http://kariera.mk

Eni Koçi më seksi se kurrë me të brendshme!

më 3.2018 - Gazeta Express

Ajo është një nga këngëtaret më seksi të momentit dhe diçka e tillë është e dukshme në fotot që publikon. Këtë herë këngëtaren Eni Koçi e shohim të veshur me të brendshme seksi të zeza. Nuk dihet nëse...

Eni Koçi fotografohet nga prapa! Siguron që të pasmet t’i mbulojë me pak rrjetë

më 3.2018 - Lajmi.net

Kohëve të fundit këngëtarja Eni Koçi ka sjell një fotosesion të ‘zjarrtë’. E si duket imazhet e realizuara nuk janë vetëm ato që kemi parë deri sot por këngëtarja seksi ka ende foto të pa publikuara që...

Eni Koçi fotografohet nga prapa! Siguron që të pasmet t’i mbuloj me pak rrjetë

më 3.2018 - Lajmi.net

Kohëve të fundit këngëtarja Eni Koçi ka sjell një fotosesion të ‘zjarrtë’. E si duket imazhet e realizuara nuk janë vetëm ato që kemi parë deri sot por këngëtarja seksi ka ende foto të pa publikuara që...

Eni Koci shfaqet me veshje transparente

më 3.2018 - Ina

Eni Koci, këngëtarja e njohur shqiptare nuk po di të ndalet me pozat e saj provokative. E tillë është shfaqur edhe në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”. Ajo në...

Eni Koci shfaqet me veshje transparente

më 3.2018 - Zhurnal

Eni Koci, këngëtarja e njohur shqiptare nuk po di të ndalet me pozat e saj provokative. E tillë është shfaqur edhe në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”. Ajo në...

Eni Koçi ju ”kallë” me imazhin e fundit

më 3.2018 - RTV 21

Bukuroshja shqiptare tejet aktive Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi është një nga artistet e njohura dhe mjaft tërheqëse të estradës shqiptare. Duke pasur parasysh që Eni ka mbi 501 mijë ndjekës...

Eni Koçi nuk ndalet së publikuari imazhe joshëse, ja çka ka publikuar kësaj here

më 3.2018 - GazetaBlic

Ajo shpesh na befason me imazhet e shumta atraktive të cilat i publikon, shkruan GazetaBlic. Dhe tani këngëtarja shqiptare, Eni Koçi nuk e ka ndërmend të ndalet me fotografi nga më të ndryshmet. hiç më...

Eni Koçi si gjithmonë shfaqet provokuese

më 3.2018 - Sovrani

Kohëve të fundit këngëtarja Eni Koçi ka sjell një fotosesion të ‘zjarrtë’. E si duket imazhet e realizuara nuk janë vetëm ato që kemi parë deri sot por këngëtarja seksi ka ende foto të pa publikuara që...

Vazhdon publikimi i imazheve joshëse nga Eni Koçi

më 3.2018 - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive. Bukuroshja ditë më parë mahniti të gjithë me publikimin e fotove atraktive dhe pa të brendshme. Some women fear the fire…some...

Vazhdon publikimi i imazheve joshëse nga Eni Koçi

më 3.2018 - Infokusi

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive. Bukuroshja ditë më parë mahniti të gjithë me publikimin e fotove atraktive dhe pa të brendshme. Ajo ka vazhduar me publikimin...

Vazhdon publikimi i imazheve joshëse nga Eni Koçi [Foto]

më 3.2018 - Fakti Ditor

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive. Bukuroshja ditë më parë mahniti të gjithë me publikimin e fotove atraktive dhe pa të brendshme.  Ajo ka vazhduar me publikimin...

Pse po e fshehin dashurinë Genci dhe Eni?

më 3.2018 - Zhurnal

Nuk është mëkat të duash, dhe asgjë nuk është e gabueshme t’i shpreh dashurinë tjetrit kur zemra e do, shkruan Kosovarja. E Genci dhe Eni më kot tentuan që marrëdhënien e tyre ta mbajnë të fshehur, kjo...

Vazhdon publikimi i imazheve joshëse nga Eni Koçi

më 3.2018 - Almakos

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive. Bukuroshja ditë më parë mahniti të gjithë me publikimin e fotove atraktive dhe pa të brendshme. Some women fear the fire…some...

Vazhdon publikimi i imazheve joshëse nga Eni Koçi

më 3.2018 - Gazeta Monitor

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive. Bukuroshja ditë më parë mahniti të gjithë me publikimin e fotove atraktive dhe pa të brendshme. Ajo ka vazhduar me publikimin...

Eni Koci shfaqet me veshje transparente

më 3.2018 - Sovrani

Eni Koci, këngëtarja e njohur shqiptare nuk po di të ndalet me pozat e saj provokative. E tillë është shfaqur edhe në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”. Ajo në...

Pse po e fshehin dashurinë Genci dhe Eni?

më 3.2018 - TV Koha

Nuk është mëkat të duash, dhe asgjë nuk është e gabueshme t’i shpreh dashurinë tjetrit kur zemra e do, shkruan Kosovarja. E Genci dhe Eni më kot tentuan që marrëdhënien e tyre ta mbajnë të fshehur, kjo...

Eni me poza provokuese nga shtrati

më 3.2018 - Tetova Sot

Këngëtarja Eni Koci është emër i pëlqyer për publikun. Këngëtarja së fundi është bërë shumë aktive në rrjete sociale, duke sjellë imazhe goxha provokuese. Në fotografinë e fundit, Eni u shfaq me të zeza,...

Eni me poza provokuese nga shtrati

më 3.2018 - Lajmi.net

Këngëtarja Eni Koci është emër i pëlqyer për publikun. Këngëtarja së fundi është bërë shumë aktive në rrjete sociale, duke sjellë imazhe goxha provokuese, shkruan lajmi.net. Në fotografinë e fundit, Eni...

Eni me poza provokuese nga shtrati

më 3.2018 - Infokusi

Këngëtarja Eni Koci është emër i pëlqyer për publikun. Këngëtarja së fundi është bërë shumë aktive në rrjete sociale, duke sjellë imazhe goxha provokuese, shkruan lajmi.net. Në fotografinë e fundit, Eni...

Eni Koçin në këto foto sigurohuni mos ti shikoni vet “mund të alivanoseni “, por jo me gruan ose të dashurën do ju dal me keq

më 3.2018 - Bota Press

Eni Koçi ka vazhduar me publikimin e fotografive në rrjetet sociale, në të cilat vjen në poza tërheqëse. Këngëtarja nga Shqipëria numëron mbi 501 mijë ndjekës në Instagram, të cilët shpesh e kanë mundësinë...

Eni Koçi joshëse në fotot e fundit

më 3.2018 - RTV 21

Eni ka vënë në pah format trupore Këngëtarja e mirënjohur nga Shqipëria, Eni Koçi është mjaftë aktive në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 501 mijë ndjekës, shkruan rtv21.tv Së fundmi, ajo ka publikuar...

Poza të reja të Eni Koçit që vënë në plan të parë dukjen e saj

më 3.2018 - GazetaBlic

Eni Koçi ka vazhduar me publikimin e fotografive në rrjetet sociale, në të cilat vjen në poza tërheqëse. Këngëtarja nga Shqipëria numëron mbi 501 mijë ndjekës në Instagram, të cilët shpesh e kanë mundësinë...

Poza të reja të Eni Koçit që vënë në plan të parë dukjen e saj

më 3.2018 - Telegrafi

Eni Koçi ka vazhduar me publikimin e fotografive në rrjetet sociale, në të cilat vjen në poza tërheqëse. Këngëtarja nga Shqipëria numëron mbi 501 mijë ndjekës në Instagram, të cilët shpesh e kanë mundësinë...

Poza të reja të Eni Koçit që vënë në plan të parë dukjen e saj

më 3.2018 - Almakos

Eni Koçi ka vazhduar me publikimin e fotografive në rrjetet sociale, në të cilat vjen në poza tërheqëse. Këngëtarja nga Shqipëria numëron mbi 501 mijë ndjekës në Instagram , të cilët shpesh e kanë mundësinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK