http://kariera.mk

Vizita në qelinë e Aldo Bares, Gjonaj: Noka figura më e diskredituar e teatrit politik

më 3.2018 - BalkanWeb

TIRANE – Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj i është përgjigjur sot akuzave të deputetit të PD-së Flamur Noka sa i takon vizitës së saj në burgun e Peqinit. Përmes një mesazhi në faqen e saj të ‘Facebook’-ut...

“Takim me Aldo Baren në burg”? Reagon ministrja Gjonaj: Vizitë brenda normales, Noka figura më e diskredituar

më 3.2018 - Gazeta Tema

Ka reaguar menjehere Ministrja e Drejtesise ndaj ish ministrit te Brendshem, deputetit te PD Flamur Noka, insinuatat e te cilit tentuan te benin lidhje mes Gjonajt dhe disa te burgosur ne burgun e Peqinit....

"Shkoi tek qelia e Aldo Bares", Ministrja shpërthen kundër Nokës: Je figurë e diskretituar

më 3.2018 - Gazeta Express

Nuk ka vonuar reagimi i Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, pas akuzave nga Partia Demokratike dhe deputeti Flamur Noka, sipas të cilit zyrtarja e lartë shkoi sot në burgun e Peqinit për të takuar Aldo...

Vizitë tek Aldo Bare, Gjonaj i përgjigjet Nokës: Dëshpërimi i një opozite që ka humbur gjithçka

më 3.2018 - Sot News

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj iu përgjigj deputetit të Partisë Demokratike Flamur Noka pas vizitës së saj në burgun e Peqinit. Zonja Gjonaj thekson se vizita ishte konform detyrës. Gjonaj përmes...

‘Vizitë tek Aldo Bare’, Gjonaj: Përçmoj sulmin e ulët të PD, Noka figurë e diskredituar

më 3.2018 - Java News

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj iu përgjigj deputetit të Partisë Demokratike Flamur Noka pas vizitës së saj në burgun e Peqinit. Zonja Gjonaj thekson se vizita ishte konform detyrës. Gjonaj : Kthej...

“Shkoi tek qelia e Aldo Bares”, Ministrja shpërthen kundër Nokës: Je figurë e diskretituar

më 3.2018 - AlbPress

Share This Tags Nuk ka vonuar reagimi i Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, pas akuzave nga Partia Demokratike dhe deputeti Flamur Noka, sipas të cilit zyrtarja e lartë shkoi sot në burgun e Peqinit...

Noka: Kë po shantazhon Edi Rama duke çuar ministren në qelinë e Aldo Barës

më 3.2018 - Gazeta Express

Nënkryetari i Komisionit të Sigurisë Flamur Noka ngriti disa pikëpyetje për atë që ai i quan mesazhet mafioze të vizitës së Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj në qelinë e famëkeqit të bandës së Lushnjës,...

Gjonaj në burgun e Peqinit, Noka: A po shantazhon dikë Rama?

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Nënkryetari i Komisionit Parlamentar të Sigurisë Kombëtare, Flamur Noka, ka reaguar për vizitën e ministres së Drejtësisë në burgun e Peqinit. Në një postim në Facebook, Noka përmend faktin që Etilda Gjonaj...

Vizita e Gjonajt në qelinë e Aldo Bares, deputeti i PD: Kë po shantazhon Rama?

më 3.2018 - BalkanWeb

TIRANE- Ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka ka reaguar lidhur me vizitën që zhvilloi sot ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj në burgun e Peqinit. Përmes një mesazhi në faqen e tij të ‘Facebook’-ut Noka...

Vizita e Gjonajt në burgun e Peqinit Noka: I shkoi në qeli Aldo Bares

më 3.2018 - Shqiptarja

Ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka ka komentuar vizitën e Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj në burgun e Peqinit. Përmes një mesazhi në faqen e tij të “Facebook”-ut Noka shkruan se Gjonaj vizitoi në...

E FUNDIT/ Deputeti zbulon mesazhin sekret që Gjonaj i çoi Aldo Bares nga Edi Rama

më 3.2018 - Albeu

Deputeti demokrat, Flamur Noka e ka zbërthyer përmes një teorie konspiracioni vizitën e sotme të ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj në burgun e sigurisë së lartë në Peqin dhe pranisë së saj në qelinë...

Gjonaj vizitoi qelinë e Aldo Bares, Noka: A po shantazhon dikë Edi Rama?

më 3.2018 - NOA

Nënkryetari i Komisionit Parlamentar të Sigurisë Kombëtare, Flamur Noka, ka reaguar për vizitën e ministres së Drejtësisë në burgun e Peqinit. Në një shkrim në facebook, Noka përmend faktin që Etilda Gjonaj...

I shkoi në qeli, çfarë i tha Aldo Bare ministres së Ramës

më 3.2018 - Albeu

Ditën e sotme ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj zhvilloi një takim me të dënuarit VIP në burgun e Peqimit. Ajo u fut në qelinë ku vuan dënimin Aldo Bare , dhe më tej edhe me të dënuarin me burgim të...

Ministrja e Drejtësisë viziton Aldo Baren në qeli

më 3.2018 - Sot News

Gjatë ditës së sotme ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj është ndalur për vizitë në burgun e Peqinit. Burime të ‘Faxweb’ bëjnë me dije se ministrja Gjonaj ka inspektuar dhe qelinë e Aldo Bares, një nga...

Ministrja e Drejtësisë viziton qelinë e Aldo Bares: Çfarë u tha në prani të tij

më 3.2018 - Albeu

Gjatë ditës së sotme ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj është ndalur për vizitë në burgun e Peqinit. "Faxweb" transmeton se ministrja Gjonaj ka inspektuar dhe qelinë e Aldo Bares , një nga kriminelët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK