http://kariera.mk

Elvana Gjatës i ndodh e keqja në Milano të Italisë

para 11 muajve - Prive

Së fundmi, Elvana Gjata kaloi disa ditë në Milano të Italisë, bashkë me mikun e saj më të mirë, dizajnerin shqiptar, Valdrin Sahitin. Por, nuk shkoi gjithçka mirë. Elvanës ia vodhën pasaportën. Këtë lajm...

I vidhet pasaporta Elvana Gjatës

para 11 muajve - Klan Kosova

Elvana Gjatës i është vjedhur pasaporta, njofton Klan Kosova. Lajmin e ka bërë të ditur miku i saj, dizajneri Valdrin Sahiti, i cili ka postuar një fotografi në Instastory duke thënë: ‘kem diçka nga vjedhja...

Edhe një këngëtare shqiptare arrin 1 milion ndjekës në Instagram

para 11 muajve - Zhurnal

1 milion persona e ndjekin këtë këngëtare Rrjeti social Instagram është shumë i përdorur nga fytyrat e njohura publike, ata publikojnë vazhdimisht fotografi duke qenë kështu më afër me fansat e tyre. Të...

Edhe një këngëtare shqiptare arrin 1 milion ndjekës në Instagram

para 11 muajve - RTV 21

1 milion persona e ndjekin këtë këngëtare Rrjeti social Instagram është shumë i përdorur nga fytyrat e njohura publike, ata publikojnë vazhdimisht fotografi duke qenë kështu më afër me fansat e tyre. Të...

Elvana Gjata me shumë stil rrugëve të Milanos

para 11 muajve - GazetaBlic

Është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Elvana Gjata muajt e fundit është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja, shkruan lajmi.net. Po ashtu, si përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale,...

Elvana Gjata me shumë stil rrugëve të Milanos

para 11 muajve - Lajmi.net

Është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Elvana Gjata muajt e fundit është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja, shkruan lajmi.net. Po ashtu, si përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale,...

Elvana Gjata me shumë stil rrugëve të Milanos

para 11 muajve - Infokusi

Është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Elvana Gjata muajt e fundit është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja, shkruan lajmi.net. Po ashtu, si përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale,...

Elvana Gjata në Milano, duket me shumë stil

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më me stil shqiptare. Këngëtarja momentalisht po qëndron në Milano të Italisë nga edhe ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram, shkruan Indeksonline....

Elvana Gjata me shumë stil rrugëve të Milanos

para 11 muajve - Sovrani

Është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Elvana Gjata muajt e fundit është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja, shkruan lajmi.net. Po ashtu, si përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale,...

Edhe një këngëtare shqiptare me 1 milion ndjekës në Instagram

para 11 muajve - GazetaBlic

Ajo padyshim është një nga emrat më të kërkuar në estradë, shkruan GazetaBlic. Flasim për këngëtaren nga Shqipëria, Elvana Gjata e cila pëlqehet shumë nga publiku. © Elvana Gjata [Instagram] Tashmë ajo...

1 milion ndjekës por Elvanës i ndodhi e papritura me Ty Dolla $ign

para 11 muajve - Prive

Në fillim të këtij muaji, Elvana Gjata solli projektin e saj të dytë ndërkombëtar, kësaj radhe në bashkëpunim me Ty Dolla $ign me titull “Off Guard” Edhe pse Elvana mori mbështetje nga kolegët e saj shqiptar,...

Edhe një artiste shqiptare arrin 1 milionë ndjekës në rrjetin e preferuar social

para 11 muajve - Sovrani

Ajo padyshim është një nga emrat më të kërkuar në estradë, shkruan GazetaBlic. Flasim për këngëtaren nga Shqipëria, Elvana Gjata e cila pëlqehet shumë nga publiku. Tashmë ajo po synon tregun ndërkombëtar,...

Elvana Gjata thyen rekordet, në majë të klasifikimeve gjithmonë

para 11 muajve - Albeu

Ditën e djeshme, në një publikim të Top Awards , Elvana hyri në grupin e artistëve, të cilët kanë 6 këngë në klasifikim. Këngëtarja është e vendosur të pushtojë tregun muzikor dhe këtë gjë e tregojnë më...

Elvana Gjata thyen rekordet, në majë të klasifikimeve gjithmonë

para 11 muajve - Mapo

Ditën e djeshme, në një publikim të Top Awards, Elvana hyri në grupin e artistëve, të cilët kanë 6 këngë në klasifikim. Këngëtarja është e vendosur të pushtojë tregun muzikor dhe këtë gjë e tregojnë më...

Elvana Gjata thyen rekordet, në majë të klasifikimeve gjithmonë

para 11 muajve - Bota Press

Ditën e djeshme, në një publikim të Top Awards, Elvana hyri në grupin e artistëve, të cilët kanë 6 këngë në klasifikim. Këngëtarja është e vendosur të pushtojë tregun muzikor dhe këtë gjë e tregojnë më...

Pas Encës, Noizy-t, Luanës dhe Ledrit ja kush arrin 1 milion ndjekës në Instagram

para 12 muajve - Mapo

TIRANE – Instagram-i është kthyer në një formë të mirë marketingu për personazhet e njohur si të huaj dhe shqiptarë. Është padiskutim rrjeti social më i përdorur dhe më i preferuar nga të gjithë pas shumë...

Pas Encës, Noizy-t, Luanës dhe Ledrit ja kush arrin 1 milion ndjekës në Instagram

para 12 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Instagram-i është kthyer në një formë të mirë marketingu për personazhet e njohur si të huaj dhe shqiptarë. Është padiskutim rrjeti social më i përdorur dhe më i preferuar nga të gjithë pas shumë...

Kjo është artistja shqiptare që bëri 1 milion ndjekës në Instagram

para 12 muajve - GazetaBlic

Është në mesin e artisteve më të suksesshme shqiptare. Çdo këngë që Elvana Gjata publikon, shndërrohet në hit, ndërsa punon shumë që vazhdimisht të sjell krijime të reja, shkruan lajmi.net. Meqë jemi në...

Kjo është artistja shqiptare që bëri 1 milion ndjekës në Instagram

para 12 muajve - Lajmi.net

Është në mesin e artisteve më të suksesshme shqiptare. Çdo këngë që Elvana Gjata publikon, shndërrohet në hit, ndërsa punon shumë që vazhdimisht të sjell krijime të reja, shkruan lajmi.net. Meqë jemi në...

Kjo është artistja shqiptare që bëri 1 milion ndjekës në Instagram

para 12 muajve - Sovrani

Është në mesin e artisteve më të suksesshme shqiptare. Çdo këngë që Elvana Gjata publikon, shndërrohet në hit, ndërsa punon shumë që vazhdimisht të sjell krijime të reja, shkruan lajmi.net. Meqë jemi në...

Elvana hyn në grupin e artistëve me 6 këngë në klasifikim

para 12 muajve - Tetova Sot

Elvana është e vendosur të pushtojë tregun muzikor shqiptar dhe duket se këtë gjë e ka bërë më së miri. Këtë javë, artistja ka hyrë në grupin e artistëve me 6 këngë në klasifikimin e “The Top List”. Ndërkohë...

Elvana me dorë të ?hekurt?, sfidon hapur dy bishat e Instagramit

para 12 muajve - Albeu

Elvana ka vetëm pak ditë që ka publikuar hitin e saj më të ri në anglisht Off Guard në bashkëpunim me Ty Dolla. Por si gjithmonë, ajo ka marrë kritikën e madhe se nuk e flet aspak mirë anglishten. Ama...

“Top Awards”, Elvana hyn në grupin e artistëve me 6 këngë në klasifikim

para 12 muajve - Ina

Elvana është e vendosur të pushtojë tregun muzikor shqiptar dhe duket se këtë gjë e ka bërë më së miri. Këtë javë, artistja ka hyrë në grupin e artistëve me 6 këngë në klasifikimin e “The Top List”. Ndërkohë...

“Top Awards”, Elvana hyn në grupin e artistëve me 6 këngë në klasifikim

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Elvana është e vendosur të pushtojë tregun muzikor shqiptar dhe duket se këtë gjë e ka bërë më së miri. Këtë javë, artistja ka hyrë në grupin e artistëve me 6 këngë në klasifikimin e “The Top List”. Ndërkohë...

Fansat e “poshtërojnë” Elvanën, çfarë po i ndodh asaj?

para 12 muajve - Ina

Çfarë po ndodh me Elvanën?! Elvana Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë ditët e fundit. Fillimisht u rikthye me albumin 3EP dhe më pas publikoi bashkëpunimin “Off Guard” me reperin e njohur...

Fansat “fëlliqin” keq Elvana Gjatën, ja çfarë i thonë

para 12 muajve - GazetaBlic

Çfarë po ndodh me Elvanën?! Elvana Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë ditët e fundit. Fillimisht u rikthye me albumin 3EP dhe më pas publikoi bashkëpunimin “Off Guard” me reperin e njohur...

Fansat e “poshtërojnë” Elvanën, çfarë po i ndodh asaj?

para 12 muajve - Sovrani

Çfarë po ndodh me Elvanën?! Elvana Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë ditët e fundit. Fillimisht u rikthye me albumin 3EP dhe më pas publikoi bashkëpunimin “Off Guard” me reperin e njohur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK