http://kariera.mk

Kur vjedhja nuk shkon sipas planit

para 11 muajve - Telegrafi

Jo më kot thonë se jo të gjithë janë të destinuar për të kryer një punë të caktuar, dhe këtë gjë më së miri e shpjegon videoja e publikuar më poshtë. Aty shfaqet një burrë i maskuar nga koka në këmbë,...

Kur vjedhja nuk shkon sipas planit

para 11 muajve - GazetaBlic

Jo më kot thonë se jo të gjithë janë të destinuar për të kryer një punë të caktuar, dhe këtë gjë më së miri e shpjegon videoja e publikuar më poshtë. Aty shfaqet një burrë i maskuar nga koka në këmbë,...

Një hajdut idiot!

para 11 muajve - Zhurnal

Ashtu si në çdo fushë të jetës, njerëzit ndahen në disa grupe përsa i përket profesionalizimit në kryerjen e detyrave që u ngarkohen. E kësaj ndarjeje nuk mund t’u shpëtojë as “profesioni i skifterit”....

Një hajdut idiot!

para 11 muajve - Infokusi

Ashtu si në çdo fushë të jetës, njerëzit ndahen në disa grupe përsa i përket profesionalizimit në kryerjen e detyrave që u ngarkohen. E kësaj ndarjeje nuk mund t’u shpëtojë as “profesioni i skifterit”....

Një hajdut idiot!

para 11 muajve - Aktuale

Ashtu si në çdo fushë të jetës, njerëzit ndahen në disa grupe përsa i përket profesionalizimit në kryerjen e detyrave që u ngarkohen. E kësaj ndarjeje nuk mund t’u shpëtojë as “profesioni i skifterit”....

Punë ka, por s’ka profesionistë. Hajduti idiot kthehet në personazh

para 11 muajve - Mapo

Në mënyrë të thjeshtëzuar hajdutët mund të ndahen në të rëndomtë dhe elitarë, por mund të ketë edhe krejtësisht qesharakë, si rasti i mëposhtëm. Kamerat e sigurisë të një strehë për qentë në Shtetet e...

Kjo video tregon kuptimin e një hajduti budalla

para 11 muajve - Periskopi

Ashtu si në çdo fushë të jetës, njerëzit ndahen në disa grupe përsa i përket profesionalizimit në kryerjen e detyrave që u ngarkohen. E kësaj ndarjeje nuk mund t’u shpëtojë as “profesioni i skifterit”....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK