http://kariera.mk

Baza në Hënë dhe Mars për të shpëtuar njerëzimin

më 3.2018 - Alsat-M

Kompania “SpaceX” e miliarderit amerikan Elon Musk, që lëshoi në shkurt një raketë të fuqishme në drejtim të Marsit, mund të zhvillojë që vitin e ardhshëm fluturime testuese të anijes së saj hapësinore...

Biznesmeni i famshëm jep alarmin: “Duhet të pushtojmë Marsin përndryshe, njerëzimi mori fund!”

më 3.2018 - Blitz

“Qeniet njerëzore duhet të kolonizojnë planetin Mars në mënyrë që të arrijmë të shpëtojmë veten tonë nga shkatërrimi”, – është shprehur kështu themeluesi i SpaceX dhe Tesla, Elon Musk. Kjo sipas biznesmenit...

Baza në Hënë dhe Mars për të shpëtuar njerëzimin

më 3.2018 - MRT

Kompania “SpaceX” e miliarderit amerikan Elon Musk, që lëshoi në shkurt një raketë të fuqishme në drejtim të Marsit.. Kompania “SpaceX” e miliarderit amerikan Elon Musk, që lëshoi në shkurt një raketë...

Baza në Hënë dhe Mars për të shpëtuar njerëzimin nga Lufta e Tretë Botërore

më 3.2018 - Bota.al

Kompania “SpaceX” e miliarderit amerikan Elon Musk, që lëshoi në shkurt një raketë të fuqishme në drejtim të Marsit, mund të zhvillojë që vitin e ardhshëm fluturime testuese të anijes së saj hapësinore...

Luftë e Tretë Botërore? Baza në Hënë dhe Mars për të shpëtuar njerëzimin

më 3.2018 - Gazeta Telegraf

Kompania “SpaceX” e miliarderit amerikan Elon Musk, që lëshoi në shkurt një raketë të fuqishme në drejtim të Marsit, mund të zhvillojë që vitin e ardhshëm fluturime testuese të anijes së saj hapësinore...

Luftë e Tretë Botërore? Baza në Hënë dhe Mars për të shpëtuar njerëzimin

më 3.2018 - BalkanWeb

Kompania “SpaceX” e miliarderit amerikan Elon Musk, që lëshoi në shkurt një raketë të fuqishme në drejtim të Marsit, mund të zhvillojë që vitin e ardhshëm fluturime testuese të anijes së saj hapësinore...

Musk: Vitin e ardhshëm, fluturime drejt Marsit

më 3.2018 - Sovrani

Fluturimet testuese drejt Marsit do të nisin vitin e ardhshëm. Ky është premtimi i radhës i Elon Musk. “Unë mendoj se do të jemi në gjendje të bëjmë fluturime të shkurtra dhe testime gjatë gjysmës së parë...

Biznesmeni i famshëm jep alarmin: “Duhet të pushtojmë Marsin përndryshe, njerëzimi mori fund!!”

më 3.2018 - Blitz

“Qeniet njerëzore duhet të kolonizojnë planetin Mars në mënyrë që të arrijmë të shpëtojmë veten tonë nga shkatërrimi”, – është shprehur kështu themeluesi i SpaceX dhe Tesla, Elon Musk. Kjo sipas biznesmenit...

Vitin e ardhshëm fillojnë testimet për udhëtim në Mars

më 3.2018 - Shenja

Themeluesi i kompanisë amerikane për prodhimin e mjeteve kozmike dhe raketave SpaceX, Elon Musk, njoftoi se vitin e ardhshëm do të fillojnë testimet e para për udhëtimin në Mars, raporton Anadolu Agency...

Bazë në Hënë dhe Mars për të shpëtuar njerëzimin, nga “Lufta e Tretë Botërore”

më 3.2018 - Gazeta Tema

Kompania “SpaceX” e miliarderit amerikan Elon Musk, që lëshoi në shkurt një raketë të fuqishme në drejtim të Marsit, mund të zhvillojë që vitin e ardhshëm fluturime testuese të anijes së saj hapësinore...

Elon Musk: Në pjesë e parë të vitit të ardhshëm do të fillojnë testimet për udhëtim në Mars

më 3.2018 - Telegrafi

Themeluesi i kompanisë amerikane për prodhimin e mjeteve kozmike dhe raketave SpaceX, Elon Musk, njoftoi se në pjesë e parë të vitit të ardhshëm vitin e ardhshëm do të fillojnë testimet e para për udhëtimin...

Vitin e ardhshëm fillojnë testimet për udhëtim në Mars

më 3.2018 - Klan Kosova

Themeluesi i kompanisë amerikane për prodhimin e mjeteve kozmike dhe raketave SpaceX, Elon Musk, njoftoi se vitin e ardhshëm do të fillojnë testimet e para për udhëtimin në Mars. Musk, drejtori ekzekutiv...

Vitin e ardhshëm fillojnë testimet për udhëtim në Mars

më 3.2018 - Koha.net

Themeluesi i kompanisë amerikane për prodhimin e mjeteve kozmike dhe raketave SpaceX, Elon Musk, njoftoi se vitin e ardhshëm do të fillojnë testimet e para për udhëtimin në Mars. Musk, drejtori ekzekutiv...

Vitin e ardhshëm fillojnë testimet për udhëtim në Mars

më 3.2018 - Medial

NEW YORK (AA) – Themeluesi i kompanisë amerikane për prodhimin e mjeteve kozmike dhe raketave SpaceX, Elon Musk, njoftoi se vitin e ardhshëm do të fillojnë testimet e para për udhëtimin në Mars, raporton...

Vitin e ardhshëm fillojnë testimet për udhëtim në Mars

më 3.2018 - GazetaBlic

Themeluesi i kompanisë amerikane për prodhimin e mjeteve kozmike dhe raketave SpaceX, Elon Musk, njoftoi se vitin e ardhshëm do të fillojnë testimet e para për udhëtimin në Mars. Musk, drejtori ekzekutiv...

Fluturimet në Mars vitin e ardhshëm

më 3.2018 - Insajderi

Elon Musk ka porositur: "Ekzistojnë shanse të mëdha të vdisni, por për ata të cilët mbijetojnë do të jetë emocionuese". Themeluesi i firmës Spice X Elon Musk ka zbuluar se firma e tij vitin e ardhshëm...

Vitin e ardhshëm fillojnë testimet për udhëtim në Mars

më 3.2018 - Gazeta e re

Themeluesi i kompanisë amerikane për prodhimin e mjeteve kozmike dhe raketave SpaceX, Elon Musk, njoftoi se vitin e ardhshëm do të fillojnë testimet e para për udhëtimin në Mars. Themeluesi i kompanisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK