http://kariera.mk

Sërish ndryshon çmimi i naftës

para 11 muajve - GazetaBlic

Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendor që pas mesnate të shtrenjtohen çmimet e derivateve të naftës. Çmimet e benzinave shtrenjtohen për gjysmë denari, ndërsa dizeli dhe vaji ekstra I lehtë për...

Ndryshojnë çmimet e derivateve të naftës

para 11 muajve - Albeu

Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendor që pas mesnate të shtrenjtohen çmimet e derivateve të naftës. Çmimet e benzinave shtrenjtohen për gjysmë denari, ndërsa dizeli dhe vaji ekstra I lehtë për...

Ndryshojnë çmimet e derivateve të naftës

para 11 muajve - Albeu

Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendor që pas mesnate të shtrenjtohen çmimet e derivateve të naftës. Çmimet e benzinave shtrenjtohen për gjysmë denari, ndërsa dizeli dhe vaji ekstra I lehtë për...

Maqedoni, pritet shtrenjtimi i naftës dhe benzinës

para 11 muajve - Portalb

Çmimet me pakicë të derivateve të naftës nga mesnata do të shtrenjtohen për gjysmë, respektivisht një denarë. Benzina shtrenjtohet për gjysmë denari derisa nafta për një denarë. Sipas vendimit të Komisionit...

Ndryshojnë çmimet e derivateve të naftës

para 11 muajve - Gazeta Express

Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendor që pas mesnate të shtrenjtohen çmimet e derivateve të naftës. Çmimet e benzinave shtrenjtohen për gjysmë denari, ndërsa dizeli dhe vaji ekstra I lehtë për...

Rritet çmimi i benzinës për gjysmë, ndërsa dizeli për një denarë

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 16 prill – Çmimi i benzinës me pakicë prej sonte në mesnatë do të rritet për 0.50 denarë, ndërsa çmimi i dizelit dhe vajit ekstra të lehtë për 1 denarë. Sipas vendimit të Komisioni Rregullator për...

Rritet çmimi i derivateve

para 11 muajve - Medial

Çmimi i benzinës me pakicë prej sonte në mesnatë do të rritet për 0.50 denarë, ndërsa çmimi i dizelit dhe vajit ekstra të lehtë për 1 denarë. Sipas vendimit të Komisioni Rregullator për Energjetikë, çmimi...

Rritet çmimi i benzinës për gjysmë, ndërsa dizeli për një denarë

para 11 muajve - MRT

Çmimet me pakicë të derivateve të naftës në Maqedoni do të rriten nga mesnata e ditës së sotme.... Eurosuper BS-95 do të kushtojë 68 denarë për litër, kurse Eurosuper BS-98 do të kushtojë 69,50 denarë...

Benzina shtrenjtohet për gjysmë, dizeli për një denarë

para 11 muajve - Alsat-M

Çmimet me pakicë të derivateve të naftës nga mesnata do të shtrenjtohen për gjysmë, respektivisht një denarë. Benzina shtrenjtohet për gjysmë denari derisa nafta për një denarë. Sipas vendimit të Komisionit...

Sërish shtrenjtohen derivatet e naftës në Maqedoni, ja sa do jenë nga mesnata

para 11 muajve - Ina

Çmimet me pakicë të derivateve të naftës në Maqedoni do të rriten nga mesnata e ditës së sotme. Kështu, Eurosuper BS-95 do të kushtojë 68 denarë për litër, kurse Eurosuper BS-98 do të kushtojë 96,50 denarë...

Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës

para 11 muajve - Shenja

Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendor që pas mesnate të shtrenjtohen çmimet e derivateve të naftës. Çmimet e benzinave shtrenjtohen për gjysmë denari, ndërsa dizeli dhe vaji ekstra I lehtë për...

Ndryshojnë çmimet e derivateve të naftës

para 11 muajve - Fakti Ditor

Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendor që pas mesnate të shtrenjtohen çmimet e derivateve të naftës. Çmimet e benzinave shtrenjtohen për gjysmë denari, ndërsa dizeli dhe vaji ekstra I lehtë për...

Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni

para 11 muajve - Aktuale

Çmimet me pakicë të derivateve të naftës në Maqedoni do të rriten nga mesnata e ditës së sotme. Kështu, Eurosuper BS-95 do të kushtojë 68 denarë për litër, kurse Eurosuper BS-98 do të kushtojë 96,50 denarë...

Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni

para 11 muajve - Telegrafi

Çmimet me pakicë të derivateve të naftës në Maqedoni do të rriten nga mesnata e ditës së sotme. Kështu, Eurosuper BS-95 do të kushtojë 68 denarë për litër, kurse Eurosuper BS-98 do të kushtojë 96,50 denarë...

Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni

para 11 muajve - Almakos

Çmimet me pakicë të derivateve të naftës në Maqedoni do të rriten nga mesnata e ditës së sotme. Kështu, Eurosuper BS-95 do të kushtojë 68 denarë për litër, kurse Eurosuper BS-98 do të kushtojë 69,50 denarë...

Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni

para 11 muajve - Tetova Sot

Çmimet me pakicë të derivateve të naftës në Maqedoni do të rriten nga mesnata e ditës së sotme. Kështu, Eurosuper BS-95 do të kushtojë 68 denarë për litër, kurse Eurosuper BS-98 do të kushtojë 96,50 denarë...

Shtrenjtohet benzina dhe dizeli

para 11 muajve - Nezavisen

Prej sonte në mesnatë benzina do të rritet për 0.50 denarë, ndërsa çmimi i dizelit dhe vajit ekstra të lehtë për 1 denarë. Sipas vendimit të Komisioni Rregullator për Energjetikë, çmimi i ri i Eurosuper...

Rritet çmimi i benzinës dhe dizelit

para 11 muajve - Republika

Çmimi i benzinës me pakicë prej sonte në mesnatë do të rritet për 0.50 denarë, ndërsa çmimi i dizelit dhe vajit ekstra të lehtë për 1 denarë. Sipas vendimit të Komisioni Rregullator për Energjetikë, çmimi i...

Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni

para 11 muajve - Fol

Çmimet me pakicë të derivateve të naftës në Maqedoni do të rriten nga mesnata e ditës së sotme. Kështu, Eurosuper BS-95 do të kushtojë 68 denarë për litër, kurse Eurosuper BS-98 do të kushtojë 69,50 denarë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK