http://kariera.mk

E pabesueshme, shikoni si është zhveshur Sheila Haxhiraj

më 3.2018 - Gazeta Express

Sheila Haxhiraj ka pozuar shumë seksi në fotot e saj të fundit Këngëtarja, e cila më parë është shquar për seriozitetin e saj në skenë, kësaj radhe ka vendosur që të pozojë pak më ndryshe. Në një seri...

Bleona Qereti në krahët e Kastro Zizos

më 3.2018 - Zhurnal

Kastro Zizo ka publikuar një foto të rrallë me Bleona Qeretin. Në foton e postuar këngëtarja shqiptare i është hedhur në krah kantautorit të njohur, shkruan lajmi.net E nëpërmjet këtij imazhi dyshja e...

Bleona Qereti në krahët e Kastro Zizos

më 3.2018 - Tetova Sot

Kastro Zizo ka publikuar një foto të rrallë me Bleona Qeretin. Në foton e postuar këngëtarja shqiptare i është hedhur në krah kantautorit të njohur. E nëpërmjet këtij imazhi dyshja e kanë dëshmuar se e...

Më hot se Bleona, kjo këngëtare shfaqet lakuriq nga koka tek këmbët (FOTO LAJM)

më 3.2018 - Albeu

Këngëtarja Sheila Haxhiraj ka postuar një set fotografik që të le pa frymë. E frymëzuar nga Bleona Qereti, Sheila duket më provokuese se kurrë e mbuluar me një tyl. Në fotot që mund t'i shihni në galerinë...

Sheila Haxhiraj vjen me një imazh ku për pak sa nuk i shihet ‘zogu’

më 3.2018 - GazetaBlic

S’është e lehtë të biesh në sy të mediave e publikut, shkruan Gazetablic. Por siç duket, këngëtarja Sheila Haxhiraj e ka gjetur çelësin të bëjë për vete një numër të madh ndjekësish, krejt kjo falë fotografive...

Bleona Qereti në krahët e Kastro Zizos

më 3.2018 - Tetova Sot

Kastro Zizo ka publikuar një foto të rrallë me Bleona Qeretin. Në foton e postuar këngëtarja shqiptare i është hedhur në krah kantautorit të njohur. E nëpërmjet këtij imazhi dyshja e kanë dëshmuar se e...

Bleona Qerreti përsëri del me gjoksin jashtë, kësaj here i shihet gjithçka! (PLUS 18)

më 3.2018 - GazetaBlic

Bleona Qereti edhe një herë është siguruar që të rrëmbejë vëmendjen. Këngëtarja ka dalë në të brendshme teksa gjoksin e ka zbuluar plotësisht në një veshje mjaft transparente. Ajo shfaqet e tëra në të...

Bleona Qereti në krahët e Kastro Zizos

më 3.2018 - Infokusi

Kastro Zizo ka publikuar një foto të rrallë me Bleona Qeretin. Në foton e postuar këngëtarja shqiptare i është hedhur në krah kantautorit të njohur, shkruan lajmi.net E nëpërmjet këtij imazhi dyshja e...

Bleona sërish e shkakton polemika me veshjen e saj provokative

më 3.2018 - Telegrafi

Bleona Qereti edhe një herë është siguruar që të rrëmbejë vëmendjen. Këngëtarja ka dalë në të brendshme teksa gjoksin e ka zbuluar plotësisht në një veshje mjaft transparente. Ajo shfaqet e tëra në të...

Bleona sërish e shkakton polemika me veshjen e saj provokative [Foto]

më 3.2018 - Fakti Ditor

Bleona Qereti edhe një herë është siguruar që të rrëmbejë vëmendjen. Këngëtarja ka dalë në të brendshme teksa gjoksin e ka zbuluar plotësisht në një veshje mjaft transparente. Ajo shfaqet e tëra në të...

Një tjetër këngëtare shqiptare si Bleona, i nxjerr të gjitha në shesh

më 3.2018 - NOA

Këngëtarja Bleona Qerreti ka tërhequr vëmendjen e mediave jo vetëm shqiptare, për shkak të zhveshjeve të saj, por tashmë shembullin e saj po e ndjekin edhe këngëtare të tjera. Bëhet fjalë për këngëtaren...

Bleona Qereti në krahët e Kastro Zizos

më 3.2018 - Sovrani

Kastro Zizo ka publikuar një foto të rrallë me Bleona Qeretin. Në foton e postuar këngëtarja shqiptare i është hedhur në krah kantautorit të njohur, shkruan lajmi.net E nëpërmjet këtij imazhi dyshja e...

Bleona me foto të reja nudo për video klipin e ri

më 3.2018 - Zhurnal

Këngëtarja Bleona Qerreti ka lansuar këngën e saj më të re “Wicked Love” Por,  fotot që ka realizuar Bleona për këtë këngë janë tepër të nxehta dhe provokative, ashtu siç bën Bleona. Në një seri fotosh...

Bleona sërish e shkakton polemika me veshjen e saj provokative

më 3.2018 - Almakos

Bleona Qereti edhe një herë është siguruar që të rrëmbejë vëmendjen. Këngëtarja ka dalë në të brendshme teksa gjoksin e ka zbuluar plotësisht në një veshje mjaft transparente. Ajo shfaqet e tëra në të...

Bleona nuk ndalet, publikon fotografitë nudo nga videoklipi i ri

më 3.2018 - Periskopi

Këngëtarja Bleona Qerreti ka lansuar këngën e saj më të re “Wicked Love” Por,  fotot që ka realizuar Bleona për këtë këngë janë tepër të nxehta dhe provokative, ashtu siç bën Bleona. Në një seri fotosh...

Bleona Qereti nuk heq dorë nga skandalet, shikoni çfarë ka bërë këtë herë

më 3.2018 - Aktuale

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk e ka në plan të ndalet. Në kohën kur ajo po përflitej më shumë se asnjëherë për daljen e saj skandaloze në tapetin e kuq të ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, këngëtarja...

8 foto nudo të Bleonës për këngën e re

më 3.2018 - Gazeta Express

Këngëtarja Bleona Qerreti ka lansuar këngën e saj më të re “Wicked Love” Por,  fotot që ka realizuar Bleona për këtë këngë janë tepër të nxehta dhe provokative, ashtu siç bën Bleona. Në një seri fotosh...

Bleona Qereti nuk heq dorë nga skandalet, shikoni çfarë ka bërë këtë herë

më 3.2018 - Gazeta Express

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk e ka në plan të ndalet. Në kohën kur ajo po përflitej më shumë se asnjëherë për daljen e saj skandaloze në tapetin e kuq të ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, këngëtarja...

8 foto nudo të Bleonës për këngën e re

më 3.2018 - Tetova Sot

Këngëtarja Bleona Qerreti ka lansuar këngën e saj më të re “Wicked Love” Por,  fotot që ka realizuar Bleona për këtë këngë janë tepër të nxehta dhe provokative, ashtu siç bën Bleona. Në një seri fotosh...

Ndjekësit e ‘masakrojnë’ Bleonën: A din me u …?

më 3.2018 - Tetova Sot

Në llogarinë e saj në Instagram ka shumë foto. Por, te Bleona Qereti më së shumti sheh foto nudo, ku këngëtarja tregon anën e saj seksi, edhe pse e kemi parë tashmë, shkruan lajmi.net Si do që të jetë,...

Ja kush ia mbushi mendjen Kastro Zizos për të bërë këngë të re

më 3.2018 - Lajmi.net

Kënga e re e fundit e tij ka qenë kënga me të cilën mori pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’. E siç duket, reperi Kastro Zizo nuk ka dëshiruar të sjell më ndonjë këngë të re, shkruan lajmi.net Por, përmes...

Ja kush ia mbushi mendjen Kastro Zizos për të bërë këngë të re

më 3.2018 - Tetova Sot

Kënga e re e fundit e tij ka qenë kënga me të cilën mori pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’. E siç duket, reperi Kastro Zizo nuk ka dëshiruar të sjell më ndonjë këngë të re. Por, përmes një fotografie...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK