http://kariera.mk

Richard Gere sërish në altar: Alejandra 33 vjeç më e re

para 11 muajve - Ina

Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj. Mediat spanjolle kanë zbuluar se ceremonia do të zhvillohet në Uashington dhe...

Richard Gere drejt altarit me Alejandra Silva

para 11 muajve - Koha.net

Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj. Mediat spanjolle kanë zbuluar se ceremonia do të zhvillohet në Uashington dhe...

Richard Gere drejt altarit, do të martohet me të dashurën 33 vite më të re

para 11 muajve - BalkanWeb

Ylli i Hollywood Richard Gere po planifikon të martohet me të dashurën e tij spanjolle Alejandra Silva muajin e ardhshëm. Aktori i famshëm i ‘Pretty Woman është në një lidhje me 35-vjeçaren prej 3 vitesh....

Richard Gere martohet për herë të tretë, Alejandra 33 vjet më e re

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Pas tre vjetësh së bashku, dashuria mes Richard Gere (68 vjeç) dhe Alejandra Silva (35 vjeçe), do të zyrtarizohet me dasmë, e parashikuar në 5 maj, e treta për aktorin e famshëm amerikan të Hollivudit....

Richard Gere, martese me modelen 30 vite më të re

para 11 muajve - Tetova Sot

Pas tre viteve bashkë, tashmë dashuria mes Richard Gere 68-vjeç dhe Alejandra Silva 35-vjeç do të kurorëzohetnë një dasëm e cila është e treat për aktorin. Sipas gazetës Spanjolle “ABC” çifti ka caktuar...

Richard Gere sërish në altar: Alejandra 33 vjeç më e re

para 11 muajve - Mapo

Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj. Mediat spanjolle kanë zbuluar se ceremonia do të zhvillohet në Uashington dhe...

Aktori i njohur dasëm për herë të tretë, martohet me të dashurën 33 vite më të re

para 11 muajve - Blitz

Pas tre viteve bashkë, tashmë dashuria mes Richard Gere 68-vjeç dhe Alejandra Silva 35-vjeç do të kurorëzohetnë një dasëm e cila është e treat për aktorin. Sipas gazetës Spanjolle “ABC” çifti ka caktuar...

Richard Gere sërish në altar: Alejandra 33 vjeç më e re

para 11 muajve - Infokusi

Ndërsa kanë kaluar 3 vjet së bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanë vendosur të martohen dhe data zyrtare është 5 maj. Mediat spanjolle kanë zbuluar se ceremonia do të zhvillohet në Uashington dhe...

Richard Gere sërish në altar: Alejandra 33 vjeç më e re

para 11 muajve - KosovaPress

Mediat spanjolle kanë zbuluar se ceremonia do të zhvillohet në Uashington dhe kjo është hera e tretë që aktori Hollivudian shkon në altar. Ylli i “Pretty Woman” dhe “American Gigolo”, tanimë 68 vjeçar...

Richard Gere drejt altarit, do të martohet me të dashurën 33 vite më të re

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Ylli i Hollywood Richard Gere po planifikon të martohet me të dashurën e tij spanjolle Alejandra Silva muajin e ardhshëm. Aktori i famshëm i ‘Pretty Woman është në një lidhje me 35-vjeçaren prej 3 vitesh....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK