http://kariera.mk

Haradinaj merr pjesë në varrimin e bashkëluftëtarit

më 3.2018 - Gazeta Express

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka dhënë lamtumirën e fundit bashkëluftëtarit Jetullah Qarri, i njohur si komandant “Guri”, i cili vdiq sot. Haradinaj ka marrë pjesë në varrimin që u bë sot...

Veseli ngushëllon familjen Qarri

më 3.2018 - Lajmi.net

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka shprehur ngushëllimet e tij për bashkëluftëtarin, Jetullah Qarri. Ai në një postim në Facebook ka shkruar se kujtimi për komandant Gurin, siç e thërrisnin...

Haradinaj merr pjesë në varrimin e bashkëluftëtarit

më 3.2018 - Lajmi.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka dhënë lamtumirën e fundit bashkëluftëtarit Jetullah Qarri, i njohur si komandant “Guri”, i cili vdiq sot. Haradinaj ka marrë pjesë në varrimin që u bë sot...

Veseli: Kujtimi për Gurin nuk do të shuhet kurrë

më 3.2018 - RTV 21

Kryepalamentari Kadri Veseli, ka shprehur ngushëllime për familjen e komandant Gurit Dje, ka ndërruar jetë luftëtari i shquar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jetullah Qarri, i njohur si Komandant Guri....

Veseli shpreh ngushëllime për vdekjen komandant Gurit

më 3.2018 - GazetaBlic

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të  bashkëluftëtarit  Jetullah Qarri, i njohur si komandant “Guri” Ai në një postim në Facebook ka shkruar...

Haradinaj i jep lamtumirën e fundit komandantit ‘Guri’

më 3.2018 - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i ka dhënë lamtumirën e fundit bashkëluftetarit Jetullah Qarri. I njohur si komandant ‘Guri’, Jetullah Qarri sot ka ndërruar jetë. Haradinaj ka marr pjesë në varrimin...

Shokët e selfijeve me komandant Gurin

më 3.2018 - Ina

Xhezair Shaqiri, komandant Hoxha Komdant në UÇK-në e Kosovës, komandant në UÇK-në e Maqedonisë. Komandant Guri dha gjithçka për këto troje me sakrifica të mëdha nëpër beteja të shumta. Shumë kushi e pati...

Haradinaj merr pjesë në varrimin e bashkëluftëtarit

më 3.2018 - Tetova Sot

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka dhënë lamtumirën e fundit bashkëluftëtarit Jetullah Qarri, i njohur si komandant “Guri”, i cili vdiq sot. Haradinaj ka marrë pjesë në varrimin që u bë sot...

Kryeministri Haradinaj jep lamtumirën e fundit Komandant “Gurit”

më 3.2018 - Infokusi

Lajmin për vdekjen e bashkëluftëtarit të tij, Kryeministri Haradinaj e mori me pikëllim të thellë. Kryeministri e ka ngritur lartë jetën dhe veprën e luftëtarit të UCK-së, Jehtulla Qarri, i njohur si Komandant...

Kryeparlamentari Veseli shpreh ngushëllime për vdekjen e Jetullah Qarrit

më 3.2018 - Infokusi

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka ngushëlluar familjen e të ndjerit Jetullah Qarrit, i njohur edhe si Komandant “Qarri”. Veseli ka thënë se komandant Guri do ti mungoj shumë, ndonëse kujtimi për të nuk...

Thaçi ngushëllon familjen e komandant “Gurit”

më 3.2018 - Lajmi.net

Presidenti Hashim Thaçi ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të luftëtarit të UCK-së Jetullah Qarri, i njohur si komandant “Guri”. Thaçi ka thënë se ai ishte ndër luftëtarët dhe eprorët më të shquar...

Thaçi ngushëllon familjen e komandant Gurin

më 3.2018 - GazetaBlic

Presidenti Hashim Thaçi ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të luftëtarit të UCK-së Jetullah Qarri, i njohur si komandant “Guri”. Thaçi ka thënë se ai ishte ndër luftëtarët dhe eprorët më të shquar...

Nuk ka fat në dashuri

më 3.2018 - Tetova Sot

Adriana Lima është deklaruar për herë të parë pas ndarjes nga shkrimtari turk. Ata kishin qëndruar disa muaj në lidhje dhe i kanë dhënë fund lidhjes. Lima së fundi ka postuar në Instagram fotografinë kushtuar...

Xhezair Shaqiri: Vepra e Komandant Gurit u harrua pas lufte nga politika, Allahu sabrin familjes!

më 3.2018 - Lajm

Komandant në UÇK Kosovë Komandant në UÇK Maqedoni Dha gjithçka çka mundi për këto troje me sakrifica te mëdha nëpër beteja të shumta. Shumë kush e pat për nder të bën selfie me Komandant GURIN, i cili...

Haradinaj merr pjesë në varrimin e bashkëluftëtarit

më 3.2018 - Gazeta Monitor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka dhënë lamtumirën e fundit bashkëluftëtarit Jetullah Qarri, i njohur si komandant “Guri”, i cili vdiq sot. Haradinaj ka marrë pjesë në varrimin që u bë sot...

Veseli ngushëllon familjen Qarri

më 3.2018 - Sovrani

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka shprehur ngushëllimet e tij për bashkëluftëtarin, Jetullah Qarri. Ai në një postim në Facebook ka shkruar se kujtimi për komandant Gurin, siç e thërrisnin...

Haradinaj merr pjesë në varrimin e komandant “Gurit”

më 3.2018 - Sovrani

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në varrimin e bashkëluftëtarit Jetullah Qarri. Jetullah Qarri i njohur si komandant ‘Guri’sot ka ndërruar jetë, ku edhe u varros në Grykën e Greqevcit,...

Presidenti Thaçi ngushëllon familjarët e luftëtarit Jetullah Qarri

më 3.2018 - Infokusi

Presidenti Hashim Thaçi, përmes një mesazhi ka thënë se më shumë pikëllim ka marrë lajmin për vdekjen e bashkëluftëtari të tij, Jetullah Qarri. Ai ka shprehur ngushëllime familjes së të ndjerit, duke thënë...

Thaçi: Komandant “Guri” ishte ndër luftëtarët dhe eprorët e shquar të UÇK-së

më 3.2018 - Sovrani

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, i ka shprehur ngushëllime familjes Qarri për vdekjen e Komandant “Gurit”, transmeton Sovrani.info. “Me pikëllim mora...

Limaj: Jetullah Qarri ishte një prej luftëtarëve më të shquar

më 3.2018 - Klan Kosova

Kryetari i Nismas, Fatmir Limaj, ka shprehur ngushëllime me rastin e vdekjes së ish komandantit të UCK-së, Jetullah Qarri – Komandat Guri. “Me dhimbje të thellë mora lajmin për vdekjen e bashkëluftëtarit...

Haradinaj shpreh ngushëllime për vdekjen e Jetullah Qarrit – Komandat Gurit

më 3.2018 - Klan Kosova

Kryeministri, Ramush Haradinaj, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e ish ushtarit të UCK-së, Jetullah Qarrit. “Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit, Jetullah Qarri – komandant...

Ka ndërruar jetë Komandant Guri, ngushëllon Haradinaj

më 3.2018 - Koha.net

Ka ndërruar jetë luftëtari i shquar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jetullah Qarri, i njohur si Komandant Guri. Ai ishte pjesëmarrës dhe drejtues i shumë betejave për lirinë e Kosovës. Me këtë rast familjen...

Haradinaj ngushëllon familjen e komandant “Gurit”

më 3.2018 - RTV 21

Haradinaj: Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe bashkëluftëtarëve të komandant “Gurit”, Jetullah...

Vdes Komandant ‘Guri’

më 3.2018 - Kallxo

Jetullah Qarri, i njohur si Komandant ‘Guri’ ka vdekur sot. Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka njoftuar për vdekjen e bashkëluftëtarit të tij. Përmes një statusi në Facebook, ai shprehu ngushëllime...

Haradinaj ngushëllon familjen Qarri për vdekjen e Komandat Gurit

më 3.2018 - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka ngushëlluar familjen Qarri për humbjen e ish-komandantit të UÇK-së, Jetullah Qarri, transmeton Gazeta Blic. Haradinaj ka shkruar në profilin e tij zyrtar në...

Limaj ngushëllon familjen e Komandant Gurit, thotë se ishte luftëtar i zoti

më 3.2018 - GazetaBlic

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, njëherësh zëvendëskryeministër në Qeverinë e Kosovës, Fatmir Limaj i ka shprehur ngushëllime familjes se Jetullah Çarrit ish luftëtarit të UCK-së, i cili ka ndërruar...

Limaj ngushëllon familjen e Komandant Gurit, thotë se ishte luftëtar i zoti

më 3.2018 - Gazeta Express

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, njëherësh zëvendëskryeministër në Qeverinë e Kosovës, Fatmir Limaj i ka shprehur ngushëllime familjes se Jetullah Çarrit ish luftëtarit të UCK-së, i cili ka ndërruar...

Kosovë, vdes ish-komandanti i UÇK-së

më 3.2018 - Alsat-M

Ka ndërruar jetë veterani dhe ish-komandanti i UÇK-së, Jetullah Qarri. Familjarët dhe miqtë e të ndjerit, kanë njoftuar se Qarri ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes. Qarri ishte komandant gjatë luftës së UÇK-së,...

Rexhep Selimi shkruan disa fjalë për komandant Gurin

më 3.2018 - Sovrani

Për vdekjen e ish-komandantit të UÇK-së, Jetullah Qarrit, ka shkruar disa fjalë deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi. Ai ka thënë se Qarri do të mbetet i gjallë dhe i pathyeshëm, ashtu siç e...

Vdes komandanti i njohur i UÇK-së (FOTO LAJM)

më 3.2018 - Albeu

Në orët e hershme të mëngjesit së sotëm, pas një sëmundje të rëndë, ka ndërruar jetë njëri prej komandantëve më të shquar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , Jetullah Çarri. I njëjti në luftë ishte i njohur...

Vdes ish-komandanti i UÇK-së

më 3.2018 - Gazeta Express

Ka ndërruar jetë veterani dhe ish-komandanti i UÇK-së, Jetullah Qarri. Familjarët dhe miqtë e të ndjerit, kanë njoftuar se Qarri ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes Qarri ishte komandant gjatë luftës së UÇK-së,...

Ndërron jetë ish-komandanti i njohur i UÇK-së

më 3.2018 - GazetaBlic

Ka ndërruar jetë veterani dhe ish-komandanti i UÇK-së, Jetullah Qarri. Familjarët dhe miqtë e të ndjerit, kanë njoftuar se Qarri ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes Qarri ishte komandant gjatë luftës së UÇK-së,...

Ndërroi jetë ish komandanti i UÇK-së

më 3.2018 - Lajmi.net

Në orët e hershme të mëngjesit së sotëm, pas një sëmundje të rëndë, ka ndërruar jetë njëri prej komandantëve më të shquar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jetullah Çarri. I njëjti në luftë ishte i njohur...

Vdes ish-komandanti i UÇK-së

më 3.2018 - Politiko

Ka ndërruar jetë veterani dhe ish-komandanti i UÇK-së, Jetullah Qarri. Familjarët dhe miqtë e të ndjerit, kanë njoftuar se Qarri ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes Qarri ishte komandant gjatë luftës së UÇK-së,...

Haradinaj ngushëllon familjen e bashkëluftëtarit, Jetullah Qarri

më 3.2018 - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj përmes një postimi në ‘facebook’ ka shprehur ngushëllime për vdekjen e luftëtarit të UÇK-së, Jetullah Qarrit. Haradinaj ka shkruar se Qarri është bashkëluftëtar...

Nuk ka fat në dashuri

më 3.2018 - KosovaPress

Ata kishin qëndruar disa muaj në lidhje dhe i kanë dhënë fund lidhjes, transmeton KosovaPress. Lima së fundi ka postuar në Instagram fotografinë kushtuar dashurisë së madhe, siç thotë vetë ajo - familjes....

Haradinaj ngushëllon familjen Qarri për vdekjen e Komandat Gurit

më 3.2018 - Bota Press

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka ngushëlluar familjen Qarri për humbjen e ish-komandantit të UÇK-së, Jetullah Qarri, transmeton Gazeta Blic. Haradinaj ka shkruar në profilin e tij zyrtar në...

Limaj i mërzitur për vdekjen e bashkëluftëtarit: Komandant Guri, prehu në paqe

më 3.2018 - Bota Press

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, njëherësh zëvendëskryeministër në Qeverinë e Kosovës, Fatmir Limaj i ka shprehur ngushëllime familjes se Jetullah Çarrit ish luftëtarit të UCK-së, i cili ka ndërruar...

Haradinaj ngushëllon familjen e ish-komandant “Gurit”

më 3.2018 - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe bashkëluftëtarëve të Komandant “Gurit”, Jetullah Qarrit, i cili ndërroi jetë gjatë mbrëmjes së kaluar “Me pikëllim mora...

Haradinaj ngushëllon familjen e ish-komandant "Gurit"

më 3.2018 - KosovaPress

“Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit, Jetullah Qarri - komandant “Guri”. Familjes Qarri, të gjithë bashkëluftëtarëve dhe miqve të tij, ngushëllime të sinqerta.I lehtë i qoftë...

Vdes ish-komandanti i UÇK-së

më 3.2018 - Infokusi

Ka ndërruar jetë veterani dhe ish-komandanti i UÇK-së, Jetullah Qarri. Familjarët dhe miqtë e të ndjerit, kanë njoftuar se Qarri ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes Qarri ishte komandant gjatë luftës së UÇK-së,...

Limaj ngushëllon familjen e Komandant Gurit, thotë se ishte luftëtar i zoti

më 3.2018 - Gazeta Monitor

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, njëherësh zëvendëskryeministër në Qeverinë e Kosovës, Fatmir Limaj i ka shprehur ngushëllime familjes se Jetullah Çarrit ish luftëtarit të UCK-së, i cili ka ndërruar...

Ndërroi jetë komandanti i shquar i UÇK-së

më 3.2018 - Albinfo

Në orët e hershme të mëngjesit së sotëm, pas një sëmundje të rëndë, ka ndërruar jetë njëri prej komandantëve më të shquar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jetullah Çarri. I njëjti në luftë ishte i njohur...

Kosovë, vdes ish-komandanti i UÇK-së

më 3.2018 - Republika

Ka ndërruar jetë veterani dhe ish-komandanti i UÇK-së, Jetullah Qarri. Familjarët dhe miqtë e të ndjerit, kanë njoftuar se Qarri ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes. Qarri ishte komandant gjatë luftës së UÇK-së,...

Vdes një nga komandantët e UÇK-së

më 3.2018 - Periskopi

Në orët e hershme të mëngjesit së sotëm, pas një sëmundje të rëndë, ka ndërruar jetë njëri prej komandantëve më të shquar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jetullah Çarri. I njëjti në luftë ishte i njohur...

Vdes ish-komandanti i UÇK-së

më 3.2018 - KosovaPress

Qarri ishte komandant gjatë luftës së UÇK-së, dhe njihej me nofkën “Guri”. Përveç luftës në Kosovë, ai ka marrë pjesë edhe në luftën  Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare. Temat: Jetullah Qarri Kjo web faqe mirëmbahet...

Vdes ish-komandanti i UÇK-së

më 3.2018 - Gazeta Monitor

Ka ndërruar jetë veterani dhe ish-komandanti i UÇK-së, Jetullah Qarri. Familjarët dhe miqtë e të ndjerit, kanë njoftuar se Qarri ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes Qarri ishte komandant gjatë luftës së UÇK-së,...

Ndërron jetë ish-komandanti i UÇK-së

më 3.2018 - Sovrani

Ka ndërruar jetë veterani dhe ish-komandanti i UÇK-së, Jetullah Qarri. Familjarët dhe miqtë e të ndjerit, kanë njoftuar se Qarri ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes Qarri ishte komandant gjatë luftës së UÇK-së,...

Ndërroi jetë komandanti i shquar i UÇK-së

më 3.2018 - Bota Press

Në orët e hershme të mëngjesit së sotëm, pas një sëmundje të rëndë, ka ndërruar jetë njëri prej komandantëve më të shquar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jetullah Çarri. I njëjti në luftë ishte i njohur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK