http://kariera.mk

Zekiri: Toshta e tërhoqi Selën në turmë. Alimi: Një person me maskë orientoi turmën drejt Selës

para 11 muajve - MRT

Aleksandar Janevski - Toshta i pari e ka kapur për dore liderin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Selën... Aleksandar Janevski - Toshta i pari e ka kapur për dore liderin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin...

Vazhdojnë dëshmitë për sulmin ndaj Selës në Kuvend

para 11 muajve - Gazeta Express

Fillon të zbardhet tentimi për vrasjen e kreut të Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela natën e dhunshme të 27 prillit të vitit të kaluar. Abdylfeta Halimi i cili e kishte shpëtuar Selën tregoi se si protestuesit...

Vazhdojnë dëshmitë për sulmin ndaj Selës në Kuvend

para 11 muajve - Alsat-M

Fillon të zbardhet tentimi për vrasjen e kreut të Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela natën e dhunshme të 27 prillit të vitit të kaluar. Abdylfeta Halimi i cili e kishte shpëtuar Selën tregoi se si protestuesit...

Dhuna ndaj Selës, ja çfarë tha Muhamed Zekiri në seancën e sotme gjyqësore

para 11 muajve - Portalb

“Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Vllatko Gjorçev, ka qenë i pranishëm kur sulmuesit e kanë ndarë deputetin Ziadin Sela nga grupi i deputetëve të cilët më 27 prill kanë qenë në sallën për konferencë për shtyp”,...

Alimi: “Kisha frikë që Sela të mos vdes në duart e mia”

para 11 muajve - Ina

Abdulfetah Alimi, i punësuar në sigurimin e Kuvendit që arriti më 27 prill të shpëtojë Ziadin Selën nga turma e tërbuar në Kuvend, sot ka shpjeguar se çka ka ndodhur. “Një e punësuar me thirri të shkojë...

Vazhdojnë dëshmitë për sulmin ndaj Selës në Kuvend

para 11 muajve - Almakos

16 April 2018 / 16:05 Fillon të zbardhet tentimi për vrasjen e kreut të Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela natën e dhunshme të 27 prillit të vitit të kaluar. Abdylfeta Halimi i cili e kishte shpëtuar...

Dëshmitarët Zeqiri dhe Alimi rrëfejnë për tentim-vrasjen ndaj Selës

para 11 muajve - Shenja

Ish anëtari i sigurimit të Kuvendit, Fetah Alimi i cili akuzohet për pjesëmarrje në dhunën e 27 prillit,  deputeti i LSDM-së Muhamed Zeqiri, dhe sigurimi i Kuvendit Igor Janakiev, dëshmuan për tentim vrasjen...

Deputeti Zekiri tregon detaje për sulmin ndaj Selës

para 11 muajve - Gazeta Express

Deputeti i LSDM së Muhamed Zeqiri dëshmoi për tentimin e vrasjes ndaj Zijadin Selës më 27 prill në Kuvend. Zeqiri ishte i pari që e tregoi se kush ka qenë personi i cili e ka tërhequr Selën nga turma....

Zeqiri i identifikoi dy sulmues të Ziadin Selës, natën e 27 prillit të dhunshëm

para 11 muajve - Telegrafi

Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zeqiri ka dhënë dëshminë e tij në Gjykatën Penale ku po mbahet gjykimi për tentimvrasjen e Ziadin Selës, deputet dhe kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Zeqiri arriti të identifikojë...

VIDEO/ Muhamed Zekiri tregon detaje për sulmin ndaj Selës

para 11 muajve - Almakos

Deputeti i LSDM së Muhamed Zeqiri dëshmoi për tentimin e vrasjes ndaj Zijadin Selës më 27 prill në Kuvend. Zeqiri ishte i pari që e tregoi se kush ka qenë personi i cili e ka tërhequr Selën nga turma....

Deshmia e Muhamed Zekirit për trazirat në kuvend

para 11 muajve - Aktuale

Deputeti i LSDM së Muhamed Zekiri dëshmoi për tentimin e vrasjes ndaj Zijadin Selës më 27 prill në Kuvend. Zeqiri ishte i pari që e tregoi se kush ka qenë personi i cili e ka tërhequr Selën nga turma....

Rrëfehet Zekiri: Toshta e kapi Selën për dore dhe e hodhi tek turma

para 11 muajve - Ina

Deputeti i LSDM së Muhamed Zeqiri dëshmoi për tentimin e vrasjes ndaj Zijadin Selës më 27 prill në Kuvend. Zeqiri ishte i pari që e tregoi se kush ka qenë personi i cili e ka tërhequr Selën nga turma....

Alimi: “Kisha frikë që Sela të mos vdes në duart e mia”

para 11 muajve - Fol

Abdulfetah Alimi, i punësuar në sigurimin e Kuvendit që arriti më 27 prill të shpëtojë Ziadin Selën nga turma e tërbuar në Kuvend, sot ka shpjeguar se çka ka ndodhur. “Një e punësuar me thirri të shkojë...

Zeqiri i identifikoi dy sulmues të Ziadin Selës, natën e 27 prillit të dhunshëm

para 11 muajve - Almakos

Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zeqiri ka dhënë dëshminë e tij në Gjykatën Penale ku po mbahet gjykimi për tentimvrasjen e Ziadin Selës, deputet dhe kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Zeqiri arriti të identifikojë...

ZEQIRI: Toshta e kapi Selën për dore dhe e hodhi tek turma

para 11 muajve - Medial

Deputeti i LSDM së Muhamed Zeqiri dëshmoi për tentimin e vrasjes ndaj Zijadin Selës më 27 prill në Kuvend. Zeqiri ishte i pari që e tregoi se kush ka qenë personi i cili e ka tërhequr Selën nga turma....

Dëshmon njeriu që i shpëtoi jetën Ziadin Selës

para 11 muajve - Albeu

Abdulfetah Alimi sot dëshmon në seancën gjyqësorë ku akuzohen 10 të dyshuar për tentim vrasjen e deputetit Zijadin Sela, në ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar që ndodhën në Kuvend . “Në sallën ku...

Alimi dhe Zeqiri njohën sulmuesit e Selës

para 11 muajve - Almakos

Ish pjesëtari i sigurimit të Kuvendit, Abdulfetah Alimi si një nga dëshmitarët për dhunën ndaj deputetit Zijadin Sela njohu dy persona prej të akuzuarve. Për njërin , të akuzuarin Aleksandar Janevski Toshta,...

RASTI “SELA”, DËSHMON DEPUTETI MUHAMED ZEQIRI: “ACO TOSTA E TËRHOQI SELËN KAH TURMA”

para 11 muajve - TV21

Në rastin gjyqësor për tentim vrasjen e Ziadin Selës, pyetjeve të prokurorit Darko Jakimovski iu pergjigj edhe deputeti Muhamed Zeqiri. Në dëshminë e tij, për ngjarjen e dhunshme që ndodhën në Kuvend më...

Dëshmon njeriu që i shpëtoi jetën Ziadin Selës

para 11 muajve - Gazeta Express

Abdulfetah Alimi sot dëshmon në seancën gjyqësorë ku akuzohen 10 të dyshuar për tentim vrasjen e deputetit Zijadin Sela, në ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar që ndodhën në Kuvend. “Në sallën ku...

ALIMI: “Kisha frikë që Sela të mos vdes në duart e mia”

para 11 muajve - Medial

Abdulfetah Alimi, i punësuar në sigurimin e Kuvendit që arriti më 27 prill të shpëtojë Ziadin Selën nga turma e tërbuar në Kuvend, sot ka shpjeguar se çka ka ndodhur. “Një e punësuar me thirri të shkojë...

Zeqiri: Toshta e kapi Selën për dore dhe e hodhi tek turma

para 11 muajve - Tetova Sot

Deputeti i LSDM së Muhamed Zeqiri dëshmoi për tentimin e vrasjes ndaj Zijadin Selës më 27 prill në Kuvend. Zeqiri ishte i pari që e tregoi se kush ka qenë personi i cili e ka tërhequr Selën nga turma....

Halimi: Dhunuesit kërkonin gjak shqiptari

para 11 muajve - Alsat-M

“Njëri nga sulmuesit luante nxehtë-ftohtë, për një moment e qetësonte masën ndërsa nga ana tjetër ishte I kthyer kah Sela”, tha dëshmitari Abdylfeta Halimi, në seancën e sotme gjyqësore, për tentim-vrasjen...

27 Prilli, Alimi: "U takova me vdekjen", kërkoheshte gjak shqiptari

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 16 prill - Abdulfetah Alimi, polici i drejtorisë së gjashtë të Ministrisë së Punëve të Bredshme (MPB), i cili punonte si sigurim në Parlamentin e Maqedonisë, ndërsa më 27 prill u gjend në vendin...

Dëshmoi sigurimi i kuvendit, Abdylfetah Alimi: Dhunuesit kërkonin gjak shqiptari

para 11 muajve - Telegrafi

Abdylfetah Alimi, sigurimi i Kuvendit, që me 27 prill u prezantua si shpëtues i Ziadin Selës gjatë dhunës në Kuvend, e më pastaj u akuzua, dëshmoi sot në gjykatë, për tentimvrasjen e Selës. Ai sqaron se...

RRËFIMI I ALIMIT: Turma e tërbuar në Kuvend kërkonte gjak “shiptari”, pastaj e sulmuan Selën

para 11 muajve - Shenja

Ky është rrëfimi i sigurimit të Kuvendit Abdulfetah Alimi i cili gjendet në paraburgim për ndihmë gjatë dhunës së 27 prillit dhe që ka ndihmuar Zijadin Selën, raporton Televizioni SHENJA. “Isha në sallën...

Zekiri: Toshta e kapi Selën për dore dhe e hodhi tek turma

para 11 muajve - Tetova Sot

Deputeti i LSDM së Muhamed Zekiri dëshmoi për tentimin e vrasjes ndaj Zijadin Selës më 27 prill në Kuvend. Zeqiri ishte i pari që e tregoi se kush ka qenë personi i cili e ka tërhequr Selën nga turma....

Vazhdon seanca gjyqësore për rastin e Selës

para 11 muajve - Albeu

Në Gjykatën Penale vazhdon sot seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentim-vrasje të deputetit Ziadin Sela, njëherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë...

Dhunuesit kërkonin gjak shqiptari, tha polici që shpëtoi Selën

para 11 muajve - Medial

Njëri nga sulmuesit luante ngrohtë- ftohtë, në një moment e qetësonte turmën, ndërsa nga ana tjetër ishte i drejtuar nga Sela, tha dëshmitari Abdulfetah Alimi në seancën e sotme në gjyq për tentim vrasjen...

Zeqiri: Toshta e kapi Selën për dore dhe e hodhi tek turma

para 11 muajve - Shenja

Deputeti i LSDM së Muhamed Zeqiri dëshmoi për tentimin e vrasjes ndaj Zijadin Selës më 27 prill në Kuvend. Zeqiri ishte i pari që e tregoi se kush ka qenë personi i cili e ka tërhequr Selën nga turma....

Dhuna ndaj Selës, ja çfarë tha Abdylfetah Alimi në seancën e sotme gjyqësore

para 11 muajve - Portalb

Sigurimi i Kuvendit, Abudlfetah Alimi, i cili më 27 prill u prezantua si shpëtimtar i deputetit Ziadin Sela, gjatë sulmit në Parlament, por më pas u akuzua në lëndën e dytë për të enjten e përgjakshme,...

Dëshmon Abdulfetah Alimi: Kërkohej gjak shqiptari

para 11 muajve - Aktuale

Abdulfetah Alimi sot dëshmon në seancën gjyqësorë ku akuzohen 10 të dyshuar për tentim vrasjen e deputetit Zijadin Sela, në ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar që ndodhën në Kuvend. “Në sallën ku...

Rasti Sela, dëshmoi heroi i tij: Çka ndodhi natën e 27 prillit?

para 11 muajve - Ina

Pjesëtari i sigurimit të Kuvendit Abdulfetah Alimi sot dëshmoi në seancën gjyqësorë ku akuzohen 10 të dyshuar për tentim vrasjen e deputetit Zijadin Sela, në ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar që...

Zeqiri dëshmon për dhunën ndaj Selës

para 11 muajve - Medial

Në gjykatën Penale vazhdon gjykimi kundër të akuzuarve për tentimin e vrasjes së deputetit Ziadin Sela gjatë ndërhyrjes më 27 prill në Kuvend vitin e kaluar. Në seancën e sotme do të dëgjohen dëshmitarë,...

Vazhdon seanca gjyqësore për rastin e Selës

para 11 muajve - Ina

Në Gjykatën Penale vazhdon sot seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentim-vrasje të deputetit Ziadin Sela, njëherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë...

ZEQIRI: Toshta e kapi Selën për dore dhe e hodhi tek turma

para 11 muajve - Fakti Ditor

Deputeti i LSDM së Muhamed Zeqiri dëshmoi për tentimin e vrasjes ndaj Zijadin Selës më 27 prill në Kuvend. Zeqiri ishte i pari që e tregoi se kush ka qenë personi i cili e ka tërhequr Selën nga turma....

RASTI “SELA”, DËSHMON HEROI I TIJ, ALIMI: “PROTESTUESIT KËKRONIN GJAK SHQIPTARI”

para 11 muajve - TV21

Heroi i Selës, Abdulfetah Alimi sot dëshmon në seancën gjyqësorë ku akuzohen 10 të dyshuar për tentim vrasjen e deputetit Zijadin Sela, në ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar që ndodhën në Kuvend....

Dëshmon Abdulfetah Alimi: Kërkohej gjak shqiptari

para 11 muajve - Tetova Sot

Abdulfetah Alimi sot dëshmon në seancën gjyqësorë ku akuzohen 10 të dyshuar për tentim vrasjen e deputetit Zijadin Sela, në ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar që ndodhën në Kuvend. “Në sallën ku...

Zeqiri: Toshta e kapi Selën për dore dhe e hodhi tek turma

para 11 muajve - Fol

Deputeti i LSDM së Muhamed Zeqiri dëshmoi për tentimin e vrasjes ndaj Zijadin Selës më 27 prill në Kuvend. Zeqiri ishte i pari që e tregoi se kush ka qenë personi i cili e ka tërhequr Selën nga turma....

Zekiri: Toshta e kapi Selën për dore dhe e hodhi tek turma

para 11 muajve - Nezavisen

Deputeti i LSDM së Muhamed Zekiri dëshmoi për tentimin e vrasjes ndaj Zijadin Selës më 27 prill në Kuvend. Zeqiri ishte i pari që e tregoi se kush ka qenë personi i cili e ka tërhequr Selën nga turma....

Sot vazhdon seanca gjyqësore për tentim-vrasjen e Selës

para 11 muajve - Medial

Në Gjykatën Penale vazhdon sot seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentim-vrasje të deputetit Ziadin Sela, njiherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë...

Vazhdon seanca gjyqësore për tentim-vrasjen e Ziadin Selës

para 11 muajve - Alsat-M

Në Gjykatën Penale vazhdon sot seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentim-vrasje të deputetit Ziadin Sela, njiherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë...

Vazhdon gjykimi për sulmin ndaj Selës

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 16 prill - Në Gjykatën Penale sot duhet të vazhdojë gjykimi i të akuzuarve për tentim vrasje të deputetit Zijadin Sela, që ndodhi më 27 prill të vitit të kaluar në Parlamentin e Maqedonisë. Në seancën...

Zekiri dëshmon për dhunën ndaj Selës

para 11 muajve - Albeu

Në Gjykatën Penale vazhdon seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentimvrasje të deputetit Ziadin Sela, njiherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë e tyre...

ALIMI: “Kisha frikë që Sela të mos vdes në duart e mia”

para 11 muajve - Fakti Ditor

Abdulfetah Alimi, i punësuar në sigurimin e Kuvendit që arriti më 27 prill të shpëtojë Ziadin Selën nga turma e tërbuar në Kuvend, sot ka shpjeguar se çka ka ndodhur. “Një e punësuar me thirri të shkojë...

Vazhdon seanca gjyqësore për rastin e Selës

para 11 muajve - Gazeta Express

Në Gjykatën Penale vazhdon sot seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentim-vrasje të deputetit Ziadin Sela, njëherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë...

Muhamet Zekiri dëshmon në seancën për tentimvrasjen e Ziadin Selës

para 11 muajve - Ina

Në Gjykatën Penale vazhdon seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentimvrasje të deputetit Ziadin Sela, njiherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë e tyre...

Zekiri dëshmon për dhunën ndaj Selës

para 11 muajve - Gazeta Express

Në Gjykatën Penale vazhdon seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentimvrasje të deputetit Ziadin Sela, njiherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë e tyre...

Seancë e re gjyqësore për sulmin ndaj Selës më 27 prill

para 11 muajve - Portalb

Në Gjykatën Penale sot duhet të vazhdojë gjykimi për të akuzuarit për përpjekje për vrasje të deputetit Ziadin Sela, që ka ndodhur më 27 prill të vitit të kaluar në Kuvendin e Maqedonisë, njofton Portalb.mk...

Muhamet Zeqiri dhe Abdulfetah Alimi do të dëshmojnë për tentimvrasjen ndaj Selës

para 11 muajve - Shenja

Në gjykimin e sotëm për dhunën ndaj deputetit Ziadin Sela do të dëshmojë deputeti i LSDM-së Muhamed Zeqiri, por do të dëshmojë edhe ish pjesëtari i sigurimit të Kuvendit, Abdulfetah Alimi. Përveç Almitit...

Vazhdon gjykimi për sulmin ndaj Selës

para 11 muajve - Aktuale

Në Gjykatën Penale sot duhet të vazhdojë gjykimi i të akuzuarve për tentim vrasje të deputetit Zijadin Sela, që ndodhi më 27 prill të vitit të kaluar në Parlamentin e Maqedonisë. Në seancën e sotme pritet...

ALIMI: “Kisha frikë që Sela të mos vdes në duart e mia”

para 11 muajve - Nezavisen

Abdulfetah Alimi, i punësuar në sigurimin e Kuvendit që arriti më 27 prill të shpëtojë Ziadin Selën nga turma e tërbuar në Kuvend, sot ka shpjeguar se çka ka ndodhur. “Një e punësuar me thirri të shkojë...

Vazhdon seanca gjyqësore për tentim-vrasjen e Ziadin Selës

para 11 muajve - Tetova Sot

Në Gjykatën Penale vazhdon sot seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentim-vrasje të deputetit Ziadin Sela, njiherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë...

Muhamet Zekiri dëshmon në seancën për tentimvrasjen e Ziadin Selës

para 11 muajve - Telegrafi

Në Gjykatën Penale vazhdon seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentimvrasje të deputetit Ziadin Sela, njiherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë e tyre...

27 Prilli, Alimi: "U takova me vdekjen", kërkoheshte gjak shqiptari

para 11 muajve - Nezavisen

Abdulfetah Alimi, polici i drejtorisë së gjashtë të Ministrisë së Punëve të Bredshme (MPB), i cili punonte si sigurim në Parlamentin e Maqedonisë, ndërsa më 27 prill u gjend në vendin e ngjarjes dhe sipas...

Sot vazhdon gjykimi për dhunën ndaj Selës

para 11 muajve - Shenja

Në gjykimin e sotëm për dhunën ndaj deputetit Ziadin Sela do të dëshmojë deputeti i LSDM-së Muhamed Zeqiri, por do të dëshmojë edhe ish pjesëtari i sigurimit të Kuvendit, Abdulfetah Alimi. Përveç Almitit...

Vazhdon seanca gjyqësore për tentim-vrasjen e Ziadin Selës

para 11 muajve - Almakos

16 April 2018 / 10:04 Në Gjykatën Penale vazhdon sot seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentim-vrasje të deputetit Ziadin Sela, njiherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet...

Muhamet Zekiri dëshmon në seancën për tentimvrasjen e Ziadin Selës

para 11 muajve - Tetova Sot

Në Gjykatën Penale vazhdon seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentimvrasje të deputetit Ziadin Sela, njiherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë e tyre...

Muhamet Zekiri dëshmon në seancën për tentimvrasjen e Ziadin Selës

para 11 muajve - Almakos

Në Gjykatën Penale vazhdon seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentimvrasje të deputetit Ziadin Sela, njiherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë e tyre...

Deputeti i LSDM-së Zeqiri dëshmon për dhunën ndaj Selës

para 11 muajve - Nezavisen

Në gjykimin e sotëm për dhunën ndaj deputetit Ziadin Sela do të dëshmojë deputeti i LSDM-së Muhamed Zeqiri, por do të dëshmojë edhe ish pjesëtari i sigurimit të Kuvendit, Abdulfetah Alimi. Përveç Almitit...

Rasti “Sela”, dëshmon heroi i tij, Alimi: Protestuesit kërkonin gjak shqiptar

para 11 muajve - Fol

Heroi i Selës, Abdulfetah Alimi sot dëshmon në seancën gjyqësorë ku akuzohen 10 të dyshuar për tentim vrasjen e deputetit Zijadin Sela, në ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar që ndodhën në Kuvend....

Vazhdon gjykimi për sulmin ndaj Selës

para 11 muajve - Republika

Në Gjykatën Penale sot duhet të vazhdojë gjykimi i të akuzuarve për tentim vrasje të deputetit Zijadin Sela, që ndodhi më 27 prill të vitit të kaluar në Parlamentin e Maqedonisë. Në seancën e sotme pritet...

Zekiri dëshmon për dhunën ndaj Selës

para 11 muajve - Fol

Në Gjykatën Penale vazhdon seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentimvrasje të deputetit Ziadin Sela, njiherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë e tyre...

Vazhdon seanca gjyqësore për tentim-vrasjen e Ziadin Selës

para 11 muajve - Fakti Ditor

Në Gjykatën Penale vazhdon sot seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentim-vrasje të deputetit Ziadin Sela, njiherit kryetar i Aleancës për Shqiptarët. Tre dëshmitarë duhet të japin dëshminë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK