http://kariera.mk

Është shtatzënë, po ja fotoja e fundit e Adelina Tahirit

para 11 muajve - Politiko

Muajt e fundit ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë. Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël, por nuk po i kursen aspak imazhet në rrjete sociale. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar...

Është shtatzënë, po ja fotoja e fundit e Adelina Tahirit

para 11 muajve - Mapo

Muajt e fundit ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë. Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël, por nuk po i kursen aspak imazhet në rrjete sociale. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar...

Adelina Tahiri publikon foto pa make up, befason me pamjen

para 11 muajve - NOA

Këngëtarja Adelina Tahiri ndodhet në mesin e shtatzënisë, ndërsa pritet të bëhet nënë e një djali. Por ditën e sotme ajo ka befasuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke publikuar një foto pa make...

Adelina Tahiri përsëri shfaqet pa grim

para 11 muajve - RTV 21

Adelina duket e freskët Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri kohëve të fundit ka qenë një nga emrat më të përfolur në mediat rozë, shkruan rtv21.tv Adelina e cila është në pritje të fëmijës së parë,...

Ujë e sapun: Adelina Tahiri në momente relaksi në pizhame e pa grim

para 11 muajve - Prive

Këto janë ditët më të bukura të jetës së saj ndoshta, për shkak se po pret t’i vijë në jetë fëmija i parë. Këngëtarja Adelina Tahiri që u martua befas gjatë vitit të kaluar, duke kurorëzuar dashurinë me...

Është shtatzënë por ja si pozoi Adelina në imazhin e fundit

para 11 muajve - Lajmi.net

Muajt e fundit ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë. Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël, por nuk po i kursen aspak imazhet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram,...

Adelina nuk ia zbuloi fytyrën asnjëherë bashkëshortit, por këtë e bën Bertan Asllani

para 11 muajve - GazetaBlic

Adelina Tahiri ka disa muaj që është martuar me biznesmenin maqedonas, Serjoza Markov, e nga ai moment po përflitet shumë në media. Pak pas martesës, ajo dha lajmin për shtatzëninë e saj, ku shumë shpejt...

Është shtatzënë por ja si pozoi Adelina në imazhin e fundit

para 11 muajve - Infokusi

Muajt e fundit ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë. Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël, por nuk po i kursen aspak imazhet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram,...

Është shtatzënë por ja si pozoi Adelina në imazhin e fundit

para 11 muajve - Sovrani

Muajt e fundit ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë. Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël, por nuk po i kursen aspak imazhet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram,...

Kështu duket Adelina dhe bashkëshorti i saj sportiv (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë një nga çiftet më të komentuar në medi, që kur lidhja e tyre u bë publike. e deri më sot që po presin të bëhen prindër. Këngëtares shqiptare nuk...

Me barkun e rrumbullakosur e gjoksin jashtë, ja si e nis Adelina Tahiri mëngjesin

para 11 muajve - Periskopi

Që kur doli lajmi i shtatzënisë, Adelina Tahiri ka qenë çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave. Dhe këngëtarja nuk i ka kursyer fotot me barkun e rrumbullakosur duke u treguar shumë aktive me postime...

Është shtatzënë por ja si pozoi Adelina në imazhin e fundit

para 11 muajve - Republika

Muajt e fundit ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë. Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël, por nuk po i kursen aspak imazhet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram,...

Këngëtari i nxjerr Adelinës dhe milionerit foton që ata s’do donin të publikohej kurrë

para 11 muajve - Gazeta Express

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media që kur lidhja e tyre u bë publike e deri më sot që po presin të bëhen prindër. Adelina nuk parapëlqen...

Adelina Tahiri e fshehu prej kohësh, këngëtari i publikon foton e bashkëshortit

para 11 muajve - NOA

Këngëtarja Adelina Tahiri po shkon drejt fundit të shtatzënisë, por vazhdimisht e ka fshehur bashkëshortin e saj. Por këngëtari Bertan Asllani, i ka shkuar për vizitë këngëtares duke publikuar një foto...

Adelina Tahiri e mban gjithmonë të fshehtë bashkëshortin, por këngëtari i njohur i publikon foto

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë një nga çiftet më të komentuar në medi, që kur lidhja e tyre u bë publike. e deri më sot që po presin të bëhen prindër. Këngëtares shqiptare...

Këngëtari i nxjerr Adelinës dhe milionerit foton që ata s’do donin të publikohej kurrë

para 11 muajve - Republika

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media që kur lidhja e tyre u bë publike e deri më sot që po presin të bëhen prindër. Adelina nuk parapëlqen...

Këngëtari i nxjerr Adelinës dhe milionerit foton që ata s’do donin të publikohej kurrë

para 11 muajve - Periskopi

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media që kur lidhja e tyre u bë publike e deri më sot që po presin të bëhen prindër. Adelina nuk parapëlqen...

Më në fund: Fotografia e parë e Adelina Tahirit me burrin

para 11 muajve - Prive

Është publikuar për herë të parë një fotografi ku Adelina Tahiri shihet me bashkëshortin e saj. Në fakt, fotoja nuk është ndarë nga këngëtarja, por ishte Bertan Asllani ai i cili në Instastory ndau një...

Bertani publikon një fotografi pranë Adelina Tahirit dhe bashkëshortit të saj

para 12 muajve - RTV 21

Adelina e lumtur pranë bashkëshortit Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri në dhjetor të vitit 2017 është martuar  me avokatin maqedonas, Serjozha Markov. Kjo martesë është komentuar shumë për shkak...

Bertani publikon një fotografi të Adelina Tahirit pranë bashkëshortit

para 12 muajve - RTV 21

Adelina e lumtur pranë bashkëshortit Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri në dhjetor të vitit 2017 është martuar  me avokatin maqedonas, Serjozha Markov. Kjo martesë është komentuar shumë për shkak...

Publikohet foto e parë pas martesës, Adelina Tahiri e lumtur në krahët e burrit milioner

para 12 muajve - Lajmi.net

Lidhja e këngëtares Adelina Tahiri me tashmë burrin e saj shumë vite më të moshuar pati bërë bujë mediatike. Mirëpo paavrësisht se është kritikuar për këtë, Adelina ka treguar se është e dashuruar kokë...

Publikohet foto e parë pas martesës, Adelina Tahiri e lumtur në krahët e burrit

para 11 muajve - Sovrani

Lidhja e këngëtares Adelina Tahiri me tashmë burrin e saj shumë vite më të moshuar pati bërë bujë mediatike. Mirëpo paavrësisht se është kritikuar për këtë, Adelina ka treguar se është e dashuruar kokë...

Darkë romantike e Adelina Tahirit me bashkëshortin

para 12 muajve - Tetova Sot

Është komentuar shumë në shtypin rozë muajt e fundi Adelina Tahiri menjëherë pas martesës me milionerin maqedonas kishte bërë të ditur lajmin se është në pritje të ëmbël. Pas blerjeve të para që ka bërë...

Darkë romantike e Adelina Tahirit me bashkëshortin

para 12 muajve - Republika

Është komentuar shumë në shtypin rozë muajt e fundi Adelina Tahiri menjëherë pas martesës me milionerin maqedonas kishte bërë të ditur lajmin se është në pritje të ëmbël. Pas blerjeve të para që ka bërë...

Darkë romantike e Adelina Tahirit me bashkëshortin

para 12 muajve - Bota Press

Është komentuar shumë në shtypin rozë muajt e fundi. Adelina Tahiri menjëherë pas martesës me milionerin maqedonas kishte bërë të ditur lajmin se është në pritje të ëmbël. Pas blerjeve të para që ka bërë...

Adelina Tahiri momente romantike me bashkëshortin

para 12 muajve - Periskopi

Është komentuar shumë në shtypin rozë muajt e fundi Adelina Tahiri menjëherë pas martesës me milionerin maqedonas kishte bërë të ditur lajmin se është në pritje të ëmbël, shkruan lajmi.net. Pas blerjeve...

Darkë romantike e Adelina Tahirit me bashkëshortin

para 12 muajve - Lajmi.net

Është komentuar shumë në shtypin rozë muajt e fundi Adelina Tahiri menjëherë pas martesës me milionerin maqedonas kishte bërë të ditur lajmin se është në pritje të ëmbël, shkruan lajmi.net. Pas blerjeve...

Burri 50 vjeçar i Adelinës shfaqet romantik, ja çfarë darke i shtron!

para 12 muajve - Sovrani

Adelina Tahiri menjëherë pas martesës me milionerin maqedonas kishte bërë të ditur lajmin se është në pritje të ëmbël. Pas blerjeve të para që ka bërë për beben, këngëtarja ka udhëtuar në Miami bashkë...

Adelina publikon një foto të ëmbël të personit të dashur

para 12 muajve - RTV 21

Adelina mjaft aktive Kohëve të fundit, këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është ndër emrat më të komentuar të showbizit shqiptar. Edhe pse shtatzënë, këngëtarja nuk po e shijon aspak në privatësi...

Burri 50 vjeçar i Adelinës është shumë romantik, ja si ia ka bërë dhomën

para 12 muajve - Sovrani

Tashmë është kuptuar së Adelina Tahiri është shtatzënë, shkruan ORAvip. Pak kohë më parë ajo u martua me një burrë më të moshuar se ajo, e që pati reagime të ndryshme. Por, këto gjëra nuk po e ndalin Adelinën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK