http://kariera.mk

Pse ofshajnë femrat gjatë seksit?

para 11 muajve - Ina

Kjo pyetje më në fund ka marrë një përgjigje të qartë. Gjysma e femrave kanë pranuar se ofshajnë në shtrat në mënyrë që partneri i tyre të kryejë aktin para kohe, ndërsa shumica ka zbuluar se këtë e bëjnë...

Pse ofshajnë femrat gjatë seksit?

para 11 muajve - Periskopi

Kjo pyetje më në fund ka marrë një përgjigje të qartë. Gjysma e femrave kanë pranuar se ofshajnë në shtrat në mënyrë që partneri i tyre të kryejë aktin para kohe, ndërsa shumica ka zbuluar se këtë e bëjnë...

Pse ofshajnë femrat gjatë seksit?

para 11 muajve - KosovaPress

Gjysma e femrave kanë pranuar se ofshajnë në shtrat në mënyrë që partneri i tyre të kryejë aktin para kohe, ndërsa shumica ka zbuluar se këtë e bëjnë pasi ndihen më mirë. Performanca seksuale dhe vokalizimi...

Dy gjërat që bëjnë ndryshimin e madh në seks

para 11 muajve - KosovaPress

Shumica e tyre, mbi 80%, konfirmuan, pavarësisht nga orientimi i tyre seksual, se dy faktorë kyç për seks të mirë janë një partner i kujdesshëm dhe entuziast, transmeton KosovaPress. Natyrisht, arritja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK