http://kariera.mk

Rita po relaksohet në Francë! Zhvishet në bikini dhe rrëmben sërish të gjithë vëmendjen

para 11 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Rita Ora po vazhdon turneun e saj nëpër botë. Aktualisht ndodhet në Nice të Francën atje edhe ku ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar, shkruan lajmi.net Gjysmë e zhveshur në bikini, Rita ka...

Rita duke u relaksuar në Francë! Zhvishet në bikini dhe rrëmben të gjithë vëmendjen

para 11 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Rita Ora po vazhdon turneun e saj nëpër botë. Aktualisht ndodhet në Nice të Francën atje edhe ku ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar, shkruan lajmi.net Gjysmë e zhveshur në bikini, Rita ka...

Nga SHBA-të në Francë, Rita vjen me poza të reja

para 11 muajve - Almakos

Rita Ora ka vazhduar me publikimin e fotografive verore, në të cilat ka pozuar me kostum larjeje. Shqiptarja me famë botërore është duke e shijuar në maksimum motin e mirë duke realizuar sete të ndryshme...

Rita duke u relaksuar në Francë! Zhvishet në bikini dhe rrëmben të gjithë vëmendjen

para 11 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja Rita Ora po vazhdon turneun e saj nëpër botë. Aktualisht ndodhet në Nice të Francën atje edhe ku ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar. Gjysmë e zhveshur në bikini, Rita ka mahnitur ndjekësit...

Rita Ora duke u relaksuar në Francë! Zhvishet në bikini dhe rrëmben të gjithë vëmendjen

para 11 muajve - Bota Press

Këngëtarja Rita Ora po vazhdon turneun e saj nëpër botë. Aktualisht ndodhet në Nice të Francën atje edhe ku ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar. Gjysmë e zhveshur në bikini, Rita ka mahnitur ndjekësit...

Rita sjell të tjera poza tërheqëse me kostum larjeje

para 11 muajve - Telegrafi

Rita Ora ka ditur shpesh të marrë vëmendjen me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale. Derisa në fotosesionet e ndryshme, ajo nuk ka hezituar të paraqitet në poza tërheqëse, e zhveshur në pjesën...

Rita sjell të tjera poza tërheqëse me kostum larjeje

para 11 muajve - Almakos

Rita Ora ka ditur shpesh të marrë vëmendjen me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale. Derisa në fotosesionet e ndryshme, ajo nuk ka hezituar të paraqitet në poza tërheqëse, e zhveshur në pjesën...

Rita Ora mbulon gjoksin dhe të pasmet me qershia

para 11 muajve - Zhurnal

Rita Ora është një prej artisteve shqiptare e cila ka arritur të bëjë që emri i saj të njihet në gjithë botën. Ashtu si shumë prej yjeve botërore edhe Rita është shumë e angazhuar në muzikë me turne në...

Rita “djeg” rrjetin, si kurrë më parë ekspozon të pasmet në bikini

para 11 muajve - Ina

Rita Ora është një prej artisteve shqiptare e cila ka arritur të bëjë që emri i saj të njihet në gjithë botën. Ashtu si shumë prej yjeve botërore edhe Rita është shumë e angazhuar në muzikë me turne në...

Rita “djeg” rrjetin, si kurrë më parë ekspozon të pasmet në bikini

para 11 muajve - Lajmi.net

Rita Ora është një prej artisteve shqiptare e cila ka arritur të bëjë që emri i saj të njihet në gjithë botën. Ashtu si shumë prej yjeve botërore edhe Rita është shumë e angazhuar në muzikë me turne në...

Me bikinit me qershi, Rira Ora shfaqet mjaft joshëse në Coachella

para 11 muajve - GazetaBlic

Në Kaliforni ka filluar festivali i muzikës, “Coachella”, shkruan GazetaBlic. Festival ky që mbledh çdo vit artistë e njerëz të thjeshtë të cilët tregojnë stilin e tyre të veçantë. Në mesin e shumë e tyre...

Rita Ora ‘çmend’ ndjekësit, si kurrë më parë ekspozon të pasmet në bikini

para 11 muajve - Periskopi

Rita Ora është një prej artisteve shqiptare e cila ka arritur të bëjë që emri i saj të njihet në gjithë botën. Ashtu si shumë prej yjeve botërore edhe Rita është shumë e angazhuar në muzikë me turne në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK