http://kariera.mk

Flet avokati i Adriatik Llallës: Nëse ka hetim ndaj tij, është antiligjor

para 8 muajve - Klan

Ambasadori amerikan, Donald Lu, thotë se ndaj ish-Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla ka një hetim penal. Por nëse është kështu, avokati i ish-kreut të Prokurorisë thotë se ai është antiligjor....

VIDEO/ Tërhiqet PD, Basha deklaron se mbështet hapjen e negociatave me BE!

para 8 muajve - Java News

Zhvillimet dramatike ne 2 javet e fundit ne vend me dhunen me mbeshtetje politike te opozites ne ‘Rrugen e Kombit’, me arsyetimin e takses, si dhe skenat e dhunshme ne Kuvend nga ana e deputeteve te PD-...

“Donald Lu engjëlli mbrojtës i vendit tim, demokratët po bien në grackë” reagimi i ish- deputetes

para 8 muajve - Gazeta Express

Ish- deputetja e Partisë Demokratike, Albina Deda reagon në lidhje me përplasjet e fundit mes ish- kryeprokurorit Adriatik Llalla dhe ambasadorit amerikan në Tiranë, Donald Trump. Ajo shkruan se sulmet...

“Arrestimi i kuksianëve, krim shtetëror”

para 8 muajve - Vizion Plus

Lideri opozitës Lulzim Basha ka deklaruar se arrestimi i protestuesve te Kukësit ne mes te natës është nje krim shtetëror. Ne nje postim ne rrjetet sociale, Basha ka theksuar se pamjet e publikuara dëshmojnë...

Adriatik Llalla “arratiset” jashtë vendit, avokati Hazizaj: E përfaqësoj unë, s’ka procedim penal

para 8 muajve - BalkanWeb

Nga: Klodiana LALA TIRANE- Në kulmin e përplasjeve me ambasadorin amerikan Donald Lu, ish-kryeprokurori Adriatik Llalla zgjedh të bëjë një udhëtim jashtë vendit. Në ditët kur zhurma rreth emrit të tij,...

Adriatik Llalla “arratiset” jashtë vendit, avokati Hazizaj: E përfaqësoj unë

para 8 muajve - Mapo

Nga Klodiana Lala , News24 Në kulmin e përplasjeve me ambasadorin amerikan Donald Lu, ish-kryeprokurori Adriatik Llalla zgjedh të bëjë një udhëtim jashtë vendit. Në ditët kur zhurma rreth emrit të tij,...

Ish deputetja e PD-së i “gozhdon” selinë blu: Sulmi ndaj ambasadorit Lu dirigjohet nga një dorë e zezë, e tronditur nga personalitetet e partisë

para 8 muajve - Gazeta Tema

Ish-deputetja Albina Deda ka folur e tronditur lidhur me sulmin që është ndërmarrë nga opozita në adresë të ambasadorit Amerikan Donald Lu. Demokratja tregon se nuk mund të kuptojë personalitetet e PD-së...

"Adriatik Llalla nuk arrestohet! Harrojeni!"

para 8 muajve - Albeu

Avokati i Adriatik Llallës, Sokol Hazizaj, thotë se ndaj këtij të fundit nuk ka nisur asnjë procedim penal . “Mbi ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla nuk ka asnjë procedim penal të regjistruar në asnjë...

Ish-deputetja demokrate akuzon kolegët e PD: Jam e tronditur nga sulmi ndaj Donald Lu

para 8 muajve - Mapo

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albina Deda përmes një postimi në Facebook shkruan se kolegët e saj demokratë po bien në kurth, përsa i përket akuzave ndaj ambasadorit të SHBA në vendin tonë, Donald...

Avokati i Llallës: Nuk di gjë për hetimin

para 8 muajve - Vizion Plus

Në një kohë që Prokuroria e Durrësit ka nisur zyrtarisht  hetimet kundrejt ish-prokurorit të përgjithshëm  Adriatik Llalla, avokati i tij Sokol Hazizaj, thotë se ai si mbrojtës ligjor nuk është informuar...

Avokati i Adriatik Llallës, zbulon pse ish-kryeprokurori s’mund të arrestohet

para 8 muajve - NOA

Avokati i ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Sokol Hazizaj, thotë se klienti i tij nuk mund të arrestohet. “Mbi ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla nuk ka asnjë procedim penal të regjistruar në asnjë nga...

Adriatik Llalla ikën nga Shqipëria në mes të hetimeve

para 8 muajve - Java News

Avokati i Adriatik Llallës, Sokol Hazizaj, thotë se ndaj këtij të fundit nuk ka nisur asnjë procedim penal. “ Mbi ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla nuk ka asnjë procedim penal të regjistruar në asnjë...

Thellohet përplasja mes Donald Lu dhe Adriatik Llallës

para 8 muajve - Lajmi.net

Pas deklaratave të Ambasadorit Donald Lu i cili e akuzoi “të korruptuar dhe që rrezikon burgun” vjen reagimi nga ish-kryeprokurori Adriatik Lalla. Në një letër publike ai ka hedhur poshtë akuzat duke i...

Sulmet ndaj Donald Lu, ish-deputetja e PD: Vijnë nga një dorë e zezë e opozitës!

para 8 muajve - Java News

Ish-deputetja demokrate, Albina Deda ka leshuar sot akuza te forte ne adrese te te djathteve per nje sulm sipas saj “te sinkronizuar e dirigjuar nga nje dore e zeze qe i behet ambasadorit amerikan ne Tirane”....

Adriatik Llalla ikën nga Shqipëria në mes të hetimeve

para 8 muajve - 24 ore

Në një kohë kur për ish kryeprokurorin Adriatik Llalla në media çdo ditë e më shumë flitet për hetim dhe arrestimin e tij, nga Gjermania ku ndodhet prej disa kohësh Adriatik Llalla ka zgjedhur të përballet...

Avokati i Adriatik Llallës: Mbi ish-kryeprokurorin nuk ka asnjë procedim penal në asnjë prokurori

para 8 muajve - GazetaBlic

Në një kohë që prokuroria e Durrësit ka nisur një hetimet kundrejt Adriatik Llallës, avokati i tij, Sokol Hazizaj, thotë se ndaj këtij të fundit nuk ka nisur asnjë procedim penal. “Mbi ish-kryeprokurorin...

Avokati i Adriatik Llallës: Mbi ish-kryeprokurorin nuk ka asnjë procedim penal në asnjë prokurori

para 8 muajve - Klan Kosova

Në një kohë që prokuroria e Durrësit ka nisur një hetimet kundrejt Adriatik Llallës, avokati i tij, Sokol Hazizaj, thotë se ndaj këtij të fundit nuk ka nisur asnjë procedim penal. “Mbi ish-kryeprokurorin...

Avokati i Llallës: Nuk ka asnjë procedim penal ndaj tij

para 8 muajve - Mapo

Avokati i Adriatik Llallës, Sokol Hazizaj, thotë se ndaj këtij të fundit nuk ka nisur asnjë procedim penal. “Mbi ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla nuk ka asnjë procedim penal të regjistruar në asnjë nga...

Avokati i Adriatik Llallës: S’ka si të arrestohet, ndaj tij nuk ka nisur asnjë procedim penal

para 8 muajve - Gazeta Tema

Avokati i Adriatik Llallës, Sokol Hazizaj, thotë se ndaj këtij të fundit nuk ka nisur asnjë procedim penal. “Mbi ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla nuk ka asnjë procedim penal të regjistruar në asnjë nga...

Llalla pritet të arrestohet, habit avokati i tij

para 8 muajve - Gazeta Express

“Mbi ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla nuk ka asnjë procedim penal të regjistruar në asnjë nga Prokuroritë e Republikës”. Këtë e ka bërë të ditur për tesheshi.com vetë avokati i Llallës, Sokol Hazizaj....

Reagon avokati i Llallës: Nuk ka asnjë procedim penal ndaj tij!

para 8 muajve - Java News

Avokati i Adriatik Llallës, Sokol Hazizaj, thotë se ndaj këtij të fundit nuk ka nisur asnjë procedim penal. “Mbi ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla nuk ka asnjë procedim penal të regjistruar në asnjë nga...

Llalla, reforma Soros në Drejtësi dhe Donald Lu

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

* Fatmir Hoxha – kryetar i PDM – e re Në tetorin e vjetshëm, në një takim “me shoqërinë civile”, në kulm të debateve për përfshirjen e ish Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri në një grup mafioz trafiku...

Llalla, reforma Soros në Drejtësi dhe Donald Lu

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Fatmir Hoxha – kryetar i PDM – e re Në tetorin e vjetshëm, në një takim “me shoqërinë civile”, në kulm të debateve për përfshirjen e ish Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri në një grup mafioz trafiku...

Pritet arrestimi i Llallës, befason avokati i tij

para 8 muajve - Sovrani

“Mbi ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla nuk ka asnjë procedim penal të regjistruar në asnjë nga Prokuroritë e Republikës”. Këtë e ka bërë të ditur për tesheshi.com vetë avokati i Llallës, Sokol Hazizaj....

Llalla nën hetim? Vjen përgjigja e parë zyrtare…

para 8 muajve - Te Sheshi

“Mbi ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla nuk ka asnjë procedim penal të regjistruar në asnjë nga Prokuroritë e Republikës”. Këtë e ka bërë të ditur për tesheshi.com vetë avokati i Llallës, Sokol Hazizaj....

Një përpjekje për të shenjtëruar korrupsionin

para 8 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Shumica e portaleve pro opozitës kanë 24 orë që paralajmërojnë arrestimin e mundshëm të ish kryeprokurorit Adriartik Llalla, duke u bazuar tek shpikja, që ambasadori I SHBA, ja ka kërkuar këtë...

Një përpjekje për të shenjtëruar korrupsionin!

para 8 muajve - Java News

Nga Mero Baze Shumica e portaleve pro opozitës kanë 24 orë që paralajmërojnë arrestimin e mundshëm të ish Kryeprokurorit Adriatik Llalla, duke u bazuar tek shpikja, që ambasadori i SHBA, ja ka kërkuar...

Adriatik Llalla në prag arrestimi?

para 8 muajve - Mapo

Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla është ne prag te arrestimit. Burime nga organi i akuzës  nuk e mohuan faktin se ne ngarkim te Llallës pritet qe shume shpejt te dorëzohet urdhër-arresti, banuar...

Adriatik Llalla në prag arrestimi?

para 8 muajve - Fakti Ditor

Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla është në prag të arrestimit. Burime nga organi i akuzës për Vizion Plus nuk e mohuan faktin se në ngarkim të Llallës pritet që shumë shpejt te dorëzohet urdhër-arresti,...

Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla drejt arrestimit?!

para 8 muajve - Almakos

Ish-Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla është ne prag te arrestimit. Burime nga organi i akuzës për Vizion Plus nuk e mohuan faktin se ne ngarkim te Llallës pritet qe shume shpejt te dorëzohet urdhër-arresti,...

Adriatik Llalla drejt arrestimit?!

para 8 muajve - Gazeta Express

Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla është ne prag te arrestimit. Burime nga organi i akuzës për Vizion Plus nuk e mohuan faktin se ne ngarkim te Llallës pritet qe shume shpejt te dorëzohet urdhër-arresti,...

Adriatik Llalla në prag arrestimi?

para 8 muajve - Gazeta Tema

Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla është në prag të arrestimit. Burime nga organi i akuzës për Vizion Plus nuk e mohuan faktin se në ngarkim të Llallës pritet që shumë shpejt te dorëzohet urdhër-arresti,...

Adriatik Llalla në prag arrestimi?

para 8 muajve - Vizion Plus

Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla është ne prag te arrestimit. Burime nga organi i akuzës per Vizion Plus nuk e mohuan faktin se ne ngarkim te Llallës pritet qe shume shpejt te dorëzohet urdhër-arresti,...

Adriatik Llalla në prag arrestimi?

para 8 muajve - Tetova Sot

Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla është në prag të arrestimit. Burime nga organi i akuzës për Vizion Plus nuk e mohuan faktin se në ngarkim të Llallës pritet që shumë shpejt te dorëzohet urdhër-arresti,...

A janë këto orët e fundit të Adriatik Llalla para arrestit?

para 8 muajve - Java News

Ditët e mira për kryeprokurorin shqiptar mbaruan. Tashmë me sa duket po fillon zbritja. Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla është në prag të arrestimit. Burime nga organi i akuzës nuk e mohuan...

Ish-Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla është ne prag te arrestimit

para 8 muajve - Sovrani

Ish-Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla është ne prag te arrestimit. Burime nga organi i akuzës për Vizion Plus nuk e mohuan faktin se ne ngarkim te Llallës pritet qe shume shpejt te dorëzohet urdhër-arresti,...

Lobimi rus i PD, “Pastrimi i Parave’ verifikon transfertat, priten informacione nga SHBA

para 8 muajve - Java News

Lobimet e Partisë Demokratike në Shtetet e Bashkuara të Amerikës vijojnë të jenë në vëmendje të Prokurorisë, e cila këtë herë ka kërkuar ndihmë nga Drejtoria e Përgjithshme e Parandalimit të Pastrimit...

Lobimi rus i PD, “Pastrimi i Parave’ verifikon transfertat, pritet informacione nga SHBA

para 8 muajve - Java News

Lobimet e Partisë Demokratike në Shtetet e Bashkuara të Amerikës vijojnë të jenë në vëmendje të Prokurorisë, e cila këtë herë ka kërkuar ndihmë nga Drejtoria e Përgjithshme e Parandalimit të Pastrimit...

Lobimet ruse të PD-së në SHBA, Basha nën hetim

para 8 muajve - Gazeta Tema

Lobimet e Partisë Demokratike në Shtetet e Bashkuara të Amerikës vijojnë të jenë në vëmendje të Prokurorisë, e cila këtë herë ka kërkuar ndihmë nga Drejtoria e Përgjithshme e Parandalimit të Pastrimit...

Adriatik Llalla nën hetim për 4 vepra penale, dosja kalon tek Krimet e Rënda

para 8 muajve - Java News

Prokurorët e Krimeve të Rënda do të hetojnë ish-shefn e tyre, kryeprokurorin Adriatik Llalla. Dosja hetimore e tij  është transferuar tashmë në Gjykatën e Krimeve të Rënda, ndërkohë sipas shqiptarja.com...

Thellohen hetimet për lobimet e PD, vihet në lëvizje Drejtoria e Pastrimit të Parave për skanimin e transaksioneve, brenda muajit dokumente nga SHBA

para 8 muajve - Sot News

Lobimet e Partisë Demokratike në Shtetet e Bashkuara të Amerikës vijojnë të jenë në vëmendje të prokurorisë. Në kuadër të hetimeve të nisura për këtë çështje, pak kohë më parë u thirrën për të dëshmuar...

Pritet arrestimi i Llallës, prokurorët drejt mbylljes së dosjes për 4 vepra penale, gjermanët kryqëzojnë ish-kryeprokurorin për akuzat ndaj Donald Lu

para 8 muajve - Sot News

Prokuroria e Durrësit është drejt mbylljes së hetimeve për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla. Më 15 mars nisën hetimet ndaj ish-kreut të akuzës për 4 vepra penale dhe mësohet se dosja po shkon drejt mbylljes....

Mediat citojnë burimet: Urdhër-arresti për Adriatik Llallën?

para 8 muajve - Mapo

Prokuroria e Krimeve të Rënda pritet të lëshojë në dy ditët e ardhshme urdhër arresti për ish-Prokurorin e Përgjithshëm Adriatik Llalla. Një burim i besuar nga prokuroria u shpreh për Exit.al se prokurorët...

Mediat në Shqipëri raportojnë se do të lëshohet urdhër arrest ndaj ish-prokurorit Llalla

para 8 muajve - Lajmi.net

Prokuroria e Krimeve të Rënda pritet të lëshojë në dy ditët e ardhshme urdhër arresti për ish-Prokurorin e Përgjithshëm Adriatik Llalla. Një burim i besuar nga prokuroria u shpreh për Exit.al se prokurorët...

E BUJSHME/ Adriatik Llalla arrestohet pas dy ditësh

para 8 muajve - Albeu

Gjasat janë që nesër ose të hënën, njeriu që e drejtoi organin e akuzës për 5 vjet, ta shohë veten në anën e kundërt të ligjit me kolegët e tij. Shqetësimi i vetëm mbetet dyshimi se Llalla është larguar...

Llalla: Ambasadori Lu po sillet si prokuror dhe si gjykatës në Shqipëri

para 8 muajve - Illyria

Tiranë, 14 prill 2018 – Ish-kryeprokurori i Shqipërisë, Adriatik Llalla, ka reaguar ashpër ndaj  deklaratës së Ambasadorit amerikan, Donald Lu, i cili e quajti atë si zyrtar të diskretituar dhe të korruptuar,...

Akuzat për korrupsion, Llalla shpërthen ndaj Lu-së

para 8 muajve - Portalb

Pas disa ditësh në heshtje, ish-Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, ka reaguar ditën e sotme lidhur me akuzat për korrupsion që janë bërë në drejtim të tij nga ambasadori amerikan në vendin tonë,...

Llalla drejt arrestimit, cfare pritet te ndodhe ne 48 oret e ardhshme…

para 8 muajve - AlbPress

Share This Tags Prokuroria e Krimeve të Rënda pritet të lëshojë në dy ditët e ardhshme urdhër arresti për ish-Prokurorin e Përgjithshëm Adriatik Llalla. Një burim i besuar nga prokuroria u shpreh për Exit.al...

Akuzat për korrupsion, Llalla shpërthen ndaj Lu-së: Boll më, po dhunon ligjet shqiptare!

para 8 muajve - GazetaBlic

Pas disa ditësh në heshtje, ish-Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, ka reaguar ditën e sotme lidhur me akuzat për korrupsion që janë bërë në drejtim të tij nga ambasadori amerikan në vendin tonë,...

Akuzat për korrupsion nga Donald Lu, reagon Adriatik Llalla: “Sulme tinzare që kanë si qëllim…”

para 8 muajve - Blitz

Ish-kyeprokurori Adriatik Lallla, ka reaguar pas deklaratave të ambasadorit Donald Lu. Ai ka hedhur poshtë ato që i quan “akuzat tinzare për korrupsion” të ambasadorit Lu përmes një deklarate për mediat....

Akuzat për kurropsion nga Donald Lu, reagon Adriatik Llalla: “Sulme tinzare që kanë si qëllim…”

para 8 muajve - Blitz

Ish-kyeprokurori Adriatik Lallla, ka reaguar pas deklaratave të ambasadorit Donald Lu. Ai ka hedhur poshtë ato që i quan “akuzat tinzare për korrupsion” të ambasadorit Lu përmes një deklarate për mediat....

Akuzat për korrupsion, Llalla shpërthen ndaj Lu-së: Boll më, po dhunon ligjet shqiptare!

para 8 muajve - Lajmi.net

Pas disa ditësh në heshtje, ish-Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, ka reaguar ditën e sotme lidhur me akuzat për korrupsion që janë bërë në drejtim të tij nga ambasadori amerikan në vendin tonë,...

Ish-kryeprokurori, ambasadorit amerikan: Boll më, po dhunon ligjet shqiptare!

para 8 muajve - Lajmi.net

Pas disa ditësh në heshtje, ish-Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, ka reaguar ditën e sotme lidhur me akuzat për korrupsion që janë bërë në drejtim të tij nga ambasadori amerikan në vendin tonë,...

Adriatik Llalla bëhet i gjallë: Donald Lu të ndalet! Po sillet si prokuror e gjykatës në Shqipëri, unë s’jam i korruptuar. Publiku shqiptar më vlerëson

para 8 muajve - Gazeta Tema

Adriatik Llalla ka reaguar pas akuzave për korrupsion nga ana e ambasadorit të SHBA-së, Donald Lu. Sipas ish-kryeprokurorit akuzat e ambasadorit Lu janë të pabaza, dhe të pavërtetat sipas tij do të provohen...

Akuzat për korrupsion, Adriatik Llalla shpërthen ndaj Lu-së: Boll më, po dhunon ligjet shqiptare!

para 8 muajve - Gazeta Express

Pas disa ditësh në heshtje, ish-Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, ka reaguar ditën e sotme lidhur me akuzat për korrupsion që janë bërë në drejtim të tij nga ambasadori amerikan në vendin tonë,...

Adriatik Llalla i përgjigjet diplomatit amerikan pasi e akuzoi si të korruptuar

para 8 muajve - Vizion Plus

Pas  deklaratave te ambasadorit amerikan Donald Lu për korrupsion dhe paralajmërimin se ish-prokurori i përgjithshëm  rrezikon burgun, ka reaguar Adriatik Llalla. Me ane te një deklarate për mediat ish-kreu...

Akuzat për korrupsion, Llalla i përgjigjet ambasadorit Lu: Sulme personale, ja çfarë qëllimi ka

para 8 muajve - BalkanWeb

Ish-kyeprokurori Adriatik Lallla, ka reaguar pas deklaratave të ambasadorit Donald Lu. Ai ka hedhur poshtë ato që i quan “akuzat tinzare për korrupsion” të ambasadorit Lu. “Akuzat e Ambasadorit Lu janë...

Llalla shpërthen ndaj Lu: Momenti të ndalojë abuzimin me pushtetin, po dhunon ligjet shqiptare

para 8 muajve - NOA

Ish-Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka reaguar pas akuzave të ambasdorit amerikan Donald Lu ndaj tij. Përmes një deklarate të shpërndarë për mediat, Llalla ka hedhur poshtë akuzat e Donald Lu,...

Akuzat e rënda për korrupsion, Llalla i përgjigjet Donald Lu-së

para 8 muajve - Albeu

Deklaratat e Donald Lu për korrupsion kundrejt ish-kryeprokurorit Llalla më në fund kanë marrë një përgjigje. Llalla ka hedhur poshtë akuzat dukei konsideruar si të pavërteta. Reagimi Unë hedh poshtë në...

Akuzat për korrupsion, Llalla i përgjigjet ambasadorit Lu: Sulme personale, ja çfarë qëllimi ka

para 8 muajve - Mapo

Ish-kyeprokurori Adriatik Lallla, ka reaguar pas deklaratave të ambasadorit Donald Lu. Ai ka hedhur poshtë ato që i quan “akuzat tinzare për korrupsion” të ambasadorit Lu. Ai mohoi akuzat për korrupsion...

“I korruptuar”, Llalla: Akuza tinzare, Lu sillet si prokuror e abuzon me pushtetin

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Letra e Ish-Kryeprokurorit Adriatik Llalla ku pretendonte se ambasadori i SHBA, Donald Lu po e sulmon pasi nuk i plotësoi kërkesën pa prova e fakte për të arrestuar Presidentin Ilir Meta, rindezi “flakën{“...

Llalla i përgjigjet Lu: Akuza tinëzare! Po sillet si prokuror dhe gjykatës në Shqipëri

para 8 muajve - Sot News

Ish-kryeprokurori i Përgjithshëm, Adritik Lllala ka reaguar sot pas akuzave të bëra nga Ambasadori i SHBA-ve në vendin tonë, Donald Lu. Llalla ka hedhur poshtë akuzat duke i konsideruar si të pavërteta....

“I korruptuar”, Llalla: Akuza tinzare, ambasadori Lu po abuzon me pushtetin

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Letra e Ish-Kryeprokurorit Adriatik Llalla ku pretendonte se ambasadori i SHBA, Donald Lu po e sulmon pasi nuk i plotësoi kërkesën pa prova e fakte për të arrestuar Presidentin Ilir Meta, rindezi “flakën{“...

Akuzat për kurropsion nga Donald Lu, reagon Ariatik Llalla: “Sulme tinzare që kanë si qëllim…”

para 8 muajve - Blitz

Ish-kyeprokurori Adriatik Lallla, ka reaguar pas deklaratave të ambasadorit Donald Lu. Ai ka hedhur poshtë ato që i quan “akuzat tinzare për korrupsion” të ambasadorit Lu përmes një deklarate për mediat....

Llalla shpërthen ndaj ambasadori Lu: Sulmet personale ndaj meje janë të papërgjegjshme!

para 8 muajve - Java News

Pas disa ditësh në heshtje, ish-Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, ka reaguar ditën e sotme lidhur me akuzat për korrupsion që janë bërë në drejtim të tij nga ambasadori amerikan në vendin tonë,...

Ish-kryeprokurori Llalla reagon ndaj ambasadorit Lu, mungon akuza për arrestimin e Metës

para 8 muajve - Te Sheshi

Pak ditë pasi ambasadori Donald Lu e quajti ish-kryeprokurorin Llalla një njeri të korruptuar dhe armik të reformës në drejtësi, ky i fundit ka reaguar po aq ashpërsisht, duke lënë të hapur përplasjen...

Akuzat për korrupsion, Llalla shpërthen ndaj Lu-së: Boll më, po dhunon ligjet shqiptare!

para 8 muajve - Sovrani

Pas disa ditësh në heshtje, ish-Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, ka reaguar ditën e sotme lidhur me akuzat për korrupsion që janë bërë në drejtim të tij nga ambasadori amerikan në vendin tonë,...

Ish-prokurori i përgjithshëm shpërthen ndaj Lu-së: Boll më, po dhunon ligjet shqiptare

para 8 muajve - Periskopi

Pas disa ditësh në heshtje, ish-Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, ka reaguar ditën e sotme lidhur me akuzat për korrupsion që janë bërë në drejtim të tij nga ambasadori amerikan në vendin tonë,...

Sikur Adriatik Llalla të kuptonte letrën që ka firmosur!

para 8 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Bëni një ushtrim të thjeshtë. Mendoni për një moment se Adriatik Llallën nuk e njihni dhe askush nuk ju thotë që ka qenë Prokuror I Përgjithshëm në Shqipëri. Merrni letrën e tij drejtuar Departamentit...

Sikur Adriatik Llalla të kuptonte letrën që ka firmosur!

para 8 muajve - Java News

Nga Mero Baze Bëni një ushtrim të thjeshtë. Mendoni për një moment se Adriatik Llallën nuk e njihni dhe askush nuk ju thotë që ka qenë Prokuror I Përgjithshëm në Shqipëri. Merrni letrën e tij drejtuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK