http://kariera.mk

Kaq seksi nuk e keni parë Dua Lipën, dridh edhe të pasmet

më 3.2018 - Gazeta Express

Dua Lipa ka mbajtur një koncert në Melbourne por për dallim prej herëve të tjera ajo ka treguar pak më shumë se është pritur Dua është paraqitur vetëm me jelek në skenë derisa ka kënduar shumë seksi. Ky...

Kaq seksi nuk e keni parë Dua Lipën, dridh edhe të pasmet

më 3.2018 - Tetova Sot

Dua Lipa ka mbajtur një koncert në Melbourne por për dallim prej herëve të tjera ajo ka treguar pak më shumë se është pritur Dua është paraqitur vetëm me jelek në skenë derisa ka kënduar shumë seksi. Ky...

8-të milionë ndjekës në Instagram, Dua Lipa publikon imazhin super-seksi!

më 3.2018 - Prive

Fama e saj po vjen çdo ditë e duke u rritur dhe numri i njerëzve që po e ndjekin në rrjete sociale vetëm po shtohet. Këngëtarja Dua Lipa ka arritur të bëjë 8 milionë ndjekës në Instagram dhe për këtë ajo...

Dua Lipa arrin në shifrën e tetë milionë ndjekësve në Instagram

më 3.2018 - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka arritur në shifrën e tetë milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram. Lajmin e ka ndarë me fansat e saj vetë këngëtarja, e cila është shprehur tejet e lumtur dhe falënderon...

Duan e ndjekin tetë milionë njerëz

më 3.2018 - TV Koha

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa tashmë ka shënuar edhe një sukses tjetër. Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ajo ka treguar se tashmë e ndjekin 8 milionë njerëz në këtë platformë...

Dua pozon vetëm në sytjena para pasqyres

më 3.2018 - Zhurnal

Dua aktive dhe atraktive Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa po ka suksese të shumta në karrierë. Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Brit Awards 2018”, ajo rrëmbeu dy çmime, atë të artistes...

Duan e ndjekin tetë milionë njerëz

më 3.2018 - Klan Kosova

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa tashmë ka shënuar edhe një sukses tjetër. Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ajo ka treguar se tashmë e ndjekin 8 milionë njerëz në këtë platformë...

8 milionë njerëz pas Dua Lipës

më 3.2018 - RTV 21

Dua shënoi edhe një sukses tjetër Për këngëtaren kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipën sukseset nuk po kanë të ndalur. Dua po vazhdon të korrë suksese të njëpasnjëshme në skenën ndërkombëtare. Nga...

Dua Lipa arrin në shifrën e tetë milionë ndjekësve në Instagram

më 3.2018 - Koha.net

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka arritur në shifrën e tetë milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram. Lajmin e ka ndarë me fansat e saj vetë këngëtarja, e cila është shprehur tejet e lumtur dhe falënderon...

Dua Lipa arrin tetë milionë ndjekës në Instagram

më 3.2018 - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po vazhdon me sukseset e saj. Bukuroshja kësaj radhe nuk ka festuar ndonjë sukses të konsiderueshëm muzikor. (Foto: Getty Images) Por, ajo ka arritur që...

Dua Lipa shënon edhe një tjetër sukses

më 3.2018 - Lajmi.net

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të korrë suksese në botë. Ajo tashmë ka bërë fansa nga e gjithë bota, të cilët përcjellin me shumë vëmendje çdo të arritur të saj, shkruan lajmi.net....

Dua Lipa arrin në shifrën e tetë milionë ndjekësve në Instagram

më 3.2018 - Tetova Sot

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka arritur në shifrën e tetë milionë ndjekësve në rrjetin social Instagram. Lajmin e ka ndarë me fansat e saj vetë këngëtarja, e cila është shprehur tejet e lumtur dhe falënderon...

Dua pozon para pasqyrës, kaq transparente nuk e keni parë

më 3.2018 - RTV 21

Dua aktive dhe atraktive Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa po ka suksese të shumta në karrierë. Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Brit Awards 2018”, ajo rrëmbeu dy çmime, atë të artistes...

Dua Lipa vajzë tejet elegante, grimohet vet por shkëlqen nga bukuria

më 3.2018 - GazetaBlic

Edhe pse nuk ka shumë kohë që i është futur botës së muzikës, ajo ka arritur t’i prek majat e famës duke u bërë një prej vajzave më të përfolura të momentit, e njëherësh edhe një prej zërave më të fuqishëm...

Dua Lipa feston suksesin e rradhës

më 3.2018 - Infokusi

Ndodhet ne Australi në kuadër të një turi muzikor, i cili ka shënuar një tjetër sukses për të, por këtë herë feston diçka tjetër. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare Dua Lipa, e cila ka arritur plot 8...

Dua Lipa arrin tetë milionë ndjekës në Instagram

më 3.2018 - Republika

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po vazhdon me sukseset e saj. Bukuroshja kësaj radhe nuk ka festuar ndonjë sukses të konsiderueshëm muzikor. Por, ajo ka arritur që të bëjë tetë milionë...

Dua Lipa arrin tetë milionë ndjekës në Instagram

më 3.2018 - Almakos

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po vazhdon me sukseset e saj. Bukuroshja kësaj radhe nuk ka festuar ndonjë sukses të konsiderueshëm muzikor. (Foto: Getty Images) Por, ajo ka arritur që...

Dua Lipa shënon edhe një tjetër sukses

më 3.2018 - Sovrani

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të korrë suksese në botë. Ajo tashmë ka bërë fansa nga e gjithë bota, të cilët përcjellin me shumë vëmendje çdo të arritur të saj, shkruan lajmi.net....

Dua Lipa shënon edhe një tjetër sukses [Foto]

më 3.2018 - Fakti Ditor

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të korrë suksese në botë. Ajo tashmë ka bërë fansa nga e gjithë bota, të cilët përcjellin me shumë vëmendje çdo të arritur të saj, shkruan lajmi.net....

Dua Lipa shkëlqen në peformancën në Australi me Bruno Mars

më 3.2018 - Telegrafi

Ylli i muzikës shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka shkëlqyer me paraqitjen e saj. Bukuroshja nga Prishtina është shfaqur shumë mahnitëse në mbrëmjen e 11 marsit në Melbourne. Ajo zgjodhi një fsutan...

Dua Lipa shkëlqen në peformancën në Australi me Bruno Mars

më 3.2018 - Almakos

Ylli i muzikës shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka shkëlqyer me paraqitjen e saj. Bukuroshja nga Prishtina është shfaqur shumë mahnitëse në mbrëmjen e 11 marsit në Melbourne. Ajo zgjodhi një fsutan...

Dua Lipa zbulon një sekret, numri i dhëmbëve që posedon është mbi normalen

më 3.2018 - Lajmi.net

Dua Lipa vazhdon të jetë në mesin e vajzave më të pëlqyera aktualisht. Javët e fundit ka qenë e angazhuar në turneun e Bruno Mars që u mbajt në Australi, shkruan lajmi.net. Ajo ka postuar një fotografi...

Dua Lipa zbulon një sekret, është gjë e rrallë

më 3.2018 - Periskopi

Dua Lipa vazhdon të jetë në mesin e vajzave më të pëlqyera aktualisht. Javët e fundit ka qenë e angazhuar në turneun e Bruno Mars që u mbajt në Australi, shkruan lajmi.net. Ajo ka postuar një fotografi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK