http://kariera.mk

Bashkëshorti i Almedës shpërthen për lajmet e operacioneve plastike!

para 11 muajve - Gazeta Express

Aktorja shqiptare Almeda Abazi është komentuar në media rreth operacioneve plastike, të cilat i ka mohuar gjithnjë. Por mesa duket edhe bashkëshorti i saj aktori Tolgahan Sayisman është lodhur nga të gjithë...

Tolgahan flet për operacionet plastike të Almedes, zbulon çfarë ka bërë ajo

para 11 muajve - Tetova Sot

Ata janë një prej çifteve më të dashur për publikun turk, por edhe për atë shqiptar. Bëhet fjalë për ish-Missin Almeda Abazi dhe bashkëshortin e saj, aktorin turk Tolgahan Say??man. Se fundmi mediat turke...

E akuzuan për operacione plastike, reagon ashpër bashkëshorti i Almeda Abazit: Ka bërë vetëm dy ndërhyrje

para 11 muajve - Telegrafi

Almeda Abazi, kohët e fundit është vënë në shënjestër të akuzave për ndërhyrje estetike në fytyrë. Ka shumë nga ata që mendojnë se ish Miss-i ka ndryshuar goxha në paraqitje dhe kjo falë operacioneve plastike....

Tolgahan flet për operacionet plastike të Almedës

para 11 muajve - RTV 21

“Habitem se si bëhen çështje dite disa foto të moshës 15 vjeçare” Kohëve të fundit në mediat turke kanë qarkulluar shumë lajme për bukuroshen shqiptare Almeda Abazin, lidhur me ndërhyrjet estetike në fytyrë....

E akuzuan për operacione plastike, reagon ashpër bashkëshorti i Almeda Abazit: Ka bërë vetëm dy ndërhyrje

para 11 muajve - GazetaBlic

Almeda Abazi, kohët e fundit është vënë në shënjestër të akuzave për ndërhyrje estetike në fytyrë. Ka shumë nga ata që mendojnë se ish Miss-i ka ndryshuar goxha në paraqitje dhe kjo falë operacioneve plastike....

Aktori turk reagon pas lajmeve për bashkëshorten: Ja e vërteta e ndërhyrjeve plastike të Almedës

para 11 muajve - Mapo

Ndërhyrjet estetike të personazheve të njohur janë temë e parë diskutimi në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale edhe në botë. “Si ishte dhe si është?” është kthyer në një titull klishe që, më shumë sesa...

Almeda dhe ”Çënari” ju lënë pa fjalë!

para 11 muajve - Zhurnal

Dyshja shkëlqejnë si kurrë më parë Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk, Toglahan Sayisman janë ndër çiftet më të përfolura të mediave rozë jo vetën në...

Bashkëshorti i Almedës shpërthen për lajmet e operacioneve plastike!

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Aktorja shqiptare Almeda Abazi është komentuar në media rreth operacioneve plastike, të cilat i ka mohuar gjithnjë. Por mesa duket edhe bashkëshorti i saj aktori Tolgahan Sayisman është lodhur nga të gjithë...

Almeda dhe ”Çënari” ju lënë pa fjalë!

para 11 muajve - RTV 21

Dyshja shkëlqejnë si kurrë më parë Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk, Toglahan Sayisman janë ndër çiftet më të përfolura të mediave rozë jo vetën në...

E akuzuan për operacione plastike, reagon ashpër bashkëshorti i Almeda Abazit: Ka bërë vetëm dy ndërhyrje

para 11 muajve - Almakos

Almeda Abazi, kohët e fundit është vënë në shënjestër të akuzave për ndërhyrje estetike në fytyrë. Ka shumë nga ata që mendojnë se ish Miss-i ka ndryshuar goxha në paraqitje dhe kjo falë operacioneve plastike....

Akuzohet për ndërhyrje në fytyrë, reagon ashpër bashkëshorti i Almedës: Ka bërë vetëm dy në…

para 11 muajve - Lajmi.net

Almeda Abazi, kohët e fundit është vënë në shënjestër të akuzave për ndërhyrje estetike në fytyrë Ka shumë nga ata që mendojnë se ish Miss-i ka ndryshuar goxha në paraqitje dhe kjo falë operacioneve plastike....

Almeda dhe Tolgahan me set të ri, vajzat do t’i xhelozojnë

para 11 muajve - Lajmi.net

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë çift që i hasim shumë shpesh në titujt e medieve rozë. Bukuroshja shqiptare këto ditë është angazhuar në drejtimin e spektaklit “Dancing with the stars” në Shqipëri,...

Akuzohet për ndërhyrje në fytyrë, reagon ashpër bashkëshorti i Almedës: Ka bërë vetëm dy në…

para 11 muajve - Tetova Sot

Almeda Abazi, kohët e fundit është vënë në shënjestër të akuzave për ndërhyrje estetike në fytyrë. Ka shumë nga ata që mendojnë se ish Miss-i ka ndryshuar goxha në paraqitje dhe kjo falë operacioneve plastike....

Akuzohet për ndërhyrje në fytyrë, reagon ashpër bashkëshorti i Almedës: Ka bërë vetëm dy në…

para 11 muajve - Sovrani

Almeda Abazi, kohët e fundit është vënë në shënjestër të akuzave për ndërhyrje estetike në fytyrë. Ka shumë nga ata që mendojnë se ish Miss-i ka ndryshuar goxha në paraqitje dhe kjo falë operacioneve plastike....

Almeda Abazin e akuzojnë për operacione plastike, reagon Tolgahan: Habitem që bëhen çështje e ditës fotot në moshën 15 vjeçare!

para 11 muajve - Blitz

Almeda Abazi është një ndër personazhet e preferuar në Shqipëri dhe Turqi. Së fundmi ajo është akuzuar nga mediat turke se ka bërë operacione plastike, në të cilat janë publikuar disa foto të Almedës në...

Aktori turk reagon pas lajmeve për bashkëshorten: Ja e vërteta e ndërhyrjeve plastike të Almedës

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Ndërhyrjet estetike të personazheve të njohur janë temë e parë diskutimi në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale edhe në botë. “Si ishte dhe si është?” është kthyer në një titull klishe që, më...

Tolgahan flet për ndërhyrjet e së shoqes, zbulon çfarë ka bërë Almeda

para 11 muajve - NOA

Ata janë një prej çifteve më të dashur për publikun turk, por edhe për atë shqiptar. Bëhet fjalë për ish-Missin Almeda Abazi dhe bashkëshortin e saj, aktorin turk Tolgahan Sayışman. Se fundmi mediat turke...

Almeda dhe Tolgahan me set të ri, vajzat do t’i xhelozojnë

para 11 muajve - Sovrani

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë çift që i hasim shumë shpesh në titujt e medieve rozë. Bukuroshja shqiptare këto ditë është angazhuar në drejtimin e spektaklit “Dancing with the stars” në Shqipëri,...

Aktori turk i kthehet mediave për Almeda Abazin: Boll u morët me gruan time

para 11 muajve - Albeu

Ndërhyrjet estetike të personazheve të njohur janë temë e parë diskutimi në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale edhe në botë. Në mediat turke është përfolur edhe Almeda Abazi, ish-mssi shqiptar. Por si...

‘Çënari’ dhe Almeda Abazi po e shijojnë këtë pamje përrallore

para 11 muajve - TV Koha

Janë njëri ndër çiftet më të komentuara në media. Ish-miss Shqipëria dhe aktori turk Tolgahan Sayisman po shijojnë lidhjen e tyre si të martuar edhe atë në ambiente tejet përrallore, shkruan lajmi. Së...

‘Çënari’ dhe Almeda Abazi po e shijojnë këtë pamje përrallore

para 11 muajve - Lajmi.net

Janë njëri ndër çiftet më të komentuara në media. Ish-miss Shqipëria dhe aktori turk Tolgahan Sayisman po shijojnë lidhjen e tyre si të martuar edhe atë në ambiente tejet përrallore, shkruan lajmi.net...

‘Çënari’ dhe Almeda Abazi po e shijojnë këtë pamje përrallore

para 11 muajve - Sovrani

Janë njëri ndër çiftet më të komentuara në media. Ish-miss Shqipëria dhe aktori turk Tolgahan Sayisman po shijojnë lidhjen e tyre si të martuar edhe atë në ambiente tejet përrallore, shkruan lajmi.net...

Almeda nuk mund të qëndrojë larg Tolgës, ja çfarë bëri pas “DWS”

para 12 muajve - Tetova Sot

lmeda Abazi është modelja dhe aktorja shqiptare e cila prej vitesh karrierën e vazhdon në Turqi. Madje vitin e kaluar ajo është martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman. Almeda është angazhuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK