http://kariera.mk

Man Utd përfshinë Pogban në ofertën për Bale

para 11 muajve - Telegrafi

Vera e vitit 2018 mund të na sjell një nga shkëmbimet më të mëdha në histori të futbollit botëror, ku akterë kryesorë pritet të jenë Paul Pogba dhe Gareth Bale. Aksi Mançester-Madrid gjithmonë ka qenë...

Manchester United e ofron Pogban për Bale

para 11 muajve - Gazeta Express

Manchester Unitedi do të tentojë ta përfshijë Paul Pogban në çfarëdo oferte të mundshme për anësorin e Real Madridit, Gareth Bale, sipas Don Balon. Uellsiani duket se është i gatshëm ta largohet nga Madridi...

I zhgënjer nga Mourinho, ylli i Manchesterit transferohet te gjiganti evropian

para 11 muajve - Medial

Çdo ditë e më shumë po rritën zërat se sulmuesi i Mancehster United, Anthony Martial, do të largohet në fund të këtij sezoni. Sulmuesi francez është i zhgënjyer me mintuazhën e vogël të ofruar nga Jose...

A do të jetë ky shkëmbimi më i madh në histori të futbollit?

para 11 muajve - Lajmi.net

Transferime të mëdha janë bërë gjithmonë mes Manchester Unitedit dhe Real Madridit. Mjafton të përmendin Cristiano Ronaldon dhe David Beckhamin. Lëvizje të kësaj peshe, mund të kemi edhe në verën e këtij...

Mourinho e do me çdo kusht yllin e Realit, ofron edhe Pogban për të

para 11 muajve - Medial

Manchester United do të përpiqet të përfshijë Paul Pogban në ofertë për sulmuesin e Real Madridit, Gareth Bale, raporton Don Balon. Uellsiani duket se është i vendosur të largohet nga Madridi në verë,...

Man Utd përfshinë Pogban në ofertën për Bale

para 11 muajve - Almakos

Vera e vitit 2018 mund të na sjell një nga shkëmbimet më të mëdha në histori të futbollit botëror, ku akterë kryesorë pritet të jenë Paul Pogba dhe Gareth Bale. Aksi Mançester-Madrid gjithmonë ka qenë...

Bayern e Juve i janë vënë pas të pakënaqurit në United

para 11 muajve - Klan Kosova

Bayern Munich i janë bashkuar garës për sulmuesin e krahut të Manchester United, Anthony Martial, njofton Calciomercato.com , njofton Klan Kosova. 22 vjecari është tejet i pakënaqur me kohën që i është...

Shkëmbim lojtarësh mes Real e United

para 11 muajve - Klan Kosova

Manchester United do të provojë që ta përshijë Paul Pogban në një ofertë që do t’ia bëjë Real Madrid-it për Gareth Balen, shkruan Don Balon, njofton Klan Kosova. Siç raportohet, uellsiani tashmë e ka vendosur...

I zhgënjer nga Mourinho, ylli i Manchesterit transferohet te gjiganti evropian

para 11 muajve - Sovrani

Çdo ditë e më shumë po rritën zërat se sulmuesi i Mancehster United, Anthony Martial, do të largohet në fund të këtij sezoni. Sulmuesi francez është i zhgënjyer me mintuazhën e vogël të ofruar nga Jose...

Mourinho e do me çdo kusht yllin e Realit, ofron edhe Pogban për të

para 11 muajve - Sovrani

Manchester United do të përpiqet të përfshijë Paul Pogban në ofertë për sulmuesin e Real Madridit, Gareth Bale, raporton Don Balon. Uellsiani duket se është i vendosur të largohet nga Madridi në verë,...

Mediat në Angli të sigurta: Ja ku transferohet Bale

para 12 muajve - Portalb

Thashethemet për transferimin e Gareth Bale te Interi sa shkojnë e rriten. Tani janë mediet në Angli që konfirmojnë se marrëveshje Inter-Real Madrid për Gareth Bale mund të arrihet. Ishte ‘Independent’...

Mediet në Angli të sigurta: Ja ku transferohet Bale

para 12 muajve - Infokusi

Thashethemet për transferimin e Gareth Bale te Interi sa shkojnë e rriten. Tani janë mediet në Angli që konfirmojnë se marrëveshje Inter-Real Madrid për Gareth Bale mund të arrihet. Ishte ‘Independent’...

Mediat e bëjnë fakt të kryer: Gareth Bale drejt Serie A

para 12 muajve - Java News

Thashethemet për transferimin e Gareth Bale te Interi sa shkojnë e rriten. Tani janë mediet në Angli që konfirmojnë se marrëveshje Inter-Real Madrid për Gareth Bale mund të arrihet. Ishte ‘Independent’...

Mediet në Angli të sigurta: Ja ku transferohet Bale

para 12 muajve - Lajmi.net

. Thashethemet për transferimin e Gareth Bale te Interi sa shkojnë e rriten. Tani janë mediet në Angli që konfirmojnë se marrëveshje Inter-Real Madrid për Gareth Bale mund të arrihet. Ishte ‘Independent’...

Mediat angleze të sigurta: Kjo do të jetë skuadra e re e Bale, befasi për të gjithë

para 12 muajve - Sovrani

Thashethemet për transferimin e Gareth Bale te Interi sa shkojnë e rriten. Tani janë mediet në Angli që konfirmojnë se marrëveshje Inter-Real Madrid për Gareth Bale mund të arrihet. Ishte ‘Independent’...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK