http://kariera.mk

I vendosin eksploziv në makinë, flet mësuesja: Po flija gjumë me djalin e vogël në shtëpi

para 11 muajve - Sot News

Një shpërthim me eksploziv ka tronditur në orët e para të mëngjesit të sotëm qytetin e Fierit, teksa është mësuar se i është vendosur një sasi eksplozivi një makinë në pronësinë e një gruaje. Ngjarja ka...

Ia shpërthyen makinën me eksploziv para shtëpisë, çfarë deklaroi mësuesja në polici

para 11 muajve - BalkanWeb

FIER- Një mësuese e shkollës “Zhani Ciko” në Patos është bërë shënjëstra e radhës e një atentati me ekzploziv. Ngjarja u shënua rreth orës 1:30 në lagjen “1 Maj” ku mjetit tip “Nissan”, në pronësi të Eriselda...

Tritol makinës së një gruaje

para 11 muajve - Klan

Një makinë ka shpërthyer në qytetin e Patosit dhe policia dyshon se i është vendosur tritol. Sipas njoftimit për shtyp, ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maji” dhe makina “Nissan” është e banores E.A. Në...

Tritol makinës së mësueses në Fier, dëshmia e gruas në polici

para 11 muajve - Albeu

Një sasi eksplozivi është vendosur në pjesën përparme të makinës së një mësueseje në Fier. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 maj”, në Patos ku është djegur mjeti në pronësi të shtetasit E.A e cila është...

Shpërthim i fuqishëm në mes të qytetit, tritoli hedh në erë makinën

para 11 muajve - NOA

Kohët e fundit është vënë re një valë e re shpërthimesh me tritol, ku i radhës ka ndodhur ditën e sotme, në Patos. NOA ka mësuar se një makinë është djegur plotësisht, dhe nga verifikimet e para dyshohet...

Patos, eksploziv makinës së një gruaje

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një shpërthim i fuqishëm me eksploziv është shënuar në makinën e një gruaje në Patos. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maj”, në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se si pasojë e shpërthimit, është...

Digjet makina në një lagje të Fierit, policia dyshon për vënie lënde eksplozive në pjesën e përparme

para 11 muajve - Mapo

Një makine në Fier është djegur pjesërisht, pasi i është vendosur një sasi eksplozivi në pjesën përparme. Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 maj”, në Patos ku është djegur mjeti...

PATOS/ I vendosën eksploziv në makinë, çfarë deklaroi mësuesja e “Zhani Cikos” në polici

para 11 muajve - Java News

FOTO ILUSTRUESE Një mësuese e shkollës “Zhani Ciko” në Patos është bërë shënjëstra e radhës e një atentati me ekzploziv. Ngjarja u shënua rreth orës 1:30 në lagjen “1 Maj” ku mjetit tip “Nissan”, në pronësi...

Tronditet Fier/ Digjet makina e një mësueseje, policia: Iu vu eksploziv

para 11 muajve - BalkanWeb

FIER- Një automjet është djegur ditën e sotme në Patos, Fier. Sipas të dhënave zyrtare, dyshohet se mjetit i është vendosur eksploziv. (foto ilustruese) Mësohet se makina është në pronësi të një mësueseje,...

LAJM I FUNDIT/ Digjet makina e një gruaje në Fier, policia: Iu vu eksploziv

para 11 muajve - BalkanWeb

FIER- Një automjet është djegur ditën e sotme në Fier. Sipas të dhënave zyrtare, dyshohet se mjetit i është vendosur eksploziv. Mësohet se makina është në pronësi të një gruaje. “Më datë 16.04.2018, në...

E FUNDIT/ Tritol makinës së një gruaje në Fier

para 11 muajve - Albeu

Një makinë ka shpërthyer në flakë gjatë orëve të para të ditës së sotme në Fier . Nga të dhënat e para dyshohet se kemi të bëjmë me një lëndë eksplozive që i është vendosur një makine tip " Nissan " në...

Shpërthen makina në Fier, dyshohet për eksploziv

para 11 muajve - Sot News

Një automjet është djegur ditën e sotme në Fier. Sipas të dhënave zyrtare, dyshohet se mjetit i është vendosur eksploziv. Mësohet se makina është në pronësi të një gruaje. “Më datë 16.04.2018, në lagjen...

Hidhet në erë makina e një gruaje në Fier

para 11 muajve - Gazeta Express

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur ditën e sotme në Fier. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘1 Maj’, ku makina tip ‘Nisan’ në pronësi të një gruaje është djegur. Siç njofton policia,...

Patos, i vihet eksploziv makinës së një gruaje

para 11 muajve - NOA

Një shpërthim i fuqishëm me eksploziv është shënuar në makinën e një gruaje në Patos. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maj”, në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se si pasojë e shpërthimit, është...

Eksploziv makinës së një gruaje në Fier, nuk ka të lënduar

para 11 muajve - Java News

FIER- Një automjet është djegur ditën e sotme në Fier. Sipas të dhënave zyrtare, dyshohet se mjetit i është vendosur eksploziv. Mësohet se makina është në pronësi të një gruaje. “Më datë 16.04.2018, në...

Shpërthen makina në Patos, dyshohet për eksploziv

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një makinë ka shpërthyer në qytetin e Patosit dhe policia dyshon se i është vendosur tritol. Sipas njoftimit për shtyp, ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maji” dhe makina tip “Nissan” është e banores E.A....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK