http://kariera.mk

Rama paralajmëron ministrin: Mbaro rrugën, ose mbaron

më 3.2018 - Telegrafi

Pak orë pas vendimit të qeverisë së mbledhur këtë të martë në Elbasan për përfundimin e rrugës që e lidh këtë qytet me Tiranën, Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar ministrin përgjegjës, që “ta mbarojë...

Rama qorton publikisht Gjiknurin: Mbaro rrugën Tiranë-Elbasan, ose do mbarosh ti

më 3.2018 - Lajmi.net

Premtimet për rrugën Tiranë – Elbasan, e cila filloi të ndërtohej 5 vite më parë por akoma nuk ka përfunduar, duket se janë bërë më të shpeshta. Gjatë bashkëbisedimit në Elbasan, një prej qytetarëve pikërisht...

Rama qorton publikisht Gjiknurin: Mbaro rrugën Tiranë-Elbasan, ose do mbarosh ti

më 3.2018 - Albeu

Premtimet për rrugën Tiranë – Elbasan, e cila filloi të ndërtohej 5 vite më parë por akoma nuk ka përfunduar, duket se janë bërë më të shpeshta. Gjatë bashkëbisedimit në Elbasan, një prej qytetarëve pikërisht...

Rama, “presion” Damian Gjiknurit: Ose mbaro rrugën Tiranë-Elbasan, ose do mbarosh ti…

më 3.2018 - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama pasditen e kësaj të marte ka zhvilluar një bashkëbisedim me qytetarët e Elbasanit. Mes shqetësimeve të shumta të ngritura nga ata, një prej tyre ka qenë edhe përfundimi i rrugës Tiranë-Elbasan....

Të gënjesh si “derr” në epokën e google

më 3.2018 - BalkanWeb

Nga: Lutfi DERVISHI Tiranë – Elbasan si pëlhura e Penelopës Autostrada Tiranë- Elbasan nisi më 2011 dhe duhet të mbaronte për 550 ditë, pra më 2013 Kanë kaluar 5 vjet nga koha kur duhet të ishte mbaruar...

Rama paralajmëron ministrin: Mbaro rrugën, ose mbaron

më 3.2018 - Almakos

Pak orë pas vendimit të qeverisë së mbledhur këtë të martë në Elbasan për përfundimin e rrugës që e lidh këtë qytet me Tiranën, Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar ministrin përgjegjës, që “ta mbarojë...

Të gënjesh si “derr” në epokën e google

më 3.2018 - Gazeta Tema

Nga Lutfi Dervishi Tiranë – Elbasan si pëlhura e Penelopës Autostrada Tiranë- Elbasan nisi më 2011 dhe duhet të mbaronte për 550 ditë, pra më 2013 Kanë kaluar 5 vjet nga koha kur duhet të ishte mbaruar...

‘Elbasan-Tiranë’, Rama paralajmëron ministrin: Mbaro rrugën, ose…

më 3.2018 - Java News

Pak orë pas vendimit të qeverisë së mbledhur këtë të martë në Elbasan për përfundimin e rrugës që e lidh këtë qytet me Tiranën, Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar ministrin përgjegjës, që “ta mbarojë...

Rama qorton publikisht Gjiknurin: Mbaro rrugën Tiranë-Elbasan, ose do mbarosh ti

më 3.2018 - Sovrani

Premtimet për rrugën Tiranë – Elbasan, e cila filloi të ndërtohej 5 vite më parë por akoma nuk ka përfunduar, duket se janë bërë më të shpeshta. Gjatë bashkëbisedimit në Elbasan, një prej qytetarëve pikërisht...

Rruga që nuk mbaron “kurrë”, Tiranë – Elbasan duhen edhe 22 milionë dollarë

më 3.2018 - Gazeta Express

Rruga Tiranë-Elbasan është kthyer në një gropë të madhe për buxhetin e shtetit duke përsëritur një skenar të ngjashëm me atë të rrugës Durrës-Kukës. Ndonëse një vit më parë qeveria dha 35.1 milionë dollarë...

Tiranë-Elbasan, rruga qe nuk mbaron. Raporti paraprak: Duhen mbi 22 milionë dollarë

më 3.2018 - Gazeta Tema

Rruga Tiranë-Elbasan është kthyer në një gropë të madhe për buxhetin e shtetit duke përsëritur një skenar të ngjashëm me atë të rrugës Durrës-Kukës. Ndonëse një vit më parë qeveria dha 35.1 milionë dollarë...

Tiranë-Elbasan, rruga që s’mbaron. Duhen edhe mbi 22 mln dollarë

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Rruga Tiranë-Elbasan është kthyer në një gropë të madhe për buxhetin e shtetit duke përsëritur një skenar të ngjashëm me atë të rrugës Durrës-Kukës. Ndonëse një vit më parë qeveria dha 35.1 milionë dollarë...

Gropa e Tiranë-Elbasan, duhen edhe 22 mln $ të tjera sipas raportit

më 3.2018 - Java News

Rruga Tiranë-Elbasan është kthyer në një gropë të madhe për buxhetin e shtetit duke përsëritur një skenar të ngjashëm me atë të rrugës Durrës-Kukës. Ndonëse një vit më parë qeveria dha 35.1 milionë dollarë...

Gropa e Tiranë-Elbasan, duhen edhe 22 mln $ të tjera per autostraden

më 3.2018 - 24 ore

Rruga Tiranë-Elbasan është kthyer në një gropë të madhe për buxhetin e shtetit duke përsëritur një skenar të ngjashëm me atë të rrugës Durrës-Kukës. Ndonëse një vit më parë qeveria dha 35.1 milionë dollarë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK