http://kariera.mk

Man Utd – Sevilla, formacionet

më 3.2018 - Klan Kosova

Djajtë e Kuq synojnë të ecin tutje në Ligën e Kampionëve duke kaluar mbi skuadrën spanjolle, por dëshirën për të ecur tutje po aq të madhe e ka edhe skuadra nga Ramon Sanchez Pizjuan Manchester United...

Formacionet zyrtare: Unitedi dhe Sevilla kërkojnë një vend në çerekfinale

më 3.2018 - Telegrafi

Manchester Unitedi është nikoqir i Sevillas për ndeshjen kthyese të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e zhvilluar në stadiumin Ramon Sanchez Pizjuan përfundoi me rezultat të barabartë...

Formacionet zyrtare/ Roma me ‘armatën e plotë’ për të përmbysur Shakhtar

më 3.2018 - BalkanWeb

Roma sonte në “Champions League” do të kërkojë të përmbysë shifrat e ndeshjes së parë kundër Shakhtar Donestsk për të prerë një biletë në fazën çerekfinale të këtij kompeticioni. Ukrainasit që kanë në...

Formacionet zyrtare: Roma - Shakhtar Donetsk

më 3.2018 - Albeu

Roma dhe Shakhtar Donetsk do të sfidojnë njëra-tjetrën duke tentuar se kush do të kualifikohet në çerekfinale të UEFA Champions League. Italianët do t'i duhet një fitore minimale 1-0 që i dërgon në çerekfinale...

Formacionet zyrtare: Roma- Shakhtar

më 3.2018 - RTV 21

Ndeshja nis në ora 20:45 Roma dhe Shakhtar Donetsku zhvillojnë ndeshjen kthyese të një të tetës së finales të Ligës së Kampionëve. Skuadrat në këtë ndeshje do të hyjnë me formacionet më të mira të mundshme....

Manchester United – Sevilla, formacionet zyrtare

më 3.2018 - RTV 21

Ndeshja nis në ora 20:45 Manchester United dhe Sevilla takohen në ndeshjen e dytë të xhiros së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Tashmë të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare ku nuk ka shumë befasi....

Formacionet zyrtare: Manchester United - Sevilla

më 3.2018 - Albeu

Manchester United dhe Sevilla do të përballen sonte me njëra-tjetrën në ndeshjen e dytë të UEFA Champions League. Anglezët i duhet patjetër fitorja nëse duan të kalojnë në çerekfinale të Championsit. Edhe...

Formacionet zyrtare: Manchester United – Sevilla

më 3.2018 - Lajmi.net

Ndeshja fillon prej orës 20:45. Manchester United pret Sevillan në “Old Trafford” në ndeshjen e kthimit. Ndeshja fillon prej orës 20:45, përcjellë “Lajmi.net”. Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar

më 3.2018 - GazetaBlic

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshje Roma – Shakhtar Kjo ndeshje do të luhet nga ora 20:45 në stadiumin “Olympico” në kryeqytetin italian, shkruan Gazeta Blic Ndeshjen e parë të këtij ballafaqimi...

Formacionet zyrtare: United – Sevilla

më 3.2018 - Gazeta Express

​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Sevilla Manchester United dhe Sevilla kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve....

Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar

më 3.2018 - Lajmi.net

Ndeshja fillon prej orës 20:45. Roma dhe Shakhtar zhvillojnë sonte ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve. Ndeshja fillon prej orës 20:45, përcjellë “Lajmi.net”. Më poshtë i keni formacionet zyrtare....

Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar

më 3.2018 - Gazeta Express

​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Roma – Shakhtar Roma dhe Shakhtar kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve. Kjo ndeshje do...

Manchester United – Sevilla, formacionet zyrtare

më 3.2018 - GazetaBlic

Janë publikuar formacionet zyrtare të super ndeshjes Manchester United – Sevilla Kjo ndeshje luhet nga ora 20:45 në stadiumin “Old Trafford” shkruan Gazeta Blic Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho...

Presidenti i Sevilës Castro: Ne mund të bëjmë histori

më 3.2018 - GazetaBlic

Ekziston optimizëm në kampin e Sevilla përpara ndeshjes së dytë në Ligës së Kampionëve përballë Manchester United Ndërsa presidenti Jose Castro beson se ekipi mund të mund bëjë histori duket e eliminuar...

Manchester United – Sevilla, formacionet zyrtare

më 3.2018 - Tetova Sot

Manchester United dhe Sevilla takohen në ndeshjen e dytë të xhiros së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Këto janë formacionet zyrtare: Manchester United: De Gea, Valencia, Bailly, Smalling, Young, Matic, Fellaini,...

Formacionet zyrtare: Unitedi dhe Sevilla kërkojnë një vend në çerekfinale

më 3.2018 - Almakos

Manchester Unitedi është nikoqir i Sevillas për ndeshjen kthyese të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë e zhvilluar në stadiumin Ramon Sanchez Pizjuan përfundoi me rezultat të barabartë...

Formacionet zyrtare, Roma – Shakhtar

më 3.2018 - Infokusi

Janë publikuar formacionet e  skuadrave Roma dhe Shakhtar të cilat do të përballen në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi. Përballja e parë e kësaj sfide kishte përfunduar me rezultatin...

Man Utd – Sevilla, formacionet zyrtare

më 3.2018 - Infokusi

Janë publikuar formacionet e skuadrave Man Utd dhe Sevilla të cilat do të përballen në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi. Përballja e parë e kësaj sfide kishte përfunduar me rezultatin...

Sonte dy ndeshje Championsi, ja si duheti t`i luani ato nëse dëshironi të bëni para

më 3.2018 - GazetaBlic

Sonte nga ora 20:45 zhvillohen dy ndeshje të Ligë së Kampionëve Skuadra e Manchester United e pret në “Old Trafford” skuadrën e Sevillës, ndeshja e parë në Sevilla ka përfunduar pa gola, shkruan Gazeta...

Roma dhe United luajnë për fitore

më 3.2018 - TV Koha

Kampioni aktual evropian Real Madrid, Juventus, Liverpool dhe Manchester City tani më kanë siguruar kualifikimin në 1/4 e Ligës së Kampionëve dhe këtë mesjavë do mësojmë emrat edhe të katër skuadrave të...

Manchester United – Sevilla dhe Roma – Shakhtar, formacionet e mundshme

më 3.2018 - RTV 21

Sonte zhvillohen dy ndeshje të radhës në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve Kanë mbetur edhe katër skuadra, para se të kompletohen çerekfinalistët e këtij edicioni të Ligës së Kampionëve, derisa sonte...

Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar

më 3.2018 - Sovrani

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Roma – Shakhtar. Roma dhe Shakhtar kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve. Kjo ndeshje do...

Formacionet zyrtare: United – Sevilla

më 3.2018 - Sovrani

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Sevilla Manchester United dhe Sevilla kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve....

Roma – Shakhtar: Këto janë formacionet zyrtare

më 3.2018 - Periskopi

Roma e pret në ‘Olimpico’ Shakhtar Dontesk në kuadër të Champions League Skuadra italiane kërkon përmbysjen e rezultat i cili është në favor të ukrainasëve që fituan ndeshjen e parë 2:1, shkruan Periskopi....

Lajmi i fundit/ Zyrtarizohen formacionet e Manchester United-Sevilla, ekipet luajnë në sulm

më 3.2018 - Newsport

Në “Old Traford” në orën 20:45 do zbresin në fushën e lojës Manchester United dhe Sevilla për të luajtur ndeshjen e kthimit për 1/16 të Champions League. Takimi i parë në Spanjë ka përfunduar në shifrat...

Manchester United – Sevilla: Këto janë formacionet zyrtare

më 3.2018 - Periskopi

Manchester United e pret Sevillan në ‘Old Trafford’ në kuadër të Champions League Skuadra e Jose Mourinhos kërkon kalimin në çerek-finale të Champions League, ndërsa së pari duhet ta mposhtë skuadrën spanjolle,...

Parashikim: Man Utd – Sevilla

më 3.2018 - Telegrafi

Manchester United do të dijë fatin e vet në rrugëtimin drejt madhështisë në Evropë kur do ta presë Sevillan të martën mbrëma për një duel që është gjithçka, pos i lehtë. Vendi: Old Trafford, Mançester...

Rikthehet Champions League, Manchester United dhe Roma të detyruar për fitore

më 3.2018 - Newsport

Në orën 20:45 do luhen edhe ndeshjet e kthimit për raundin e 1/16 që do përcaktojnë edhe 2 ekipet e rradhës që do arrijnë çerekfinalet e Chamapions League. Në Angli, Manchester United pret Sevillan në...

Man United dhe Sevilla e kërkojnë kalimin në çerekfinale, formacionet e mundshme

më 3.2018 - Zhurnal

Manchester United e pret sonte Sevillën për ndeshjen e kthimin në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve. Barazimi pa gola në ndeshjen e parë në Spanjë bën që United të futet si favorit në ndeshjen e kthimit...

Mourinho i reagon De Boerit: Je trajneri më i keq në histori të Premierligës

më 3.2018 - Zhurnal

Jose Mourinho e ka cilësuar Frank De Boerin si trajnerin më të keq në histori të Premierligës angleze, pasi ky i fundit e kritikoi portugezin për historinë e tij me zhvillimin e lojtarëve të rinj. Ish-trajneri...

Man Utd – Sevilla, formacionet e mundshme

më 3.2018 - Infokusi

Janë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave Man Utd dhe Sevilla të cilat do të përballen në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi. Përballja e parë e kësaj sfide kishte përfunduar...

Roma – Shakhtar, formacionet e mundshme

më 3.2018 - Infokusi

Janë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave  Roma dhe Shakhtar të cilat do të përballen në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi. Përballja e parë e kësaj sfide kishte përfunduar...

Roma dhe United luajnë për fitore

më 3.2018 - Alsat-M

Kampioni aktual evropian Real Madrid, Juventus, Liverpool dhe Manchester City tani më kanë siguruar kualifikimin në 1/4 e Ligës së Kampionëve dhe këtë mesjavë do mësojmë emrat edhe të katër skuadrave të...

Roma kërkon përmbysjen, fitorja kualifikon United ndaj Sevillas

më 3.2018 - Gazeta Shqip

Champions League do të zbulojë sonte në mbrëmje edhe dy skuadra të tjera çerekfinaliste, që do të dalin nga çiftet Roma – Shakthar Donetsk dhe Sevilla – Manchester United, sfida që do të nisin në orën...

Parashikim: Man Utd – Sevilla

më 3.2018 - Almakos

Manchester United do të dijë fatin e vet në rrugëtimin drejt madhështisë në Evropë kur do ta presë Sevillan të martën mbrëma për një duel që është gjithçka, pos i lehtë. Vendi: Old Trafford, Mançester...

Mourinho i reagon De Boerit: Je trajneri më i keq në histori të Premierligës

më 3.2018 - Gazeta Express

Jose Mourinho e ka cilësuar Frank De Boerin si trajnerin më të keq në histori të Premierligës angleze, pasi ky i fundit e kritikoi portugezin për historinë e tij me zhvillimin e lojtarëve të rinj. Ish-trajneri...

Man United dhe Sevilla e kërkojnë kalimin në çerekfinale, formacionet e mundshme

më 3.2018 - Gazeta Express

Manchester United e pret sonte Sevillën për ndeshjen e kthimin në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve. Barazimi pa gola në ndeshjen e parë në Spanjë bën që United të futet si favorit në ndeshjen e kthimit...

Champions League/ Roma kërkon të përmbysë Shaktharin, vetëm fitorja kualifikon United ndaj Sevillas

më 3.2018 - Gazeta Tema

Champions League do të zbulojë sonte në mbrëmje edhe dy skuadra të tjera çerekfinaliste, që do të dalin nga çiftet Roma – Shakthar Donetsk dhe Sevilla – Manchester United, sfida që do të nisin në orën...

Lewandowski në Premier Ligë

më 3.2018 - Infokusi

Ylli i Bayernit, Robert Lewandowski mund të transferohet te skuadra e Man Utd në afatin kalimtar të verës, shkruan infokusi. Edhe përkundër lajmeve të fundit që e lidhin atë me një transferim të mundshëm...

Roma – Shakhtar: Formacionet e mundshme, rikthehen Dzeko e Fazio

më 3.2018 - Telegrafi

Juvetusi arriti të kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve dhe Roma shpreson ta bëjë këtë ndaj Shakhtar Donetskit. Ndeshja e parë në Ukrainë kishte përfunduar me rezultat 2-1, por pavarësisht...

Montella gati për suprizën: Do bëjmë atë që e kemi bërë vetëm një herë në histori

më 3.2018 - Albeu

Me një barazim 0-0 në ndeshjen e parë, ku Sevila tregoi një futboll të bukur, por United tregoi se ishte një blind mbrojtës me një De Gea që nuk e njeh golin, vetëm se nga shokët e tij të skuadrës. Me...

Manchester United – Sevilla, kompanitë e basteve tregojnë fituesin

më 3.2018 - Sovrani

Sonte zhvillohet ndeshja e dytë apo kthyese mes Manchester United dhe Sevillas. Ndeshja e parë e zhvilluar në Spanjë kishte përfunduar pa gola dhe sonte pritet të vendoset gjithçka, shkruan Sovrani.info...

1/8 Champions, sonte United- Sevilla, Roma kërkon përmbysjen

më 3.2018 - Shqiptarja

Ndeshjet e kthimit të fazës së 1/8 të Champions vijojnë sonte me dy ndeshje të tjera të rëndësishme. Në “Old Traford” Manchester United pret spanjollët e Sevilla ku ndeshja e parë është mbyllur pa gola....

Man Utd – Sevilla: Formacionet e mundshme, Pogba në dyshim

më 3.2018 - Telegrafi

Vincenzo Montella nuk e filloi mirë te Milani, por jo edhe aq tani te Sevilla, gjithsesi ai është i interesuar të mbyll sezonin mirë duke befasuar Jose Mourinhon. Sevilla do të përballet sonet (e martë)...

Man Utd – Sevilla: Formacionet e mundshme, Pogba në dyshim

më 3.2018 - Indeks.mk

Vincenzo Montella nuk e filloi mirë te Milani, por jo edhe aq tani te Sevilla, gjithsesi ai është i interesuar të mbyll sezonin mirë duke befasuar Jose Mourinhon. Sevilla do të përballet sonet (e martë)...

Manchester United – Sevilla dhe Roma – Shakhtar, formacionet e mundshme

më 3.2018 - KosovaPress

Kanë mbetur edhe katër skuadra, para se të kompletohen çerekfinalistët e këtij edicioni të Ligës së Kampionëve, derisa sonte janë në program dy ndeshje. Manchester United e pret Sevillan në Old Trafford...

Sonte zhvillohen këto përballje në Ligën e Kampionëve

më 3.2018 - Infokusi

Sonte (e martë)  zhvillohen dy takimet e kthimit në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, shkruan infokusi. AS Roma në Olimpico e pret skuadrën e Shakhtar, ndeshja e parë e zhvilluar në Ukrainë...

Roma – Shakhtar: Formacionet e mundshme

më 3.2018 - Periskopi

Juventusi arriti të kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve dhe Roma shpreson ta bëjë këtë ndaj Shakhtar Donetskit. Ndeshja e parë në Ukrainë kishte përfunduar me rezultat 2-1, por pavarësisht...

Mourinho i reagon De Boerit: Je trajneri më i keq në histori të Premierligës

më 3.2018 - Gazeta Monitor

Jose Mourinho e ka cilësuar Frank De Boerin si trajnerin më të keq në histori të Premierligës angleze, pasi ky i fundit e kritikoi portugezin për historinë e tij me zhvillimin e lojtarëve të rinj. Ish-trajneri...

Roma – Shakhtar: Formacionet e mundshme, rikthehen Dzeko e Fazio

më 3.2018 - Almakos

Juvetusi arriti të kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve dhe Roma shpreson ta bëjë këtë ndaj Shakhtar Donetskit. Ndeshja e parë në Ukrainë kishte përfunduar me rezultat 2-1, por pavarësisht...

Luftë e hapur Mourinho-de Boer për Marcus Rashford

më 3.2018 - Te Sheshi

Mourinho ka sulmuar ashpër holandezin Frank de Boer, i cili e kritikoi portugezin për mënyrat e tij të trajnimit të Manchester United-it. “Frank de Boer? Është trajneri më i keq i gjithë historisë së Premier...

Man Utd – Sevilla: Formacionet e mundshme, Pogba në dyshim

më 3.2018 - Almakos

Vincenzo Montella nuk e filloi mirë te Milani, por jo edhe aq tani te Sevilla, gjithsesi ai është i interesuar të mbyll sezonin mirë duke befasuar Jose Mourinhon. Sevilla do të përballet sonet (e martë)...

Formacionet e mundshme: Roma – Shakhtar Donetsk

më 3.2018 - Sovrani

Sonte zhvillohet ndeshja e dytë (kthyese) mes Romës dhe Shakhtar Donetskit. Ndeshja e parë e zhvilluar në Ukrainë kishte përfunduar 2-1 në të mirë të vendasve, shkruan Sovrani.info Roma do të kërkojë para...

Formacionet e mundshme: Manchester United – Sevilla, në dyshim ylli i skuadrës angleze

më 3.2018 - Sovrani

Sonte zhvillohet ndeshja e dytë(kthyese) mes Manchester United dhe Sevillas. Ndeshja e parë e zhvilluar në Spanjë kishte përfunduar pa gola dhe sonte pritet të vendoset gjithçka, shkruan Sovrani.info Te...

Rikthehet Liga e Kampionëve, sonte zhvillohen dy përballje interesante

më 3.2018 - Sovrani

Sonte zhvillohen dy ndeshje kthyese të fazës së eleminimit direkt në Ligën e Kampionëve. Të dyja ndeshjet pritet të jenë interesante për faktin se ndeshjet e para nuk kanë përcaktuar asgjë, shkruan Sovrani.info...

Paul Pogba mungon për Manchester United në ndeshjen ndaj Sevillas

më 3.2018 - Albeu

Manchester United do të duhet të bëjë pa Paul Pogba për ndeshjen e nesërme në UEFA Champions League kundër Sevillas , pasi ai humbi stërvitjen këtë mëngjes. Mesfushori i United , mungoi në stërvitjen e...

​Pogba në dyshim për ndeshjen ndaj Sevillas

më 3.2018 - RTV 21

Mesfushori francez ka humbur edhe derbin e fundjavës ndaj Liverpoolit Jose Mourinho mund të mos e ketë në skuadër Paul Pogban, as për ndeshjen e nesërme ndaj Sevillas në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve....

​​Mourinho tregon kush është trajneri më i dobët në histori të Premier Ligës

më 3.2018 - RTV 21

Trajneri i Manchester United ka dhënë një deklaratë në stilin e tij Jose Mourinho me ironi e ka thumbuar trajnerin holandez, Frank de Boer, për të cilin tha se është trajneri më i dobët në histori të Premier...

Trajneri i Shakhtarit ka frikë nga Roma

më 3.2018 - Gazeta Express

​Trajneri i Shakhtar Donetsk, Paulo Fonseca pret ndeshje shumë të vështirë ndaj Romës në Ligën e Kampionëve Shakhtar nesër do të tentojë të ruajë rezultatin e ndeshjes së parë 2:1 ndaj Romës, për të siguruar...

Fonseca: Ndeshje shumë e vështirë ndaj Romës

më 3.2018 - Lajmi.net

Trajneri i Shakhtar Donetsk, Paulo Fonseca pret një lojë shumë të vështirë kundër Romës nesër (e martë) mbrëma në kuadër të Ligës së Kampionëve. Skuadra ukrainase mundi Napolin në fazën e grupeve, duke...

Mourinho: Frank de Boer “trajneri më i keq në historinë e Premier Ligës angleze”

më 3.2018 - Klan Kosova

Jose Mourinho e ka quajtura Frank de Boer “trajneri më i keq në historinë e Premier Ligës angleze”, pasi ky i fundit tha se është për keqardhje që Marcus Rashfod e ka trajner Mourinhon sepse nën të s’mund...

Trajneri i Romës kërkon kualifikimin

më 3.2018 - Lajmi.net

Eusebio Di Francesco thotë se arritja në çerekfinale të UEFA Champions League është vendimtare për Romën përpara sfidës ndaj Shakhtar Donetsk. Roma humbi 2-1 në ndeshjen e parë të fazës së parë të eliminimit...

Montella: Ndeshja e veçantë ndaj Unitedit, do të japim gjithçka për të arritur në çerekfinale

më 3.2018 - Telegrafi

Vincenzo Montella ka folur në konferencë për shtyp para ndeshjes së nesërme (e martë) të Ligës së Kampionëve, të cilën Sevilla e luan në Old Trafford te Manchester Unitedi. Ndeshja e parë në mes të këtyre...

Mourinho: Ndeshje e vështirë ndaj Sevillës, do të tentojmë të kualifikohemi

më 3.2018 - Telegrafi

Jose Mourinho ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes kthyese ndaj Sevillas në Ligën e Kampionëve, e cila zhvillohet të martën mbrëma në Old Trafford. Manchester Unitedi ka barazuar pa gola në...

Mou: Sevilla skuadër shumë e fortë, s’ka mundur t’i mposht as Liverpooli

më 3.2018 - Lajmi.net

Jose Mourinho ka mbajtur konferencën për shtyp para ndeshjes me Sevillan. Manchester United nesër (e martë) takohet me Sevillan në ‘Old Trafford’, në ndeshjen e kthimit të Ligës së Kampionëve. “Nesër kemi...

Mourinho: De Boer, trajneri më i keq në histori të Ligës Premier

më 3.2018 - Telegrafi

Jose Mourinho e ka cilësuar Frank de Boerin si menaxherin më të keq në historinë e Ligës Premier, pasi ish-trajneri i Crystal Palace e sulmoi një kohë rreth trajtimit të Marcus Rashford. Trajneri portugez...

Montella kërkon që Sevilla ta befasojë Manchester Unitedin

më 3.2018 - Lajmi.net

Trajneri i Sevillas është deklaruar optimist para ndeshjes së kthimit me Manchester United në ‘Old Trafford’. Sevilla do të kërkojë çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, por për ta bërë këtë duhet të kalojë...

Di Francesco: Është vendimtare që Roma të kalojë në çerekfinale

më 3.2018 - Medial

Roma nesër do të pres Shakhtarin në kuadër të Ligës së Kampionëve, ku do synojë fitore dhe kalimin në çerekfinale. Sipas trajnerit Eusebio Di Francesco, kalimi në çerekfinale është vendimtar për skuadrën...

Di Francesco: Është vendimtare që Roma të kalojë në çerekfinale

më 3.2018 - Gazeta Express

​Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco insiston se skuadra e tij duhet të kalojë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve Roma nesër do të pres Shakhtarin në kuadër të Ligës së Kampionëve, ku do synojë fitore...

Trajneri i Shakhtarit, Fonseca: Ndeshja shumë e vështirë ndaj Romës

më 3.2018 - Telegrafi

Trajneri i Shakhtar Donetsk, Paulo Fonseca pret një lojë shumë të vështirë kundër Romës nesër (e martë) mbrëma në kuadër të Ligës së Kampionëve. Skuadra ukrainase mundi Napolin në fazën e grupeve, duke...

Di Francesco: Ne kemi një objektiv të vetëm, dhe ai është kualifikimi

më 3.2018 - Albeu

Eusebio Di Francesco thotë se arritja në çerekfinale të UEFA Champions League është vendimtare për Romën përpara sfidës ndaj Shakhtar Donetsk. Roma humbi 2-1 në ndeshjen e parë të fazës së parë të eliminimit...

Montella flet para duelit me Manchester United, vjen me një deklaratë të madhe

më 3.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Manchester United takohet nesër me Sevillan me fillim nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes kthyese të Ligës së Kampionëve. Pak para takimit mes skuadrave, trajneri i Sevillas, Vicenzo Montella...

Di Francesco: Kualifikimi është vendimtar për Romën

më 3.2018 - Telegrafi

Eusebio Di Francesco rrëfen se arritja e çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve është ‘vendimtare’ për Romën përpara përplasjes të së martës me Shakhtar Donetsk. Roma humbi 2-1 në ndeshjen e parë të fazës...

I habiti të gjithë me mungesën ndaj Liverpool, zbulohet kush nga shokët e dëmtoi Pogba-n

më 3.2018 - BalkanWeb

Paul Pogba çuditërisht nuk zbriti në fushë ditën e shtunë kur Manchster United u përballë në “Premier League” me Liverpool. Pak minuta para sfidës u njoftua se francezi do të mungonte për shkak të një...

Ylli i Sevillas: jemi gati për Man United

më 3.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Manchester United takohet nesër me Sevillan me fillim nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes kthyese të Ligës së Kampionëve. Mbrojtësi i Sevillas, Clement Lenglet është shumë optimist për këtë...

​Mourinho tregon kush është trajneri më i dobët në histori të Premier Ligës

më 3.2018 - KosovaPress

Jose Mourinho me ironi e ka thumbuar trajnerin holandez, Frank de Boer, për të cilin tha se është trajneri më i dobët në histori të Premier Ligës. Portugezi tha se De Boer është trajneri më i dobët në...

Montella: Ndeshja e veçantë ndaj Unitedit, do të japim gjithçka për të arritur në çerekfinale

më 3.2018 - Almakos

Vincenzo Montella ka folur në konferencë për shtyp para ndeshjes së nesërme (e martë) të Ligës së Kampionëve, të cilën Sevilla e luan në Old Trafford te Manchester Unitedi. Ndeshja e parë në mes të këtyre...

Roma ëndërron në Champions, Di Francesco do kualifikimin me Shakhtarin… edhe me penallti

më 3.2018 - Tetova Sot

Pasi ka rimarrë vendin e tretë në kampionatin italian falë fitores së arritur kundër Torinos të premten e kaluar, Roma duhet të përmbysë humbjen 2-1 të pësuar në ndeshjen e parë kundër Shakhtar për të...

United kërkon fitore

më 3.2018 - Alsat-M

Kampioni aktual evropian Real Madrid, Juventus, Liverpool dhe Manchester City tani më kanë siguruar kualifikimin në 1/4 e Ligës së Kampionëve dhe këtë mesjavë do mësojmë emrat edhe të katër skuadrave të...

Mourinho: Ndeshje e vështirë ndaj Sevillës, do të tentojmë të kualifikohemi

më 3.2018 - Almakos

Jose Mourinho ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes kthyese ndaj Sevillas në Ligën e Kampionëve, e cila zhvillohet të martën mbrëma në Old Trafford. Manchester Unitedi ka barazuar pa gola në...

Di Francesco: Është vendimtare që Roma të kalojë në çerekfinale

më 3.2018 - Tetova Sot

Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco insiston se skuadra e tij duhet të kalojë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve Roma nesër do të pres Shakhtarin në kuadër të Ligës së Kampionëve, ku do synojë fitore...

Jose Mourinho tregon trajnerin më të dobët në historinë e Premier Leagues

më 3.2018 - Albeu

Jose Mourinho është tallur me trajnerin holandez, Frank de Boer , për të cilin tha se është trajneri më i dobët në histori të Premierligës Portugezi tha se De Boer është trajneri më i dobët në botë dhe...

Mourinho tregon trajnerin më të dobët në histori të Premierligës

më 3.2018 - Gazeta Express

​Jose Mourinho është tallur me trajnerin holandez, Frank de Boer, për të cilin tha se është trajneri më i dobët në votë dhe në histori të Premierligës Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho nuk...

Mourinho flet për takimin ndaj Sevillas, ja deklarata e tij

më 3.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Manchester United takohet nesër me Sevillan me fillim nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes kthyese të Ligës së Kampionëve. Para këtij takimi, Mourinho ka folur për media, ku tha se dëshiron me...

Mourinho jep lajmin e madh për Pogban, tregon se a do të luajë nesër

më 3.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Manchester United takohet nesër me Sevillan me fillim nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes kthyese të Ligës së Kampionëve. Para këtij takimi është raportuar se Pogba do të mungojë për shkak të...

Trajneri i Shakhtarit, Fonseca: Ndeshja shumë e vështirë ndaj Romës

më 3.2018 - Almakos

Trajneri i Shakhtar Donetsk, Paulo Fonseca pret një lojë shumë të vështirë kundër Romës nesër (e martë) mbrëma në kuadër të Ligës së Kampionëve. Skuadra ukrainase mundi Napolin në fazën e grupeve, duke...

Trajneri i Romës flet para duelit ndaj Shakhtarit, kjo është deklarata e tij

më 3.2018 - GazetaBlic

Eusebio Di Francesco ka folur para duelit me Shakhtar Donetsk. Ai ka thënë se arritja në çerekfinale të Ligës së Kampionëve është i domosdoshëm për ekipin e tij përpara ndeshjes së nesërme, shkruan GazetaBlic...

Di Francesco: Kualifikimi është vendimtar për Romën

më 3.2018 - Almakos

Eusebio Di Francesco rrëfen se arritja e çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve është ‘vendimtare’ për Romën përpara përplasjes të së martës me Shakhtar Donetsk. Roma humbi 2-1 në ndeshjen e parë të fazës...

Mourinho zbulon trajneri më të dobët që e ka takuar në Premier Ligë

më 3.2018 - GazetaBlic

Frank De Boer është trajneri më i dobët në histori të Premierligës. Këto janë konstatimet e Jose Mourinhos, trajner të Manchester United. Deri te ky debat, Mourinho ka ardhur pas formës së mirë që po kalon...

Mourinho tregon se cili është trajneri më i dobët në histori të Premierligës

më 3.2018 - Lajmi.net

Frank De Boer është trajneri më i dobët në histori të Premierligës. Këto janë konstatimet e Jose Mourinhos, trajner të Manchester United. Deri te ky debat, Mourinho ka ardhur pas formës së mirë që po kalon...

Pogba nuk luan kundër Sevillas në Champions League

më 3.2018 - Tetova Sot

Pogba është në dyshim për ndeshjen kundër Sevillas në Ligën e Kampionëve. Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, nuk beson se Paul Pogba do t’ia dalë të jetë i gatshëm për ndeshjen e nesërme që “Djajtë...

Mourinho tregon trajnerin më të dobët në histori të Premierligës

më 3.2018 - Infokusi

Frank De Boer është trajneri më i dobët në histori të Premierligës, konstatim ky që vjen nga  Jose Mourinho, trajneri i Manchester United. Deri te ky përfundim, Mourinho ka ardhur pas formës së mirë që...

Nesër zhvillohen këto përballje në Ligën e Kampionëve

më 3.2018 - Infokusi

Nesër zhvillohen dy takimet e kthimit në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, shkruan infokusi. AS Roma në Olimpico e pret skuadrën e  Shakhtar , ndeshja e parë e zhvilluar në Ukrainë kishte...

Mourinho tregon trajnerin më të dobët në histori të Premier Ligës

më 3.2018 - Sovrani

Jose Mourinho është tallur me trajnerin holandez, Frank de Boer, për të cilin tha se është trajneri më i dobët në votë dhe në histori të Premier Ligës. Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho nuk...

Pogba në dyshim për ndeshjen ndaj Sevillas

më 3.2018 - KosovaPress

Jose Mourinho mund të mos e ketë në skuadër Paul Pogban, as për ndeshjen e nesërme ndaj Sevillas në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve. Francezi është lënduar në stërvitje dhe Mourinho ende nuk e ka të...

Mourinho e quan legjendën e futbollit “trajnerin më të keq në histori”

më 3.2018 - Insajderi

Jose Mourinho ka bërë edhe një deklaratë sensacionale, një ditë para takimi të kthimit me Sevillan në kuadër të Ligës së Kampionëve. Trajneri portugez i Manchester United, sot në trening e ka pasur Zlatan...

Mourinho: Ndeshja me Sevilla-n, për jetë a vdekje

më 3.2018 - Lajm

Jose Mourinho fokusohet tërësisht te ndeshja e së martës, kundër Sevilla, në kuadrin e 1/8 finale të Ligës së Kampioneve. Të tijtë do të luajnë në “Old Trafford”, me synimin për të superuar barazimin pa...

Pogba nuk luan kundër Sevillas në Champions League

më 3.2018 - Zhurnal

Pogba është në dyshim për ndeshjen kundër Sevillas në Ligën e Kampionëve. Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, nuk beson se Paul Pogba do t’ia dalë të jetë i gatshëm për ndeshjen e nesërme që “Djajtë...

Pogba nuk luan kundër Sevillas në Champions League

më 3.2018 - Medial

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, nuk beson se Paul Pogba do t’ia dalë të jetë i gatshëm për ndeshjen e nesërme që “Djajtë e Kuq” e zhvillojnë në “Old Trafford” me Sevillan në kuadër të Ligës...

ZYRTARE: Pogba mungon në ndeshjen më të rëndësishme të vitit për Manchester United

më 3.2018 - GazetaBlic

Pogba është në dyshim për ndeshjen kundër Sevillas në Ligën e Kampionëve. Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, nuk beson se Paul Pogba do t’ia dalë të jetë i gatshëm për ndeshjen e nesërme që “Djajtë...

Pogba nuk luan kundër Sevillas në Champions League

më 3.2018 - Gazeta Express

. Pogba është në dyshim për ndeshjen kundër Sevillas në Ligën e Kampionëve. Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, nuk beson se Paul Pogba do t’ia dalë të jetë i gatshëm për ndeshjen e nesërme që...

De Boer: Për të ardhur keq që Mourinho është trajneri i Rashford

më 3.2018 - BalkanWeb

Frank de Boer beson se Jose Mourinho është trajneri i gabuar për yllin e ri të Manchester United, Marcus Rashford. Sulmuesi 20-vjeçar shënoi dy gola në fitoren 2-1 të marrë nga United kundër Liverpool...

Zyrtare: Pogba humb ndeshjen më të rëndësishme të sezonit

më 3.2018 - Sovrani

Pogba është në dyshim për ndeshjen kundër Sevillas në Ligën e Kampionëve. Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, nuk beson se Paul Pogba do t’ia dalë të jetë i gatshëm për ndeshjen e nesërme që “Djajtë...

Pogba lihet jashtë listës së të ftuarve, ja arsyeja

më 3.2018 - Sovrani

Man United mundi Liverpoolin në Premier Ligë të shtunën. Një nga surprizat e mëdha kur doli formacioni i e ekipit ishte mungesa e Paul Pogba për Manchesterin. Ka qenë disa javë të vështira për Pogban në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK