http://kariera.mk

BE paralajmëron masa të reja në rritjen e sigurisë ndaj sulmeve kibernetike

para 11 muajve - Medial

Bashkimi Evropian (BE) bëri të ditur se do të ndërmarrë masa për rritjen e sigurisë kibernetike, duke tërhequr vëmendjen në zmadhimin e vazhdueshëm të kërcënimeve në këtë fushë. Në mbledhjen e Këshillit...

Masat që paralajmëron BE për rritjen e sigurisë kibernetike

para 11 muajve - RTV 21

BE ka marrë vendim për zgjerimin e aftësive kundër kërcënimeve kibernetike Bashkimi Evropian (BE) bëri të ditur se do të ndërmarrë masa për rritjen e sigurisë kibernetike, duke tërhequr vëmendjen në zmadhimin...

BE paralajmëron masa për rritjen e sigurisë kibernetike

para 11 muajve - Telegrafi

Bashkimi Evropian (BE) bëri të ditur se do të ndërmarrë masa për rritjen e sigurisë kibernetike, duke tërhequr vëmendjen në zmadhimin e vazhdueshëm të kërcënimeve në këtë fushë. Në mbledhjen e Këshillit...

BE paralajmëron masa për rritjen e sigurisë kibernetike

para 11 muajve - Shenja

Bashkimi Evropian (BE) bëri të ditur se do të ndërmarrë masa për rritjen e sigurisë kibernetike, duke tërhequr vëmendjen në zmadhimin e vazhdueshëm të kërcënimeve në këtë fushë, transmeton Anadolu Agency...

BE paralajmëron masa për rritjen e sigurisë kibernetike

para 11 muajve - Koha.net

Bashkimi Evropian (BE) bëri të ditur se do të ndërmarrë masa për rritjen e sigurisë kibernetike, duke tërhequr vëmendjen në zmadhimin e vazhdueshëm të kërcënimeve në këtë fushë. Në mbledhjen e Këshillit...

BE paralajmëron masa për rritjen e sigurisë kibernetike

para 11 muajve - Almakos

Bashkimi Evropian (BE) bëri të ditur se do të ndërmarrë masa për rritjen e sigurisë kibernetike, duke tërhequr vëmendjen në zmadhimin e vazhdueshëm të kërcënimeve në këtë fushë. Në mbledhjen e Këshillit...

BE paralajmëron masa të reja në rritjen e sigurisë ndaj sulmeve kibernetike

para 11 muajve - Sovrani

Bashkimi Evropian (BE) bëri të ditur se do të ndërmarrë masa për rritjen e sigurisë kibernetike, duke tërhequr vëmendjen në zmadhimin e vazhdueshëm të kërcënimeve në këtë fushë. Në mbledhjen e Këshillit...

BE paralajmëron masa për rritjen e sigurisë kibernetike

para 11 muajve - Gazeta e re

Bashkimi Evropian (BE) bëri të ditur se do të ndërmarrë masa për rritjen e sigurisë kibernetike, duke tërhequr vëmendjen në zmadhimin e vazhdueshëm të kërcënimeve në këtë fushë. Në mbledhjen e Këshillit...

BE paralajmëron masa për rritjen e sigurisë kibernetike

para 11 muajve - KosovaPress

Në mbledhjen e Këshillit të Jashtëm të BE-së që filloi në Luksemburg u vendos të ndërmerren hapa më të mëdha kundër kërcënimeve kibernetike. Në një deklaratë me shkrim, Këshilli Evropian ka shprehur shqetësime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK