http://kariera.mk

Horoskopi javor, 16 prill deri në 22 prill 2018

para 11 muajve - NOA

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Këtë javë mund të vëreni një rënie të energjisë që...

Horoskopi i javës/ Astrologu Jorgo Pulla sjell parashikimin e plotë për 12 shenjat

para 11 muajve - BalkanWeb

Si nis java e tretë e muajit prill për 12 shenjat e horoskopit? Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe? Keni lënë pezull një çështje të rëndësishme? Prisni një ofertë pune?...

Horoskopi ditor, e martë 17 prill 2018

para 11 muajve - Portalb

Dashi Do të jetë një ditë e bukur, për të jetuar me dashuritë e vërteta, por nganjëherë ndjenja e pakënaqësisë nga ana juaj do të ndihet. Përkundër gjithçkaje, ju do të jeni edhe më të bindur për zgjedhjen...

Kush do të ketë fat në dashuri e sukses në punë gjatë kësaj jave?

para 11 muajve - RTV 21

Horoskopi javor Dashi 21. mars – 20. prill Jupiteri do jetë planeti që do ndikojë më shumë nga të gjithë në jetën tuaj në çift gjatë kësaj jave. Priten çdo ditë çaste të këndshme, surpriza dhe emocione...

Horoskopi ditor, e martë 17 prill 2018

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë, 17 prill 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të jetë një...

I dashuri juaj ngacmon ende ish-in e tij? Urgjentisht, bëni këto 4 gjëra!

para 11 muajve - Ina

​Frika e çifteve është nëse dikush kthehet në të kaluarën e tij. Kjo do të thotë që të krijojë kontakte sërish me të. Sipas intv.al, duhet të bëni urgjentisht këto gjëra: 1.  Adresojeni situatën haptazi...

Horoskopi ditor, e martë 17 prill 2018

para 11 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të jetë një ditë e bukur, për të jetuar me dashuritë e vërteta, por nganjëherë ndjenja...

I dashuri juaj ngacmon ende ish-in e tij? Urgjentisht, bëni këto 4 gjëra!

para 11 muajve - Gazeta Express

​Frika e çifteve është nëse dikush kthehet në të kaluarën e tij. Kjo do të thotë që të krijojë kontakte sërish me të. Sipas intv.al, duhet të bëni urgjentisht këto gjëra: 1.  Adresojeni situatën haptazi...

Horoskopi javor nga data 16 deri me 22 prill

para 11 muajve - Java News

DASHI Jupiteri do jetë planeti që do ndikojë më shumë nga të gjithë në jetën tuaj në çift gjatë kësaj jave. Priten çdo ditë çaste të këndshme, surpriza dhe emocione pa mbarim. Beqarët do bëjnë gjithçka...

Zgjidh një lule dhe zbulo kur do të martohesh

para 11 muajve - Sovrani

A jeni i interesuar të dini kur do të martoheni? Ose, a jeni tashmë i martuar dhe vetëm doni të kontrolloni nëse realiteti përputhet me rezultatet e testimit? Bëni këtë test të thjeshtë dhe gjeni se sa...

Mësoni mënyrën tuaj se si dashuroni bazuar në shenjën e horoskopit

para 11 muajve - NOA

Bazuar në shenjën e horoskopit të një burri apo një gruaje, ne mund të studiojmë sjelljen e tij/saj kur ai/ajo bie në dashuri. Ka nga ata që kanë tendencën ta fshehin dashurinë e tyre sepse janë tepërt...

Zgjidh shpejt një lule dhe zbulo kur do të martohesh

para 11 muajve - Lajmi.net

A jeni i interesuar të dini kur do të martoheni? Ose, a jeni tashmë i martuar dhe vetëm doni të kontrolloni nëse realiteti përputhet me rezultatet e testimit? Bëni këtë test të thjeshtë dhe gjeni se sa...

I dashuri juaj ngacmon ende ish-in e tij? Urgjentisht, bëni këto 4 gjëra

para 11 muajve - Sovrani

Frika e çifteve është nëse dikush kthehet në të kaluarën e tij. Kjo do të thotë që të krijojë kontakte sërish me të. Sipas intv.al, duhet të bëni urgjentisht këto gjëra: 1. Adresojeni situatën haptazi...

Asnjëherë mos i bëni këto gjëra për të dashurin edhe nëse e doni shumë

para 11 muajve - KosovaPress

Të humbni peshë Nëse keni vendosur të hani shëndetshëm dhe të ushtroni më shumë, thjesht bëjeni atë, por mos e bëni atë që të dukeni më tërheqës për partnerin tuaj. Bëni atë për veten tuaj. Të braktisni...

5 arsye të mundshme pse ju nuk keni miq

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Është e mundur që ju të mos keni miq për shkak të vetëvlerësimit tuaj të ulët dhe se kjo, nga ana tjetër, varet nga mungesa e miqve. Kështu që ju e gjeni veten në një rreth vicioz për të cilin keni nevojë...

Horoskopi ndryshe: Për këto veti, me siguri turpëroheni!

para 11 muajve - Gazeta Express

​Në vazhdim Telegrafi ju sjell një horoskop specifik që merret me të metat tuaja. Kush nuk është gati të ballafaqohet me veten, mos ta lexojë këtë tekst. Dashi Motoja juaj do të duhej të ishte fjalia:...

Zgjidh shpejt një lule dhe zbulo kur do të martohesh

para 11 muajve - Gazeta Express

​ A jeni i interesuar të dini kur do të martoheni? Ose, a jeni tashmë i martuar dhe vetëm doni të kontrolloni nëse realiteti përputhet me rezultatet e testimit? Bëni këtë test të thjeshtë dhe gjeni...

Horoskopi ndryshe: Për këto veti, me siguri turpëroheni!

para 11 muajve - Telegrafi

Në vazhdim Telegrafi ju sjell një horoskop specifik që merret me të metat tuaja. Kush nuk është gati të ballafaqohet me veten, mos ta lexojë këtë tekst. Dashi Motoja juaj do të duhej të ishte fjalia: “Tani,...

Horoskopi, 16 Prill 2018. Si do të jetë dita juaj, sipas yjeve?

para 11 muajve - Bota.al

Dashi Disa nga bashkëpunëtorët tuaj mund të kenë nevojë për mbështetjen tuaj profesionale. Jini të kujdesshëm, të gatshëm dhe diplomatë, si dhe mundohuni që të shmangni çdo keqkuptim të mundshëm. Në dashuri...

Horoskopi ditor, e hënë 16 prill 2018

para 11 muajve - Lajmi.net

Lexo shenjën tënde... Dashi Dite mjaft e animuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Emocionet qe do përjetoni do jene vërtet te mëdha dhe te papërshkrueshme kështu qe shfrytëzojeni sa te mundni ditën. Beqaret...

Horoskopi javor, nga 16 prill deri 22 prill 2018

para 11 muajve - Bota.al

DASHI Jupiteri do jetë planeti që do ndikojë më shumë nga të gjithë në jetën tuaj në çift gjatë kësaj jave. Priten çdo ditë çaste të këndshme, surpriza dhe emocione pa mbarim. Beqarët do bëjnë gjithçka...

Horoskopi ndryshe: Për këto veti, me siguri turpëroheni!

para 11 muajve - Almakos

Në vazhdim Telegrafi ju sjell një horoskop specifik që merret me të metat tuaja. Kush nuk është gati të ballafaqohet me veten, mos ta lexojë këtë tekst. Dashi Motoja juaj do të duhej të ishte fjalia: “Tani,...

Do befasoheni me shenjën tuaj të horoskopit

para 11 muajve - Gazeta Express

Lexoje po nuk besove... Dashi Dite përgjithësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet thënë se do i jepni me shume rëndësi komunikimit dhe do i zgjidhni disa zënka te vogla qe keni pasur. Beqaret...

Horoskopi i ditës

para 11 muajve - Mapo

Dashi Disa nga bashkëpunëtorët tuaj mund të kenë nevojë për mbështetjen tuaj profesionale. Jini të kujdesshëm, të gatshëm dhe diplomatë, si dhe mundohuni që të shmangni çdo keqkuptim të mundshëm. Në dashuri...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 prill 2018

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Do të jeni me miq dashamirës dhe përkrahës, me të cilët do të vendosni të organizoni një aktivitet të bukur. Mes artit dhe natyrës, të bashkëpunues është edhe më e lehtë. Shpenzime të paparashikuara...

Horoskopi – 16 prill 2018

para 11 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Një marrëdhënie e re dashurie mund të shfaqet në horizont. Ju do të keni dyshime për pamjen tuaj. Këtë person e ka tërhequr energjia që keni, prandaj bëni më mirë atë që ndjeni. DEMI Disa vizitorë...

Horoskopi ditor, e hënë 16 prill 2018

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 16 prill 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Disa nga bashkëpunëtorët...

E mbani veten për njeri të zgjuar? Atëherë zgjidhni këtë test dhe merrni përgjigjen

para 12 muajve - Mapo

A e dini se marrëdhëniet janë po aq të rëndësishme për shëndetin tuaj fizik sa dieta dhe stërvitja juaj? Sipas një studimi, të rriturit e izoluar nga jeta sociale përballen me të njëjtin rrezik inflamacioni...

Ekspertët tregojnë nëse e keni gjetur partnerin e duhur

para 12 muajve - Albeu

Nëse tashmë e keni një partner nuk është se kanë përfunduar të gjitha problemet për ju. Kjo pasi për të tjerët, takimi modern është një “fushë e minuar”. Pra vuajtjet nuk ndalen domosdoshmërisht kur ju...

Ekspertët tregojnë nëse e keni gjetur partnerin e duhur

para 12 muajve - Klan Kosova

Nëse tashmë e keni një partner nuk është se kanë përfunduar të gjitha problemet për ju, transmeton Klan Kosova. Kjo pasi për të tjerët, takimi modern është një “fushë e minuar”. Pra vuajtjet nuk ndalen...

Horoskopi ditor, e hënë 16 prill 2018

para 12 muajve - Java News

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 16 prill 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Disa nga bashkëpunëtorët tuaj mund të...

Si të bëni përshtypje të mirë në punën tuaj të parë?

para 11 muajve - Sovrani

Ju nuk keni patur asnjë punë tjetër më parë dhe kjo mund të shkaktojë një shok duke menduar se çfarë do të bëni dhe si do të veproni. Të gjithë e dinë përshtypjen e parë , kur ju filloni të punoni ju keni...

Horoskopi ditor, e hënë 16 prill 2018

para 12 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 16 prill 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Disa nga bashkëpunëtorët...

Horoskopi ditor, e hënë 16 prill 2018

para 12 muajve - Portalb

Dashi Dite mjaft e animuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Emocionet qe do përjetoni do jene vërtet te mëdha dhe te papërshkrueshme kështu qe shfrytëzojeni sa te mundni ditën. Beqaret nga ana tjetër do...

Horoskopi Ditor 15 Prill 2018

para 12 muajve - Standard

Dashi Mund të arrini vonë në një takim të rëndësishëm me partnerin/en. Planetët do t’ju bëjnë impulsivë lidhur me këtë ngjarje. Beqarët do kenë dyshimet për hapat që do hedhin dhe kjo do i shtyjë të mos...

Horoskopi 15 Prill 2018

para 12 muajve - Klan

Dashi –  Tregohuni të kujdesshëm me emocionimet. Një bisedë më partnerin do ju shkaktojë telashe. Mbani situatën nën kontroll. Në pasdite gjërat do të ndryshojnë dhe ju do të përmirësoni situatën. Demi...

Si duhet të dashurojmë sipas shenjave të Horoskopit

para 12 muajve - Lajmi.net

Bazuar në shenjën e horoskopit të një burri apo një gruaje, ne mund të studiojmë sjelljen e tij/saj kur ai/ajo bie në dashuri. Horoskopi dhe yjet na sugjerojnë ato hollësi të vogla, të cilat janë në gjendje...

Si duhet të dashurojmë sipas shenjave të Horoskopit

para 12 muajve - Sovrani

Bazuar në shenjën e horoskopit të një burri apo një gruaje, ne mund të studiojmë sjelljen e tij/saj kur ai/ajo bie në dashuri. Horoskopi dhe yjet na sugjerojnë ato hollësi të vogla, të cilat janë në gjendje...

Çdo shenjë horoskopi ka një shpirt binjak, zbuloni tuajin

para 12 muajve - Java News

Dikush e ka gjetur dhe dikush tjetër ende shpreson ta takojë. Po flasim për shpirtin binjak! Ata që e takojnë thonë se menjëherë e kuptojnë se kanë një person para të cilit ndiejnë një lidhje të veçantë...

Horoskopi ditor, e dielë 15 prill 2018

para 12 muajve - Lajmi.net

Lexo shenjën tënde... Dashi Dite përgjithësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet thënë se do i jepni me shume rëndësi komunikimit dhe do i zgjidhni disa zënka te vogla qe keni pasur. Beqaret...

Horoskopi plot surpriza për ditën e sotme, e dielë 15 Prill

para 12 muajve - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde Dashi-Supozimi juaj do t’ju bëjë të flisni më shumë se sa duhet dhe i dashuri/a juaj nuk mund t’ju duroj. Çiftet e qëndrueshme do të vazhdojnë marrëdhënien pa probleme. Nëse jeni vetëm,...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 Prill 2018

para 12 muajve - BalkanWeb

Dashi Me mendjen e turbullt, mes fantazive të parealizueshme dhe projekteve të cunguara. Nëse kërkoni gjëra, dhe është mirë që e bëni, mbështetja nuk do t’ju mungojnë. Ajo që mungon sot është në veçanti...

Horoskopi – 15 prill 2018

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Do të kërkoni diçka që t’ju emocionojë. Vullneti do t’ju zgjohet falë Marsit i cili ndodhet në një pozicion favorizues, të paktën deri në pjesën e parë të ditës. Mundësi takimesh pozitive. Demi Lajme...

Zbuloni kush janë shpirtrat binjakë për çdo shenjë horoskopi

para 12 muajve - Medial

Ekzistojnë disa shenja që kanë kombinime më të mëdha me njëra-tjetrën dhe një lidhje të veçantë. Dikush mund ta ketë gjetur shpirtin binjak, ndërsa të tjerë ende shpresojnë ta takojnë. Astrologët vijnë...

Zbuloni kush janë shpirtrat binjakë për çdo shenjë horoskopi

para 12 muajve - BalkanWeb

Ekzistojnë disa shenja që kanë kombinime më të mëdha me njëra-tjetrën dhe një lidhje të veçantë. Dikush mund ta ketë gjetur shpirtin binjak, ndërsa të tjerë ende shpresojnë ta takojnë. Astrologët vijnë...

Horoskopi ditor, e diel 15 prill 2018

para 12 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e diel, 15 prill 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Supozimi juaj...

Këshillat kryesore për t?u bërë të pasur

para 12 muajve - Albeu

1. Universiteti: ndiqni rrugën tuaj, por shihni tregun Nuk ka dyshim se të qenët të diplomuar ju ndihmon shumë. Sepse avantazhet në krahasim me ata që nuk kanë kryer studimet, janë tepër të mëdha. Por...

Tetë shenja që do ta tradhtoni të dashurin!

para 12 muajve - Aktuale

Në qoftë se do t’i njihni këto sinjale, me siguri jeni në rrugë që t’i kaloni kufijtë. Mirëpo, nëse reagoni me kohë, mund të pengoni kaosin. Kur është e gatshme femra të tradhtojë partnerin e vet, më së...

Cilin gur zgjedh? Lexo mesazhin që të ndryshon në mënyrë fantastike jetën

para 12 muajve - Tetova Sot

Zgjidhni gurin që ju intereson tani, jo ngjyrën tuaj të preferuar! Më poshtë është një shpjegim i zgjedhjes suaj dhe çfarë zbulon për ju. Guri blu Nëse keni zgjedhur numrin e gurit 1, duhet të punoni në...

Cilin gur zgjedh? Lexo mesazhin që të ndryshon në mënyrë fantastike jetën

para 12 muajve - Gazeta Express

​ Zgjidhni gurin që ju intereson tani, jo ngjyrën tuaj të preferuar! Më poshtë është një shpjegim i zgjedhjes suaj dhe çfarë zbulon për ju. Guri blu Nëse keni zgjedhur numrin e gurit 1, duhet të punoni...

Cilin gur zgjedh? Lexo mesazhin që të ndryshon në mënyrë fantastike jetën

para 12 muajve - Java News

Zgjidhni gurin që ju intereson tani, jo ngjyrën tuaj të preferuar! Më poshtë është një shpjegim i zgjedhjes suaj dhe çfarë zbulon për ju. Guri blu Nëse keni zgjedhur numrin e gurit 1, duhet të punoni në...

Ja kush janë shpirtrat binjakë për çdo shenjë Horoskopi

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Dikush e ka gjetur atë dhe dikush ende shpreson ta takojë: po flasim për shpirtin binjak! Ata që e takojnë thonë se menjëherë e kuptojnë se kanë gjetur një person me të cilin ndiejnë një lidhje të veçantë...

Ja kush janë shpirtrat binjakë për çdo shenjë Horoskopi

para 12 muajve - Republika

Dikush e ka gjetur atë dhe dikush ende shpreson ta takojë: po flasim për shpirtin binjak! Ata që e takojnë thonë se menjëherë e kuptojnë se kanë gjetur një person me të cilin ndiejnë një lidhje të veçantë...

Cilin gur zgjedh? Lexo mesazhin që të ndryshon në mënyrë fantastike jetën

para 12 muajve - Sovrani

Zgjidhni gurin që ju intereson tani, jo ngjyrën tuaj të preferuar! Më poshtë është një shpjegim i zgjedhjes suaj dhe çfarë zbulon për ju. Guri blu Nëse keni zgjedhur numrin e gurit 1, duhet të punoni në...

Ja kush janë shpirtrat binjakë për çdo shenjë Horoskopi

para 12 muajve - Tetova Sot

Dikush e ka gjetur atë dhe dikush ende shpreson ta takojë: po flasim për shpirtin binjak! Ata që e takojnë thonë se menjëherë e kuptojnë se kanë gjetur një person me të cilin ndiejnë një lidhje të veçantë...

Zgjidh një diell dhe mëso se çfarë do të të ndodhë në të ardhmen

para 12 muajve - Tetova Sot

Provojeni tani! Zgjidhni një nga këto diej që të zbuloni tiparin më pozitiv që dielli i jep personalitetit tuaj: Dielli i parë Gjithmonë ju mendoni pozitivisht. Shih botën me ngjyrë dhe gota është gjithmonë...

Tetë shenja që do ta tradhtoni të dashurin!

para 12 muajve - Gazeta Express

​Në qoftë se do t’i njihni këto sinjale, me siguri jeni në rrugë që t’i kaloni kufijtë. Mirëpo, nëse reagoni me kohë, mund të pengoni kaosin. Kur është e gatshme femra të tradhtojë partnerin e vet, më...

Harrojeni orarin 9-5 nëse doni sukses

para 12 muajve - Sovrani

Ndjekja e pasionit tuaj kërkon më shumë punë por është më përmbushëse sesa të lidhni veten në një punë të cilën e keni vetëm për të paguar faturat. Puna prej 9-5 është vjetruar. Bota funksionon 24/7, por...

Koha e lindjes është vendimtare: Çfarë flet për ty dhe karakterin tënd?

para 12 muajve - Ina

A keni lindur në mëngjes, pasdite apo në mbrëmje? Koha e saktë e lindjes flet shumë mbi karakterin… A keni dëgjuar ndonjëherë që koha, kur jemi lindur, ndikon në jetën e ardhshme, transmeton Telegrafi....

Horoskopi ditor, e dielë 15 prill 2018

para 12 muajve - Portalb

Dashi Dite përgjithësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet thënë se do i jepni me shume rëndësi komunikimit dhe do i zgjidhni disa zënka te vogla qe keni pasur. Beqaret nuk do kenë fat dhe...

Tetë shenja që do ta tradhtoni të dashurin!

para 12 muajve - Infokusi

Në qoftë se do t’i njihni këto sinjale, me siguri jeni në rrugë që t’i kaloni kufijtë. Mirëpo, nëse reagoni me kohë, mund të pengoni kaosin. Kur është e gatshme femra të tradhtojë partnerin e vet, më së...

Tetë shenja që do ta tradhtoni të dashurin!

para 12 muajve - Ina

Në qoftë se do t’i njihni këto sinjale, me siguri jeni në rrugë që t’i kaloni kufijtë. Mirëpo, nëse reagoni me kohë, mund të pengoni kaosin. Kur është e gatshme femra të tradhtojë partnerin e vet, më së...

Tetë shenjat paralajmëruese, që tregojnë se do ta tradhëtoni të dashurin

para 12 muajve - Sovrani

Në qoftë se do t’i njihni këto sinjale, me siguri jeni në rrugë që t’i kaloni kufijtë. Mirëpo, nëse reagoni me kohë, mund të pengoni kaosin. Kur është e gatshme femra të tradhtojë partnerin e vet, më së...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 prill 2018

para 12 muajve - BalkanWeb

Dashi Në përgjithësi jeni të përkushtuar, por vullneti i personit që keni në krah ndërhyn për të ndryshuar gjërat, duke bërë që t’ju ndryshojë programin. Do të keni edhe zënka në çift, me grindje të lodhshme...

Horoskopi – 14 prill 2018

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Ju po jetoni një fazë energjie të madhe dhe do të keni një qëndrim më pozitiv ndaj problemeve të jetës së përditshme. Gjërat do të përmirësohen edhe me partnerin/en. Me Saturnin në kundërshtim me...

Merr fund misteri: Shkencëtarët: Ja pse dalin parashikimet e filxhanit të kafesë

para 12 muajve - Republika

Realizimi i shumicës së fjalëve të bëra nga ana e fallxhoreve, është një gjë për të cilën jeni kureshtar edhe ju. Shumë prej jush që po lexoni këtë material, mund të keni parë të paktën një herë filxhan....

Sot është “e premtja e zezë”, ja çfarë parashikohet për shenjën tuaj të HOROSKOPIT!

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Besoni në të premtën e zezë?! Thuhet se shumë veprime nuk duhen bërë ditë të premte sepse është ters ose “nuk është mirë”. E premtja konsiderohet si ditë ters nga shumë individë, por zbuloni çfarë parashikohet...

Koha e lindjes është vendimtare: Çfarë flet për ty dhe karakterin tënd?

para 12 muajve - Almakos

A keni lindur në mëngjes, pasdite apo në mbrëmje? Koha e saktë e lindjes flet shumë mbi karakterin… A keni dëgjuar ndonjëherë që koha, kur jemi lindur, ndikon në jetën e ardhshme, transmeton Telegrafi....

Horoskopi ditor, e shtunë 14 prill 2018

para 12 muajve - Portalb

Dashi Venusi në dashuri do të japë pasion dhe kuptim të madh, por edhe disa konfrontime të nxehta mes çifteve. Do të reflektoni për të tashmen tuaj dhe do të ngjitni përfundimet tuaja. Beqarët do të jetojnë...

Merr fund misteri: Shkencëtarët: Ja pse dalin parashikimet e filxhanit të kafesë

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Realizimi i shumicës së fjalëve të bëra nga ana e fallxhoreve, është një gjë për të cilën jeni kureshtar edhe ju. Shumë prej jush që po lexoni këtë material, mund të keni parë të paktën një herë filxhan....

Nëse e keni dashurinë në jetën tuaj, do t’ju ndodhin këto 5 gjëra të mira. Mos humbisni kohë!

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Martin Luther King ka thënë: “Dashuria është e vetmja fuqi e aftë për ta shndërruar armikun në mik”. Fjalën dashuri, sipas intv.al e hasni kudo në jetën tuaj. Për të flitet në mënyrat nga më të ndryshmet,...

Arsyet pse është më mirë të jesh single kur je 20 vjeçe

para 12 muajve - Albeu

Shumica prej nesh dëshirojnë të kenë shoqëri. Ne duam të kemi dikë që të kalojë kohën tonë, të ndajmë pikëpamjet dhe mendimet tona, të shikojmë filma dhe të bëjmë shumë aventura që deri diku mosha na i...

Horoskopi ditor, e shtunë 14 prill 2018

para 12 muajve - Java News

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Venusi në dashuri do të japë pasion dhe kuptim të madh, por edhe disa konfrontime të nxehta...

Horoskopi ditor, 13 prill 2018

para 12 muajve - Indeks.mk

Dashi Ju po jetoni një fazë energjie të madhe dhe do të keni një qëndrim më pozitiv ndaj problemeve të jetës së përditshme. Gjërat do të përmirësohen edhe me partnerin/en. Me Saturnin në kundërshtim me...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 prill 2018

para 12 muajve - BalkanWeb

Dashi Me Mërkurin tek Peshqit, thellohuni në gjërat që ju përshtaten dhe ju interesojnë më shumë, dhe do të rrisni kompetencat tuaja profesionale. Mërkuri bashkëpunëtor do t’ju ndihmojë të zgjeroni horizontin...

Horoskopi ditor, 13 prill 2018

para 12 muajve - Sovrani

Lexo shenjën tënde… Dashi Ju po jetoni një fazë energjie të madhe dhe do të keni një qëndrim më pozitiv ndaj problemeve të jetës së përditshme. Gjërat do të përmirësohen edhe me partnerin/en. Me Saturnin...

Horoskopi ditor, e premte 13 prill 2018

para 12 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për henën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ju po jetoni një fazë energjie të madhe dhe do të keni një qëndrim më pozitiv ndaj problemeve...

Rregullat për një lidhje të mirë që shpesh injorohen

para 12 muajve - Ina

Ne mendojmë rreth problemeve në lidhje vetëm kur fillojmë të pyesim veten se si kemi ardhur deri aty. Fillojmë të përmirësojmë lidhjen vetëm kur është vonë apo ndodhin gabimet, por duhet të fokusohemi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK