http://kariera.mk

Dalin prapaskenat e këngës, sikleti i modelit në videon erotike me Encën

para 11 muajve - BalkanWeb

Për shkak të skenave të forta erotike videoklipi më i fundit i Encës ka bërë zhurmë të madhe në media. ‘Dua’ titullohet klipi në fjalë e në thelb kishte tradhëtinë bashkshortore. Për të realizuar këtë...

Pamjet nga prapaskenat, modeli në siklet nga puthjet në buzë dhe prekjet me Encën

para 11 muajve - NOA

Videoklipi i fundit i këngëtares Enca Haxhia ka bërë mjaft bujë në media pasi ai është plot skena erotike. Kënga e fundit titullohet “Dua” dhe në thelb bëhet fjalë për tradhtinë bashkëshortore. Në videoklip...

Fansi e akuzon se ka bërë operacion gjoksin, Enca e bën ‘horë” para 1.7 milionë fansave

para 11 muajve - GazetaBlic

Dje Enca publikoi një video në Instagram, e cila ishte gjatë xhirimeve të klipit “Dua”, shkruan GazetaBlic. Video kjo e cila ishte pak para se ajo dhe modeli spanjoll të xhironin skenën e puthjes së klipit....

Enca Haxhia merr një vendim të papritur!?

para 11 muajve - Prive

Enca Haxhia ka menduar të ndryshojë pak. Këngëtarja njoftoi ndjekësit e saj që janë më shumë se 1 milion, se sot do t’i lyej flokët, por pa zbuluar ngjyrën. Lajmin për këtë ndryshim në pamje, artistja...

Enca paralajmëron publikimin e skenave “të sikletshme” të klipit “Dua”

para 11 muajve - Zhurnal

Këngëtarja provokative, Enca Haxhia, nuk e ka kryer ende punën me videoklipin e saj të ri “Dua”. Ajo në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar publikimin e prapaskenave të klipit. Këngëtarja provokative,...

Publikoi video të momentit më të sikletshëm, tani modeli spanjoll ka disa fjalë për Encën (Foto/Video)

para 11 muajve - GazetaBlic

Në disa intervista Enca është shprehur se skenat e nxehta të klipit “Dua” kanë qenë shumë të vështira për të që t’i realizoj, shkruan GazetaBlic. Që nga lansimi i projektit “Dua”, ajo shpesh po publikon...

Enca paralajmëron publikimin e skenave “të sikletshme” të klipit “Dua”

para 11 muajve - Telegrafi

Këngëtarja provokative, Enca Haxhia, nuk e ka kryer ende punën me videoklipin e saj të ri “Dua”. Ajo në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar publikimin e prapaskenave të klipit. Skena me e sikletshme...

Enca nuk i ndal komentet me modelin portugez: Jam e lumtur që…

para 11 muajve - Lajmi.net

Kishte paralajmëruar një këngë të re për disa muaj rresht. Me të publikuar këngën “Dua”, të cilën e solli të vizuelizuar me videoklip, Enca është komentuar për javë të tëra, shkruan lajmi.net. Kjo ngase,...

Enca paralajmëron publikimin e skenave “të sikletshme” të klipit “Dua”

para 11 muajve - Ina

Këngëtarja provokative, Enca Haxhia, nuk e ka kryer ende punën me videoklipin e saj të ri “Dua”. Ajo në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar publikimin e prapaskenave të klipit. Skena me e sikletshme...

Enca paralajmëron publikimin e skenave “të sikletshme” të klipit “Dua”

para 11 muajve - Almakos

Këngëtarja provokative, Enca Haxhia, nuk e ka kryer ende punën me videoklipin e saj të ri “Dua”. Ajo në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar publikimin e prapaskenave të klipit. Dhe jo vetëm, bukuroshja...

Enca nuk i ndal komentet me modelin portugez

para 11 muajve - Sovrani

Kishte paralajmëruar një këngë të re për disa muaj rresht. Me të publikuar këngën “Dua”, të cilën e solli të vizuelizuar me videoklip, Enca është komentuar për javë të tëra, shkruan lajmi.net. Kjo ngase,...

Enca paralajmëron publikimin e skenave “të sikletshme” të klipit “Dua”

para 11 muajve - Periskopi

Këngëtarja provokative, Enca Haxhia, nuk e ka kryer ende punën me videoklipin e saj të ri “Dua”. Ajo në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar publikimin e prapaskenave të klipit. Skena me e sikletshme...

Modeli spanjoll në siklet të madh para xhirimeve të klipit erotik!

para 11 muajve - Lajmi.net

Kënga ‘Dua’ nga Enca Haxhia rrëmbeu një dëgjueshmëri të madhe por jo vetëm kaq, shikueshmëria ishte akoma më në nivel. Kjo për të vetmen arsye se në klip është Enca dhe aty nuk ka pasur se si të mos ketë...

Modeli spanjoll në siklet të madh para xhirimeve të klipit erotik! Del video nga prapaskenat

para 11 muajve - Lajmi.net

Kënga ‘Dua’ nga Enca Haxhia rrëmbeu një dëgjueshmëri të madhe por jo vetëm kaq, shikueshmëria ishte akoma më në nivel. Kjo për të vetmen arsye se në klip është Enca dhe aty nuk ka pasur se si të mos ketë...

Enca publikon momentet më të sikletshme nga prapaskenat e klipit “Dua”

para 11 muajve - RTV 21

Flakë flakë… “Dua”, është projekti i fundit i këngëtares, Enca Haxhia i cili u komentua shumë jo vetëm për këngën por edhe për videoklipin. Skenat e nxehta që ajo solli bashkë me modelin portugez Pierluigi...

Pjesa më e sikletshme ndonjëherë, a jeni gati t’i shihni prapaskenat e “DUA” nga Enca?

para 11 muajve - Prive

Projekti i fundit i Enca Haxhiut mori vëmendje të madhe jo vetëm nga shtypi rozë por edhe nga njerëzit, sidomos ata që janë përdorues të Instagramit. Skenat erotike për këngën “DUA”, me modelin i cili...

Skena më e sikletshme ndonjëherë, a jeni gati t’i shihni prapaskenat e “DUA” nga Enca?

para 11 muajve - Prive

Projekti i fundit i Enca Haxhiut mori vëmendje të madhe jo vetëm nga shtypi rozë por edhe nga njerëzit, sidomos ata që janë përdorues të Instagramit. Skenat erotike për këngën “DUA”, me modelin i cili...

Enca tregon momentin më të sikletshëm me modelin spanjoll

para 11 muajve - GazetaBlic

Ka vetëm tre javë që kur lansoi projektin e fundit me titull “Dua”, shkruan GazetaBlic. Flasim për Enca Haxhian, klipi i së cilës u komentua shumë për skenat që kishte, ku këngëtarja shfaqej duke u puthur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK