http://kariera.mk

Borxhi i pashlyer, dy vëllezërit marrin peng e dhunojnë durrsakun, shpallen në kërkim

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim dy vëllezër, pasi akuzohen se kanë marrë peng dhe kanë dhunuar një 33-vjeçar nga Durrësi. Burime zyrtare bënë me dije se shkak i ngjarjes është bërë një...

Borxhi i pashlyer, dy vëllezërit marrin peng e dhunojnë durrsakun, shpallen në kërkim

para 11 muajve - Medial

TIRANE- Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim dy vëllezër, pasi akuzohen se kanë marrë peng dhe kanë dhunuar një 33-vjeçar nga Durrësi. Burime zyrtare bënë me dije se shkak i ngjarjes është bërë një...

Rrëmbyen dhe dhunuan 33 vjeçarin, në pranga dy vëllezërit

para 11 muajve - Albeu

Dy vëllezër dhe një shok i tyre, janë vënë në pranga nga policia në Durrës dtën e sotme. Kjo pas ata akuzohen se kanë rrëmbyer për disa orë në një makinë dhe e kanë dhunuar një 33-vjeçar për një borxh...

Merret peng dhe dhunohet nga dy vëllezër një 33 vjeçar durrsak

para 11 muajve - Sot News

Dy vëllezër janë shpallur në kërkim nga policia dhe shoku i tyre është arrestuar sot në Durrës.Mësohet se vëllezërit kanë marrë peng disa orë në një makinë dhe e kanë dhunuar një 33-vjeçar për një borxh...

Dy vëllezër rrëmbejnë dhe dhunojnë durrsakun, shkak borxhi i pashlyer

para 11 muajve - Java News

Një person në Durrës është marrë me forcë në makinë, ku dhe e kanë dhunuar. Gjithçka ka ndodhur në orët e vona të së dielës, ku mësohet se akti i rëndë ka ardhur për shkak të një borxhi të pashlyer nga...

Një person në Durrës merret në makinë me dhunë, çfarë u zbulua për ngjarjen

para 11 muajve - NOA

Një person në Durrës është marrë me forcë në makinë, ku dhe e kanë dhunuar. Gjithçka ka ndodhur në orët e vona të së dielës, ku mësohet se akti i rëndë ka ardhur për shkak të një borxhi të pashlyer nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK