, kërkuan prokurorët special, Gavrill Bubevski dhe Fatime Fetai. Kështu i akuzuari do të sigurohet për gjykim, pasi është hera e tretë që...

Rasti “Shuplakat”, Fatime Fetai kërkon paraburgim për këtë person

më 3.2018 - Tetova Sot

Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”. Andonoski sot nuk u paraqit në seancë dëgjimore për shkak të gjendjes shëndetësore....

Fatime Fetai kërkon paraburgim për Andonovskin

më 3.2018 - Republika

Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”. Andonoski sot nuk u paraqit në seancë dëgjimore për shkak të gjendjes shëndetësore....

"Shuplakat", Fatime Fetai kërkon paraburgim për Andonovskin

më 3.2018 - Albeu

Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “ Shuplakat në Qendër”. Andonoski sot nuk u paraqit në seancë dëgjimore për shkak të gjendjes shëndetësore....

“Shuplakat”, Fatime Fetai kërkon paraburgim për Andonovskin

më 3.2018 - Aktuale

Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”. Andonoski sot nuk u paraqit në seancë dëgjimore për shkak të gjendjes shëndetësore....

Rasti “shuplakat” anulohet për së treti herë, ku i akuzuar është ish – kryeministri Gruevski

më 3.2018 - Almakos

Paraburgim për të akuzuarin Millan Andonov në rastin ,,Shuplaka“, kërkuan prokurorët special, Gavrill Bubevski dhe Fatime Fetai. Kështu i akuzuari do të sigurohet për gjykim, pasi është hera e tretë që...

“Shuplakat”, PSP-ja kërkon paraburgim për Andonovskin

më 3.2018 - Medial

Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”. Andonoski sot nuk u paraqit në seancë dëgjimore për shkak të gjendjes shëndetsore. Në...

Fetai kërkon paraburgim për Andonovskin në lëndën "Shuplaka"

më 3.2018 - Zhurnal

Shkup, 13 mars - I akuzuari Millan Andonovski nuk erdhi në seancën e sotme për lëndën “Shuplaka”, transmeton Zhurnal. Avokati i Andonovskit, Dimitar Dangov tha se në mëngjes i akuzuari i ka lajmëruar në...

“Dhuna në Komunën Qendër”: I akuzuari nuk shkoi në gjykim për shkak sëmundjes, PSP kërkoi paraburgim

më 3.2018 - Portalb

Në seancën e sotme të rastit “Dhuna në Komunën Qendër” në të cilën mes të akuzuarve është edhe ish-kryeministri, Nikolla Gruevski dhe ish-ministri, Mile Janakieski, nuk u paraqit një nga akuzuarit dhe...

“Shuplakat”, PSP kërkon paraburgim për Andonovskin

më 3.2018 - Alsat-M

Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”. Andonoski sot nuk u paraqit në seancë dëgjimore për shkak të gjendjes shëndetsore. Në...

“DHUNA NË KOMUNËN QENDËR” ËSHTË SHTYRË PËR MË 3 PRILL, FETAI KËRKON PARABURGIM PËR ANDONOVSKIN

më 3.2018 - TV21

Në seancën e sotshme për rastin “Dhuna në Komunën Qendër”, në Gjykatën Penale nuk ishte i pranishëm i akuzuari Milan Andonovski për shkaqe shëndetësore, kurse prokurorja e PPS-së Fatime Fetai, kërkoi që...

Fetai kërkon paraburgim për Andonovskin në lëndën “Shuplaka”

më 3.2018 - Tetova Sot

I akuzuari Millan Andonovski nuk erdhi në seancën e sotme për lëndën “Shuplaka”. Avokati i Andonovskit, Dimitar Dangov tha se në mëngjes i akuzuari i ka lajmëruar në telefon dhe i ka thënë se ka hapur...

“Shuplakat”, PSP kërkon paraburgim për Andonovskin

më 3.2018 - Almakos

13 March 2018 / 11:43 Prokuroria Speciale Publike ka kërkuar paraburgim për të akuzuarin Milan Andonovski në lëndën “Shuplakat në Qendër”. Andonoski sot nuk u paraqit në seancë dëgjimore për shkak të gjendjes...

Specialja kërkon paraburgim për Millan Andonov për “Dhunën në Qendër”

më 3.2018 - Shenja

Prokuroria Speciale kërkon paraburgim për të akuzuarin Millan Andonov në rastin e dhunës në qendër. Gavrill Bubevski dhe Fatime Fetai kërkuan që ai të sigurohet në këtë mënyrë pasi është hera e tretë që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK