http://kariera.mk

VAJZA QË SHOKOI BOTËN, RRËFEN NGJARJEN E “SULMIT KIMIK”

para 11 muajve - TV21

Kjo është historia e Masa-s, e cila mbijetoi sulmin e dyshuar kimik në Siri, me fjalët e saj Duke folur të dielën së bashku me nënën e saj, ajo përshkroi se si ajo dhe familja e saj po fshiheshin në një...

Rrëfimi i 7-vjeçares siriane për sulmin e Assadit: Në vend se të thithnim ajër, ne thithnim erë gjaku

para 11 muajve - Aktuale

Një siriane 7-vjeçare ka rrëfyer në media përvojën e saj gjatë përpjekjeve për shpëtim kur është hedhur helmi kimik mbi civilët sirianë. Sirianja Masa, ka treguar se si është fshehur në një bodrum duke...

Vajza që shokoi botën, rrëfen ngjarjen e “sulmit kimik”

para 11 muajve - RTV 21

Kjo është historia e Masa-s, e cila mbijetoi sulmin e dyshuar kimik në Siri, me fjalët e saj Duke folur të dielën së bashku me nënën e saj, ajo përshkroi se si ajo dhe familja e saj po fshiheshin në një...

Rrëfimi i 7-vjeçares siriane për sulmin e Assadit: Në vend se të thithnim ajër, ne thithnim erë gjaku

para 11 muajve - Tetova Sot

Një siriane 7-vjeçare ka rrëfyer në media përvojën e saj gjatë përpjekjeve për shpëtim kur është hedhur helmi kimik mbi civilët sirianë. Sirianja Masa, ka treguar se si është fshehur në një bodrum duke...

Rrëfimi rrëqethës i sirianes 7-vjeçare e cila përjetoi sulmin kimik: “Në vend se të thithnim ajër, shijonim aromën e gjakut”

para 11 muajve - Telegrafi

Një vajzë shtatë vjeçare ka treguar për tmerrin që e ka përjetuar, gjatë sulmeve kimike të kryera nga Bashar al-Assad ndaj civilëve në Douma. Kjo vajzë e pafat ka treguar se si ishte fshehur në bodrum...

Rrëfimi i 7-vjeçares siriane për sulmin e Assadit: Në vend se të thithnim ajër, ne thithnim erë gjaku

para 11 muajve - Periskopi

Një siriane 7-vjeçare ka rrëfyer në media përvojën e saj gjatë përpjekjeve për shpëtim kur është hedhur helmi kimik mbi civilët sirianë. Sirianja Masa, ka treguar se si është fshehur në një bodrum duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK