http://kariera.mk

“Mjaft më me biseda, Londra të ofrojë marrëveshje”

më 3.2018 - RTV 21

Presidenti i Komisionit të Evropës, Jean Claude Juncker, deklaroi se ka ardhur koha që nga bisedat për Brexit të kalohet në marrëveshje konkrete Gjatë fjalimit në Parlamentin e Evropës, Juncker kërkoi...

Juncker: Të kalojmë nga fjalët në vepra mbi çështjen Brexit

më 3.2018 - BalkanWeb

Është urgjente që të kalojmë nga fjalët në vepra lidhur me çështjen Brexit, sepse koha po mbaron, paralajmëroi në mënyrë të përsëritur presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker në Parlamentin...

Juncker i bindur se Britania do të pendohet që e braktisi BE-në

më 3.2018 - Portalb

Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker ka paralajmëruar se Britania e Madhe do të pendohet lidhur me vendimin për ta braktisur Bashkimin Evropian (BE). Duke folur para Parlamentit evropian,...

BE: Britania e Madhe pas Brexit nuk do të ketë përfitimet e tanishme

më 3.2018 - Shenja

Kryenegociatori i Bashkimit Evropian (BE) Michel Barnier porositi se Britania e Madhe nuk do të mbajë përfitimet e tanishme, përfshirë edhe ato tregtare, pasi ta braktisë bllokun, duke shtuar se Londra...

Juncker: Britania do të “pendohet” nga vendimi për t’u larguar nga BE

më 3.2018 - Medial

STRASBOURG (AA) – Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Jean-Claude Juncker, i ka bërë thirrje kryeministres britanike, Theresa May, të japë më shumë qartësi se si Mbretëria e Bashkuar i sheh marrëdhëniet...

‘Brexit’, Juncker kërkon zyrtarizimin e ‘lamtumirës’: Nuk ka më kohë!

më 3.2018 - Java News

Është urgjente që të kalojmë nga fjalët në vepra lidhur me çështjen Brexit, sepse koha po mbaron, paralajmëroi në mënyrë të përsëritur presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker në Parlamentin...

Presidenti i KE-së, Juncker: Britania do të pendohet për BREXIT-in

më 3.2018 - Telegrafi

​Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker, ka paralajmëruar se Britania e Madhe do të pendohet lidhur me vendimin për ta braktisur Bashkimin Evropian (BE). Duke folur para Parlamentit evropian,...

Junker: Mbretëria e Bashkuar “do të pendohet” për largimin nga BE-ja

më 3.2018 - Alsat-M

Mbretëria e Bashkuar “do të pendohet” për largimin nga Bashkimi Evropian, tha presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker. Duke iu adresuar Parlamentit Evropian në Strasburg, Juncker tha se negociatat...

Juncker i bindur se Britania do të pendohet që e braktisi BE-në

më 3.2018 - Koha.net

​Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker ka paralajmëruar se Britania e Madhe do të pendohet lidhur me vendimin për ta braktisur Bashkimin Evropian (BE). Duke folur para Parlamentit evropian,...

Juncker: Britania do të pendohet për Brexit-in

më 3.2018 - Alsat-M

Mbretëria e Bashkuar “do të pendohet” për largimin nga Bashkimi Evropian, tha presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker. Duke iu adresuar Parlamentit Evropian në Strasburg, Juncker tha se negociatat...

'Britania do të pendohet për Brexit-in'

më 3.2018 - Gazeta Express

​Mbretëria e Bashkuar "do të pendohet" për largimin nga Bashkimi Evropian, tha presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker. Duke iu adresuar Parlamentit Evropian në Strasburg, Juncker tha se...

Juncker: Britania do të pendohet që e braktisi BE-në

më 3.2018 - GazetaBlic

​Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker ka paralajmëruar se Britania e Madhe do të pendohet lidhur me vendimin për ta braktisur Bashkimin Evropian (BE). Duke folur para Parlamentit evropian,...

Juncker: Britania do të pendohet për daljen nga BE-ja

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Mbretëria e Bashkuar “do të pendohet” për largimin nga Bashkimi Evropian, tha presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker. Duke iu adresuar Parlamentit Evropian në Strasburg, Juncker tha se negociatat...

Juncker: Britania do të pendohet për Brexit-in

më 3.2018 - Lajmi.net

Mbretëria e Bashkuar "do të pendohet" për largimin nga Bashkimi Evropian, tha presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker. Duke iu adresuar Parlamentit Evropian në Strasburg, Juncker tha se negociatat...

Juncker paralajmëron Britaninë

më 3.2018 - Vizion Plus

Presidenti i Komisionit Europian Jean-Claude Juncker i ka kërkuar qeverisë britanike “të përkthejë fjalimet në traktate” e të tregojë më shumë qartësi dhe siguri në lidhje me marrëdhënien që do të ruajë...

Juncker: Britania do të pendohet për Brexit-in

më 3.2018 - Evropa e Lirë

Mbretëria e Bashkuar "do të pendohet" për largimin nga Bashkimi Evropian, tha presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker. Duke iu adresuar Parlamentit Evropian në Strasburg, Juncker tha se negociatat...

Juncker-Britanisë: Do të pendoheni që po largoheni!

më 3.2018 - MRT

Britania e Madhe do të pendohet për largimin nga Bashkimi Europian.... Ky paralajmërim vjen nga presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker, i cili iu drejtua sot Parlamentit Europian. “Do të...

Brexit, Jean-Claude Juncker: Britania do të pendohet

më 3.2018 - Te Sheshi

Kreu i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker, tha se Britania e Madhe do të pendohet për largimin nga BE. Duke folur në Parlamentin Evropian tha se negociatat për Brexit-in tashmë janë bërë urgjente....

Juncker: Mbretëria e Bashkuar do të pendohet për largimin nga BE-ja

më 3.2018 - Sovrani

Mbretëria e Bashkuar “do të pendohet” për largimin nga Bashkimi Evropian, tha presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker. Duke iu adresuar Parlamentit Evropian në Strasburg, Juncker tha se negociatat...

Britania do të pendohet për Brexit-in

më 3.2018 - Insajderi

Mbretëria e Bashkuar “do të pendohet” për largimin nga Bashkimi Evropian, tha presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker. Duke iu adresuar Parlamentit Evropian në Strasburg, Juncker tha se negociatat...

Juncker “kërcënon” Britaninë: Do të pendoheni që po largoheni

më 3.2018 - Gazeta e re

Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker ka paralajmëruar se Britania e Madhe do të pendohet lidhur me vendimin për ta braktisur Bashkimin Evropian (BE). Duke folur para Parlamentit evropian,...

Juncker: Britania do të pendohet që e braktisi BE-në

më 3.2018 - KosovaPress

Duke folur para Parlamentit evropian, Juncker është brohoritur nga anëtarët euro skeptikë të këtij parlamenti, teksa Juncker po thoshte se dalja e Britanisë së Madhe nga kjo organizate ishte paraparë për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK