http://kariera.mk

Emri i vajzës së Khloe Kardashian nuk ka lidhje me tradhëtinë e Tristan por me diçka shumë më të thellë se kaq

para 11 muajve - Blitz

Khloe Kardashian solli në jetë vajzën e saj të parë në një atmosferë  jo të këndshmë pas videove të tradhëtisë së partnerit të saj. Por çdo gjë është harruar sepse Khloe ka vendosur që të hedh çdo gjë...

Zbulohet si erdhi ideja për emrin e vajzës së Khloe

para 11 muajve - GazetaBlic

Tashmë e dini që Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson kanë emëruar bijën e tyre të porsalindur – True Thompson. Shumë mund të pyesin se si erdhi ideja e emrit, dhe pikërisht për këtë, Kris Jenner ka dhënë...

Zbulohet si erdhi ideja për emrin e vajzës së Khloe

para 11 muajve - Klan Kosova

Tashmë e dini që Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson kanë emëruar bijën e tyre të porsalindur – True Thompson, transmeton Klan Kosova. Shumë mund të pyesin se si erdhi ideja e emrit, dhe pikërisht për...

Khloé Kardashian zbulon emrin e foshnjes së saj:

para 11 muajve - Ina

Prej disa ditësh fansat kanë pritur emrin e vajzës së Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson: Emri i saj është True Thompson. Kardashian bëri njoftimin në Instagram. “Vajza jonë e vogël, True Thompson,...

Khloé Kardashian zbulon emrin e foshnjes së saj:

para 11 muajve - Vizion Plus

Prej disa ditësh fansat kanë pritur emrin e vajzës së Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson: Emri i saj është True Thompson. Kardashian bëri njoftimin në Instagram. “Vajza jonë e vogël, True Thompson,...

Khloe Kardashian zbulon si e pagëzoi vajzën

para 11 muajve - Zhurnal

Një nga femrat më të komentuara në familjen Kardashian është edhe Khloe Kardashian. Bukuroshja këto ditë ka sjellë në jetë vajzën, lindje kjo që bëri bujë në shtypin rozë në gjithë botën, shkruan lajmi.net....

Khloe Kardashian zbulon emrin e vajzës së saj

para 11 muajve - NOA

Edhe pse lindja e saj e parë u përfshi nga skandali i tradhtisë së partnerit dhe u shoqërua edhe nga një zhurmë e madhe mediatike, Khloe Kardashian nuk i ka dhënë shumë vëmendje asaj. Lindja e vajzës të...

U tradhtua nga i dashuri, ja çfarë emri i vuri vajzës Khloe Kardashian

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Khloe Kardashian ka zbuluar emrin e vajzës së saj që erdhi në jetë afërsisht një javë më parë. 33-vjeçarja e njohur si yll i realit show ka zgjedhur një emër shumë kuptimplotë për vajzën e saj të cilën...

Khloe Kardashian vendos emrin e vajzës. U frymëzua nga tradhëtia e partnerit?

para 11 muajve - Blitz

Së fundmi, kryefjala e mediave ka qenë tradhëtia e Tristan Thompson ndja Khoe Kardashian. Por jo vetëm kaq, pak ditë më parë ata janë bërë prindër të vajzës së tyre të parë. Nëpërmjet një postimi ë Instagram,...

Shtatzënia e tradhtia: Flet për herë të parë Khloe Kardashian

para 11 muajve - Prive

Në mes tensionesh të mëdha, ajo solli në jetë një vajzë. Ylli i reality show “Keeping Up With the Kardashians”, u bë shënjestër mediatike pasi u zbulua se partneri i saj e kishte tradhtuar, dhe atë përderisa...

Khloe Kardashian zbulon si e pagëzoi vajzën

para 11 muajve - Lajmi.net

Një nga femrat më të komentuara në familjen Kardashian është edhe Khloe Kardashian. Bukuroshja këto ditë ka sjellë në jetë vajzën, lindje kjo që bëri bujë në shtypin rozë në gjithë botën, shkruan lajmi.net....

E tradhtoi, por e fali! Khloe tani tregon emrin e vajzës

para 11 muajve - GazetaBlic

Khloe Kardashian e cila është bërë nënë për herë të parë, ka bërë të ditur emrin e vajzës përmes një postimi në Instagram. Bashkangjitur me fotografinë Khloe ka treguar se vogëlushja është emëruar True...

Khloe bën të ditur emrin e vajzës

para 11 muajve - Klan Kosova

Khloe Kardashian e cila është bërë nënë për herë të parë, ka bërë të ditur emrin e vajzës përmes një postimi në instagram. Bashkangjitur me fotografinë Khloe ka treguar se vogëlushja është emëruar True...

Pasi partneri e tradhëtoi, Khloe K i vendos vajzës emrin kuptimplotë që nuk e kishit menduar

para 11 muajve - Periskopi

Tradhëtia e Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian ka qenë së fundmi kryefjala e të gjitha mediave. Basketbollisti e tradhtoi biznesmenen me dy vajza me të cilat ai shfaqej në video teksa puthej e përkëdhelej,...

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson zbulojnë emrin e vajzës së tyre të sapolindur

para 11 muajve - BalkanWeb

Khloe Kardashian ka njoftuar të hënën se ajo dhe i dashuri i saj Tristan Thompson kanë vendosur që vajza e tyre e porsalindur të quhet True. ‘Vajza jonë e vogël True Thompson, na ka mbushur me lumturi...

Tristan “e lan” tradhtinë me dhuratë diamanti?

para 12 muajve - Klan Kosova

Khloe Kardashian ka pranuar një dhuratë diamanti në vlerë prej rreth 56 mijë dollarësh nga i dashuri i saj Tristan Thompson. Sipas mediave të huaja, bëhet fjalë për një gjerdan dhe byzylyk ngjyrë rozë...

Cardi B ka disa këshilla për Khloe Kardashian

para 12 muajve - Klan Kosova

Cardi B pati disa këshilla Khloe Kardashian pas skandalit për tradhti nga i dashuri i saj Tristan Thompson, transmeton Klan Kosova. Reperja 25-vjeçare, e cila e gjeti veten në një situatë të ngjashme,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK