http://kariera.mk

Privatizimi i OSSH, prokuroria kërkon zgjatjen e hetimeve, ja çfarë mban peng procesin

para 11 muajve - NOA

Çështja e privatizimit të OSSH-së tek çekët e ÇEZ u hap me shumë bujë, por duket se dosja sërish do të zvarritet. Hapat e mëtejshëm në këtë proces hetimor mbahen peng për shkak të dy letërporosive në Kosovë...

Shtyhen me tre muaj hetimet për privatizimin e OSSH-së

para 11 muajve - Klan

Me kërkesë të Prokurorisë, Gjykata e Tiranës ka shtyrë me 3 muaj të tjerë afatin e hetimeve për privatizimin e OSSH-së në vitin 2009 dhe kalimin e kompanisë tek çekët e CEZ. Shkak janë bërë mungesa e përgjigjeve...

Dosja CEZ: Zvarritet hetimi, prokuroria kërkon dhe tre muaj kohë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Pas zhurmës dhe bujës për rihapjen e hetimeve mbi privatizimin e OSSH nga CEZ, tashmë pritet që edhe kjo dosje të zvarritet për faj të procedurës. Siç thonë burimet, prokuroria i ka kërkuar gjykatës së...

Skandali i CEZ-it, Prokuroria zgjat hetimin edhe me 3 muaj

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Pas zhurmës dhe bujës për rihapjen e hetimeve mbi privatizimin e OSSH nga CEZ, tashmë pritet që edhe kjo dosje të zvarritet për faj të procedurës. Siç thonë burimet, prokuroria i ka kërkuar gjykatës së...

Çështja CEZ, prokuroria kërkon dhe tre muaj kohë

para 11 muajve - Sot News

Vite më parë kompania e shpërndarjes CEZ u privatizua dhe dëmi që iu shkaktua shtetit shqiptar ishte rreth 414 milion euro. Sakaq, pritet të merret vendimi nga gjykata pas hetimeve të kryera, ndërsa mësohet...

Zvarritet hetimi për CEZ, prokuroria kërkon dhe tre muaj kohë

para 11 muajve - Gazeta Express

Pas zhurmës dhe bujës për rihapjen e hetimeve mbi privatizimin e OSSH nga CEZ, tashmë pritet që edhe kjo dosje të zvarritet për faj të procedurës. Siç thonë burimet, prokuroria i ka kërkuar gjykatës së...

Skandali i CEZ/ Prokuroria kërkon shtyrjen e afatit të hetimit, ja shkaqet

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Pas marrjes së dëshmisë së Shkelzën Berishës, ish-ministrit Genci Ruli si dhe dërgimit të dy letërporosive drejt Kosovës e Francës për pyetjen e Nuel Kalajt, Prokuroria e Tiranës ka mbetur në...

Skandali i CEZ/ Prokuroria kërkon shtyrjen e afatit të hetimit, ja shkaqet

para 11 muajve - Mapo

TIRANE – Pas marrjes së dëshmisë së Shkelzën Berishës, ish-ministrit Genci Ruli si dhe dërgimit të dy letërporosive drejt Kosovës e Francës për pyetjen e Nuel Kalajt, Prokuroria e Tiranës ka mbetur në...

Skandali CEZ, prokuroria kërkon zgjatjen me tre muaj të hetimeve

para 11 muajve - Java News

Pas vendimit të gjykatës për të rihetuar skandalin e privatizimit të operatorit të shpërndarjes së energjisë tek kompania Ceke Cez, prokuroria e Tiranës ka kërkuar një afat të ri prej tre muaj kohë. Kërkesa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK