http://kariera.mk

Leku rrëzon të gjitha monedhat kryesore të shportës, dollari tjetër rekord rënie

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Monedha vendase është forcuar sot përkundrejt të gjitha monedhave kryesore të shportës. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro këmbehet sot në tregun vendas me 129.15 lekë, rreth...

Surprizon leku, rrëzon të gjitha monedhat

para 11 muajve - Gazeta Tema

Monedha vendase është forcuar sot përkundrejt të gjitha monedhave kryesore të shportës. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro këmbehet sot në tregun vendas me 129.15 lekë, rreth 0.19 pikë...

Leku rrëzon të gjitha monedhat, dollari tjetër rekord

para 11 muajve - Koha.net

Monedha vendase është forcuar sot përkundrejt të gjitha monedhave kryesore të shportës. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro këmbehet sot në tregun vendas me 129.15 lekë, rreth 0.19 pikë...

Leku rrëzon të gjitha monedhat, dollari tjetër rekord

para 11 muajve - Mapo

Monedha vendase është forcuar sot përkundrejt të gjitha monedhave kryesore të shportës. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro këmbehet sot në tregun vendas me 129.15 lekë, rreth 0.19 pikë...

Leku rrëzon të gjitha monedhat, dollari thyen tjetër rekord. Ja ç’ka ndodhur

para 11 muajve - Medial

Monedha vendase është forcuar sot përkundrejt të gjitha monedhave kryesore të shportës. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro këmbehet sot në tregun vendas me 129.15 lekë, rreth 0.19 pikë...

Super leku rrëzon euron dhe dollarin: Çfarë po ndodh në treg?!

para 11 muajve - Albeu

Monedha vendase është forcuar sot përkundrejt të gjitha monedhave kryesore të shportës. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro këmbehet sot në tregun vendas me 129.15 lekë, rreth 0.19 pikë...

Leku vijon forcimin përballë euros dhe dollarit

para 11 muajve - Java News

Monedha vendase është forcuar sot përkundrejt të gjitha monedhave kryesore të shportës. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro këmbehet sot në tregun vendas me 129.15 lekë, rreth 0.19 pikë...

Dollari u forcua, frangu zviceran, me rënien më të madhe

para 12 muajve - Republika

Dollari u forcua në 89.81 pikë ndaj shportës së monedhave me një minimum prej dy javësh me 89.31 pikë të mërkurën, një rritje prej 0.3 për qind krahasuar me ditën e mëparshme. Frangu zviceran dhe krona...

Sërish ‘bie’ euroja karshi lekut

para 12 muajve - Koha.net

Tiranë, 13 prill - Në tregun e këmbimit valutor, Leku ka vijuar të forcojë pozitat përkundrejt të gjitha monedha këtë fundjavë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro ka shënuar nivelin më të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK