http://kariera.mk

Konfirmohet vazhdimi i mbështetjes së BEZRZH-it për MTI-në

më 4.2018 - Klan Kosova

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Bajram Hasani ka pritur në takim njoftues drejtorin e ri të zyrës së Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, Neil Taylor dhe bashkëpunëtorët e tij. Në takim është...

BERZH konfirmon vazhdimin e mbështetjes për MTI-në

më 4.2018 - Telegrafi

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka pritur në takim njoftues drejtorin e ri të zyrës së Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH, Neil Taylor dhe është biseduar për aktivitetet...

Konfirmohet vazhdimi i mbështetjes së BEZRZH-it për MTI-në

më 4.2018 - GazetaBlic

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Bajram Hasani ka pritur në takim njoftues drejtorin e ri të zyrës së Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, Neil Taylor dhe bashkëpunëtorët e tij. Në takim është...

BERZH-i konfirmoi mbështetjen për Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë

më 4.2018 - RTV 21

Hasani me drejtorin e ri të BERZH-it, konfirmohet vazhdimi i mbështetjes për MTI-në Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani ka pritur në takim njoftues drejtorin e ri të zyrës së Bankës Evropiane...

BERZH-i konfirmon vazhdimin e mbështetjes për MTI-në

më 4.2018 - Koha.net

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Bajram Hasani ka pritur në takim njoftues drejtorin e ri të zyrës së Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, Neil Taylor dhe bashkëpunëtorët e tij. Në takim është...

Hasani me drejtorin e ri të BERZH-it, konfirmohet vazhdimi i mbështetjes për MTI-në

më 4.2018 - Gazeta e re

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Bajram Hasani ka pritur në takim njoftues drejtorin e ri të zyrës së Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, Neil Taylor dhe bashkëpunëtorët e tij. Në takim është...

Ministri Hasani priti në takim drejtorin e ri të BERZH-it, konfirmohet vazhdimi i mbështetjes për MTI-në

më 4.2018 - Gazeta Monitor

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Bajram Hasani ka pritur në takim njoftues drejtorin e ri të zyrës së Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, Neil Taylor dhe bashkëpunëtorët e tij. Në takim siç...

Hasani me drejtorin e ri të BERZH-it, konfirmohet vazhdimi i mbështetjes për MTI-në

më 4.2018 - KosovaPress

Në takim është biseduar për aktivitetet e BERZH-it në Kosovë dhe mundësitë e bashkëpunimit me Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë. Taylor e falënderoi ministrin Hasani për pritjen dhe konfirmoi se Ministria...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK