http://kariera.mk

Shpiket byzylyku i mençur që njofton policinë kur sulmoheni

para 11 muajve - Koha.net

Studentët kanë zhvilluar një teknologji bartëse, e cila synon të parandalojë sulmet seksuale. Jayun Patel ka dizajnuar një byzylyk që alarmon policinë nëse bartësi i saj do të sulmohet papritur. Byzylyku...

Byzylyku që njofton policinë kur jeni në rrezik pa e prekur fare

para 11 muajve - Telegrafi

Studentët kanë zhvilluar një teknologji bartëse, e cila synon të parandalojë sulmet seksuale. Jayun Patel ka dizajnuar një byzylyk që alarmon policinë nëse bartësi i saj do të sulmohet papritur. Byzylyku...

Shpiket byzylyku i mençur që njofton policinë kur sulmoheni

para 11 muajve - Shenja

Studentët kanë zhvilluar një teknologji bartëse, e cila synon të parandalojë sulmet seksuale. Jayun Patel ka dizajnuar një byzylyk që alarmon policinë nëse bartësi i saj do të sulmohet papritur. Byzylyku...

Byzylyku që njofton policinë kur jeni në rrezik pa e prekur fare

para 11 muajve - Almakos

Studentët kanë zhvilluar një teknologji bartëse, e cila synon të parandalojë sulmet seksuale. Jayun Patel ka dizajnuar një byzylyk që alarmon policinë nëse bartësi i saj do të sulmohet papritur. Byzylyku...

Byzylyku që njofton policinë kur jeni në rrezik pa e prekur fare

para 11 muajve - KosovaPress

Jayun Patel ka dizajnuar një byzylyk që alarmon policinë nëse bartësi i saj do të sulmohet papritur, transmeton KosovaPress. Byzylyku i mençur u dërgon autoriteteve koordinatat e vendit ku ndodhet personi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK