http://kariera.mk

Vetëm 9 % e ekonomive familjare kanë implementuar masa për eficiencë të energjisë

më 3.2018 - RTV 21

BERZH me program për eficiencë Banka Evropiane për Zhvillim Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), ka lansuar një program të ri në Kosovë të quajtur Mekanizimi për financimin e ekonomisë së gjelbër, i cili synon...

8, 5 Milionë Euro për Ekonominë e Gjelbër të Kosovës

më 3.2018 - Kallxo

BERZH-i do ta financojë një program për ekonomi të gjelbër, i cili do të mundësojë kursimin e energjisë. Programin për ekonominë e gjelbër e prezantoi Anca Ioana, kryesuese e Zyrës së BE-së në Kosovë....

Vetëm 9 % e ekonomive familjare kanë implementuar masa për efiçencë të energjisë

më 3.2018 - Koha.net

Banka Evropiane për Zhvillim Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), ka lansuar një program të ri në Kosovë të quajtur Mekanizimi për financimin e ekonomisë së gjelbër, i cili synon dhënien e kredive për amvisëritë...

BERZH lanson në Kosovë Programin e Financimit të Ekonomisë së Gjelbër

më 3.2018 - Klan Kosova

Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, ka lansuar në programin më të ri në Kosovë. Ky program quhet Mekanizmi për Financimin e Ekonomisë së Gjelbër – GEFF dhe ka për qëllim dhënien e kredive për amvisëritë...

Lansohet programi për Ekonomi të Gjelbër

më 3.2018 - Telegrafi

Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), sot lansoi programin për Financimin e Ekonomisë së Gjelbër (GEFF), për të siguruar grante për amvisëritë me qëllim që të përmirësohet efikasiteti energjetik....

BERZh lanson programin për financimin e ekonomisë së gjelbër

më 3.2018 - GazetaBlic

Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH) ka lansuar një program të ri në Kosovë, Programi për Financimin e Ekonomisë së Gjelbër (GEFF), për të siguruar grante për amvisëritë me qëllim që të përmirësohet...

Vetëm 9 përqind e ekonomive familjare kanë implementuar masa për eficencë të energjisë

më 3.2018 - Infokusi

Banka Evropiane për Zhvillim Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), ka lansuar një program të ri në Kosovë të quajtur mekanizimi për financimin e ekonomisë së gjelbër. Ky program ka për qëllim dhënien e kredive...

BERZH lanson programin për Ekonomi të Gjelbër

më 3.2018 - Telegrafi

Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), sot do të lansojë një program të ri në Kosovë për Financimin e Ekonomisë së Gjelbër (GEFF), për të siguruar grante për amvisëritë me qëllim që të përmirësohet...

Vetëm 9 përqind e ekonomive familjare kanë implementuar masa për eficencë të energjisë

më 3.2018 - KosovaPress

Ky program ka për qëllim dhënien e kredive për amvisëritë për kryerjen e përmirësimeve që ndikojnë në rritjen e efiçencës së energjisë. Linja kreditore në shumën prej 8.5 milionë euro janë nënshkruar me...

BERZh, Lanson Programin për Ekonomi të Gjelbër

më 3.2018 - Kallxo

Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim- BERZh, sot (e martë) do të lansojë një program të ri në Kosovë për Financimin e Ekonomisë së Gjelbër (GEFF), për të siguruar grante për amvisëritë me qëllim...

Vetëm 9 % e ekonomive familjare kanë implementuar masa për efiçencë të energjisë

më 3.2018 - KosovaPress

Linja kreditore në shumën prej 8.5 milion euro janë nënshkruar me tri institucione financiare në Kosovë, Bankën TEB, KRK dhe AFK-në. Natalya Apostolova , kryesuese e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK