http://kariera.mk

VIDEO/ Punonjësja e sigurisë në aeroport filmohet duke vjedhur paratë nga çanta e pasagjerit

më 3.2018 - Gazeta Tema

Një punëtore e sigurisë së aeroportit vodhi 450 euro nga çanta e një pasagjeri, vetëm pak sekonda para se ajo të kalonte në makinerinë me rreze x. Sipas mediave të huaja 26-vjeçarja Busakorn Somkwamdee,...

Punonjësja e sigurisë vjedh nga çantat në aeroport – VIDEO

më 3.2018 - Infokusi

Kamerat e sigurisë të një aeroporti në Tajlandë kanë filmuar momentin kur një punonjëse i sigurisë ka vjedhur para nga një çantë. Momenti shokues që një roje sigurie në aeroport vjedh 450 paund nga një...

Punëtorja e aeroportit vjedh paratë nga çanta e pasagjerit, derisa ai po kalonte kontrollin – pamje nga kamerat e sigurisë

më 3.2018 - Telegrafi

Një punëtore e sigurisë së aeroportit vodhi para të gatshme në vlerë prej rreth 500 euro nga çanta e një pasagjeri, vetëm pak sekonda para se ai të kalonte një makinë me rreze x. Sipas mediave të huaja,...

Bresha shpëtoi nga elefantët në saje të shtëpizës së saj

më 3.2018 - Gazeta Liria

Breshka shpëtoi në saje të shtëpizës së fortë, nga shtypja prej grupit të elefantëve, që po pinin ujë në një pellg të Afrikës së Jugut. Zvarraniku u desh të ndalonte, nga frika prej kafshëve gjigante që...

Punëtorja e aeroportit vjedh paratë nga çanta e pasagjerit

më 3.2018 - Gazeta Liria

Një punëtore e sigurisë së aeroportit vodhi para të gatshme në vlerë prej rreth 500 euro nga çanta e një pasagjeri, vetëm pak sekonda para se ai të kalonte një makinë me rreze x . Sipas mediave të huaja,...

Bëhet i gjallë Shpend Ahmeti, se ka ndërmend të largohet nga posti i kryetarit

më 3.2018 - Gazeta Liria

Shpend Ahmeti që ditë më parë është larguar nga Vetëvendosje, duket se nuk e ka ndërmend që të lë edhe postin e të parit të Prishtinës, ndonëse këtë ia kanë kërkuar. Ai sot ka bërë edhe përurimin e fillimit...

Nisin punimet në Prishtinë për sheshin “Adem Jashari”, punimet zgjasin 90 ditë

më 3.2018 - Gazeta Liria

Shpend Ahmeti e ka dhënë lajmin për fillimin e punimeve të rregullimit të sheshit “Adem Jashari” në Prishtinë. Kjo hapësirë do të shndërrohet në një shëtitore të përshtatshme dhe do të përfshijë brenda...

Zyrtare: Mbyllet kampionati grek

më 3.2018 - Gazeta Liria

Ministri grek i Sportit, njoftoi pezullimin e futbollit në Super Leaguen greke pas incidenteve kanë ndodhur në muajin e fundit dhe pas skandalit në ndeshjen PAOK-AEK të dielën. Gjyqtari  Georgios Kominis...

Rrëzohet avioni në aeroportin e Nepalit

më 3.2018 - Gazeta Liria

Në Katmandu, kryeqytetin e Nepalit ka rënë një avion pasagjerësh i Kompanisë Ajrore të Bangladeshit. Sipas lajmit, që zuri vend në lajmin e Kathmandu Post, avioni i linjave ajrore US-Bangla, me rreth 80...

Ja si vidhet Mercedesi Hi-Tech pa lënë asnjë gjurmë

më 3.2018 - Lajmi.net

Thuajse e gjithë industria e prodhimit të automjeteve ka përqafuar teknologjinë duke hequr dorë nga çelsat tradicionalë për hapjen dhe ndezjen e makinave dhe vendosur pulte që kryejnë hapjen dhe ndezjen...

Ja si vidhet Mercedesi Hi-Tech pa lënë asnjë gjurmë

më 3.2018 - AlbPortali

Por, ndërsa teknologjia avancon, ashtu avancojnë edhe hajdutët. Loading... Në Britaninë e Madhe vjedhjet e makinave luksoze pa lënë asnjë gjurmë, asnjë shenjë thyerjeje janë shtuar ndjeshëm në muajt e...

Afërdita përzgjedh fustanin e nusërisë

më 3.2018 - Gazeta Liria

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka pak muaj që i ka dhënë fund beqarisë, duke u fejuar me Jakub Kindl. Menjëherë ajo ka bërë të ditur se gjatë këtij viti do të kurorëzojë dashurinë me martesë,...

Evoluojnë hajdutët! Ja si vidhet Mercedesi Hi-Tech pa lënë gjurmë

më 3.2018 - AlbPortali

E gjithë industria e prodhimit të automjeteve ka përqafuar teknologjinë duke hequr dorë nga çelsat tradicionalë për hapjen dhe ndezjen e makinave dhe vendosur pulte që kryejnë hapjen dhe ndezjen edhe në...

Teknologjia avancon, por avancojnë edhe hajdutët, ja si vidhet makina ‘hi tech’

më 3.2018 - Gazeta Liria

Thuajse e gjithë industria e prodhimit të automjeteve ka përqafuar teknologjinë duke hequr dorë nga çelsat tradicionalë për hapjen dhe ndezjen e makinave dhe vendosur pulte që kryejnë hapjen dhe ndezjen...

Ja me kë u takua Era Istrefi mbrëmë

më 3.2018 - Gazeta Liria

Këngëtarja Era Isrefi është një nga artistet tona që ka arritur famë ndërkombëtare. Tanimë, këngëtarja është vazhdimisht në udhëtime brenda dhe jashtë vendit, shkruan lajmi.net. Mbrëmë ajo kishte dalur...

Orinda tregon format nga palestra

më 3.2018 - Gazeta Liria

Orinda Huta është ndër emrat më simpatik të skenës sonë muzikore. Vitin që kemi lënë pas, Orinda ka kurorëzuar dashurinë me prezantuesin Turjan Hyska, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka lënë pas profesionin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK