http://kariera.mk

10 mënyra për të kuptuar nëse e respektoni veten ose jo!

më 3.2018 - Gazeta Express

Ndonjëherë ju mund të krijoni konfidencë të madhe dhe në raste të tjera të tregoni mungesë dashurie për vetveten. Ka raste kur ne vendosim interesat e të tjerëve përpara interesave tona, duke neglizhuar...

10 mënyra për të kuptuar nëse e respektoni veten ose jo!

më 3.2018 - Tetova Sot

Ndonjëherë ju mund të krijoni konfidencë të madhe dhe në raste të tjera të tregoni mungesë dashurie për vetveten. Ka raste kur ne vendosim interesat e të tjerëve përpara interesave tona, duke neglizhuar...

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 mars 2018

më 3.2018 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 14 mars 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ju do të jeni...

Mos u martoni nëse ende nuk keni bërë këto 8 gjëra

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Martesa është një hap i rëndësishëm për të gjithë. Nëse vendosni të martoheni me dikë, duhet të kaloni së bashku patjetër këto 8 gjëra. Sipas intv.al nuk duhet të nxitoheni të pranoni një propozim për...

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 mars 2018

më 3.2018 - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ju do të jeni gati të përjetoni momente të mira bashkëpunimi me të dashurin/ën tuaj. Nëse...

7 gjërat që humbni kur martoheni

më 3.2018 - Fol

E kam takuar burrin tim kur isha në shkollë të mesme. Ai ishte në kolegj, unë isha në vitin e fundit, dhe ramë shumë shpejt në dashuri. Pas takimit të parë e dija që pjesën tjetër të jetës dëshiroja ta...

Shtatë gjërat që ju humbni kur vendosni të martoheni

më 3.2018 - Sovrani

Është e vërtetë që kur martohesh humbet shumë gjëra, por humbja e tyre mund të jetë e dobishme. Këtu janë shtatë gjëra që ju humbni kur martoheni: Humbni shqetësimin se ju nuk do të  mund të gjeni dikë...

Horoskopi ditor, e martë 13 mars 2018

më 3.2018 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë, 13 mars 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Një ditë e mirë...

HOROSKOPI JAVOR, 12 MARS DERI NË 18 MARS 2018

më 3.2018 - NOA

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: planetët janë bujarë ... dhe ofrojnë shumë mundësi...

Horoskopi ditor, e martë 13 mars 2018

më 3.2018 - Portalb

Dashi Një ditë e mirë për çiftet, shumica e Dashëve do të jenë në gjendje të rifillojnë me gjysmën e ëmbël disa projekte që kanë lënë kohët e fundit mënjanë .. Kthejeni gjendjen shpirtërore dhe besimin...

Zgjidh frutin e preferuar dhe zbulo çfarë personi je në dashuri dhe punë

më 3.2018 - Gazeta Express

Vendimet që marrim dhe shijet tona shpesh thonë gjëra të rëndësishme për personalitetin tonë. Sot ju ofrojmë një test argëtues: Duhet të zgjidhni frutat tuaj të preferuar midis atyre të fotografuar më...

Horoskopi ditor, e martë 13 mars 2018

më 3.2018 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë, 13 mars 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Një ditë e mirë...

Leksione për jetën: 150 thënie brilante që duhen lexuar nga të gjithë

më 3.2018 - Tetova Sot

Çdo mendje e ndritur e kohërave ka lënë trashëgiminë personale. Për disa janë veprat, për disa të tjerë aseti më i madh janë thëniet në letër. Shumë prej tyre janë sfiduese, frymëzuese dhe interesante,...

Zgjidh frutin e preferuar dhe zbulo çfarë personi je në dashuri dhe punë

më 3.2018 - Tetova Sot

Vendimet që marrim dhe shijet tona shpesh thonë gjëra të rëndësishme për personalitetin tonë. Sot ju ofrojmë një test argëtues: Duhet të zgjidhni frutat tuaj të preferuar midis atyre të fotografuar më...

Horoskopi javor, 12 mars deri në 18 mars 2018

më 3.2018 - NOA

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: planetët janë bujarë ... dhe ofrojnë shumë mundësi...

Horoskopi, e martë 13 mars 2018

më 3.2018 - Java News

Dashi Një ditë e mirë për çiftet, shumica e Dashëve do të jenë në gjendje të rifillojnë me gjysmën e ëmbël disa projekte që kanë lënë kohët e fundit mënjanë .. Kthejeni gjendjen shpirtërore dhe besimin...

Leksione për jetën/ Të gjithë duhet t’i kujtojnë këto 150 thënie

më 3.2018 - Java News

Çdo mendje e ndritur e kohërave ka lënë trashëgiminë personale. Për disa janë veprat, për disa të tjerë aseti më i madh janë thëniet në letër. Shumë prej tyre janë sfiduese, frymëzuese dhe interesante,...

Shëndeti, financat, dashuria…Horoskopi javor, 12-18 mars 2018

më 3.2018 - Java News

Dashi Dashuria: planetët janë bujarë … dhe ofrojnë shumë mundësi të mrekullueshme për t’u shfrytëzuar! Kush kërkon një dashuri të sinqertë pas një periudhe shumë të trazuar … do të jetë i/e kënaqur! Siç...

Leksione për jetën: 150 thënie brilante që duhen lexuar nga të gjithë

më 3.2018 - Lajmi.net

Çdo mendje e ndritur e kohërave ka lënë trashëgiminë personale. Për disa janë veprat, për disa të tjerë aseti më i madh janë thëniet në letër. Shumë prej tyre janë sfiduese, frymëzuese dhe interesante,...

Nga Sokrati e deri tek Bill Gates, 150 thënie brilante që duhen lexuar patjetër

më 3.2018 - Java News

Shumë prej tyre janë sfiduese, frymëzuese dhe interesante, optimiste, por vetëm të vërtetat, ato që i rezistojnë brezave janë më të vlefshmet. Cilat janë batutat për të qeshur të kryeministrit britanik,...

Leksione për jetën: 150 thënie brilante që duhen lexuar nga të gjithë

më 3.2018 - Gazeta Express

​Çdo mendje e ndritur e kohërave ka lënë trashëgiminë personale. Për disa janë veprat, për disa të tjerë aseti më i madh janë thëniet në letër. Shumë prej tyre janë sfiduese, frymëzuese dhe interesante,...

Zbuloni shenjën më me fat të kësaj jave. Horoskopi nga astrologu Jorgo Pulla

më 3.2018 - BalkanWeb

Si nis java e dytë e muajit mars për 12 shenjat e horoskopit? Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe? Keni lënë pezull një çështje të rëndësishme? Prisni një ofertë pune?...

Leksione për jetën: 150 thënie brilante që duhen lexuar nga të gjithë

më 3.2018 - AlbPortali

Shumë prej tyre janë sfiduese, frymëzuese dhe interesante, optimiste, por vetëm të vërtetat, ato që i rezistojnë brezave janë më të vlefshmet. Loading... Cilat janë batutat për të qeshur të kryeministrit...

Leksione për jetën: 150 thënie brilante që duhen lexuar nga të gjithë

më 3.2018 - Republika

Çdo mendje e ndritur e kohërave ka lënë trashëgiminë personale. Për disa janë veprat, për disa të tjerë aseti më i madh janë thëniet në letër. Shumë prej tyre janë sfiduese, frymëzuese dhe interesante,...

Horoskopi ditor, e hënë 12 mars 2018

më 3.2018 - Lajmi.net

Lexo shenjën tënde. Dashi Pavarësisht se kjo fillim jave nuk do të jetë fushë me lule, yjet do të jenë në favorin tuaj duke ju lejuar që të shijoni çdo moment në sektorin e dashurisë. Ata që janë vetëm,...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 mars 2018

më 3.2018 - BalkanWeb

Dashi 21 Mars – 20 Prill Duhet të shmangni ekzagjerimin e problemeve që në realitet mund t’i zgjidhni lehtësisht, nëse nuk doni të shpenzoni kohën dhe energjinë që duhet për çështjet e rëndësishme. Disa...

Horoskopi për ditën e sotme

më 3.2018 - Medial

Dashi Pavarësisht se kjo fillim jave nuk do të jetë fushë me lule, yjet do të jenë në favorin tuaj duke ju lejuar që të shijoni çdo moment në sektorin e dashurisë. Ata që janë vetëm, do të bëjnë mirë të...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 mars 2018

më 3.2018 - GazetaBlic

Dashi 21 Mars – 20 Prill Duhet të shmangni ekzagjerimin e problemeve që në realitet mund t’i zgjidhni lehtësisht, nëse nuk doni të shpenzoni kohën dhe energjinë që duhet për çështjet e rëndësishme. Disa...

Horoskopi, E hënë 12 Mars 2018

më 3.2018 - Sot News

Dashi Pavarësisht se kjo fillim jave nuk do të jetë fushë me lule, yjet do të jenë në favorin tuaj duke ju lejuar që të shijoni çdo moment në sektorin e dashurisë. Ata që janë vetëm, do të bëjnë mirë të...

Në cilën derë do të hynit? Zbuloni anën tuaj të fshehtë

më 3.2018 - Bota.al

Shumë njerëz të vëmendshëm kanë vënë re se bota komunikon me secilin prej nesh nëpërmjet ngjarjeve, shenjave, simboleve. Ndonjëherë kjo është një pëshpëritje e heshtur, nganjëherë, nëse jemi më pak të...

Horoskopi, fati juaj sot, 12 Mars 2018

më 3.2018 - Bota.al

Dashi Pavarësisht se kjo fillim jave nuk do të jetë fushë me lule, yjet do të jenë në favorin tuaj duke ju lejuar që të shijoni çdo moment në sektorin e dashurisë. Ata që janë vetëm, do të bëjnë mirë të...

Horoskopi ditor, e hënë 12 mars 2018

më 3.2018 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 12 mars 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pavarësisht se...

Horoskopi ditor, e hënë 12 mars 2018

më 3.2018 - Portalb

Dashi Pavarësisht se kjo fillim jave nuk do të jetë fushë me lule, yjet do të jenë në favorin tuaj duke ju lejuar që të shijoni çdo moment në sektorin e dashurisë. Ata që janë vetëm, do të bëjnë mirë të...

Horoskopi ditor, e hënë 12 mars 2018

më 3.2018 - Java News

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 12 mars 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pavarësisht se kjo fillim jave nuk do...

Horoskopi – 11 mars 2018

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Dashi Mos humbni kohë me personat jo bindës. Situata juaj e yjeve është shumë e mirë për aktivitetet profesionale dhe shumë premtuese për paratë, por duhet të punoni pa pushim. Demi Fishekzjarrë hënorë...

Horoskopi për ditën e sotme

më 3.2018 - Gazeta Monitor

DASHI21. mars – 20. prill Sot dashuria do ju shpërblejë dhe kënaq duke ju bërë të merrni frymë lirisht. Në mesin e shumë gjërave negative që kalojnë nëpër duart tuaja, të paktën marrëdhënia në çift ecën...

Horoskopi ditor, e diel 11 mars 2018

më 3.2018 - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Sot dashuria do ju shpërblejë dhe kënaq duke ju bërë të merrni frymë lirisht. Në mesin e...

Mënyra se si mbani timonin tregon shumë për ju

më 3.2018 - Sovrani

Shumë ngasës, në veçanti ata me përvojë, pa vetëdije kanë krijuar një mënyrë të veçantë të mbajtjes së timonit kur i japin veturës. Në vazhdim 10 mënyra të mbajtjes së timonit që tregojnë personalitetit...

Horoskopi ditor, e diel 11 mars 2018

më 3.2018 - Portalb

Ky është horoskopi për ditën e diel, 11 mars 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Sot dashuria do...

Horoskopi – 11 mars 2018

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Dashi Mos humbni kohë me personat jo bindës. Situata juaj e yjeve është shumë e mirë për aktivitetet profesionale dhe shumë premtuese për paratë, por duhet të punoni pa pushim. Demi Fishekzjarrë hënorë...

Horoskopi ditor, e shtunë 10 mars 2018

më 3.2018 - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Yjet ju vënë në dispozicion shumë shigjeta në harkun tuaj të cilat do të dini si t’i përdorni....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK