http://kariera.mk

Baba i Neymairt ia shuan ëndrrën Real Madridit

më 3.2018 - GazetaBlic

jatë ditës së sotme presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka qëndruar në Brazil, ku është takuar me Neymar dhe babain e tij. Pas këtij takimi ka folur babai i Neymar, i cili tha se djali i tij e ka të...

Baba i Neymar shuan shpresat e Realit: Ai ka të ardhme në PSG

më 3.2018 - Medial

Gjatë ditës së sotme presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka qëndruar në Brazil, ku është takuar me Neymar dhe babain e tij. Pas këtij takimi ka folur babai i Neymar, i cili tha se djali i tij e ka...

Baba i Neymar shuan shpresat e Realit: Ai ka të ardhme në PSG

më 3.2018 - Gazeta Express

​Babai i Neymarit ka mohuar zërat se djali i tij do të largohet gjatë verës së ardhshme nga PSG për të kaluar në Real Madrid Gjatë ditës së sotme presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka qëndruar në...

Zbulohet arsyeja se pse presidenti i PSG ka shkuar në Brazil për t'i qëndruar afër Neymarit

më 3.2018 - Albeu

Detajet e vizitës së presidentit të PSG, Al- Khelaifi në Brazil, ku ai është planifikuar të kalojë dy ditë me Neymar dhe familjen e tij, i cili ka krijuar ndikim të madh nga lajmi i gazetës spanjolle "AS"...

RONALDO KALON MESSIN, REALI E BËN LOJTARIN MË TË PAGUAR NË PLANET

më 3.2018 - NOA

Lëvizja e fundit e Realit të Madridit duket se do të blindojë Cristiano Ronaldon edhe për të paktën 3 vite në klubin ‘mbretëror’. Madrielnët kanë vendosur t’i rrisin pagën portugezit duke e kthyer atë...

Griezmann refuzon rinovimin e kontratës me Atleticon

më 3.2018 - Albeu

Antoine Griezmann ka refuzuar që të rinovojë kontratën e tij të re me klubin e Atletico Madrid. Sipas mediave spanjolle, Griezmann i thënë klubit madrilen se nuk do të rinovojë kontratë. Shkak për këtë...

Reali dorëzohet para Ronaldos, do ta bëjë lojtarin më të paguar në botë

më 3.2018 - Gazeta Express

​Real Madrid ka vendosur që të përmirësojë kushtet e Cristiano Roanldos, duke e bërë atë lojtarin më të paguar në botë Lojtari më i mirë në botë, Cristiano Roanldo ka muaj që kërkon nga Real Madrid rritje...

Jose Mourinho i jep përgjigjen e duhur Realit për portierin De Bean

më 3.2018 - Albeu

Portieri i Manchester, United David De Gea ka kohë që ndiqet nga kampionët evropianë. Galaktikët këtë merkato verore do të tentojnë të nënshkruajnë me një portier, për të siguruar portën për shumë vite....

Nike vs. Adidas, “beteja” më e ashpër e marketingut në futboll

më 3.2018 - Portalb

Futbolli nuk është vetëm ajo çfarë shohim të luhet në fushat e gjelbra të lojës, por ka edhe një aspekt “të fshehtë”, marketingun. Dy kompanitë më të rëndësishme të veshjeve sportive, Nike dhe Adidas janë...

Coutinho do e mirëpriste Neymarin përsëri në Barcelonë

më 3.2018 - Albeu

Philippe Coutinho tha se do të ishte "mbresëlënese" që Neymar të kthehej në Barcelonë pas spekulimeve rreth një kthimi të mundshëm në "Camp Nou". "Unë jam duke luajtur pranë tij me kombëtaren e Brazilit...

Reali e ka një super-lajm për Ronaldon

më 3.2018 - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo do të shpërblehet me një kontratë të re për Real Madrid, pasi ka shkëlqyer në këtë fillim viti kalendarik. “Ylli” i Real ka një kontratë deri në vitin 2021, por kohët e fundit kanë qarkulluar...

Mourinho paralajmëron Realin se po humb kohë për De Gean

më 3.2018 - Koha.net

Jose Mourinho ka paralajmëruar Real Madridin se po humb kohë në tentimet për transferimin e David de Geas nga Manchester Unitedi gjatë verës. Gardianit spanjoll i kanë mbetur edhe 18 muaj në kontratën...

Coutinho do ta dëshironte rikthimin e Neymarit te Barcelona

më 3.2018 - Klan Kosova

Philippe Coutinho ka thënë që do të ishte “e mrekullueshme” që Neymari të kthehej te Barcelona, shkruan Goal. “Po mendoj sikurse Rakitiqi. Do të doja që t’i kisha lojtarët më të mirë dhe Neymari është...

Neymar drejt Realit, “Nike” i hap rrugë transferimit

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Nike është e gatshme të financojë transferimin e Neymar tek Reali i Madridit. Ky është lajmi që publikon e përditshmja spanjolle AS, sipas të cilës gjiganti amerikan i artikujve sportivë, sponsor aktual...

Lionel Messi nuk e do mesfushorin e PSG në Barcelonë

më 3.2018 - Albeu

Ai jo vetëm se është një lojtar, por merr edhe vendimet që cilin lojtar klubi do Lionel Messi ia ka bërë të qartë klubit të tij se ai nuk dëshiron Marco Verrattin në Barcelonë. Italiani ishte i lidhur...

Messi kundër këtij ylli të PSG-së

më 3.2018 - Aktuale

Leo Messi nuk e dëshiron Marco Verrattin te Barcelona. Ky është lajmi befasues që vjen nga “Diario Gol”. Italiani u lidh me një kalim te Barcelona, pasi që shihej si zëvendësues ideal për Andres Iniestan...

Messi: Këtë lojtar të PSG-së mos e transferoni në Barcelonë

më 3.2018 - GazetaBlic

Leo Messi i ka bërë me dije klubit të tij që nuk e dëshiron transferimin e mesfushorit italian Marco Verrati, në Barcelonës Ky është lajmi i cili ka habitur të gjithë vjen nga  sajti i njohur spanjoll...

Nike do të ndihmojë Realin në transferimin e Neymar

më 3.2018 - Gazeta Express

​Nike dëshiron të ndihmojë Real Madirdin që të transferojë sulmuesin brazilian, Neymar Kompania e madhe amerikane, Nike mund të behet sponsori kryesor i Real Madridit dhe kështu të ndihmojë edhe në transferimin...

Messi: Nuk e dua këtë yll të PSG-së te Barcelona

më 3.2018 - Lajmi.net

Messi ia ka bërë me dije klubit që nuk pajtohet me transferimin e Verrattit. Leo Messi nuk e dëshiron Marco Verrattin te Barcelona. Ky është lajmi befasues që vjen nga “Diario Gol”, përcjellë “Lajmi.net”....

Messi nuk e dëshiron yllin e PSG-së në Barcelonë

më 3.2018 - Medial

Sulmuesi argjentinas, Leo Messi ia ka bërë të qartë Barcelonës se nuk dëshiron që të transferojnë mesfushorin e PSG-së, Marco Verratti, shkruan Don Balon. Mesfushori italian ishte i lidhur me një kalim...

Reali dorëzohet para Ronaldos, do ta bëjë lojtarin më të paguar në botë

më 3.2018 - Tetova Sot

​Real Madrid ka vendosur që të përmirësojë kushtet e Cristiano Roanldos, duke e bërë atë lojtarin më të paguar në botë Lojtari më i mirë në botë, Cristiano Roanldo ka muaj që kërkon nga Real Madrid rritje...

Mourinho këshillon Realin në lidhje me transferimin e De Geas

më 3.2018 - Albeu

Jose Mourinho ka folur sërish për çështjen De Gea- Real Madrid teksa po intervistohej nga La Sextan. Kalimi i De Geas tek Real Madrid ? "Unë e shoh këtu. Nuk e di se cilat janë qëllimet e Real Madridit,...

Zyrtari i lartë i Barcelonës sqaron çdo gjë, tregon nëse Neymar do të rikthehet në Barcelonë

më 3.2018 - GazetaBlic

Vazhdon të flitet rreth mundësisë së rikthimit të brazilianit Neymar tek skuadra e Barcelonës. Neymar i cili la skuadrën e famshme spanjolle për të kaluar për 222 milionë euro tek skuadra e njohur franceze...

Al Khelaifi takon Neymarin, ky është mesazhi nga Brazili

më 3.2018 - Zhurnal

Presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka vizituar në Brazil me Neymarin dhe babin e tij, pas operacionit të disa ditëve më parë Nasser al Khelaifi insiston se nuk ka asnjë problem me Neymar, i cili po...

Messi nuk e dëshiron yllin e PSG-së në Barcelonë

më 3.2018 - Gazeta Express

​Leo Messi nuk është vetëm lojtari më i mirë në Barcelonë, por ai shpesh vendos edhe se kush mund të transferohet ose jo në Camp Nou Sulmuesi argjentinas, Leo Messi ia ka bërë të qartë Barcelonës se nuk...

Messi s’e do Verrattin te Barça

më 3.2018 - Klan Kosova

Lionel Messi i ka thënë Barcelonës që nuk e do Marco Verrattin te ky klub, raporton Diario Gol, përcjell Klan Kosova. Përfaqësuesi i Italisë është lidhur me një transferim në Camp Nou në të kaluarën, pasi...

NIKE ndihmon kalimin e Neymarit te Real Madridi?

më 3.2018 - Klan Kosova

Gjiganti amerikan i veshmbathjeve sportive, NIKE, është gati që ta financojë kalimin e Neymarit te Real Madridi, raporton spanjollja AS. Mbretërit aktualisht sponsorohen nga Adidas deri më 2020, por duket...

Chelsea e dëshiron Donnarumman nëse largohet Courtois

më 3.2018 - RTV 21

Gianluigi Donnarumma është vënë në shënjestrën e Chelseas Lajmi është publikuar në mediet italiane dhe britanike, sipas të cilave klubi londinez po monitoron situatën e portierit 19-vjeçar për të tentuar...

Nike transferon Neymarin te Real Madridi!

më 3.2018 - Lajmi.net

Reali do të nënshkruajë me Nike, nga e cila do të fitojë 105-155 milionë euro në vit. Kompania e njohur, Nike, do ta ndihmojë Real Madridin që të transferojë Neymarin. Sipas “AS”, Real Madridi është gati...

Mourinho: Real Madrid le ta harron David De Gean

më 3.2018 - GazetaBlic

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho rreth sages David De Gea Portieri i cili është duke u kërkuar me ngul nga Real Madrid siç duket nuk do të largohet nga stadiumi “Old Trafford” sa të është trajner,...

Reali i bindet Ronaldos për një kontratë të re

më 3.2018 - Java News

Real Madridi do të përmbushë kërkesat e Cristiano Ronaldos për kontratë të re.Gjiganti evropian mësohet se është frikësuar se futbollisti do të humbë kualitetet dhe ka shtyrë diskutimet për kontratë të...

CHELSEA, SYTË NGA DONNARUMMA NËSE IKËN COURTOIS

më 3.2018 - TV21

Gianluigi Donnarumma është vënë në shënjestrën e Chelseat. Lajmi publikohet në mediet italiane dhe britanike, sipas të cilave klubi londinez po monitoron situatën e portierit 19-vjeçar për të tentuar blerjen...

E BUJSHME / Neymar i thotë babait të tij të negociojë me Realin

më 3.2018 - Albeu

U menduan si spekullime mediatike por nga dita në ditë po marrin formën e vërtetë. Neymar shumë shpejt do të jetë një lojtar i Realit të Madridit . Ja arsyet: Kur udhëtoi në Brazil për operacionin ishte...

Al Khelaifi takon Neymarin, ky është mesazhi nga Brazili

më 3.2018 - Gazeta Express

​Presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka vizituar në Brazil me Neymarin dhe babin e tij, pas operacionit të disa ditëve më parë Nasser al Khelaifi insiston se nuk ka asnjë problem me Neymar, i cili...

Flet babai i Neymar: Ja ku planifikohet e ardhmja e djalit tim

më 3.2018 - Sovrani

Babai i Neymarit ka mohuar zërat se djali i tij do të largohet gjatë verës së ardhshme nga PSG për të kaluar në Real Madrid. Gjatë ditës së sotme presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka qëndruar në...

Al Khelaifi takon Neymarin, ky është mesazhi nga Brazili

më 3.2018 - Tetova Sot

Presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka vizituar në Brazil me Neymarin dhe babin e tij, pas operacionit të disa ditëve më parë Nasser al Khelaifi insiston se nuk ka asnjë problem me Neymar, i cili po...

Chelsea, sytë nga Donnarumma nëse ikën Courtois

më 3.2018 - Medial

Gianluigi Donnarumma është vënë në shënjestrën e Chelseat. Lajmi publikohet në mediet italiane dhe britanike, sipas të cilave klubi londinez po monitoron situatën e portierit 19-vjeçar për të tentuar blerjen...

Messi nuk e dëshiron yllin e PSG-së në Barcelonë

më 3.2018 - Tetova Sot

Leo Messi nuk është vetëm lojtari më i mirë në Barcelonë, por ai shpesh vendos edhe se kush mund të transferohet ose jo në Camp Nou Sulmuesi argjentinas, Leo Messi ia ka bërë të qartë Barcelonës se nuk...

Nike do të ndihmojë Realin në transferimin e Neymar

më 3.2018 - Tetova Sot

Nike dëshiron të ndihmojë Real Madirdin që të transferojë sulmuesin brazilian, Neymar Kompania e madhe amerikane, Nike mund të behet sponsori kryesor i Real Madridit dhe kështu të ndihmojë edhe në transferimin...

Barcelona i mbyll derën e rikthimit Neymarit

më 3.2018 - Albeu

Pak ditë më parë u raportua nga Mundo Deportivo se Neymar kishte telefonuar në Barcelonë për të pyetur rreth mundësisë së rikthimit nga vendi ku u largua vetëm pak muaj më parë. Tefozët katalas u lumturuan...

Neymar: Dua të shkoj te Reali para Botërorit

më 3.2018 - Java News

Ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, raportohet se i ka thënë babait të tij se dëshiron që të kalojë te Real Madridit para Kampionatit Botëror që do të mbahet verës në Rusi. 26-vjeçari iu bashkua liderit...

Nëse largohet Courtois, Chelsea synon ta blejë Donnarumman

më 3.2018 - KosovaPress

Lajmi publikohet në mediet italiane dhe britanike, sipas të cilave klubi londinez po monitoron situatën e portierit 19-vjeçar për të tentuar blerjen e tij, nëse Thibaut Courtois largohet nga Stamford Bridge....

Dridhet Milano, PSG hidhet në kërkim për portierin e ri

më 3.2018 - Albeu

Paris Saint-Germain nuk bindet nga portieri titullarë Alphonse Areola, i cili nuk konsiderohet mjaftueshëm i mirë për francezët. Sipas “Telefoot”, më të preferuarit për El Khelaifin janë Dadiv de Gea i...

Dy rivalët e Mançesterit i futen garës për Neymarin

më 3.2018 - Klan Kosova

Rivalët e qytetit të Manchester-it, United dhe City, i janë futur garës për transferimin e yllit të Paris Saint-Germain, Neymar. Kështu së paku për qëllimet e klubeve angleze raporton mediumi spanjoll,...

Neymar te Real Madrid, ja kush futet ‘mik’ për brazilianin

më 3.2018 - Newsport

Po diskutohet shumë në ditët e fundit se Neymar në verë do kalojë në rradhët e Real Madrid. Braziliani i cili kaloi për 222 milionë euro nga Barcelona te PSG vitin e shkuar duket se është penduar për një...

Griezmann ‘godet’ Atletico Madridin me vendimin e fundit!

më 3.2018 - Tetova Sot

Antoine Griezmann ia ka dhënë “goditjen” e radhës Atletico Madridit, shkruan zeri.info. Sulmuesi francez e ka refuzuar ofertën e re të “Los Colchoneros” për vazhdimin e kontratës. Kështu ka shkruar të...

Nike vs. Adidas, “beteja” më e ashpër e marketingut në futboll

më 3.2018 - Lajmi.net

Për këtë mjafton të shohësh listën e lojtarëve që garojnë për Topin e Artë. Futbolli nuk është vetëm ajo çfarë shohim të luhet në fushat e gjelbra të lojës, por ka edhe një aspekt “të fshehtë”, marketingun....

"Nike" i shtrin dorën Realit, e gatshme të paguajë një pjesë për transferimin e Neymarit

më 3.2018 - Albeu

Neymar para Kampionatit Botëror mund të bëhet i Realit të Madridit . Këtë herë është e përditshmja spanjolle “AS”, e cila shkruan se “ Nike ” është e gatshme të paguaj një përqindje të madhe për ta transferuar...

Barcelona: S’jemi në dijeni se Neymar dëshiron të kthehet te ne

më 3.2018 - Zhurnal

Bordi drejtues i Barcelonës mund të jetë arsyeshëm i shushatur pse disa prej lojtarëve të klubit po e diskutojnë publikisht kthimin e mundshëm të Neymarit, por zëdhënësi i bordit, Josep Vives, thotë se...

Lajmi i madh i Real Madridit për Cristiano Ronaldon

më 3.2018 - Sovrani

Cristiano Ronaldo do të shpërblehet me një kontratë të re nga Real Madridi, pasi ka shkëlqyer në këtë fillim viti kalendarik. “Ylli” i Real ka një kontratë deri në vitin 2021, por kohët e fundit kanë qarkulluar...

NIKE ndihmon kalimin e Neymarit te Real Madridi?

më 3.2018 - Infokusi

Gjiganti amerikan i veshmbathjeve sportive, NIKE, është gati që ta financojë kalimin e Neymarit te Real Madridi, raporton spanjollja AS. Mbretërit aktualisht sponsorohen nga Adidas deri më 2020, por duket...

Messi nuk e dëshiron në skuadër yllin e PSG-së, ai mund të transferohet tek Reali

më 3.2018 - Tetova Sot

Lionel Messi i ka thënë klubit të tij se ai nuk e dëshiron futbollistin e Paris Saint-Germain në Barcelonë. Bëhet fjalë për mesfushorin italian, Marco Verratti. Reprezentuesi i Italisë ishte lidhur me...

Neymar dëshiron të kalojë te Reali para Botërorit

më 3.2018 - Koha.net

Ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, raportohet se i ka thënë babait të tij se dëshiron që të kalojë te Real Madridit para Kampionatit Botëror që do të mbahet verës në Rusi. 26-vjeçari iu bashkua liderit...

Reali përmbush kërkesat e Ronaldos për kontratë të re

më 3.2018 - Koha.net

Real Madridi do të përmbushë kërkesat e Cristiano Ronaldos për kontratë të re. Gjiganti evropian mësohet se është frikësuar se futbollisti do të humbë kualitetet dhe ka shtyrë diskutimet për kontratë të...

PSG me plan për De Gean

më 3.2018 - Klan Kosova

Paris Saint-Germain po e konsideron transferimin e portierit të Manchester United-it, David de Gea, sipas Telefoot. Liderët e Ligue 1 duan që ta zëvendësojnë Alphonse Areolën me një portier më të mirë,...

Griezmann – Barcelona, detajet e kontratës

më 3.2018 - Sovrani

Nënshkrimi i Antoine Griezmann me Barcelonën është bërë. Kjo është ajo që raportohet nga Franca, ku ata theksojnë se marrëveshja mes futbollistit francez dhe ekipit të Barçës është mbyllur. Sulmuesi francez...

Mourinho i dërgon mesazh të fortë Real Madridit: Mos u lodhni kot të bëni ofertë për të pas nuk ua shesim

më 3.2018 - Periskopi

Jose Mourinho ka thënë se De Gea nuk do të shkojë për asnjë çmim te Real Madrid David De Gea pothuajse në çdo afat kalimtar lidhet me një kalim të mundshëm te gjiganti spanjoll, derisa trajneri portugez...

Chelsea, sytë nga Donnarumma nëse ikën Courtois

më 3.2018 - Infokusi

Gianluigi Donnarumma është vënë në shënjestrën e Chelseat. Lajmi publikohet në mediet italiane dhe britanike, sipas të cilave klubi londinez po monitoron situatën e portierit 19-vjeçar për të tentuar blerjen...

Frika bën të vetën, El Khelaifi takohet me Neymarin

më 3.2018 - Albeu

Presioni dhe frika bëjnë të vetën . Sot presidenti i PSG, Nasser al Khelaifi dhe drejtor sportiv, Henrique Antero kanë takuar Neymarin . Sipas asaj që raporton “Le Parisien”, presidenti shkoi për ta parë...

Rikthimi i Neymarit? Barcelona zbulon të vërtetën!

më 3.2018 - Lajmi.net

. Neymar nuk ka kërkuar rikthimin në Barcelonë. Sulmuesi i Paris Saint-Germain spekulohet se do të largohet nga klubi pas përfundimit të këtij sezoni. Por, drejtuesit e klubit katalan kanë përjashtuar...

Barcelona: S’jemi në dijeni se Neymar dëshiron të kthehet te ne

më 3.2018 - Medial

Gjoja i palumtur, Neymar dëshiron të largohet nga Paris Saint-Germaini, vetëm një vit pas transferimit rekord botëror për 222 milionë euro nga Barcelona, transmeton Express. Për kthimin e tij në “Camp...

Ja sa fiton Cristiano Ronaldo në vit

më 3.2018 - Bota Press

Vitin e kaluar , Ronaldo u emërua për herë të katërt si lojtari më i mirë i FIFA-s në botë,  dhe siguroi një zgjatje të kontratës me Real Madridin, i cili do t’i paguajë më shumë se 50 milionë dollarë...

A do të kthehet Neymar në Barcelonë, flet zëdhënësi i klubit

më 3.2018 - Insajderi

Bordi i Barcelonës ka reaguar rreth spekulimeve të një rikthimi të mundshëm të Neymarit. Drejtuesit e klubit, kanë qartësuar se a do të mund të rikthehet braziliani në “Camp Nou”. Neymar u transferua në...

Barcelona: S’jemi në dijeni se Neymar dëshiron të kthehet te ne

më 3.2018 - Gazeta Express

Bordi drejtues i Barcelonës mund të jetë arsyeshëm i shushatur pse disa prej lojtarëve të klubit po e diskutojnë publikisht kthimin e mundshëm të Neymarit, por zëdhënësi i bordit, Josep Vives, thotë se...

Griezmann e refuzon kontratën e re me Atleticon, gjithnjë e më pranë Barcelonës

më 3.2018 - AlbPortali

Barcelona pothuajse e ka siguruar blerjen e Antoine Griezmannit, pasi sulmuesi francez e ka refuzuar kontratën e re me Atletico Madridin, raporton Le 10 Sport. 26-vjeçari e ka mendjen vetëm te transferimi...

Rikthimi i Neymar në Barcelonë? Tifozët japin verdiktin final

më 3.2018 - Sovrani

Kohëve të fundit janë rritur spekulimet se braziliani Neymar nuk ka të ardhme tek Paris – Saint – Germain dhe se ai mund të rikthehet në La Liga tek Barcelona apo edhe Real Madridit, transmeton Sovrani.info....

Rikthimi i Neymar në Barcelonë? Tifozët japin verdiktin e tyre

më 3.2018 - Sovrani

Kohëve të fundit janë rritur spekulimet se braziliani Neymar nuk ka të ardhme tek Paris – Saint – Germain dhe se ai mund të rikthehet në La Liga tek Barcelona apo edhe Real Madridit, transmeton Sovrani.info....

Griezmann e refuzon kontratën e re me Atleticon, gjithnjë e më pranë Barcelonës

më 3.2018 - Fakti Ditor

Barcelona pothuajse e ka siguruar blerjen e Antoine Griezmannit, pasi sulmuesi francez e ka refuzuar kontratën e re me Atletico Madridin, raporton Le 10 Sport. 26-vjeçari e ka mendjen vetëm te transferimi...

Mourinho paralajmëron Realin: Harroje futbollistin tim, mendo ndonjë tjetër

më 3.2018 - GazetaBlic

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka thënë se Real Madridi duhet ta harrojë nënshkrimin me portierin yll, David de Gea. Portugezi i ka këshilluar kampionët spanjollë dhe evropianë të shohin...

Messi nuk e dëshiron në skuadër yllin e PSG-së, ai mund të transferohet tani tek Reali

më 3.2018 - Sovrani

Lionel Messi i ka thënë klubit të tij se ai nuk e dëshiron futbollistin e Paris Saint-Germain në Barcelonë. Bëhet fjalë për mesfushorin italian, Marco Verratti, transmeton Sovrani.info Reprezentuesi i Italisë...

Nike i ofron ndihmë Realit për transferimin e Neymarit

më 3.2018 - Sovrani

Kompania e njohur ”Nike” është e gatshme të ndihmojë Real Madridin për transferimin e Neymarit, shkruan AS. Real Madridi aktualisht sponsorizohet nga Adidas dhe kanë kontratë me ta deri në vitin 2020,...

Neymar te Reali para Kupës së Botës?

më 3.2018 - Klan Kosova

Neymar ia ka bërë të qartë Real Madridit që nuk dëshiron të pengohet nga asgjë gjatë kampanjës së Brazilit në Kupën e Botës. Prandaj, ai dëshiron që puna e transferimit të tij të kryhet para se ai të shkojë...

Presidenti i PSG-së i ‘përulet’ Neymarit, takim kokë më kokë

më 3.2018 - Tetova Sot

Presidenti i Paris Saint Germain, Nasser al Khelaifi dhe drejtor sportiv, Henrique Antero ndodhen në Brazil për të takuar Neymarin, raporton “Le Parisien”. Presidenti ishte aty edhe për të parë yllin e...

Neymar te Reali para Kupës së Botës?

më 3.2018 - Aktuale

Neymar ia ka bërë të qartë Real Madridit që nuk dëshiron të pengohet nga asgjë gjatë kampanjës së Brazilit në Kupën e Botës. Prandaj, ai dëshiron që puna e transferimit të tij të kryhet para se ai të shkojë...

Nike vs. Adidas, “beteja” më e ashpër e marketingut në futboll

më 3.2018 - Infokusi

Futbolli nuk është vetëm ajo çfarë shohim të luhet në fushat e gjelbra të lojës, por ka edhe një aspekt “të fshehtë”, marketingun. Dy kompanitë më të rëndësishme të veshjeve sportive, Nike dhe Adidas janë...

Griezmann e refuzon kontratën e re me Atleticon, gjithnjë e më pranë Barcelonës

më 3.2018 - Zhurnal

Barcelona pothuajse e ka siguruar blerjen e Antoine Griezmannit, pasi sulmuesi francez e ka refuzuar kontratën e re me Atletico Madridin, raporton Le 10 Sport. 26-vjeçari e ka mendjen vetëm te transferimi...

Coutinho: Do të ishte fantastike sikur Neymar të kthehej në Barcelonë

më 3.2018 - Zhurnal

Philippe Coutinho ka thënë se do të ishte fantastike sikur Neymar të kthehej në Barcelonë, midis spekulimeve për një kthim të mundshëm të brazilianit në “Camp Nou”. Neymar e braktisi Barcelonën për Paris...

Griezmann refuzon kontratën e re

më 3.2018 - Klan Kosova

Antoine Griezmann ka refuzuar të nënshkruajë kontratë të re me Atletico Madridin, raporton LE 10 Sport, transmeton Klan Kosova. 26 vjeçarit duket se i është mbushur mendja që të transferohet te Barcelona,...

Kante dhe Courtois, së bashku te top klubi nga Liga e Kampionëve

më 3.2018 - Lajmi.net

. Paris Saint-Germain kërkon dy përforcime të mëdha nga Chelsea. “The Sun” ka njoftuar se klubi francez ka shfaqur interesim për portierin Thibaut Courtois dhe mesfushorin N’Golo Kante. Courtois dhe Kante...

Mourinho e paralajmëron Realin: Harroje De Gean

më 3.2018 - Medial

Madridi është klub që është interesuar një kohë shumë të gjatë për përfaqësuesin spanjoll De Gea, të cilin gati sa nuk e transferojë në verën e vitit 2015, transmeton Express. Megjithatë, duke folur para...

Nëse Neymar transferohet te Reali, Parisi do ta transferoj yllin e Tottenhamit

më 3.2018 - Sovrani

Në rast largimi të Neymarit, Paris Saint-Germain do të transferoj yllin e Tottenhamit. Ylli brazilian po flitet se do të largohet nga “Parku i Princave” për shkak të mardhënieve jo të mira me Cavanin dhe...

Coutinho injoron rikthimin e Neymarit tek Barcelona

më 3.2018 - Albeu

Me paratë e Neymarit u ble Coutinho , por sa shumë pëlqehej që kjo dyshe të bashkohej në Camp Nou. Gjërat nuk ndodhën ashtu siç u mendua në fillim të sezonit, por tani ata duhet të flasin sërish për njëri...

Mourinho e paralajmëron Realin: Harroje De Gean

më 3.2018 - Gazeta Express

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, i ka thënë Real Madridit ta harrojë se mund ta transferojë portierin David de Gea, duke e këshilluar të shikojë diku tjetër për t’i zgjidhur problemet e mbrojtjes...

Griezmann e refuzon kontratën e re me Atleticon, gjithnjë e më pranë Barcelonës

më 3.2018 - Medial

26-vjeçari e ka mendjen vetëm te transferimi në Barcelonë dhe madje as përpjekje e skuadrës së tij aktuale për t’i ofruar kushte të reja nuk ia kanë ndryshuar atë, transmeton Express. E tëra që gjiganti...

PSG kërkon portier, listë e gjatë kandidatësh

më 3.2018 - Sovrani

Paris Saint-Germain do të bëjë ndryshime në portë për sezonin e ardhshëm. Aktualisht numri një i portës, Alphonse Areola, nuk konsiderohet më mjaftueshëm i mirë për francezët dhe mediat vendase shkruajnë...

Chelsea, sytë nga Donnarumma nëse ikën Courtois

më 3.2018 - KosovaPress

Portieri i përfaqësueses belge nuk ka rinovuar ende kontratën me kampionët në fuqi të Anglisë dhe së fundmi emri i tij është lidhur me atë të Realit të Madridit. Gjithnjë sipas asaj që publikohet në media,...

Griezmann e refuzon kontratën e re me Atleticon, gjithnjë e më pranë Barcelonës

më 3.2018 - Indeks.mk

Barcelona pothuajse e ka siguruar blerjen e Antoine Griezmannit, pasi sulmuesi francez e ka refuzuar kontratën e re me Atletico Madridin, raporton Le 10 Sport. 26-vjeçari e ka mendjen vetëm te transferimi...

De Gea – Real Madrid, lajm i madh nga Mourinho

më 3.2018 - Lajmi.net

Jose Mourinho ka këshilluar Real Madridin që të kërkojë një portier tjetër në vend të David de Geas. Jose Mourinho ka një lajm të keq për Real Madridin. Menaxheri i Manchester United ka këshilluar klubin...

Katër skuadrat që mund ta paguajnë klauzolën 700 milionë euro të Messit

më 3.2018 - Indeks.mk

Mediat në Britani kanë raportuar se janë katër skuadra që mund ta paguajnë gjatë verës klauzolën e largimit të Lionel Messit, e cila vlen 700 milionë euro. E ardhmja e Messit në Camp Nou ishte në dyshim...

Barcelona: S’jemi në dijeni se Neymar dëshiron të kthehet te ne

më 3.2018 - Gazeta Liria

Bordi drejtues i Barcelonës mund të jetë arsyeshëm i shushatur pse disa prej lojtarëve të klubit po e diskutojnë publikisht kthimin e mundshëm të Neymarit, por zëdhënësi i bordit, Josep Vives, thotë se...

Kante kërkohet nga PSG

më 3.2018 - RTV 21

Futbollisti francez mund t’i bashkohet PSG-së gjatë verës Paris Saint-Germain shënjestron objektivin e radhës në afatin kalimtar të verës. Është N’Golo Kante i Chelsea një prej emrave më të pëlqyer në...

Griezmann e refuzon kontratën e re me Atleticon, gjithnjë e më pranë Barcelonës

më 3.2018 - Gazeta Express

Barcelona pothuajse e ka siguruar blerjen e Antoine Griezmannit, pasi sulmuesi francez e ka refuzuar kontratën e re me Atletico Madridin, raporton Le 10 Sport. 26-vjeçari e ka mendjen vetëm te transferimi...

Coutinho: Do të ishte fantastike sikur Neymar të kthehej në Barcelonë

më 3.2018 - Gazeta Express

Philippe Coutinho ka thënë se do të ishte fantastike sikur Neymar të kthehej në Barcelonë, midis spekulimeve për një kthim të mundshëm të brazilianit në “Camp Nou”. Neymar e braktisi Barcelonën për Paris...

Real Madrid me ofertë rekorde për Neymarin

më 3.2018 - Lajmi.net

Real Madrid ka ofruar 400 milionë euro për blerjen e Neymarit, gjatë afatit kalimtar të verës. Real Madrid ka intensifikuar përpjekjet për transferimin e sulmuesit të Paris Saint-Germain, Neymar. Klubi...

Neymar do të kthehet tek Barcelona? Ja çfarë deklaron klubi katalans

më 3.2018 - Sovrani

Bordi drejtues i Barcelonës mund të jetë arsyeshëm i shushatur pse disa prej lojtarëve të klubit po e diskutojnë publikisht kthimin e mundshëm të Neymarit, por zëdhënësi i bordit, Josep Vives, thotë se...

Griezmann – Barcelona, ky është lajmi i fundit

më 3.2018 - Infokusi

Antonie Griezmann ishte i lidhur ngusht me një transferim të mundshë te skuadra e madhe spanjolle, Barcelona, shkruan infokusi. Sulmuesi  po kalon një stinor fantastikë te skuadra e Atletico Madridit....

PSG kërkon të blejë në Manchester

më 3.2018 - Insajderi

Skuadra franceze e Paris Saint-Germain, llogaritet njëra nga skuadrat më ta pasura në botën e futbollit dhe ka vënë para vetes objektiva të qartë, kur bie fjala tek transferimet e lojtarëve. Drejtuesit...

Mourinho tregon të ardhmen e De Gea

më 3.2018 - Infokusi

David De Gea është njëri nga transferimet më të përfoluar për afatin e ardhshëm kalimar, shkruan infokusi. Real Madrid është skuadra e cila më së shumti po insiston për të siguruar shërbimet e tij. Në...

Neymar: “Dua të transferohem te Real Madridi para Botërorit”, Al Khelaifi merr urgjent çarterin për Brazil

më 3.2018 - Newsport

Mediat spanjolle kanë dhënë një lajm të bujshëm sot, ku sipas tyre, Neymari i kishte thënë babait të tij se do të largohet nga PSG. “Dua të transferohem te Real Madridi para botërorit”, mësohet se ka thënë...

Mourinho këshillon Realin ta harrojë De Gean

më 3.2018 - Shenja

Jose Mourinho ka këshilluar Real Madridin që të kërkojë një portier tjetër në vend të David de Geas. Jose Mourinho ka një lajm të keq për Real Madridin. Menaxheri i Manchester United ka këshilluar klubin...

Nike vs. Adidas, “beteja” më e ashpër e marketingut në futboll

më 3.2018 - KosovaPress

Dy kompanitë më të rëndësishme të veshjeve sportive, Nike dhe Adidas janë prej kohësh në një “luftë” të hapur në këtë fushë, me përpjekjet e tyre për të pasur kontrata me klubet që u sigurojnë më shumë...

10 futbollistët që fitojnë më shumë falë… këpucëve

më 3.2018 - Infokusi

Futbollistët e kampionateve më të mëdha europiane fitojnë shumë të mëdha parash dhe këtë e dinë të gjithë, edhe ata që nuk janë tifozë futbolli. Pagat e tyre sa vijnë e rriten, por nuk janë i vetmi burim...

Nike vs. Adidas, “beteja” më e ashpër e marketingut në futboll

më 3.2018 - Periskopi

Futbolli nuk është vetëm ajo çfarë shohim të luhet në fushat e gjelbra të lojës, por ka edhe një aspekt “të fshehtë”, marketingun. Kompania amerikane Nike, që po kërkon të japë një ndihmesë në transferimin...

Mourinho paralajmëron Realin: Harroje futbollistin tim

më 3.2018 - Sovrani

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka thënë se Real Madridi duhet ta harrojë nënshkrimin me portierin yll, David de Gea. Portugezi i ka këshilluar kampionët spanjollë dhe evropianë të shohin...

Khelaifi e bind të qëndrojë, Coutinho kërkon të kthehet

më 3.2018 - Insajderi

Saga e brazilianit Neymar prej momentit të lëndimit të tij, nuk kishte të ndalur ku filluan të qarkullojnë zëra se braziliani dëshiron të largohet nga Parisi, vetëm pas sezonit të parë, të cilin ashtu...

Mourinho këshillon Realin ta harrojë De Gean

më 3.2018 - AlbPortali

Jose Mourinho ka këshilluar Real Madridin që të kërkojë një portier tjetër në vend të David de Geas. Jose Mourinho ka një lajm të keq për Real Madridin. Menaxheri i Manchester United ka këshilluar klubin...

Katër skuadrat që mund ta paguajnë klauzolën 700 milionëshe të Messit

më 3.2018 - Gazeta Liria

Lionel Messi gjithmonë e ka përsëritur se dëshiron që karrierën ta mbyll te Barcelona. Argjentinasi, ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2021, dhe një klauzolë prej 700 milionë euro. Por, ‘Sky Sport’...

Griezmann numëron momentet e fundit në Madrid

më 3.2018 - Insajderi

Tash e disa javë po qarkullojnë informacione nga shtypi spanjoll e ai francez, se Antoine Griezmann e ka zgjedhur destinacionin e tij të ardhshëm dhe nuk do jetë atje ku u përfol thuajse gjatë gjithë verës...

Mourinho deklaratë të fuqishme për De Gea-n

më 3.2018 - Insajderi

Në konferencën për shtyp para ndeshjes së sotme në kuadër të Ligës së kampionëve, të cilën Manchester United e zhvillon kundër Sevilla-s në “Old Trafford”, trajneri Jose Mourinho u pyet edhe lidhur me...

Ja kush mund ta paguajë klauzolën për Leo Messi

më 3.2018 - Insajderi

Shtypi britanik pohon se janë disa skuadra të cilat mund ta paguajnë klauzolën prej 700 milionë euro për Lionel Messi gjatë verës. Më herët ishte vënë në dyshim e ardhmja e Messi-t tek Barcelona, pasi...

Katër skuadrat që mund ta paguajnë klauzolën 700 milionë euro të Messit

më 3.2018 - BalkanWeb

Mediat britanike shkruajnë se janë katër skuadra që mund ta paguajnë gjatë verës klauzolën e largimit të Lionel Messit, e cila vlen 700 milionë euro. E ardhmja e Messit në Camp Nou ishte në dyshim gjatë...

PSG kërkon Kanten e Chelseat

më 3.2018 - Koha.net

N’Golo Kante i Chelseat po kërkohet nga Paris Saint-Germaini. Sipas “Le10Sport”, klubi i Nasser Al-Khelaifi e dëshiron mesfushorin pasi e konsideron zëvendësues ideal të Thiago Motta. 26-vjeçari është...

Katër skuadrat që mund ta paguajnë klauzolën 700 milionë euro të Messit

më 3.2018 - Telegrafi

Mediat në Britani kanë raportuar se janë katër skuadra që mund ta paguajnë gjatë verës klauzolën e largimit të Lionel Messit, e cila vlen 700 milionë euro. E ardhmja e Messit në Camp Nou ishte në dyshim...

Ja cilat janë skuadrat që mund të paguajnë 700 milionë euro për Leo Messin

më 3.2018 - GazetaBlic

Lionel Messi gjithmonë e ka përsëritur se dëshiron që karrierën ta mbyll te Barcelona. Argjentinasi, ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2021, dhe një klauzolë prej 700 milionë euro. Por, ‘Sky Sport’...

Këto janë katër skuadrat që mund të paguajnë klauzolën e Leo Messit

më 3.2018 - Albeu

Lionel Messi ka një klauzolë të çmendur me klubin e Barcelonës që kap shifat e 700 milionë eurove. Por kjo pagë është e pamundur që një klub të derdh në arkat e klubit katalanas. Megjithatë disa klube...

Katër skuadrat që mund ta paguajnë klauzolën 700 milionëshe të Messit

më 3.2018 - Lajmi.net

. Lionel Messi gjithmonë e ka përsëritur se dëshiron që karrierën ta mbyll te Barcelona. Argjentinasi, ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2021, dhe një klauzolë prej 700 milionë euro. Por, ‘Sky Sport’...

COUTINHO: SA MIRË, NËSE NEYMAR DO TË RIKTHEHEJ TE BARCELONA!

më 3.2018 - AlbPortali

Philippe Coutinho foli për momentin që po kalon Barcelona dhe situatën e tij personale brenda ekipit katalanas. Loading... Ai e bëri këtë në prezantimin e “Mediterranean International Cup”. Përveç kësaj,...

Katër skuadrat që mund të paguajnë klauzolën 700 milionëshe të Messit

më 3.2018 - Gazeta Express

​Leo Messi është i lumtur në Barcelonë, me të cilën skuadër ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2021 dhe ka një klauzolë prej 700 milionë eurosh Ylli argjentinas, Leo Messi shumë herë ka thënë se do të...

COUTINHO: SA MIRË, NËSE NEYMAR DO TË RIKTHEHEJ TE BARCELONA!

më 3.2018 - Fakti Ditor

Philippe Coutinho foli për momentin që po kalon Barcelona dhe situatën e tij personale brenda ekipit katalanas. Ai e bëri këtë në prezantimin e “Mediterranean International Cup”. Përveç kësaj, në të njëjtën...

Skuadrat që mund të paguajnë klauzolën 700 milionëshe të Messit

më 3.2018 - Shenja

Leo Messi është i lumtur në Barcelonë, me të cilën skuadër ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2021 dhe ka një klauzolë prej 700 milionë eurosh. Ylli argjentinas, Leo Messi shumë herë ka thënë se do të...

Katër skuadrat që mund ta paguajnë klauzolën 700 milionë euro të Messit

më 3.2018 - Almakos

Mediat në Britani kanë raportuar se janë katër skuadra që mund ta paguajnë gjatë verës klauzolën e largimit të Lionel Messit, e cila vlen 700 milionë euro. E ardhmja e Messit në Camp Nou ishte në dyshim...

Griezmann ka një lajm të mirë për Barcelonën

më 3.2018 - Lajmi.net

. Antonio Griezmann dëshiron t’i bashkohet Barcelonës në sezonin e ardhshëm. Lajmi është bërë i ditur nga ‘Le10Sport’, e cila në një lajm ekskluziv thotë se Griezmann dëshiron të ruaj marrëveshjen që ka...

Mediat franceze raportojnë se Griezmann dëshiron vetëm Barcelonën

më 3.2018 - Albeu

Antoine Griezmann është objektivi kryesor për Barcelonën në sezonin e ardhshëm. Pas një lajmi ekskluziv nga media franceze "Le10Sport", e cila publikon se sulmuesi francez do të vazhdojë marrëveshjen e...

Kante kërkohet nga PSG

më 3.2018 - KosovaPress

Paris Saint-Germain shënjestron objektivin e radhës në afatin kalimtar të verës. Është N’Golo Kante i Chelsea një prej emrave më të pëlqyer në shtëpinë e klubit parisien. Sipas “Le10Sport”, klubi i Nasser...

Rikthimi i Neymar te Barcelona, Coutinho: Është një privilegj të luash me të

më 3.2018 - BalkanWeb

Neymar prej më shumë se 1 jave ndodhet në Brazil, aty ku ka kryer operacionin në këmbë që pritet ta mbajë jashtë fushave për 3 muaj. Braziliani pas një reflektimi sipas mediave spanjolle ka vendosur që...

Griezmann po kërkon shtëpi në Barcelonë

më 3.2018 - Gazeta Express

​Lidhja mes Barcelonës dhe sulmuesit francez Antoine Griezmann ka filluar të marrë formë. Fundjavën që lamë pas, bashkëshortja e sulmuesit të Atletico Madrid po kërkonte shtëpi në Barcelonë. Griezmann...

Skuadrat që mund të paguajnë klauzolën 700 milionëshe të Messit

më 3.2018 - AlbPortali

Leo Messi është i lumtur në Barcelonë, me të cilën skuadër ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2021 dhe ka një klauzolë prej 700 milionë eurosh. Loading... Ylli argjentinas, Leo Messi shumë herë ka thënë...

Katër skuadrat që mund të paguajnë klauzolën 700 milionëshe të Messit

më 3.2018 - Infokusi

Leo Messi është i lumtur në Barcelonë, me të cilën skuadër ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2021 dhe ka një klauzolë prej 700 milionë eurosh Ylli argjentinas, Leo Messi shumë herë ka thënë se do të...

Katër skuadrat që mund të paguajnë klauzolën 700 milionëshe të Messit

më 3.2018 - Tetova Sot

Leo Messi është i lumtur në Barcelonë, me të cilën skuadër ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2021 dhe ka një klauzolë prej 700 milionë eurosh Ylli argjentinas, Leo Messi shumë herë ka thënë se do të...

Cristiano Ronaldo i lutet Perezit të transferojë këtë lojtar

më 3.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Real Madridit do të jetë mjaft aktive në merkaton e ardhshme. Sipas mediave spanjolle, Ronaldo ka filluar nga tani të bisedojë me presidentin e klubit, Florentino Perez për transferimet që do...

Përballje tjetër mes Realit dhe PSG, këtë herë për portierin spanjoll

më 3.2018 - Albeu

Real Madrid dhe PSG janë duke hapur një luftë tjetër mes tyre, por këtë jo në fushën e gjelbër, por për një super portier që ka të ardhme të ndritur. Bëhet fjalë për portierin spanjoll të Manchester United,...

Vetëm këto katër skuadra mund ta paguajnë klauzolën e Messit

më 3.2018 - Sovrani

Mediat në Britani kanë raportuar se janë katër skuadra që mund ta paguajnë gjatë verës klauzolën e largimit të Lionel Messit, e cila vlen 700 milionë euro. E ardhmja e Messit në Camp Nou ishte në dyshim...

PSG insiston për N`Golo Kanten

më 3.2018 - Zhurnal

Kante ka rënë në radarin e PSG-së. N’Golo Kanté është objektivi kryesor i Paris Saint Germaini gjatë verës për mesfushën. 26 vjeçari është rritur shumë si lojtar që kur u transferua te Chelsea për 40 milionë...

Griezmann po kërkon shtëpi në Barcelonë

më 3.2018 - Tetova Sot

Lidhja mes Barcelonës dhe sulmuesit francez Antoine Griezmann ka filluar të marrë formë. Fundjavën që lamë pas, bashkëshortja e sulmuesit të Atletico Madrid po kërkonte shtëpi në Barcelonë. Griezmann i...

Panik tek Chelsea, milionat mund të rrëmbejnë Kanten

më 3.2018 - Albeu

Paris Saint-Germain ka shënjestruar për përforcim në mesfushë, francezin e Chelseat, N’Golo Kante . Kante është një prej emrave më të pëlqyer në shtëpinë e klubit parizien. Sipas “Le10Sport”, klubi i Al-Khelaifi...

Neymar mund të largohet nga PSG

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Neymar mund të largohet nga Paris Saint Germain pas vetëm një sezoni. Sipas mediave sportive, ai synohet nga Real Madrid që në merkaton e verës. Madrilenët janë të gatshëm të paguajnë 400 milionë Euro...

Ronaldo dhe Ramosi të vendosur: Nuk e duan Pogban tek Reali

më 3.2018 - Java News

Pogba nuk është i mirëpritur në Madrid nga dy kapitenët, Ramos dhe Ronaldo. Sipas “Don Balon”, kapitenët e Los Blancos, Sergio Ramos dhe Cristiano Ronaldo – janë duke tentuar ta bindin presidentin e Real...

“Nuk mund të premtojë se Neymar do të qëndrojë 100 për qind te PSG”

më 3.2018 - Lajmi.net

. Mundësitë e largimit të Neymar nga Paris Saint Germian në fund të sezonit, vazhdojnë të rriten nga dita në ditë. Pas lajmit se presidenti Nasser Al Khalifi do të udhëtojë për në Brazil për të diskutuar...

PSG insiston për N'Golo Kanten

më 3.2018 - Gazeta Express

Kante ka rënë në radarin e PSG-së. N’Golo Kanté është objektivi kryesor i Paris Saint Germaini gjatë verës për mesfushën. 26 vjeçari është rritur shumë si lojtar që kur u transferua te Chelsea për 40 milionë...

Coutinho tregon nëse e dëshiron Neymarin në Barcelonë

më 3.2018 - GazetaBlic

“Kthimi i Neymar? Ai është lojtar i madh dhe unë e kam kënaqësinë për të luajtur me të”. Philippe Coutinho ka folur për kthimin e Neymarit te Barcelona. Braziliani ia ka hapur dyert bashkëkombasit të tij....

A do të kthehet Neymar te Barcelona? Deklaratë e madhe nga Coutinho

më 3.2018 - Lajmi.net

"Kthimi i Neymar? Ai është lojtar i madh dhe unë e kam kënaqësinë për të luajtur me të". Philippe Coutinho ka folur për kthimin e Neymarit te Barcelona. Braziliani ia ka hapur dyert bashkëkombasit të tij,...

“Dy Manchester-ët” do ta rivalizojnë Real Madridin për Neymar

më 3.2018 - Klan Kosova

Pas vetëm një që u bashkua me Paris Saint-Germian, Neymar, mund të ndërrojë skuadër përsëri. Përveç kalimit të shumëpërfolur në Real Madrid, brazilianit iu kanë hapur edhe dy dyer të tjera, shkruan Diario...

Dy lojtarët e Realit që nuk e duan transferimin e Pogbas

më 3.2018 - RTV 21

Ronaldo dhe Ramos nuk e duan Pogban në Real Dy lojtarët kryesorë të Realit, Sergio Ramos dhe Cristiano Ronaldo janë duke tentuar që ta bindin presidentin e Real Madridit, Florentino Perez që të mos ta...

PSG nuk garanton qëndrimin e Neymarit në Francë

më 3.2018 - Tetova Sot

Neymari mund të ndërrojë skuadër gjatë verës, këtë nuk e ka mohuar as drejtori sportiv i PSG-së. U transferua gjatë verës për 222 milionë euro në Francë, pasi PSG-ja pagoi klauzolën e lirimit pavarësisht...

De Gea në PSG?

më 3.2018 - Tetova Sot

De Gea është objektivi kryesor i PSG-së për merkaton e verës. Klubi francez nuk i beson Areolas dhe mendon se me spanjollin në portë dhe disa përforcime tjera, mund të luftojnë për Ligën e Kampionëve sezonin...

Messi i kërkon Rakitici të mos largohet nga Barcelona

më 3.2018 - Tetova Sot

Messi e do Rakiticin në Barcelonë edhe sezonin e ardhshëm. Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është duke tentuar që ta bindë Ivan Rakiticin të qëndrojë në klub pavarësisht interesimit nga Premierliga, raporton...

PSG insiston për N’Golo Kanten

më 3.2018 - Tetova Sot

Kante ka rënë në radarin e PSG-së. N’Golo Kanté është objektivi kryesor i Paris Saint Germaini gjatë verës për mesfushën. 26 vjeçari është rritur shumë si lojtar që kur u transferua te Chelsea për 40 milionë...

Arrihet marrëveshja, Griezmann te gjiganti evropian

më 3.2018 - Lajmi.net

. Antoine Griezmann është gjithnjë e më pranë Barcelonës. Sipas mediave spanjolle, palët tashmë kanë arritur akordin, përcjellë “Lajmi.net”. Barca do të paguajë 100 milionë euro, aq sa është klauzola për...

Neymari gjithnjë e më afër Realit, ai mund të kushtojë 400 milionë euro

më 3.2018 - Telegrafi

E ardhmja e Neymarit vazhdon të përfolet në mediat braziliane dhe evropiane. 26-vjeçari duket se nuk është i kënaqur në Ligue 1 për shkak të mungesës së konkurrencës dhe dëshiron të kthehet në La Liga....

Griezman te Barcelona? Jo, s’është më ëndërr

më 3.2018 - Java News

Fundjavën që lamë pas, bashkëshortja e sulmuesit të Atletico Madrid po kërkonte shtëpi në Barcelonë. Griezmann i deklaroi besnikëri skuadrës Atletico Madrid këtë sezon, duke qenë se ata ishin të privuar...

Të gjithë pas Neymarit, së fundmi në garë për transferimin e tij kanë hyr edhe gjigantët e Anglisë

më 3.2018 - Sovrani

Rivalët lokal Manchester City dhe Manchester United kanë hyrë në garën për yllin e Paris Saint-Germain, Neymar, sipas Diario Gol . Se fundmi po raportohet se ylli brazilian është i pakënaqur në PSG dhe...

Neymar, pranë Realit? Presidenti i PSG, shkon urgjent në Brazil

më 3.2018 - Albeu

Dëmtimi i Neymar dhe dëshira e tij për të lëvizur nga PSG ka rritur zërat se ai do t'a bëjë atë sa më shpejt duke shqetësuar jo pak drejtuesit e skuadrës ku gjendet tani. Mediat franceze shkruajnë se nisur...

PSG kërkon De Gean

më 3.2018 - Klan Kosova

Paris Saint-Germain është duke synuar që ta blejë portierin e Manchester United, David De Gea. Telefoot shkruan se parisienët të kryesojnë në ligë, nuk beson në përmirësimin e numrit 1, Alphonse Areola...

E bujshme, Griezmann po kërkon shtëpi në Barcelonë

më 3.2018 - Albeu

Mediat spanjolle gëlojnë sot nga lajmi se Antonie Griezmann do t'a ketë këtë sezon të fundit tek Atletico Madrid, për të kaluar tek Barcelona. "Marca" shkruan sot se francezi ka filluar që tani që të kërkojë...

De Gea në PSG?

më 3.2018 - Aktuale

De Gea është objektivi kryesor i PSG-së për merkaton e verës. Klubi francez nuk i beson Areolas dhe mendon se me spanjollin në portë dhe disa përforcime tjera, mund të luftojnë për Ligën e Kampionëve sezonin...

De Gea në PSG?

më 3.2018 - Zhurnal

De Gea është objektivi kryesor i PSG-së për merkaton e verës. Klubi francez nuk i beson Areolas dhe mendon se me spanjollin në portë dhe disa përforcime tjera, mund të luftojnë për Ligën e Kampionëve sezonin...

“Jam i lumtur që po jetoj në epokën e Messit dhe Ronaldos”

më 3.2018 - Zhurnal

Fabregas është i lumtur që po jeton siç ka thënë ai "në epokën e Messit dhe Ronaldos". Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë dominuar në botën e futbollit në dekadën e fundit duke fituar së bashku 10...

GRIEZMANN KËRKON SHTËPI NË BARCELONË, LAMTUMIRA MË AFËR

më 3.2018 - TV21

Lidhja mes Barcelonës dhe sulmuesit francez Antoine Griezmann ka filluar të marrë formë Fundjavën që lamë pas, bashkëshortja e sulmuesit të Atletico Madrid po kërkonte shtëpi në Barcelonë. Griezmann i...

De Gea përfundon në PSG

më 3.2018 - GazetaBlic

Paris Saint-Germain është duke synuar që ta blejë portierin e Manchester United, David De Gea. Telefoot shkruan se parisienët të kryesojnë në ligë, nuk beson në përmirësimin e numrit 1, Alphonse Areola...

Edhe skuadrat e mëdha angleze dëshirojnë shërbimet e Neymar

më 3.2018 - Infokusi

Pas skuadrës së madhe spanjolle, Real Madridit edhe skuadrat angleze e dëshirojnë transferimin e brazilianit Neymar, shkruan infokusi. Sipas Diario Gol, Manchester City dhe Man Utd kanë hyrë në garë për...

Messi nuk e lejon yllin e ekipit të largohet nga Barcelona

më 3.2018 - Lajmi.net

. Leo Messi do të përkujdeset për qëndrimin e Ivan Rakitic te Barcelona. Argjentinasi nuk dëshiron që kroati të largohet, përcjellë “Lajmi.net”. Sipas “Don Balon”, Rakitic është duke i shqyrtuar ofertat...

”Do të ishte e mrekullushme nëse Neymar kthehet tek Barcelona”

më 3.2018 - Sovrani

Neymar do ti kishte dyert e hapura për një rikthim të tij te skuadra e Barcelonës. Kështu u deklarua ditë më parë mesfushori kroat, Ivan Rakitic, e i të njejti mendim është edhe mesfushori tjetër, Philippe...

Messi kërkon që Neymar të kthehet, por zbulohen tre lojtarë që nuk e duan brazilianin më në Barcelonë

më 3.2018 - GazetaBlic

Ylli i Barcelonës Lionel Messi dëshiron që ylli i PSG Neymar të kthehet në kampin Nou, sipas raporteve mahnitëse nga Spanja. Neymar është duke menduar për t’u kthyer në Barcelonë nga PSG pavarësisht se...

De Gea në radarin e gjigantit nga Franca

më 3.2018 - Sovrani

Paris Saint-Germain po mendon një lëvizje për portierin e Manchester United, David de Gea, sipas Telefoot. Liderët e ligës franceze nuk besojnë te portieri i tyre, Alphonse Areola, dhe shpresojnë në transferimin...

“Jam i lumtur që po jetoj në epokën e Messit dhe Ronaldos”

më 3.2018 - Medial

Fabregas është i lumtur që jeton në epokën e Messit dhe Ronaldos. Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë dominuar në botën e futbollit në dekadën e fundit duke fituar së bashku 10 “Topa të Artë”, që të...

“Jam i lumtur që po jetoj në epokën e Messit dhe Ronaldos”

më 3.2018 - Gazeta Express

. Fabregas është i lumtur që jeton në epokën e Messit dhe Ronaldos. Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë dominuar në botën e futbollit në dekadën e fundit duke fituar së bashku 10 “Topa të Artë”, që...

Largohet nga United por jo drejt Realit, ja skuadra e re e De Geas

më 3.2018 - Lajmi.net

. David De Gea nuk kërkohet vetëm nga Real Madridi. Portieri i Manchester United ka zgjuar interesimin e PSG-së, përcjellë “Lajmi.net”. Sipas “Telefoot”, PSG po e përgatitë ofertën për gardianin spanjoll....

PSG zbulon objektivin kryesor për mesfushë, shfaq interesim për yllin e Chelseas

më 3.2018 - Sovrani

Kante ka rënë në radarin e PSG-së. N’Golo Kanté është objektivi kryesor i Paris Saint Germaini gjatë verës për mesfushën. 26 vjeçari është rritur shumë si lojtar që kur u transferua te Chelsea për 40 milionë...

Real takon babain e Neymar, gati të paguajë 355 milionë për yllin e PSG

më 3.2018 - Klan Kosova

Zyrtarët e Real Madrid janë takuar në Paris me babain e Neymar pas takimit në Champions League. Rreth thashethemeve se ylli brazilian refuzon largimin, është presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi...

PSG nuk garanton qëndrimin e Neymarit në Francë

më 3.2018 - GazetaBlic

Neymari mund të ndërrojë skuadër gjatë verës, këtë nuk e ka mohuar as drejtori sportiv i PSG-së. U transferua gjatë verës për 222 milionë euro në Francë, pasi PSG-ja pagoi klauzolën e lirimit pavarësisht...

De Gea në PSG?

më 3.2018 - Gazeta Express

De Gea është objektivi kryesor i PSG-së. Portieri i Manchester Unitedit, David de Gea, për të cilin interesohet tash e një kohë të gjatë edhe Real Madridi, është objektivi kryesor i Paris Saint Germainit,...

PSG nuk garanton qëndrimin e Neymarit në Francë

më 3.2018 - Medial

U transferua gjatë verës për 222 milionë euro në Francë, pasi PSG-ja pagoi klauzolën e lirimit pavarësisht se Barcelona insistonte për ta mbajtur brazilianin dhe pas vetëm një viti qëndrimi te skuadra...

Neymari gjithnjë e më afër Realit, ai mund të kushtojë 400 milionë euro

më 3.2018 - Almakos

E ardhmja e Neymarit vazhdon të përfolet në mediat braziliane dhe evropiane. 26-vjeçari duket se nuk është i kënaqur në Ligue 1 për shkak të mungesës së konkurrencës dhe dëshiron të kthehet në La Liga....

Lidhja mes Barcelonës dhe sulmuesit francez Antoine Griezmann ka filluar të marrë formë.

më 3.2018 - Koha.net

Fundjavën që lamë pas, bashkëshortja e sulmuesit të Atletico Madrid po kërkonte shtëpi në Barcelonë. Griezmann i deklaroi besnikëri skuadrës Atletico Madrid këtë sezon, duke qenë se ata ishin të privuar...

PSG nuk garanton qëndrimin e Neymarit në Francë

më 3.2018 - Gazeta Express

Neymari mund të ndërrojë skuadër gjatë verës, këtë nuk e ka mohuar as drejtori sportiv i PSG-së. U transferua gjatë verës për 222 milionë euro në Francë, pasi PSG-ja pagoi klauzolën e lirimit pavarësisht...

PSG kërkon De Gean

më 3.2018 - Infokusi

Paris Saint-Germain është duke synuar që ta blejë portierin e Manchester United, David De Gea. Telefoot shkruan se parisienët të kryesojnë në ligë, nuk beson në përmirësimin e numrit 1, Alphonse Areola...

Griezmann kërkon shtëpi në Barcelonë, lamtumira më afër

më 3.2018 - RTV 21

Lidhja mes Barcelonës dhe sulmuesit francez Antoine Griezmann ka filluar të marrë formë Fundjavën që lamë pas, bashkëshortja e sulmuesit të Atletico Madrid po kërkonte shtëpi në Barcelonë. Griezmann i...

Messi i kërkon Rakitici të mos largohet nga Barcelona

më 3.2018 - Gazeta Express

Messi e do Rakiticin në Barcelonë edhe sezonin e ardhshëm. Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është duke tentuar që ta bindë Ivan Rakiticin të qëndrojë në klub pavarësisht interesimit nga Premierliga, raporton...

Messi: Këtë lojtar mos ma largoni nga Barcelona

më 3.2018 - GazetaBlic

Ylli i Barcelonës Lionel Messi po përpiqet të bindë Ivan Rakitiç për të qëndruar në klub pas interesimit të klubeve nga Premier League, sipas Don Balon. Rakitiç thuhet se tërheq vëmendjen nga Manchester...

Statistika të mahnitshme të Antonie Griezmann

më 3.2018 - Infokusi

Atl. Madrid ka shënuar fitore dje kundër Celta Vigo me rezultatin 3:0, shkruan infokusi. Golin e parë në këtë takim e shënoi Antonie Griezmann. Me këtë gol të shënuar Antoine Griezmann është përfshirë...

Pas Real Madrid në garë për Neymar futen edhe dy gjigant evropian

më 3.2018 - GazetaBlic

Rivalët e Manchester City dhe United kanë hyrë në garën për Neymarin e Paris Saint-Germain, sipas Diario Gol. transmeton Gazeta Blic Ylli brazilian është kuptuar të jetë i pakënaqur në PSG dhe dëshiron...

Griezmann në Barcelonë? Kështu përgjigjet Simeone

më 3.2018 - Zhurnal

Simeone ka refuzuar të flasë për mundësinë e largimit të Griezmannit nga Atletico. Antoine Griezmann raportohet se në fund të sezonit aktual do të largohet nga Atletico Madridi, për të kaluar te Barcelona....

Ronaldo dhe Ramosi nuk e duan Pogban

më 3.2018 - Zhurnal

Pogba nuk është i mirëpritur në Madrid nga dy kapitenët, Ramos dhe Ronaldo. Sipas “Don Balon”, kapitenët e Los Blancos, Sergio Ramos dhe Cristiano Ronaldo – janë duke tentuar ta bindin presidentin e Real...

De Gea përfundon në PSG?

më 3.2018 - Sovrani

Paris Saint-Germain është duke synuar që ta blejë portierin e Manchester United, David De Gea. Telefoot shkruan se parisienët të kryesojnë në ligë, nuk beson në përmirësimin e numrit 1, Alphonse Areola...

Rakitiç pranë largimit, Leo MESSI bëhet ndërmjetës

më 3.2018 - Newsport

Ivan Rakitiç mund të largohet nga Barcelona. Megjithatë për këtë çështje ka ndërhyrë Leo Messi, i cili kërkon të mbajë në skuadër mesfushorin e njohur. Sipas “Don Balon”, ylli i katalanasve ka kërkuar...

Griezmann në Barcelonë? Kështu përgjigjet Simeone

më 3.2018 - Ina

Simeone ka refuzuar të flasë për mundësinë e largimit të Griezmannit nga Atletico. Antoine Griezmann raportohet se në fund të sezonit aktual do të largohet nga Atletico Madridi, për të kaluar te Barcelona....

Ronaldo dhe Ramos: Nuk e duam këtë yll të Premierligës në klubin tonë

më 3.2018 - Lajmi.net

. Cristiano Ronaldo dhe Sergio Ramos janë kundër Paul Pogbas. Sipas mediave spanjolle, dy yjet e Realit nuk janë pajtuar me transferimin e francezit në “Bernabeu”, përcjellë “Lajmi.net”. “Don Balon” raporton...

Ronaldo dhe Ramosi nuk e duan Pogban

më 3.2018 - Gazeta Express

Pogba nuk është i mirëpritur në Madrid nga dy kapitenët, Ramos dhe Ronaldo. Sipas “Don Balon”, kapitenët e Los Blancos, Sergio Ramos dhe Cristiano Ronaldo – janë duke tentuar ta bindin presidentin e Real...

Griezmann në Barcelonë? Kështu përgjigjet Simeone

më 3.2018 - Gazeta Express

Simeone ka refuzuar të flasë për mundësinë e largimit të Griezmannit nga Atletico. Antoine Griezmann raportohet se në fund të sezonit aktual do të largohet nga Atletico Madridi, për të kaluar te Barcelona....

Frikë për Real Madridin, Neymar në Premierligë?

më 3.2018 - Lajmi.net

. Real Madridi nuk është skuadra e vetme që po e kërkon Neymarin. Braziliani ka zgjuar interesimin e dy klubeve të Premierligës së fundmi, përcjellë “Lajmi.net”. Sipas “Diario Gol”, në garë për t’i siguruar...

Man City e Unitedi hyn në garë për Neymarin

më 3.2018 - Gazeta Express

. Edhe Manchester City e Manchester United janë duke u interesuar për Neymarin. Përveç Real Madridit, “Diario Gol” ka raportuar se për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar, kanë hyrë në garë edhe klubet...

PSG nuk garanton qëndrimin e Neymar edhe për një sezon më gjatë

më 3.2018 - Sovrani

Neymari mund të ndërrojë skuadër gjatë verës, këtë nuk e ka mohuar as drejtori sportiv i PSG-së. U transferua gjatë verës për 222 milionë euro në Francë, pasi PSG-ja pagoi klauzolën e lirimit pavarësisht...

E duan skuadrat “big” në Europë, Griezmann pranë Barcelonës

më 3.2018 - Newsport

Lidhja mes Barcelonës dhe sulmuesit francez Antoine Griezmann ka filluar të marrë formë. Fundjavën që lam pas, bashkëshortja e sulmuesit të Atletico Madrid po kërkonte shtëpi në Barcelonë. Griezmann i...

Griezmann kërkon shtëpi në këtë qytet në Evropë

më 3.2018 - Sovrani

Antonie Griezman dhe Atletico Madrid me shumë gjasa do t’i ndajnë rrugët në fund të sezonit, shkruan indeksonline. Sipas raportimeve të Marca, francezi dhe gruaja e tij janë duke kërkuar shtëpi në qytetin...

Griezmann kërkon shtëpi në Barcelonë, lamtumira më afër

më 3.2018 - Infokusi

Lidhja mes Barcelonës dhe sulmuesit francez Antoine Griezmann ka filluar të marrë formë. Fundjavën që lamë pas, bashkëshortja e sulmuesit të Atletico Madrid po kërkonte shtëpi në Barcelonë. Griezmann i...

Neymar po ‘ikën’ nga PSG, babai i tij takohet me krerët e gjigantit evropian

më 3.2018 - Periskopi

PSG pritet të mbetet pa lojtarin më të shtrenjtë në histori të futbollit, Neymar, i cili ka paralajmëruar se dëshiron të largohet nga kampionati francez. Ylli brazilian po kërkohet nga Real Madrid, klub...

Messi kërkesë drejt hierarkisë së Barcelonës: Këtë lojtar nuk dua ta largoni nga ekipi

më 3.2018 - Sovrani

Ylli i Barcelonës Lionel Messi po përpiqet të bindë Ivan Rakitiç për të qëndruar në klub pas interesimit të klubeve nga Premier League, sipas Don Balon. Rakitiç thuhet se tërheq vëmendjen nga Manchester...

Griezmann kërkon shtëpi në Barcelonë, lamtumira më afër

më 3.2018 - KosovaPress

Fundjavën që lamë pas, bashkëshortja e sulmuesit të Atletico Madrid po kërkonte shtëpi në Barcelonë. Griezmann i deklaroi besnikëri skuadrës Atletico Madrid këtë sezon, duke qenë se ata ishin të privuar...

PSG fillon të mendojë për transferimet e verës, prioritet e ka yllin nga Premier League

më 3.2018 - Periskopi

Klubi i njohur francez, pas eliminimit nga Champions League ka filluar të mendojë për ta përforcuar edhe më shumë skuadrën dhe si prioritet e ka  yllin e Chelseat, N’Golo Kante. Aventura e PSG-së në Champions...

Man City e Unitedi hyn në garë për Neymarin

më 3.2018 - Shenja

Edhe Manchester City e Manchester United janë duke u interesuar për Neymarin. Përveç Real Madridit, “Diario Gol” ka raportuar se për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar, kanë hyrë në garë edhe klubet...

Neymar do Realin, në garë për të edhe dy skuadra angleze

më 3.2018 - Newsport

Real Madridi nuk është skuadra e vetme që po kërkon shërbimet e Neymar. Duket se tashmë braziliani ka zgjuar interesimin e dy klubeve të Premier League. Sipas “Diario Gol”, në garë për t’i siguruar shërbimet...

Ronaldo dhe Ramos kundër Pogbas: Nuk e duam në skuadër

më 3.2018 - Newsport

Paul Pogba nuk duket tepër i lumtur tek United, teksa ka menduar edhe largimin nga anglezët. Por Cristiano Ronaldo dhe Sergio Ramos janë kundër Pogbas dhe i kanë bërë parapritë një afrimi të mundshëm të...

Man City e Unitedi hyn në garë për Neymarin

më 3.2018 - AlbPortali

Edhe Manchester City e Manchester United janë duke u interesuar për Neymarin. Përveç Real Madridit, “Diario Gol” ka raportuar se për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar, kanë hyrë në garë edhe klubet...

Gjigandët anglezë luftë për Neymarin

më 3.2018 - Sovrani

Përveç Real Madridit, “Diario Gol” ka raportuar se për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar, kanë hyrë në garë edhe klubet nga Mancesteri, City dhe United, transmeton Gazeta Express. Është mësuar se braziliani...

Alarmohet PSG, Al Khelaifi nisët për në Brazil për ta takuar Neymarin, kjo është arsyeja

më 3.2018 - Lajmi.net

Paris Saint Germian ka filluar t’i vuaj pasojat e para pas eliminimit nga Liga e Kampionëve Liderët e Ligue 1, janë eliminuar nga Liga e Kampionëve nga kampionët e kësaj gare, skuadra e Real Madridit....

Alarmohet PSG

më 3.2018 - Infokusi

Paris Saint Germian ka filluar t’i vuaj pasojat e para pas eliminimit nga Liga e Kampionëve. Liderët e Ligue 1, janë eliminuar nga Liga e Kampionëve nga kampionët e kësaj gare, skuadra e Real Madridit....

Pronari i PSG, Nasser Al-Khelaifi, në Brazil për Neymar Jr

më 3.2018 - Insajderi

Spekulime të shumta tregojnë se Neymar po mendon largimin nga PSG, sepse ai nuk po ndihet i lumtur në Paris. Për më shumë, sipas disa medieve, Neymar është penduar për largimin e tij nga Barcelona drejtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK